Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 21:04   #751
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

porządki, to dobra sprawa, ja sie pozbyłam ostatnio Pucci, użyte kilka razy i leżały, a skoro tak, to znaczy że do szczęścia mi nie były potrzebne i mogą wylecieć w świat, systematycznie pozbywam się nieużywanych kosmetyków, właśnie dla spokoju sumienia, że robie miejsce dla nowych, a nie tylko gromadzę, gromadzę i gromadzę .... a łazienka pęka w szwach - mąż się ostatnio śmiał, że dlatego w nowym domu chciałam 2 razy większą, żeby to wszystko upchnąć
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 00:02   #752
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Ja też mam , LU to mój ukochany prasowaniec , miłość jest tak wielka że zaopatrzyłam się we wszystkie odcienie ( stosuję w zależności od pory roku, rodzaju makijażu ) , odkąd go mam poszły w kąt prasowane Guerlain, Chanel , pryzmy Givenchy. Poszukiwania pudru w kamieniu zakończone
Czy nakladasz te pudry pedzlem? Mieszajac wszystkie kolory? Wydaje mi sie, ze gabeczka nie uda sie uzyskac fajnego efektu. I w takim razie, jesli do nakladania tylko pedzel, to czy uwazasz, ze prasowance LU moga zastapic pudry sypkie? Czy moze wlasnie uzywasz go "w drodze" do poprawek maijazu gabeczka? Tak pytam, bo mam na skladzie 4 sypance i szukam usprawiedliwienia do kupienia LU.
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:17   #753
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Póki co staram się nie napalać na Givenchy, bo wtedy kiedy będę ją mogła kliknąć to pewnie już jej na Truskawce nie będzie .
Contax, bardzo liczę na Twoje porównanie

Nosku, pewnie, że je porównam tylko muszę obie mieć Wczoraj kupiłam MAC-a i muszę jeszcze zamówić G, bo u nas jej nie ma

i graluluję L1

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam i YSL i HR i Skinflasha i pomijam wszystkie inne po drodze i Smashbox'a i tylko ten ostatni jest geniuszem krycia bez krycia i optycznego wygładzenia wszystkiego co chcę zakryć pod okiem, nie zbiera się w załamaniach i nie migruje, a oko przez cały dzień wygląda na wypoczęte

Mad, możesz podać, który to konkretnie korektor Smashbox'a
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:25   #754
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny pomóżcie, oglądam cienie clinique na truskawie, konkretnie te:

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4720#4720

i za cholerę nie mogę dojść jakie są naprawdę kolorki, kupiłam dla siostry vintage wine - to przynajmniej ten odcień już znam, ale też zorientowałam się, że kolory pokazane na strawberry nijak mają się do rzeczywistości, przeglądałam też zdjęcia wystawionych cieni na ebayu, ale oczywiście co fotka, to wątpliwości jeszcze więcej. Jest ktoś, kto pomoże rozszyfrować pozostałe odcienie?
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:28   #755
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
To jest bardzo dobra metoda, a na pewno są takie rzeczy, które trzymamy z sentymentu a wcale nie używamy.
Ja mam takich rzeczy mnóstwo
Głównie to cienie - ale stwierdzam, że cienie mogą poleżeć i raczej nic im się nie stanie
Natomiast pudry, czy podkłady staram się wykańczać na bieżąco.
Dlatego z jednej strony chętnie zapolowałabym na ten puder Shiseido, o którym tu czytam takie zachwyty, ale wiem, że będzie leżeć i leżeć, bo zanim go zacznę używać, to mam dwa pudełka pryzm
No chyba że on lepszy niż sypkie pryzmy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:35   #756
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja mam takich rzeczy mnóstwo
Głównie to cienie - ale stwierdzam, że cienie mogą poleżeć i raczej nic im się nie stanie
Natomiast pudry, czy podkłady staram się wykańczać na bieżąco.
Dlatego z jednej strony chętnie zapolowałabym na ten puder Shiseido, o którym tu czytam takie zachwyty, ale wiem, że będzie leżeć i leżeć, bo zanim go zacznę używać, to mam dwa pudełka pryzm
No chyba że on lepszy niż sypkie pryzmy
a tego to nie wiem, bo sypkich pryzm nie mam. Na pewno wygodniejszy, mozna nosić ze sobą
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:41   #757
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Ja nie muszę nigdzie nosić, więc ten argument akurat u mnie odpada
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 08:45   #758
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja nie muszę nigdzie nosić, więc ten argument akurat u mnie odpada
ano chyba że tak Wakim razie nie musisz mieć Shiseido
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:49   #759
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ano chyba że tak Wakim razie nie musisz mieć Shiseido
Myślisz, że to takie proste?
Człowiek siedzi tu i czyta, czyta, zaczyna się zachwycać ....
Ale w sumie racja, racja, powinnam sobie wmawiać, że jest mi niepotrzebny
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:52   #760
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mad, możesz podać, który to konkretnie korektor Smashbox'a
proszę bardzo:

