Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 16:50   #2881
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha! Wreszcie mam wymarzony Smoke & Diamonds w łapkach Boski jest
oddawaj !
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:33   #2882
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
oddawaj !
Nie ma mowy

A i zmalowałam dzisiaj makijaż z Chrome Yellow i butelkową zielenią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-08-08 o 18:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:58   #2883
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i zmalowałam dzisiaj makijaż z Chrome Yellow i butelkową zielenią
czekam na zdj!

Ja natomiast poskromiłam 2 moje nowe nabytki Orange i Print
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:35   #2884
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zobaczcie jaki szajs znalazłam i wcale się nie dziwie, że ludzie różne bzdury potem gadają:
http://www.sellingmac.com/category-2...eyeshadow.html

Cała strona urodziwych "kwiatków" hybryd!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:47   #2885
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
czekam na zdj!

Ja natomiast poskromiłam 2 moje nowe nabytki Orange i Print
Zaraz wstawie, tylko wybiore znośne jakieś

I jak wyszło poskramianie? Foty prosimy!
Jak Ci się podoba Orange? Bo ja go uwielbiam Zastanawiam się tez nad nieco podobnym - Rule
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:48   #2886
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie ma takich palet i nigdy nie było tego w tym wątku jestesmy pewni na 1000% - nawet nie wiesz jak często spotykam w pracy podróbki MAC'a u koleżanek w kufrach - nie znają MAC'a i świecie wierzą że to oryginalne morał z tego tak że to że ktoś jest makijażystą nie sprawia że jest jednocześnie ekspertem do MAC'a
podpisuję się pod tym co napisałeś. Tylko przeraża mnie nieświadomość ludzka. Ja rozumiem, że ktoś niezwiązany z makijażem może nie umieć tego rozróżnić. Ale mi się wydaje, że jakąś podstawową wiedzę to trzeba mieć jednak. Gdybym ja zobaczyła taki wynalazek w kuferku u osoby która by mnie miała malować to bym uciekła z krzykiem.
Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
święta racja... Ostatnio na sesji pewna wizazystka wyraziła pewne wątpliwości, jak zobaczyła moje palety z MACa, twierdząc, że chyba takich to nie ma (standardowe 15)... no i wyciągnęła coś sleeko-podobnego z nazwą MAC.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

znaczy się profesjonalistka, która zaopatruje się na bazarku?!?!?!
Nie twierdzę, że każdy makijażysta musi być ekspertem , ale powinien co nieco się orientować w temacie kosmetyków lub zaopatrywać w sprawdzonym źródle.
zaopatrują się w sprawdzonym źródle przecież... na allegro ;P hehe żenada.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:53   #2887
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
święta racja... Ostatnio na sesji pewna wizazystka wyraziła pewne wątpliwości, jak zobaczyła moje palety z MACa, twierdząc, że chyba takich to nie ma (standardowe 15)... no i wyciągnęła coś sleeko-podobnego z nazwą MAC.
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaki szajs znalazłam i wcale się nie dziwie, że ludzie różne bzdury potem gadają:
http://www.sellingmac.com/category-2...eyeshadow.html

Cała strona urodziwych "kwiatków" hybryd!

tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 19:56   #2888
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym co napisałeś. Tylko przeraża mnie nieświadomość ludzka. Ja rozumiem, że ktoś niezwiązany z makijażem może nie umieć tego rozróżnić. Ale mi się wydaje, że jakąś podstawową wiedzę to trzeba mieć jednak. Gdybym ja zobaczyła taki wynalazek w kuferku u osoby która by mnie miała malować to bym uciekła z krzykiem.
Święte słowa

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zaopatrują się w sprawdzonym źródle przecież... na allegro ;P hehe żenada.
Ano właśnie.... oblookaj mojego poprzedniego posta
A potem, każdy ciapciak co ma "profesjonalną paletkę" nazywa siebie make up artist OMG
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:21   #2889
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym co napisałeś. Tylko przeraża mnie nieświadomość ludzka. Ja rozumiem, że ktoś niezwiązany z makijażem może nie umieć tego rozróżnić. Ale mi się wydaje, że jakąś podstawową wiedzę to trzeba mieć jednak. Gdybym ja zobaczyła taki wynalazek w kuferku u osoby która by mnie miała malować to bym uciekła z krzykiem.
.
Popieram
Gdyby zobaczyła coś takiego u osoby, która by mnie malowała poczułabym się bardzo niepewnie i w pewien sposób (i tu może lekko przesadzę, ale...), oszukana .
Dla mnie wykonywanie jakiegokolwiek zawodu wiąże się z odpowiedzialnością i świadomym posługiwaniem się wiedzą i narzędziami pracy. W każdym zawodzie trzeba się też doszkalać - na tym polega bycie fachowcem. I moim zdaniem dotyczy to absolutnie każdego, kto chce by szanowano i doceniano jego pracę.

