pulchna twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 13:43   #1
aniabramowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Exclamation

pulchna twarz


mam pulchna okrągłą twarz mimo ,że nie jestem gruba nie mam doswaidczenia z makijażem i nie wiem co zrobic by optycznie wyszczuplic twarz i zmiejszyc nos co mam zrobic i jakich kosmetyków urzyc dodaje zdjecie zrobione bez makijazu moze cos doradzicie terz na cere
aniabramowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:56   #2
Rutta
Raczkowanie
 
Avatar Rutta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: pulchna twarz

wymodeluj twarz brązerem. Na lini prowadzącej od górnej częsci ucha do kącika ust rozprowadz brązer. Na lewej i prawej częsci żuchwy również brązer.
NoS: na lini środkowej rozświetlacz na stronie lewej i prawej brązer.

Ogólnie: to co chcesz "schować" przyciemnij brązerem, a to co chcesz uwydatnić pociągnij rozświetlaczem.

Jest mnóstwo wątków na ten temat, polecam poszukać zarówno na tym portalu jak i na innych.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Na cere. Widze, że masz przetłuszczającą się skórę twarzy Nie radze tego w zaden sposób "zasuszać", ponieważ skóra bedzie produkowała jeszcze więcej sebum, co pogłębi problem. Radze bardzo dorze ją oczyszczać delikatymi żelami, mleczkami itp i bbbaaaardzo nawilżać rano i wieczorem. Na punktowe niedoskonałości może pomóc Sudocrem.
Mi ta metoda pomogła, odrzuciłam wszystko co antytrądzikowe i dla cer tłustych, nawilżam nawilżam nawilżam (krem Olay) i moja skóra juz sie uspokoiła.
Życze cierpliwości i wytrwałości.
Rutta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:18   #3
visage
Raczkowanie
 
Avatar visage
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kujawsko pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: pulchna twarz

tak jak napisala rutta pomoze ci bronzer i wszelkiego rodzaju "kuleczki brazowyjace lub rozswietlajace"
nakladasj je pedzelkiem na kosci policzkowe skronie powinno p[omoc pozdrawiam
__________________
Jestem mamusia od 04.12.2009!:l ove:
visage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:33   #4
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: pulchna twarz

Podłączam sie pod wyżej wymienione opinie i dołaczam swoją radę - brazerem modeluj również kronie - ciemny kolor nałóz po bokach czoła, środek muśnij rozświetlaczem. Podobnie szyję, która wyda się dłuższa. Boki szyji pociągnij brązerem podobnie jak skrzydełka nosa. grzywki nie czesz na czoło, poniewaz optycznie skraca to twarz. lepiej zaczesz ja do góry, włosy po bokach rozpuść w wymodelowaniu twarzy pomoga również duże, wiszące kolczyki
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.