Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 21:22   #721
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dziwne ze nie wczytuje,sprobuj wpisac slowo mincer na google na polskich stronach

wkleje

AA WYBIELAJĄCA nazwa: Krem nawilżający na dzień z filtrem UVA i UVB wiek: bez ograniczeń cera: bez ograniczeń opis: Krem przeznaczony do każdego typu cery o nierównej pigmentacji z widocznymi piegami i plamami. Intensywnie nawilża i długo utrzymuje odpowiedni poziom wody w skórze. Właściwości wybielające preparatu zostały wzmocnione dzięki dwukierunkowemu działaniu – rozjaśniającemu plamy już istniejące i zapobiegającemu powstawaniu nowych przebarwień poprzez ochronę przed promieniowaniem UV. Ponadto, preparat doskonale pielęgnuje, wygładza i zmiękcza naskórek, sprawia, że skóra wygląda świeżo, zdrowo i promiennie. składniki aktywne: Fitocomplex – zestaw wyciągów ziołowych z: mącznicy lekarskiej, krwawnika, przywrotnika lekarskiego, pietruszki, morwy i brzozy, Ekstrakt z japońskiej mandarynki, Olej abisyński, Masło SHEA,- Pantenol, Allantoina
Brzmi ciekawie-tylko jak masz wrazliwa cere to uwazalabym z tym ekstraktem z mandarynki-kupilam kiedys zel do mycia mandarynkowy i bylam po nim czerwona(no ale ja prawie po wszytkim jestem czerwona)-teraz uzywam go do ciala i jest ok-wygladza i lekko rozjasnia.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:30   #722
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie-tylko jak masz wrazliwa cere to uwazalabym z tym ekstraktem z mandarynki-kupilam kiedys zel do mycia mandarynkowy i bylam po nim czerwona(no ale ja prawie po wszytkim jestem czerwona)-teraz uzywam go do ciala i jest ok-wygladza i lekko rozjasnia.
nie mam zamiaru tego uzywac, po prostu bylam ciekawa tych kosmetykow
zaczelam znowu uzywac filtrow, a na noc ZNOWU zaczelam stosowac ten nieszczesny acne derm(Przezłosliwa mnie zainspirowala) i o dziwo sprawuje sie dobrze



ale cytrusowe zele do mycia ciala, dobry pomysl
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:40   #723
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru tego uzywac, po prostu bylam ciekawa tych kosmetykow
zaczelam znowu uzywac filtrow, a na noc ZNOWU zaczelam stosowac ten nieszczesny acne derm(Przezłosliwa mnie zainspirowala) i o dziwo sprawuje sie dobrze



ale cytrusowe zele do mycia ciala, dobry pomysl


A ja znow szukam filtra idealnego-wszystkie ktore dotychczas uzywalam wysuszaly mnie albo zapychaly
Co do acne Derm-fajnie ze sprawuje sie dobrze-na mnie nie dzialal.

Ja ten zel mandarynkowy zmieszalam z delikatnym zelem do mycia dla dzieci i na razie sprawuje sie dobrze

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:50   #724
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
No chyba, że mówimy o wspomnianej wyżej depigmentacji, ale to raczej nie powód do śmiechu
pewnie, że nie, żadna choroba nie jest powodem do śmiechu...
szczerze mówiąc uległam stereotypowemu przekonaniu o dość drastycznych manipulacjach MJ własnym wyglądem, o bielactwie nie wiedziałam

ale z drugiej strony, mam wrażenie, że usilne próby sztucznego wybielenia skóry, mogą spowodować skutki porównywalne do efektów choroby i jeszcze inne efekty uboczne (mam na myśli alergie) - więc nie ma co przesadzać...

ja osobiście już blednę na samą myśl o tym, że muszę jutro do pracy iść...
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:51   #725
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Elfie, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, mieszkasz w USA, slyszalam ze tam ciezko o dobre fotostabilne filtry... ale filtry avene, lrp sa normalnie dostepne?

ja czasem do zelu pod prysznic (mam teraz pomaranczowy z melisa slicznie pachnie) podaje troszke oliwki Hipp albo oleju z ostu, mam po nim gladziutka skore, wyglada bardziej swietliscie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:58   #726
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Elfie, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, mieszkasz w USA, slyszalam ze tam ciezko o dobre fotostabilne filtry... ale filtry avene, lrp sa normalnie dostepne?

ja czasem do zelu pod prysznic (mam teraz pomaranczowy z melisa slicznie pachnie) podaje troszke oliwki Hipp albo oleju z ostu, mam po nim gladziutka skore, wyglada bardziej swietliscie
Tak sa dostepne(przewaznie tylko online) ale duzo drozsze-kosztuja tak okolo 35-40 dolarow.
Ja juz przetestowalam i Avene i Lrp i drugstorowskie filtry tutaj w usa i mineralne tez-zaden mi nie podpasowal-teraz mam zamiar probowac z filtrami japonskich firm-ale musze zdobyc najpierw probki bo sa drogie.