Wszelkiego rodzaju wynalazki, hybrydy itp. mają to do siebie, że tak naprawdę ich skład to wielka niewiadoma i można sobie nimi naprawdę krzywdę zrobić... sobie jak sobie, ale komuś, kogo się maluje uhhhh... ja osobiście nie podjęłabym się takiej odpowiedzialności

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaki szajs znalazłam i wcale się nie dziwie, że ludzie różne bzdury potem gadają:
http://www.sellingmac.com/category-2...eyeshadow.html

Cała strona urodziwych "kwiatków" hybryd!
Taaa, kolejny sklep z cyklu "Pani kupi MAKA , będzie Pani zadowoloooona "
Najgorsze, że one rosną jak grzyby po deszczu
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:29   #2890
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Taaa, kolejny sklep z cyklu "Pani kupi MAKA , będzie Pani zadowoloooona "
Najgorsze, że one rosną jak grzyby po deszczu
Dlatego wcześniej napisałam, że nie każdy musi być ekspertem , ale powinien wykazać chociaż minimum dobrej woli. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach w dobie internetu, można łatwo wiele rzeczy sprawdzić. Zanim trafiłam na forum, posiłkowałam się goolami, youtubem i ciekawostkami z kolorowej prasy -- to naprawdę nie jest takie trudne ani nie możliwe do wykonania.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:36   #2891
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

znaczy się profesjonalistka, która zaopatruje się na bazarku?!?!?!
Nie twierdzę, że każdy makijażysta musi być ekspertem , ale powinien co nieco się orientować w temacie kosmetyków lub zaopatrywać w sprawdzonym źródle.
Nawet nie wiesz, ile jest takich profesjonalistek
A za makijaż chcą śmieszne pieniądze i potem przychodzi do mnie jedna babeczka z drugą i się dziwią, że chcę tyle ile chcę, bo na bazarku jest Pani która też ma cienie MAC i bierze za makijaż 50 zł

A wiecie co... jeszcze większa zgroza, ostatnio się dowiedziałam od jednej dziewczyny, że w jej opakowaniach wcale nie ma tego co być powinno Np. w opakowaniu po guerlain ma wsypany puder vibo Jak można tak oszukiwać, mi to do głowy nie przyszło

Wybaczcie mój wywód, ale ostatnio dużo złego się nasłuchałam i ścierpieć nie mogę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 20:38   #2892
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Święte słowa

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


Ano właśnie.... oblookaj mojego poprzedniego posta
A potem, każdy ciapciak co ma "profesjonalną paletkę" nazywa siebie make up artist OMG
widziałam i dostałam gęsiej skórki. Ciekawe czemu MAc nic z tym nie zrobi... przeciez wykorzystują bezprawnie ich logo i zdjęcia promocyjne... ehh.

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Popieram
Gdyby zobaczyła coś takiego u osoby, która by mnie malowała poczułabym się bardzo niepewnie i w pewien sposób (i tu może lekko przesadzę, ale...), oszukana .
Dla mnie wykonywanie jakiegokolwiek zawodu wiąże się z odpowiedzialnością i świadomym posługiwaniem się wiedzą i narzędziami pracy. W każdym zawodzie trzeba się też doszkalać - na tym polega bycie fachowcem. I moim zdaniem dotyczy to absolutnie każdego, kto chce by szanowano i doceniano jego pracę.