Photo Op Under Eye Brightener
http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=3990

z założenia nakłada się go pod korektor, ale u mnie wystarczy sam, więc nie łączę z niczym,
fakt, że od miesiąca używam Cernor, więc moje cienie się zmniejszyły i wyblakły, nie wiem czy wcześniej sam dałby radę, ale tak czy inaczej polecam, warto mieć w kosmetyczce, to najdelikatniejszy preparat korygujący jaki miałam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:00   #761
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jedynka jest doskonała, szczegolnie kładziony pod oczy działa cuda. Mój żelazny duet na zmęczone lico to YSL Touch Eclat i 1 Shiseido
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

A YSL Touch Eclat stosuję od lat ( nawet mi się zrymowało) .......nie ma lepszego korektora

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam i YSL i HR i Skinflasha i pomijam wszystkie inne po drodze i Smashbox'a


Dziewczyny, jaki macie kolor korektora YSL? Ostatnio je oglądałam i tradycyjnie chciałam najjaśniejszy, ale 1 wydała mi się jakaś taka różowa. 2 była ładna beżowa, tylko tutaj znowu nie wiem, czy nie byłaby za ciemna.


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Reese, no nie wytrzymam. Robie przegląd tego, co opchnę żeby odciążyć finansowo i jakoś usprawiedliwić następne zakupy

Robię to samo
Już zdążyłam opchnąć kilka rzeczy, czekają następne do sprzedania po to tylko, żeby choćby częściowo sfinansować następne zachcianki.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 09:06   #762
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

margaretko odcień 2, własnie ten zdrowy beż, bo jedynka ze swoim różem nie dla mnie

dwójka nie jest na skórze jakaś ciemna, dość ładnie sie wtapia
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:07   #763
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
margaretko odcień 2, własnie ten zdrowy beż, bo jedynka ze swoim różem nie dla mnie

dwójka nie jest na skórze jakaś ciemna, dość ładnie sie wtapia
to jedynka jest różowa?? Siet... A czy 2 nie jest ciemna? Jaki ty masz odcień cery?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:09   #764
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
proszę bardzo:

Photo Op Under Eye Brightener
http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=3990

z założenia nakłada się go pod korektor, ale u mnie wystarczy sam, więc nie łączę z niczym,
fakt, że od miesiąca używam Cernor, więc moje cienie się zmniejszyły i wyblakły, nie wiem czy wcześniej sam dałby radę, ale tak czy inaczej polecam, warto mieć w kosmetyczce, to najdelikatniejszy preparat korygujący jaki miałam

Trochę Wam zmącę opinię o Smashbox. Ja go również miałam i niestety oddałam. Kompletnie nie zakrywał nic Podchodziłam kilka razy do niego. Dla mnie nie robił on nic. Na truskawie kupiłam go za 47 zł, bo opis był zachęcający, ale uważam go za stratę pieniędzy A szkoda
A-ha, dodam, że nie mam jakichś koszmarnych cieni pod oczami. Takie średnie z krórymi dobrze sobie radzą delikatne korektory nawet te płynne.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:18   #765
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
margaretko odcień 2, własnie ten zdrowy beż, bo jedynka ze swoim różem nie dla mnie

dwójka nie jest na skórze jakaś ciemna, dość ładnie sie wtapia

Dziękuję

Jestem bliżej kupienia 2, chyba że zobaczę na Truskawie All about eyes 01, tyle się o nie naczytałam, że też nabrałam ochoty.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to jedynka jest różowa?? Siet... A czy 2 nie jest ciemna? Jaki ty masz odcień cery?
1 wpada w róż. Właśnie sama nie wiem, czy 2 nie będzie za ciemna.
Mam jasną cerę. Miałam 01 i 02 HR i tak: 01 była za jasna, a znowu 02 jest trochę za ciemna. Szukam czegoś pośredniego.
Patrzyłam w sklepach i tam gdzie mieli testery HR to nie była YSL i na odwrót. Nie mam ich jak porównać.

