Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 20:43   #3031
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
też bym tylu nie chciała.. ale jakąś minimalną część tego owszem
Po lewej stronie kasetki z cieniami..

Mój już czasami dostaje zawału
Mój się nie odzywa, bo ja mam mazidła, on śrubki
I jest gadzeciarzem, więc jakby miał fundusze to podejrzewam że jego kolekcja pierdół byłaby większa od mojej.
U mnie najgorszy był maybelline 25h cośtam, schodził plackami i ogólne feee, Soraya w czarnym opakowaniu => oksydował i dawał efekt naleśnika (plamy, plamy widzę).

Wchodzi bladolica do drogeri, patrzy na testety i 'Ciemność widze, widze ciemność.'
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:18   #3032
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

O tak, mejkap sceniczny Sorayi - naprawdę fajny podkłąd, tylko szkoda, że na skórze oksyduje na pomarańczowo. Gdybym miałą pomarańczową skórę to byłby moim ideałem
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:27   #3033
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Wchodzi bladolica do drogeri, patrzy na testety i 'Ciemność widze, widze ciemność.'
Made my day.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 06:30   #3034
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Cześć Dawno się nie odzywałam ale nauka wrze
Chcę się z Wami podzielić moim wymyślonym przez siebie mazidłem..
Do słoiczka wycisnęłam trochę maści cynkowej o której Wam już pisałam i potem przypomniałam sobie, że mam przecież puder perłowy a maści typu no-scar mają w sobie pastę perłową (czy coś takiego, jak jestem w błędzie to mnie poprawcie) wzięłam więc szpatułkę i napakowałam do wyciśniętej maści. Wzięłam pędzelek do ust którego nie używam, wymieszałam żeby wszystko się połączyło i od 2 dni smaruję punktowo na noc moją mieszaninom tym właśnie pędzelkiem na już istniejące wypryski i na czerwone plamki.
Po pierwszej nocy nie zauważyłam nic spektakularnego ale po drugiej oczy wyszły mi z orbit jak spojrzałam w lustro.
Pomogło! nie dość, że syfki się zasuszyły to ranki się trochę zaleczyły. Z przebarwieniami chyba jeszcze nic się nie zadziało.. ale postosuję jeszcze przez jakiś czas i zobaczę czy są efekty..
Ale jedno mogę powiedzieć - jeszcze nigdy nie widziałam tak dużej różnicy w stanie mojej skóry która zaszła w jedną noc.. Tak jak pisałam - będę stosowała to dłużej i dam Wam znać czy to tylko efekt moich wyobrażeń czy rzeczywiście to działa :P

Drugie pytanko - kupowała któraś z Was dla swojej mamy takie cudo:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...elpeptide.html ?
Zastanawiam się nad jakimś prezentem dla mojej tak "po prostu bez okazji" I nie wiem czy działa..

Mikia20 - możesz powiedzieć jaki efekt daje na buzi ten revlon?
hehe, ja kupowałam dla siebie
u mnie nic nie robił - musiałam smarować twarz potem czymś innym bo czułam mega ściągnięcie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:05   #3035
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Soraya w czarnym opakowaniu => oksydował i dawał efekt naleśnika (plamy, plamy widzę)
o, Sorayę też miałam - matującą, w miękkiej tubce. Paskudnie pomarańczowy, robił tapetę jednocześnie nie kryjąc tego, co trzeba, nie matowił, schodził plackami. Paskudztwo.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:07   #3036
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Ja cie kręcę... my byśmy się tym obdzieliły wszystkie po równo i już byłby przesyt
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tja, aż się czasem zastanawiam czy ci ludzie mają jakąś formę daltonizmu, jak widzę te kości słoniowe i porcelany.
Pwenie mają źle ustawiony balans bieli
Sepia, widzę sepię
Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Wchodzi bladolica do drogeri, patrzy na testety i 'Ciemność widze, widze ciemność.'