Wszelkiego rodzaju wynalazki, hybrydy itp. mają to do siebie, że tak naprawdę ich skład to wielka niewiadoma i można sobie nimi naprawdę krzywdę zrobić... sobie jak sobie, ale komuś, kogo się maluje uhhhh... ja osobiście nie podjęłabym się takiej odpowiedzialności



Taaa, kolejny sklep z cyklu "Pani kupi MAKA , będzie Pani zadowoloooona "
Najgorsze, że one rosną jak grzyby po deszczu
dokładnie... ja bym sie na sobie bała toto wypróbować a co dopiero na klientce... tak jak mnie to dziwi, że są Panie w Sephorze, które czasem nie wiedzą że coś mają w ogóle... Oczywiście, są tez i profesjonalistki, tylko ja po prostu do końca życia nie zapomnę jak pytałam o OPI bo mi przestawili półkę, a Pani "OPI?? Hymmm? O P I ? Ale nie wiem, chyba nie mamy TEGO..."... newet nie miała pojęcia co to jest...
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dlatego wcześniej napisałam, że nie każdy musi być ekspertem , ale powinien wykazać chociaż minimum dobrej woli. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach w dobie internetu, można łatwo wiele rzeczy sprawdzić. Zanim trafiłam na forum, posiłkowałam się goolami, youtubem i ciekawostkami z kolorowej prasy -- to naprawdę nie jest takie trudne ani nie możliwe do wykonania.
zgadzam się. ja tylko raz, pierwszy zamówiłam odsypki w ciemno. Jak się potem okazało, niezłe jakościowo, ale niestety koło oryginału nie leżały... :/ potem trafiłam na wizaż i już byłam mądrzejsza
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:42   #2893
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dokładnie... ja bym sie na sobie bała toto wypróbować a co dopiero na klientce... tak jak mnie to dziwi, że są Panie w Sephorze, które czasem nie wiedzą że coś mają w ogóle... Oczywiście, są tez i profesjonalistki, tylko ja po prostu do końca życia nie zapomnę jak pytałam o OPI bo mi przestawili półkę, a Pani "OPI?? Hymmm? O P I ? Ale nie wiem, chyba nie mamy TEGO..."... newet nie miała pojęcia co to jest...
Wiem o czym mówisz pytałam kiedyś w Sephorze o perfumy Juicy Couture, na które tylko sephora w danym czasie miała wyłączność i dowiedziałam się, że takich nie mają..... a stały 2 regały dalej.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:45   #2894
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A wiecie co... jeszcze większa zgroza, ostatnio się dowiedziałam od jednej dziewczyny, że w jej opakowaniach wcale nie ma tego co być powinno Np. w opakowaniu po guerlain ma wsypany puder vibo Jak można tak oszukiwać, mi to do głowy nie przyszło
no nie żartuj!!! nie czaję tego... jak można z ludzi takich debili robić...?? 90, gdzie tam, 95% ludzi się nie skapnie... A przeciez nikt nie mówi, że kosmetykami vibo nie można fajnie malować. Tylko po co oszukiwać...?? ciekawe ile sobie liczy za taki makijaż
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:49   #2895
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no nie żartuj!!! nie czaję tego... jak można z ludzi takich debili robić...?? 90, gdzie tam, 95% ludzi się nie skapnie... A przeciez nikt nie mówi, że kosmetykami vibo nie można fajnie malować. Tylko po co oszukiwać...?? ciekawe ile sobie liczy za taki makijaż
No dokładnie, chce to niech pracuje na vibo... ale takie kłamstwa, dla mnie to jest nie do przyjęcia. A za makijaż nawet nie wiem ile bierze, bałam się zapytać. To akurat też była osoba, która zdolności to za wile nie miała i może chciała nadrobić opakowaniami Tak czy siak chwyt poniżej pasa
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:57   #2896
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz, ile jest takich profesjonalistek

Wybaczcie mój wywód, ale ostatnio dużo złego się nasłuchałam i ścierpieć nie mogę
Wiem Kochana, mnie ostatnio trafił szlak ,kiedy znajoma z powiatowego biura pracy uczestniczyła w kursie pt: Wizażysta i makijażysta.
Prowadząca go osoba była:
-- primo - dystrybutorem kosmetyków Mary Kay, więc na wstępie wszystkie uczestniczki dowiedziały się, że powinny zakupić starter, najlepiej z w/w firmy,
--secundo - zrobiła im takie pranie mózgu, że gdybyś Ty kochana lub Kamil porozmawiali z osobami przeszkolonymi to chyba byście tą babę zgłosili do makijażowej prokuratury. Ta pani mentalnie zatrzymała się chyba pod koniec lat 80-tych, wszystkie nowinki są złe , niedobre, np prawie wszystkie wykończenia MACowych cieni nadają się tylko i wyłącznie na makijaż wieczorowy itd itp.... Cholera mnie bierze, że takie "profesjonalne kursy" są organizowane. A jeszcze w ramach chyba żartu z uczestniczek, zamiast szlifować praktykę większość czasu miały wykłady z psychologiem na temat jak poszukiwać pracy. Według mnie uczestnictwo w takim przedsięwzięciu nie ma sensu, bo tak naprawdę skorzystali tylko organizatorzy.