Slyszalam o tej oliwce Hipp-ma dobry sklad no i dobre recenzje na KWC

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-01-02 o 01:13
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 22:03   #727
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Tak, ta oliwka jest świetna
Ma tylko 3 składniki a sprawuje się znacznie lepiej od tych, które mają długie składy
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 22:24   #728
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Truskawkowa, mam pytanie dot. Acne Dermu - dlaczego jest nieszczęsny?
Elfie - co w końcu Ci pomogło (widziałam Twoją cerę i jestem nią zauroczona! )? Ja kończę pierwsze opakowanie Acne dermu - ogólnie kolor buzi się wyrównał, rozjaśnił, ale przebarwienia nadal są (choć _wydaje mi się_, że mniejsze). Chciałabym kupić drugie opakowanie AD, bo jest po prostu tani, jednak jeśli jest coś skuteczniejszego, to prosiłabym o jakieś rady.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 00:49   #729
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Truskawkowa, mam pytanie dot. Acne Dermu - dlaczego jest nieszczęsny?
Elfie - co w końcu Ci pomogło (widziałam Twoją cerę i jestem nią zauroczona! )? Ja kończę pierwsze opakowanie Acne dermu - ogólnie kolor buzi się wyrównał, rozjaśnił, ale przebarwienia nadal są (choć _wydaje mi się_, że mniejsze). Chciałabym kupić drugie opakowanie AD, bo jest po prostu tani, jednak jeśli jest coś skuteczniejszego, to prosiłabym o jakieś rady.
Ojjj mila jestesCera nie jest idealna-wklejam zdjecia jak mam dobry dzien tzn zawsze cos mi tam wyskoczy bo ciagle eksperymentuje z jakimis kremami itp.Ale bardzo mi pomoglo serum z 10% witaminy C-rozjasnilo troche cere i poprawila mi sie jedrnosc-cera taka bardziej zbita jest-no i zapobiega tez powstawaniu krostek to serum-oprocz tego uzywalam ostatnio filtra Loreal Ombrelle spf 60-ale mnie wysuszal-i zapychal pory troche-caly czas uzywam tylko tego serum na noc i ostatnio nawilzajace mleczko do zmywania makijazu(rozane) i to tyle-u mnie im mniej uzywam tym lepiej jest.

Aha raz na tydzien uzywam mleczka z kwasem glikolowym i algami-masuje twarz a potem oczyszam uzywajac cieplego recznika- a na koniec splukuje clodna woda-fajnie oczyszcza pory-ale troche wysusza takze nie uzywam czesto.

Takze stosuje teraz tylko te 3 kosmetyki i jest w miare ok-nie mam zbytnio z cera problemow(wylaczajac wysyp przed okresem no i po testowaniu jakichs nowosci-a testuje czesto-nie moge sie powstrzymac)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-01-02 o 01:47
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 01:46   #730
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Wklejam linki do tych kosmetykow ktorych uzywam:

serum:
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH

mleczko nawilzajace:
http://www.vitaminlife.com/product-e...oduct_id/31513

mleczko (glycolic acid)
http://www.amazon.com/Derma-Glycolic.../dp/B000GEZWRG
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 09:05   #731
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak wyrywam z kontektstu,ale jak robisz peeling kawowy na twarz ? Bardzo jestem ciekawa
peeling kawowy robie taki sam jak do ciała.. ale używam go na twarz, rzadko, raz na dwa, trzy tygodnie bo to killer ( choc moja twarz po zoracu juz wszytsko przezyje )
mieszam poprostu świeżą kawę z oliwką hipp i odrobiną żelu do mycia naczynkowej skóry i juz. Dodam, że skóra po takim peelingu nie jest zaczerwieniona, a po zwykłych drogeryjnych peelingach niestety mam na twarzy później czerwone plamy
Do peelingu ciała dodaje do kawy jeszcze sól gruboziarnistą, skóra później jest super miękka i delikatna.