Przyszedł mój True Match
Mam dziwne wrażenie, tak jak pisałyście, że on jest średnio - warm

Ok, całkiem nieźle się stapia ze skórą, na zimę będzie wporzo, ale na chwilę obecną jest na mnie wyraźnie różowawy. Ciekawe jak wygląda N1 w takim razie...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 16:13   #3037
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
W pewnym momencie 'Aha tutaj jest armagedon (..)' padłam Aż tyle to bym nie chciała mieć, bo jednak kosmetyki wiecznie nie żyją i bach 100 zł do śmietnika, portfel by mnie bolał i zawału dostał.
Też bym nie chciała tyle. Na ogół mam swoje 2 ulubone szminki i ciągle ich używam, a reszta zalega. Ale marzy mi się taki stolik z lusterkiem na moje kosmetki
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3619372 7]
Przyszedł mój True Match
Mam dziwne wrażenie, tak jak pisałyście, że on jest średnio - warm

Ok, całkiem nieźle się stapia ze skórą, na zimę będzie wporzo, ale na chwilę obecną jest na mnie wyraźnie różowawy. Ciekawe jak wygląda N1 w takim razie... [/QUOTE]

Do mnie też dzisiaj przyszedł. Zobaczymy jak wyjdzie w testach.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 19:51   #3038
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3619372 7]
Przyszedł mój True Match
Mam dziwne wrażenie, tak jak pisałyście, że on jest średnio - warm

Ok, całkiem nieźle się stapia ze skórą, na zimę będzie wporzo, ale na chwilę obecną jest na mnie wyraźnie różowawy. Ciekawe jak wygląda N1 w takim razie... [/QUOTE]
A masz W?
N1 nie jest różowy wcale.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 06:29   #3039
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A masz W?
N1 nie jest różowy wcale.
Tak, mam W1 porcelain.
N nie jest różowy mówisz... Ale też ten amerykański? Szkoda że na allegro go nie widziałam.

Chcecie zobaczyć porównanie True Match W1 porcelain (pierwszy od góry) i Bourjois 10 hour sleep effect 71 (drugi ofkors )? Mi szczęka opadła. Na zdjęciu nie widać tego różu u TM w ogóle. Jeszcze lepsze jest to, że po rozsmarowaniu na białej kartce też nie widzę w nim grama różu. A w zestawieniu z moją buzią i szyją - już jest różowy. Ale taki do przeżycia, lekka brzoskwinka się robi, po przypudrowaniu żółtawym pudrem jest całkiem fajnie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:30   #3040
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3620232 9]Tak, mam W1 porcelain.
N nie jest różowy mówisz... Ale też ten amerykański? Szkoda że na allegro go nie widziałam.

Chcecie zobaczyć porównanie True Match W1 porcelain (pierwszy od góry) i Bourjois 10 hour sleep effect 71 (drugi ofkors )? Mi szczęka opadła. Na zdjęciu nie widać tego różu u TM w ogóle. Jeszcze lepsze jest to, że po rozsmarowaniu na białej kartce też nie widzę w nim grama różu. A w zestawieniu z moją buzią i szyją - już jest różowy. Ale taki do przeżycia, lekka brzoskwinka się robi, po przypudrowaniu żółtawym pudrem jest całkiem fajnie [/QUOTE]

znalazłam N1 na allegro: klik. Aż chciałabym kliknąć, no korci mnie Ale w tym momencie nie dość, że mam sporo innych wydatków, to jeszcze byłby pewnie dla mnie sporo za jasny bom się opaliła.
Jasność naprawdę robi wrażenie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:25   #3041
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
znalazłam N1 na allegro: klik. Aż chciałabym kliknąć, no korci mnie Ale w tym momencie nie dość, że mam sporo innych wydatków, to jeszcze byłby pewnie dla mnie sporo za jasny bom się opaliła.
Jasność naprawdę robi wrażenie
No wystawiony w ciągu ostatnich 24 godzin, a jak szukałam wcześniej to nie było...