Sorry, ale musiałam to z siebie wyrzucić, a w sumie podobny temat sam się dzisiaj wyklarował.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A wiecie co... jeszcze większa zgroza, ostatnio się dowiedziałam od jednej dziewczyny, że w jej opakowaniach wcale nie ma tego co być powinno Np. w opakowaniu po guerlain ma wsypany puder vibo Jak można tak oszukiwać, mi to do głowy nie przyszło
Bo na tym właśnie polega profesjonalizm! Zbyt dużo zainwestowałaś w swoje imię, żeby teraz tracić wiarygodność.
A takiemu oszustowi prędzej czy później noga się podwinie.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-08-08 o 20:59
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:17   #2897
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

kochane MACzki czy macie porównanie Strady z Tenderling. Jeśli tak błagam powiedzcie jak kolorystycznie wypada?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:30   #2898
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Wiem Kochana, mnie ostatnio trafił szlak ,kiedy znajoma z powiatowego biura pracy uczestniczyła w kursie pt: Wizażysta i makijażysta.
Prowadząca go osoba była:
-- primo - dystrybutorem kosmetyków Mary Kay, więc na wstępie wszystkie uczestniczki dowiedziały się, że powinny zakupić starter, najlepiej z w/w firmy,
--secundo - zrobiła im takie pranie mózgu, że gdybyś Ty kochana lub Kamil porozmawiali z osobami przeszkolonymi to chyba byście tą babę zgłosili do makijażowej prokuratury. Ta pani mentalnie zatrzymała się chyba pod koniec lat 80-tych, wszystkie nowinki są złe , niedobre, np prawie wszystkie wykończenia MACowych cieni nadają się tylko i wyłącznie na makijaż wieczorowy itd itp.... Cholera mnie bierze, że takie "profesjonalne kursy" są organizowane. A jeszcze w ramach chyba żartu z uczestniczek, zamiast szlifować praktykę większość czasu miały wykłady z psychologiem na temat jak poszukiwać pracy. Według mnie uczestnictwo w takim przedsięwzięciu nie ma sensu, bo tak naprawdę skorzystali tylko organizatorzy.

Sorry, ale musiałam to z siebie wyrzucić, a w sumie podobny temat sam się dzisiaj wyklarował.
No tak, czyli super kurs... a najgorsze, że potem niektórzy myślą, że już są wizażystami (no chyba, że ktoś ma wrodzony talent ) Ja już całkiem sporo czasu się tym zajmuję, ciągle dokształcam i ciągle mam wrażenie, że jeszcze powinnam i jeszcze sporo czasu zanim się nazwę profesjonalistą (o ile kiedyś... ale Ewa Gil powiedziała nam na szkoleniu, że to po 10 latach przychodzi... więc jeszcze sobie poczekam ).
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:50   #2899
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A na temptalii znalazłam MAC for Cindy Shermann Collection.
Była już mowa? Lakiery (?)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 21:53   #2900
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A na temptalii znalazłam MAC for Cindy Shermann Collection.
Była już mowa? Lakiery (?)
Ja chcę fioletowy cień i szminkę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:05   #2901
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja wpisuję na listę Angel Flame Quad, MSF Porcelain Pink, dorwać wreszcie któryś Chromagraphic Pencil, bo będą, szminkę Fusion Pink, ten fajny szaroniebieskawy lakier i pewnie ze 2 błyszczole. Oj, będzie się działo jesienią ))
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:11   #2902
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

AAAAA będzie MSF Porcelain Pink - chce dwa :P

Swoją drogą laski kiedy by najlepiej pojechać gdzieś żeby trafić na fajne kolekcje, macie daty wejścia najbliższych kolekcji w Europie ??? myślałem że w Portugalii coś upoluje - ale niestety nie mają tam zniżek ;(
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-08-08 o 22:25
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:13   #2903
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
AAAAA będzie MSF Porcelain Pink - chce dwa :P
Eee, idę czytać o nim
Kamilu najdroższy, czy w ten piątek lub sobotę masz czas na spotkanie?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:19   #2904
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zaraz wstawie, tylko wybiore znośne jakieś

I jak wyszło poskramianie? Foty prosimy!
Jak Ci się podoba Orange? Bo ja go uwielbiam Zastanawiam się tez nad nieco podobnym - Rule
aaaa wszystkie 4 oczka śliczne a najbardziej zielone i żółte!