Jak mi się nie uda porównać, to kupię ALl about eyes, ta 1 jest właśnie taka pomiędzy 01 i 02 HR.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:24   #766
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jestem bliżej kupienia 2, chyba że zobaczę na Truskawie All about eyes 01, tyle się o nie naczytałam, że też nabrałam ochoty.



1 wpada w róż. Właśnie sama nie wiem, czy 2 nie będzie za ciemna.
Mam jasną cerę. Miałam 01 i 02 HR i tak: 01 była za jasna, a znowu 02 jest trochę za ciemna. Szukam czegoś pośredniego.
Patrzyłam w sklepach i tam gdzie mieli testery HR to nie była YSL i na odwrót. Nie mam ich jak porównać.

Jak mi się nie uda porównać, to kupię ALl about eyes, ta 1 jest właśnie taka pomiędzy 01 i 02 HR.
tylko uważaj na AAE bo to bardzo mocno kryjacy korektor. Trzeba coś treściwego nałożyc pod niego, bo jest suchy, nie rożświetla. To dobry korektor, ale nie delikatny i jak ma za słaba bazę pod spodem to lubi włazić w zmarszczki. Za to kryje wszystko

Mam teraz dylemat, bo chciałam tego YSL, jako lżejszy rozswietlający korektor, ao ale jak mówicie że 1 jest różowa...
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:28   #767
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jestem bliżej kupienia 2, chyba że zobaczę na Truskawie All about eyes 01, tyle się o nie naczytałam, że też nabrałam ochoty.



1 wpada w róż. Właśnie sama nie wiem, czy 2 nie będzie za ciemna.
Mam jasną cerę. Miałam 01 i 02 HR i tak: 01 była za jasna, a znowu 02 jest trochę za ciemna. Szukam czegoś pośredniego.
Patrzyłam w sklepach i tam gdzie mieli testery HR to nie była YSL i na odwrót. Nie mam ich jak porównać.

Jak mi się nie uda porównać, to kupię ALl about eyes, ta 1 jest właśnie taka pomiędzy 01 i 02 HR.
01 All About Eye jest strasznie jasna - niemal biała Wiem, bo miałam.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:30   #768
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
01 All About Eye jest strasznie jasna - niemal biała Wiem, bo miałam.
gdzie tam jasna Jest jasnobeżowa, żóltawa
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:42   #769
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki macie kolor korektora YSL? Ostatnio je oglądałam i tradycyjnie chciałam najjaśniejszy, ale 1 wydała mi się jakaś taka różowa. 2 była ładna beżowa, tylko tutaj znowu nie wiem, czy nie byłaby za ciemna.
Ja od lat używam nr 1 , nie jestem blada, a mimo to 2 odznacza mi się pod oczami.

Ten korektor ma za zadanie niwelować cienie pod oczami, pieknie stapia się ze skórą i dopasowuje się do jej kolorytu. Także minimalny odcień rózowy znika po nałożeniu.

Ale wiadomo ile osób, tyle opinii. Złoty środek.......testy w perfumerii

Ja podpowiadam nr 1
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 09:43   #770
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

All About Eyes jest jak tynk w moim odczuciu, testowałam w perfumerii i z dostepnych u nas testerów, dla mnie żaden nie jest kolorystycznie odpowiedni a najjaśniejszy to żółtek jakich mało, mnie odrzucił

YSL 2 nie jest ciemny, to stosunkowo jasny zdrowy beż, ładny kolor, nie odcina się przy nałożeniu odpowiedniej ilości, ja nie znoszę mocnego krycia i dużej ilości czegokolwiek pod okiem, więc u mnie jest OK

co do Smashboxa, to wszystko zależy od oczekiwań, ja jestem zachwycona, jest lekki jak piórko, nie podkreśla załamań, zmarszczek i nie zbiera się w nich, kryje bez tynkowania dzieki właściwościom optycznie korygującym, genialnie rozświetla - i w porównaniu z nim żaden inny korektor nie powinien mieć w nazwie "rozświetlający"