To najpierw muszę potestować czy mi skład TM pasuje, a jeśli się okaże ok to uderzam

Jakaś mi się skóra ostatnio paskudna zrobiła... skórki mam wszędzie łuszczące się, zaskórniki, ogólnie bleah. Urlop mnie tak załatwił, najpierw wydaje się jaka to cera nie jest promienna i wypoczęta, muśnięta słoneczkiem i wiatrem, teraz mi to wyłazi wszystko... porami.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 12:31   #3042
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A dla mnie TM w1 porcelain jest idealny jesli chodzi o kolor . Niezdolnośc mojej skóry do opalania się jest genialna ( n0 dobra czasem zlapie lekkiego kolorku, ale nadal nie widać że jestem opalona). Irytują mnie tylko drobinki, ale czego się nie robi dla koloru.

A tak swoją drogą znacie może jakieś dobre i tanie korektory antybakteryjne? Najlepiej zielone... Tak przeszukuję to KWC i za wiele tego nie ma. Jest więcęj beżowych ale znow w ciemnych kolorach...

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2012-08-30 o 12:33
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 14:04   #3043
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A dla mnie TM w1 porcelain jest idealny jesli chodzi o kolor . Niezdolnośc mojej skóry do opalania się jest genialna ( n0 dobra czasem zlapie lekkiego kolorku, ale nadal nie widać że jestem opalona). Irytują mnie tylko drobinki, ale czego się nie robi dla koloru.

A tak swoją drogą znacie może jakieś dobre i tanie korektory antybakteryjne? Najlepiej zielone... Tak przeszukuję to KWC i za wiele tego nie ma. Jest więcęj beżowych ale znow w ciemnych kolorach...
Ja używam czasem takiego zielonego w kredce z My Secret. Taki trochę kapryśny wynalazek, czasem się u mnie warzy, czasem siedzi cały dzień. Nie wiem, jak z jego właściwościami antybakteryjnymi, to naprawdę tani kosmetyk Mam wrażenie, że troche wysusza, a może to placebo Ma taki jasny, miętowy kolor. Najlepiej się u mnie sprawdza, jak go jednak zmieszam z czymś innym.

Ja się aż dziwię, że też się zbyt mocno nie opaliłam Przez kilka dni siedzenia od rana do zachodu słońca na dworze, smarowałam się tylko raz dziennie 30-ką, i się nie spaliłam, tylko lekko opaliłam. I poza tym nic. Potem nie filtrowałam się w ogóle, nie opaliłam się bardziej. Magia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-08-30 o 14:07
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:08   #3044
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja nie polecam oriflame paletki z żółtym i beżowym korektorem razem..
Mam wrażenie, że od niego zaczęły się moje poważniejsze problemy ze skórą..

Gdyby nie to, że poluję na większe zamówienie z BU to chyba kliknęłabym ten TM Jestem ciekawa jak się sprawuje
Dajcie dziewczyny znać czy jesteście zadowolone.
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:26   #3045
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wow, jaki szał na Lorealka:P Na mnie TM się nie sprawdził, wykańczam próbkę... Aktualnie jestem w fazie testowania minerałów.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:43   #3046
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

I jak, Twoja podróż zbliża się ku końcowi w poszukiwaniu ideału mineralnego?
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:53   #3047
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Haha już tak przynudzam, że się ludzie dopytują o koniec Miałek Flawless, kolor to chyba Benegal taki najlepsiejszy...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:19   #3048
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Haha już tak przynudzam, że się ludzie dopytują o koniec Miałek Flawless, kolor to chyba Benegal taki najlepsiejszy...
hahah wcale nie przynudzasz! Po prostu chciałabym wiedzieć ile takie coś trwa bo może kiedyś też to mnie czeka...
Na razie pozostanę przy płynach
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:27   #3049
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Z płynów to dziś testuję NYXa, uch... Nigdy więcej:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 16:33   #3050
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Z płynów to dziś testuję NYXa, uch... Nigdy więcej:P
Why?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:40   #3051
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tak serio poki co jestem zadowolona z TM. Przetrwał imprezę. Na szczęście nie mam kapryśnej twarzy, na ktorej podklady się warzą albo coś. Jest gladka i dobrze nawilzona, nie błyszczy się. Jedyna zmora to przebarwienia (w tym blizny) i krosty z którymi walczę. więc w miare łatwo mi dogodzić formułą .