A co do tych kremów wybielających...dwa dni z Flos-lekiem i pokochałam go mam nadzieję ze z wzajmnością, super nawilża mi buzie, która po nim jest mięciutka... na to daje Avenke mleczko i odrobinę skrobi wymieszanej z pudrem.. i buzia dzis rano wyglądała jak z photoshopa, nareszcie zniknęło przesuszenie.

Albucin Maxima narazie tylko obadałam - i ma jakiś takiś dziwny zapach... wypróbuje go w weekend.

Czy ktoś używający juz takich kremów zauważył ich złe działanie na naczynka? na szczęscie mi nie pękają ale mam tendencję do rumieńców, nareszcie je trochę uspokoiłam i nie chciałabym znów ich podrażnić


ech ale się rozpisała.. ale dzis wyjatkowo humor mi dopisuję, mam nowe tabletki na ciśnienie i nareszcie wstaje rano bez bólu głowy hura !! czuje się świetnie choc wstałam o 5
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 11:33   #732
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Truskawkowa, mam pytanie dot. Acne Dermu - dlaczego jest nieszczęsny?
haha, nieszczesny on byl, za pierwszym podejsciem jak wygladalam jak dziecko ktoremu ktos zrobil krzywde, cala czerwona ze zlazacymi skorkami teraz juz reaguje na ad inaczej, cere mam gladziutka, chociaz troche przy nosie odlazi a filtr to podkresla, nie wiem juz co z tym robic, dzis ludzie sie na mnie dziwnie w tramwaju patrzyli, jestem bielsza niz zwykle od filtra i skrobii, eee nie znaja sie prawda?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:02   #733
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witam w nowym roku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:09   #734
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dzis ludzie sie na mnie dziwnie w tramwaju patrzyli, jestem bielsza niz zwykle od filtra i skrobii, eee nie znaja sie prawda?
Zdecydowanie się nie znają

W każdym bądź razie ta gwiazda solaryjna, com tu oglądała przed chwilą .. mam nadzieję, że mi się nie przyśni bo to będzie jakiś koszmar... brr..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:13   #735
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

tak czytam ten wątek i tak się zastanawiam jakich używac kosmetyków do codziennego makijażu? czy tylko podkład, a może puder, róż, albo wszystko naraz a co z oczami? lepiej je wyraźnie podkreślic kredka czy sam tusz? a jaki kolor ceni pasuje najlepiej. Tak sie zastanawiam nad tym, bo niechciałabym wyglądać jak zoombi
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:36   #736
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się nie znają

W każdym bądź razie ta gwiazda solaryjna, com tu oglądała przed chwilą .. mam nadzieję, że mi się nie przyśni bo to będzie jakiś koszmar... brr..
ja dzisiaj w sumie tylko 4 lekcje mialam, ale się naoglądałam dziewczyny nie próżnowały w święta takie pospalane przychodziły, że aż się bałam o nie, a te twierdzą, że jeszcze jeden karnet muszą dokupić, bo jeszcze są blade, więc dyskretnie pojawiałam się tuż przy takiej delikwentce i ukradkiem odsłaniałam (prawie) białą rękę żałuję, że nie miałam wtedy aparatu, bo miny robiły cudowne
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:58   #737
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mam podobny dylemat co Nikita-V. Zastanawiam się jak te wybielające specyfiki działają na naczynka. Bo wit.C niby wzmacja je, ale moim głownym problemem są właśnie czerwone plamki na twarzy.Jako takich przebarwień nie mam, ale gdyby te czerwone placki zniknęły to mogła bym sobie darować podkład.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:37   #738
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Mam podobny dylemat co Nikita-V. Zastanawiam się jak te wybielające specyfiki działają na naczynka. Bo wit.C niby wzmacja je, ale moim głownym problemem są właśnie czerwone plamki na twarzy.Jako takich przebarwień nie mam, ale gdyby te czerwone placki zniknęły to mogła bym sobie darować podkład.
Czy te plamki, to sa blizny powypryskowe, czy plamy uczuleniowe? Jesli uczuleniowe, to znam ten problem, z autopsji Ja walcze z nimi, przy pomocy wody termalnej Avene i kremu do skory nadwrazliwej- tez Avene. Nie sa to stricte wybielajace kosmetyki, ale gdy ukoja podrazniona cere- od razu wyglada bladziej
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:53   #739
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja dzisiaj w sumie tylko 4 lekcje mialam, ale się naoglądałam dziewczyny nie próżnowały w święta takie pospalane przychodziły, że aż się bałam o nie, a te twierdzą, że jeszcze jeden karnet muszą dokupić, bo jeszcze są blade, więc dyskretnie pojawiałam się tuż przy takiej delikwentce i ukradkiem odsłaniałam (prawie) białą rękę żałuję, że nie miałam wtedy aparatu, bo miny robiły cudowne
Kiedy porównuję obie strony moich rąk to jestem na siebie zła.. Filtrów na całe ciało używałam tylko na plaży (maniakalnie podobno ) A na co dzień w te upały tylko twarz, i to nie zawsze bo wychodziłam rzadko albo tylko popołudniu. Opalenizna schodzi mi z całego ciała strasznie długo (nie licząc twarzy, a na nogach w ogóle się nie opalam)
Uwielbiam warzywa i owoce z b-karotenem. Pysie i inne soki też. Ale stwierdziłam że przestanę codziennie pić soki i zostanę tylko przy tym co jem. Chociaż z drugiej strony gdyby nie one opalałabym się na buraka po kilku minutach Przerzucam się na soki pomarańczowe