Smashbox to woal na skórze, wreszcie mam preparat, który się sprawdza, a dodatkowo nie powoduje pogarszania się stanu okolic podocznych, które mam bardzo wrażliwe i źle znoszą korektory, więc na codzień uzywam wyłącznie Smashboxa, a reszta na specjalne okazje
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:48   #771
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no i widać, że ile osób tyle opinii
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:55   #772
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mad, na pewno Smashboxa obejrzę przy najbliższej okazji
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:21   #773
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Czy nakladasz te pudry pedzlem? Mieszajac wszystkie kolory? Wydaje mi sie, ze gabeczka nie uda sie uzyskac fajnego efektu. I w takim razie, jesli do nakladania tylko pedzel, to czy uwazasz, ze prasowance LU moga zastapic pudry sypkie? Czy moze wlasnie uzywasz go "w drodze" do poprawek maijazu gabeczka? Tak pytam, bo mam na skladzie 4 sypance i szukam usprawiedliwienia do kupienia LU.
LU nr 3 używam do poprawek w ciągu dnia mieszam wszystkie kolory i nakładam na twarz pedzlem z puderniczki. LU nr 1 stosuję pod oczy zamiast sypkiego pudru robiąc makijaż rano. Nigdy nie nakładałam tych pudrów gąbeczką, zawsze pedzelkiem z puderniczki. Jest on na tyle delikatny, że nie zdrapuje zbyt wiele ze struktury pudru a trzeba mieć na uwadze fakt, że puder jest miękki .

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a tego to nie wiem, bo sypkich pryzm nie mam. Na pewno wygodniejszy, mozna nosić ze sobą
Według mnie LU jest lepszy od sypkich pryzm. Miałam dwa pudełka Givenchy i pozbyłam się bez żalu. Sadzę że nie są warte takiej ceny , zbyt przereklamowane na wizażu
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:37   #774
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No właśnie, ile osób tyle opinii

Pozostaje mi tylko przejść się do perfumerii i przetestować YSL 1 i 2. Problem w tym, że ja nienawidzę testować rzeczy w perfumeriach, a już szczególnie produktów do ust lub okolic oczu
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:39   #775
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Według mnie LU jest lepszy od sypkich pryzm. Miałam dwa pudełka Givenchy i pozbyłam się bez żalu. Sadzę że nie są warte takiej ceny , zbyt przereklamowane na wizażu
Moim zdaniem one na pewno nie są warte swojej ceny z polskiej perfumerii, ale na szczęście ja swoje upolowałam okazyjnie
Jestem z nich zadowolona, no i teraz tak się zastanawiam - polować na LU czy nie
Może się pojawi na truskawie, wtedy może kupię
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:43   #776
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
No właśnie, ile osób tyle opinii

Pozostaje mi tylko przejść się do perfumerii i przetestować YSL 1 i 2. Problem w tym, że ja nienawidzę testować rzeczy w perfumeriach, a już szczególnie produktów do ust lub okolic oczu
Święte słowa. Ale czasem inaczej się nie da. Sama nie wiem już co robić w takiej sytuacji. Podejrzewam ostatnie testy próbką z borka o wywołanie koszmaru na twarzy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:48   #777
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Jak LU pojawi się na truskawce , proszę o cynk
Nie tak dawno przeżyłam traumę . Podczas wsiadania do samochodu z torebki wysunęła mi się otwarta kosmetyczka i Shiseido z impetem runął na bruk. Puderniczka przetrwała, ale zawartość skuszyła się w drobny mak Tego samego dnia pognałam do perfumerii i nabyłam nowy
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 12:28   #778
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jak LU pojawi się na truskawce , proszę o cynk
Nie tak dawno przeżyłam traumę . Podczas wsiadania do samochodu z torebki wysunęła mi się otwarta kosmetyczka i Shiseido z impetem runął na bruk. Puderniczka przetrwała, ale zawartość skuszyła się w drobny mak Tego samego dnia pognałam do perfumerii i nabyłam nowy
chyba bym sie popłakała.

Strasznie mnie kusi ta L3
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:59   #779
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
chyba bym sie popłakała.

Strasznie mnie kusi ta L3

Pech tylko, że na truskawie nie widziałam L3 w ogóle Nie wiem nawet czy bywa w ogóle na tru ? A w jakim innym sklepie można go znaleźć po "truskawkowych" cenach ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 14:04   #780
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pech tylko, że na truskawie nie widziałam L3 w ogóle Nie wiem nawet czy bywa w ogóle na tru ? A w jakim innym sklepie można go znaleźć po "truskawkowych" cenach ?
Mam wrażenie , ze jak kupowałam swój L1 to były 3 kolory do wyboru na truskawie, w tym również L3
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.