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2012-08-30 o 16:43
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:56   #3052
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Why?
Because kolor Pale jest mi za różowy, podkład włazi we wszystkie zmarszczki, załamania, osiada się w płatkach nosa, przy brwiach, przy strupkach, podkreśla suche partie, no koszmar.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:23   #3053
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jeny, co tu tak martwo... Wyłazić z krzaków.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 22:06   #3054
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3620232 9]Tak, mam W1 porcelain.
N nie jest różowy mówisz... Ale też ten amerykański? Szkoda że na allegro go nie widziałam.

Chcecie zobaczyć porównanie True Match W1 porcelain (pierwszy od góry) i Bourjois 10 hour sleep effect 71 (drugi ofkors )? Mi szczęka opadła. Na zdjęciu nie widać tego różu u TM w ogóle. Jeszcze lepsze jest to, że po rozsmarowaniu na białej kartce też nie widzę w nim grama różu. A w zestawieniu z moją buzią i szyją - już jest różowy. Ale taki do przeżycia, lekka brzoskwinka się robi, po przypudrowaniu żółtawym pudrem jest całkiem fajnie [/QUOTE]
Nje, ja mam europejski.
No, na zdjęciu wygląda zacnie!
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:15   #3055
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A propos beznadziejnych podkładów w moim przypadku najgorszą życiową porażką i jedynym podkładem, którego nie byłam w stanie stosować w ogóle (oprócz AA oczywiście, ale to ze względu na kolor) był Armani Face Fabric.

Przykro mi strasznie, ale ta ilość silikonu sprawiała, że na moją tłustą cerę nie mogłam pod niego położyć absolutnie nic nawilżającego, bo moja cera nigdy do końca kremu nie wchłania i silikon ślizgałby się po nim (jeszcze wtedy nie znałam żeli flos-leku, może z tą alternatywą wypadłby lepiej...) a w efekcie był tępy, więc żeby rozprowadzić go po twarzy potrzeba go było mnóstwo i wówczas wychodziła gotycko/ wiktoriańska szpachla. No i skóra błyskawicznie zaczynała się potwornie przetłuszczać, nie wiem, czy z powodu braku nawilżenia, czy żeby pozbyć się tych silikonów.

Obstawiam to drugie, bo dokładnie to samo działanie mają na mnie wszystkie silikonowe bazy mające rzekomo przedłużać trwałość makijażu Kolor dla chłodnej karnacji jednak piękny.

Dziewczyny, potrzebuję rekomendacji różu, ja jestem bardzo bardzo jasna i raczej ciepła, ale chyba oliwkowa bo mimo wszytko róż nie może wpadać ani w pomarańcz ani w brzoskwinię, bo będę wyglądała jak brudna... No i wolałabym, żeby to nie był taki różowy róż, tylko coś przybrudzonego/ zgaszonego. Jakaś śliwka może nawet. Najlepiej nie matowy, ale też nie rozświetlacz i raczej ciemniejszy. Choruję na róże MAC'a mineralize, ale akurat niestety mogę przeznaczyć na ten cel max połowę tej forsy... (Mam budżet do 50 zł, a nie chcę MAC'a kupować na aukcjach, bo się boję podróbek...).
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:56   #3056
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Zaczęłam się trochę przekonywać do True Matcha, ale... Jest dla mnie za różowy. Nie tak, żebym nie mogła go używać, ale różnica między twarzą a resztą ciała jest jednak widoczna. Mam bardzo dużo zieleni w kolorze skóry i tyle ile podkłady mocno wpadające w żółć nawet się nie odcinają, bo wpasowują się w te żółte tony, to ten TM zupełnie odstaje.
Chyba będę zmuszona wrócić z podkulonym ogonem do MAPu, kolorystycznie jest dla mnie idealny. Szkoda tylko, że jest taki ciężki i ma tak szpetne opakowanie.