http://www.kosmetyka.com/display_pro...ct=287&line =57 Chyba się rozejrzę za tymi kosmetykami

edit: Moich białych plamek na policzkach nawet samoopalacz nie zakrył. Miałam chwile słabości w wakacje. Przy jednej, sporej jest jeszcze pęknięte naczynko. Fajnie jest mieć taką kolorową twarz...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 14:07   #740
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ines-ka, czy Pogoda juz przyslala Ci podklad L. Mercier?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:15   #741
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Elfie i Truskawkowa - dziękuję za odpowiedzi.

Na łuszczącą się buzię polecam LIPOBASE, nietłusty krem ale natłuszcza - nie wiem jak to opisać, hehe. Polecił mi go kolega, gdy skóra schodziła mi płatami po Differinie:
http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=9506

Dziś przyszło do mnie mleczko Avene z wodą termalną Avene w prezencie. Pierwsze wrażenie - jestem zachwycona zarówno konsystencją, zapachem i tym jak wygląda na buzi (byłam przekonana, że będę się świecić jak .. wiadomo co ). Mam nadzieję, że nie dostanę po nim pryszczy ... To mój pierwszy filtr (już pojawiały mi się delikatne przebarwienia, więc nie ma odwrotu - muszę zacząć się filtrować) i mam nadzieję, że trafiony.

Jeśli drugie opakowanie AD nie przyniesie spektakularnych efektów ( taa, wymagająca się zrobiłam, a cooo ), to poszukam w Polsce tego serum z witaminą C.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:35   #742
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Przezlosliwa- ktory , dokladnie filtr Avene masz? I jaki masz typ cery?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:39   #743
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Dziś przyszło do mnie mleczko Avene z wodą termalną Avene w prezencie. To mój pierwszy filtr (już pojawiały mi się delikatne przebarwienia, więc nie ma odwrotu - muszę zacząć się filtrować) i mam nadzieję, że trafiony.

Jeśli drugie opakowanie AD nie przyniesie spektakularnych efektów ( taa, wymagająca się zrobiłam, a cooo ), to poszukam w Polsce tego serum z witaminą C.
A te przebarwienia to po czymś? Stosowałam AD przez dłuższy czas, zużyłam w sumie kilka tubek. Byłam bledsza, nawet rodzina zauważyła Tylko to chyba jeszcze nie po drugiej tubce, musisz być cierpliwa Ale czy o spektakularnym efekcie można tu mówić to wątpie

Jeszcze nigdy nie używałam kosmetyku po to by wykorzystać jego działanie uboczne No chyba że jakieś tabletki na wypadanie włosów- czytałam gdzieś że często odkrywano cudowne właściwości ich składników w lekach na... potencje Ciekawe czemu kiedyś zapobiegał AD