Chyba muszę się skusić na jakieś zielenie.. oprócz Club, który jest co prawda bardziej brązowy niż zielony zawsze bałam się po nie sięgać..

A co do Orange muszę trochę nad nim popracować, na mojej powiece wychodzi jakoś dziwnie.. taki pomarańczowo, różowo, brązowy A co najdziwniejsze to już na dolnej linii rzęs wyszedł pomarańczowy..
I co z tym zrobić? Może na białą kredeczkę? Pomóż Corii

Za to Print - spodobał mi się bardzo, właśnie takiej szarości dawno szukałam
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:24   #2905
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Eee, idę czytać o nim
Kamilu najdroższy, czy w ten piątek lub sobotę masz czas na spotkanie?
na 90% mam nagrania wyjazdowe, w czwartek mogłabyś, mam wolne i jestem do twojej dyspozycji
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:25   #2906
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
na 90% mam nagrania wyjazdowe, w czwartek mogłabyś, mam wolne i jestem do twojej dyspozycji
No to zrobię tak, abym mogła
To do zobaczenia w czwartek
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:41   #2907
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii - Rule jest fajny bo brudny oranż, ale broń boże nie cegła, to moj plan zakupowy na kolejny raz, razem z Bright Sunshine i Antiqued
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 22:50   #2908
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
aaaa wszystkie 4 oczka śliczne a najbardziej zielone i żółte!

Chyba muszę się skusić na jakieś zielenie.. oprócz Club, który jest co prawda bardziej brązowy niż zielony zawsze bałam się po nie sięgać..

A co do Orange muszę trochę nad nim popracować, na mojej powiece wychodzi jakoś dziwnie.. taki pomarańczowo, różowo, brązowy A co najdziwniejsze to już na dolnej linii rzęs wyszedł pomarańczowy..
I co z tym zrobić? Może na białą kredeczkę? Pomóż Corii

Za to Print - spodobał mi się bardzo, właśnie takiej szarości dawno szukałam
Dziękuję

Skuś się na zielenie, bo MAC ma je piękniste To ostatni kolor jaki jaki oswajałam, szybciej nawet mi poszły rudości i czerwienie

Ja Orange kładę właśnie tylko na biała bazę, wtedy jest taki, jak panie

Print Ci przypadł dp gustu, mówisz ... a mnie jakos średnio właśnie,no ale ile osób tyle gustów

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Corii - Rule jest fajny bo brudny oranż, ale broń boże nie cegła, to moj plan zakupowy na kolejny raz, razem z Bright Sunshine i Antiqued
Kamilu, dzięki - mam go na liście, po ostatnim macanku Bright Sunshine też chciałam Zbieżność list mamy

KOLCIU
! Jakby tego Bambusa zaś nie było, to bierz Rule
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 00:00   #2909
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam dwa cienie i blyszczyk ze styledriven - ktos chce zobaczyc zdjecia?


co do Waszych przygod z oszustami (bo jak inaczej nazwac kogos kto do guerlain wsypuje wibo?) ,oja isostra kupila na grouponie kurs wizazu i przyszla do niej pani skad? z mary kay!!
obawiam sie, ze ta firma jest wszedzie juz!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 00:06   #2910
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A ja wpisuję na listę Angel Flame Quad, MSF Porcelain Pink, dorwać wreszcie któryś Chromagraphic Pencil, bo będą, szminkę Fusion Pink, ten fajny szaroniebieskawy lakier i pewnie ze 2 błyszczole. Oj, będzie się działo jesienią ))
to mój muszmieć

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Mam dwa cienie i blyszczyk ze styledriven - ktos chce zobaczyc zdjecia?
O ile to nie tajemnica, to jakim cudem je dorwałaś?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.