No, pomarudziłam.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:10   #3057
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jeny, co tu tak martwo... Wyłazić z krzaków.
haha, też się zastanawiam, co się stało z bladymi wizażankami. poszły na solarium?
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
A propos beznadziejnych podkładów w moim przypadku najgorszą życiową porażką i jedynym podkładem, którego nie byłam w stanie stosować w ogóle (oprócz AA oczywiście, ale to ze względu na kolor) był Armani Face Fabric.

Przykro mi strasznie, ale ta ilość silikonu sprawiała, że na moją tłustą cerę nie mogłam pod niego położyć absolutnie nic nawilżającego, bo moja cera nigdy do końca kremu nie wchłania i silikon ślizgałby się po nim (jeszcze wtedy nie znałam żeli flos-leku, może z tą alternatywą wypadłby lepiej...) a w efekcie był tępy, więc żeby rozprowadzić go po twarzy potrzeba go było mnóstwo i wówczas wychodziła gotycko/ wiktoriańska szpachla. No i skóra błyskawicznie zaczynała się potwornie przetłuszczać, nie wiem, czy z powodu braku nawilżenia, czy żeby pozbyć się tych silikonów.

Obstawiam to drugie, bo dokładnie to samo działanie mają na mnie wszystkie silikonowe bazy mające rzekomo przedłużać trwałość makijażu Kolor dla chłodnej karnacji jednak piękny.
u mnie jest podobnie. Silikonowe bazy matujące tylko sprawiają, że twarz się szybciej świeci... No i zapychają mnie
Najbardziej silikonowe co mam to podkład NYX, ale stosowany przez dłuższy okres czasu daje się we znaki mojej skórze. Dlatego używam go max. kilka dni pod rząd, a i muszę po tym porządnie oczyszczać skórę.

enn, a ten MAP nie "męczy" ci skóry po dłuższym stosowaniu? bo to chyba jest podkład raczej z tych profesjonalnych, a więc i cięższych?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:20   #3058
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja kiedyś używałam bazy silikonowej z sorayi na co dzień i krzywdy mi nie robiła.. ale oczywiscie to co dobre musieli wycofać
Niby jest jakaś nowa wersja, ale jej nie próbowałam.. ogólnie można uda mi sie znaleźć coś tańszego.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:34   #3059
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;36259419]Ja kiedyś używałam bazy silikonowej z sorayi na co dzień i krzywdy mi nie robiła.. ale oczywiscie to co dobre musieli wycofać
Niby jest jakaś nowa wersja, ale jej nie próbowałam.. ogólnie można uda mi sie znaleźć coś tańszego.[/QUOTE]
ja mam wrażenie, że wszystkie bazy silikonowe są takie samecmiałam z DAX-a, Sorai i z czegoś jeszcze i nie widziałam żadnej różnicy między nimi.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:39   #3060
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
enn, a ten MAP nie "męczy" ci skóry po dłuższym stosowaniu? bo to chyba jest podkład raczej z tych profesjonalnych, a więc i cięższych?
Jest nawet ok, nie zauważyłam większych zmian przy dłuższym stosowaniu. Teraz maluję się rzadko, ale jak go kupiłam to właściwie nie miałam dnia bez makijażu i nic się nie działo. W sumie myślę, że na jesień/zimę będzie w sam raz, a na wiosnę i lato kupię Armaniego LS.
MAP mi dość przypadł do gustu w sumie, ma idealny kolor i jest bardzo trwały, a ja nie znoszę jak podkład mi się w ciągu dnia ściera. Jak już się maluję to mam od rana do wieczora wyglądać idealnie.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-09-01 o 15:41
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.