Kupiłam dzisiaj normalizujący krem z Bielendy. "Ekstrakty z ogórka i limonki działają lekko ściągająco i rozjaśniająco" jeśli wierzyć producentowi Ładnie pachnie
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:45   #744
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina dostałam dziś awizo - po 18 mam przyjść po list polecony na pocztę - może to podkład od Ciebie?
"Mleczko z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+"
Jaki mam typ cery? No właśnie w tym momencie nieokreślony. Kiedyś miałam suchą, potem nagle dostałam wysypu pryszczy i miałam tłustą (nie mieszaną, bo wysyp był na policzkach). W tym momencie pryszczy jako takich nie mam (ale przebarwienia po pryszczach jak najbardziej ), ale delikatnie buzia mi się świeci ... nie mam pojęcia w jaki typ się teraz kwalifikuję. :rolleye:
W każdym razie nie jest to buzia wrażliwa ani z problemami naczynkowymi.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:56   #745
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Rzeczywiscie trudna do okreslenia , podobnie jak u mnie. Zaryzykuje okreslenie:pomieszana Szczerze mowiac, nie znalazlam jeszcze filtra doskonalego Mam megaalergiczna, nadwrazliwa cere- jednak wciaz tlusta, a nawet tradzikowa. Wszystko mnie uczula, podraznia, albo zapycha
Co do paczki:Mam nadzieje, ze to ten podklad(i mam nadzieje , ze bedzie pasowal)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:01   #746
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja dzisiaj w sumie tylko 4 lekcje mialam, ale się naoglądałam dziewczyny nie próżnowały w święta takie pospalane przychodziły, że aż się bałam o nie, a te twierdzą, że jeszcze jeden karnet muszą dokupić, bo jeszcze są blade, więc dyskretnie pojawiałam się tuż przy takiej delikwentce i ukradkiem odsłaniałam (prawie) białą rękę żałuję, że nie miałam wtedy aparatu, bo miny robiły cudowne

Fajnie to musiało wyglądać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:11   #747
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie trudna do okreslenia , podobnie jak u mnie. Zaryzykuje okreslenie:pomieszana Szczerze mowiac, nie znalazlam jeszcze filtra doskonalego Mam megaalergiczna, nadwrazliwa cere- jednak wciaz tlusta, a nawet tradzikowa. Wszystko mnie uczula, podraznia, albo zapycha
Co do paczki:Mam nadzieje, ze to ten podklad(i mam nadzieje , ze bedzie pasowal)

Ojjj, to rzeczywiście przekichane - pewnie ciężko Ci dobrać kosmetyki ... Mi o tyle łatwiej, że na nic nie jestem uczulona i nic mnie nie podrażnia. Bać się mogę tylko pryszczy ... Używałaś tego mleczka z Avene?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:19   #748
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja też mam to szczęście, że mnie raczej kosmetyki nie podrażniają, ale raz miałam uczulenie nat warzy od ostrych przypraw i niezdrowego jedzenia i od tamtej pory uwazam na to co nakładam na twarz, bo się boję, żeby mi jakieś dziadostwo nie wyskoczyło, tak na wszelki wypadek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:44   #749
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina, u mnie to są typowo alergiczne i naczynkowe sprawy. O wypryski u mnie ciężko,bo na mojej przesuszonej twarzy nic nie "wyrośnie". Jeśli udało Wam się czymś skutecznie pozbyć takich plamek to ja chętnie przetestuję. A lipobase jest naprawde niezły. Ja stosowałam jako normalny krem,bo jest tłusty. Teraz mam maść z wit.A, ale mimo że jest tłusta to moja twarz wsiąka ją jak gąbka i zaraz mogła bym kłaść nową warstwę.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 16:18   #750
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Kattarina, u mnie to są typowo alergiczne i naczynkowe sprawy. O wypryski u mnie ciężko,bo na mojej przesuszonej twarzy nic nie "wyrośnie". Jeśli udało Wam się czymś skutecznie pozbyć takich plamek to ja chętnie przetestuję. A lipobase jest naprawde niezły. Ja stosowałam jako normalny krem,bo jest tłusty. Teraz mam maść z wit.A, ale mimo że jest tłusta to moja twarz wsiąka ją jak gąbka i zaraz mogła bym kłaść nową warstwę.
W takim razie, polecam Avene:wode termalna i krem do cery nadwrazliwej http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1627 Jesli dla Ciebie, nie bedzie wystarczajaco tresciwy- swietnie nada sie, pod inny krem
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.