kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 18:53   #721
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ja pisząc o kryciu mam na myśli zdolność Lucyny do ogólnie pojętego bardzo szybkiego ujednolicenia skóry. Tzn - jedna warstwa powoduje, że skóra wygląda na pozbawioną nierówności kolorystycznych, plam, naczynek itp, ale nie likwiduje mocniej zaczerwienionych (i np lekko wypukłych) punktów. Takie faktycznie nie znikają i trzeba je traktować indywidualnie korektorem.

Tylko muszę opanowac błyszczenie na filtrze
Apsik, Monik@ a co robicie szczególnego dla odwodnionej cery w sferze pozamineralnej?
Ajj, zgadzam się w całej rozciągłości ! Dla mnie oczywistą rzeczą jest, że wypukłe zmiany trzeba przykryć dodatkowo korektorem, na to nie ma bata

Co do mojej facjaty - bez komentarza. Nie wiem co u mnie spowodowało taki przesusz jaki mam obecnie, ale jest to przesusz dekady Obstawiam albo micelarny Daxa, albo... Lucy nałożoną sauté Na dodatek dzisiaj pewna zgrabna maszyna poinformowała mnie, że stan nawilżenia mojej skóry jest tragiczny. Więc muszę przestać bawić się w BD i inne dzieciowe, a zabrać się za skórę na poważnie.

Co do Lucy nałożonej bez kremu - efekt niezły, troszkę dłuższy mat, podkład dłużej był 'świeży'. Pozostaje mi potestować na lekkim kremie.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:13   #722
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Agabil1
Różnica tak wielka, że aż wierzyć się nie chce!
I tym sposobem wiem, że muszę mieć Lucy!!
(ps a ile warstw nałożyłaś??)
2 super cienkie

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Aga...po prostu zrobilam to (niemozliwe)
a potem to ( jakie cudowne mineralki) i potem to ( niech juz do mnie przyleca)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to u mnie odwrotna kolejnosc
- już widziałam, że na Adze Lucy świetnie wygląda
- fajnie, że na mnie też tak dobrze leżą
- kurczę, jednak chyba na Adze jeszcze lepiej


Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Aga wygladasz bosko!
dzięki

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Niestety świecę się, Luśka mi elegancko weszła w zmarszczki, z brody zniknęła i w ogóle się zważyła.
Ale jeszcze się nie poddaję. Jutro test bez żadnego primera i kremu. Tylko hydrolat.
Jak się nie uda, będę zmuszona zamówić pozostałe formuły, bo zarówno kolory, jak i krycie jest w sumie OK
Albo napiszę do Annie i zapytam co mi radzi

Lilllyo, naprawdę możesz???????? Co chcesz w zamian

AGA, NO CUDO!!!!
Dlaczego Luśka nie chce na mnie dobrze leżeć, buuuuuu
Jejku, jak ja Ci zazdroszę tej idealnej cery...
e tam idealna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:16   #723
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Luśka bez primera rządzi. Jedyne, na co się mogę pokusić, to tyci tyci soft focus, delikatnie dotykam nim twarzy, nawet nie kręcę nim kółek, i to tylko wielgachnym (świetnym nota bene) pędzlem kabuki Pastereczki. Ale tylko wtedy, gdy mam filtr, na lekki krem od razu podkład.
Na mnie Lusia z dnia na dzien coraz lepiej wygląda. Jestem baaaardzo zadowolona Thanks Cathy
Pranie, jaka masz formule????

Aga, A ty??? No nie badz taka skromna

Dziewczyny, ja cos musze zle robic, ze mi to sie tak wazy... Boje sie, ze jak dam tylko na hydrolat to mnie mega wysuszy... A z kolei dzisiaj na Humektanie sie zwazylam, a nalozylam ociupinke. Ja strasznie chce sie zaprzyjaznic z Luska...
Jak jutro bedzie klapa to napisze do Annie, w koncu to ona wszystkiemu winna. , No i Cathy oczywiscie
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam





Edytowane przez bociek1709
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:23
bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:39   #724
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja sie zasanawiałam jak Luśka dziś bedzie wygladac przy tym cięższym kryciu, po całym dniu...
I nie mogę nic innego powiedzieć, jak to ze mój ryjec wyglada suuuuper.
Nic sie nie zważyło... pory ślicznie nie dają znaku o swoim istnieniu, gładko i tak jak być powinno.


podpisze sie jedynie pod pranie ..
Cytat:
Napisane przez pranie
Thanks Cathy
Cathy rulez
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:42   #725
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Pranie, jaka masz formule????

Aga, A ty??? No nie badz taka skromna

Dziewczyny, ja cos musze zle robic, ze mi to sie tak wazy... Boje sie, ze jak dam tylko na hydrolat to mnie mega wysuszy... A z kolei dzisiaj na Humektanie sie zwazylam, a nalozylam ociupinke. Ja strasznie chce sie zaprzyjaznic z Luska...
Jak jutro bedzie klapa to napisze do Annie, w koncu to ona wszystkiemu winna. , No i Cathy oczywiscie
nie jestem skromna a cera nie jest idealna

Ja mam formułę klasyczną, tą samą co Cathy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:42   #726
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a ja mam mieszane uczucia... Niby wszystko ładnie, skóra wygląda świeżo, takie ładne satynowe wykończenie.Testuję 2 dni i po raz drugi po kilku godzinach podkład zaczął warzyć się na nosie. Na policzkach, czole, brodzie ok, a na nosie masakra Spróbuję jutro pokombinować.Dotychczas miałam tylko doświadczenie z EDMami i tam w żadnej formule tak się nie działo.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:52   #727
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Żeby nie było tak pięknie

LM podrażniło mi skórę.
Te minerały spowodowały u mnie piekące i szczypiace, czerwone placki szczególnie na policzkach przy nosie. Powtórze testy w weekend, zeby miec 100% pewność.

Poza tym podklad ładnie sie trzymał cały dzien, ladnie kryl, nie spłynął i nie zwarzyl sie. Swiecilam sie tylko znacznie mocniej, ale nie nakladałam primera.

i gdyby ktoś był zainteresowany to Annie napisała, ze nie ma dla niej problemu zeby zrobic mieszanke kolorów jak kupuje sie biga (bo pytalam co jakbym chciala X% snow white i Y% light)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:02   #728
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja 3 dzień stosuję Lucynkę na moją zwykłą pielęgnację(czyli hydrolat,ha+olej z wiesiołka, Humektan) i nic mi się nie waży W weekend postaram się jakieś foty wrzucić z Lucy na mnie
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:05   #729
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pierwszy raz jestem tak spozniona z zamowieniem:/ zaraz bede prosic o ciemne kolry wszystkich co kropke w tym wątku postwii hehe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:08   #730
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja chętnie oddam Light, Bisque i Golden Medium.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:25   #731
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mi też niestety Lucy nie pasuje. zapycha mnie okropnie (chyba alantoinka), aż ślady mi zostały na skórze. no i po formule original świecę się bardzo szybko, ba, świecę się 10 min po nałożeniu i nawet primer Lucy nie pomaga (chociaż fajny jest). z kolei formuła light nie kryje zbyt dobrze, ale leży na mnie nawet lepiej niż original.
lecą do mnie kolejne próbki, z innymi formułami. dam Lusi jeszcze ostatnią szansę
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 21:58   #732
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
FREE Shipping Worldwide.

~ $6.00 Minimum Order ~
(Beginning March 15, 2010, funds will be returned if the amount is under $6.00)


czyli musisz zamówić 4 próbki po 1,5 dolara (6:1,5=4) żeby załapać się na minimalną kwotę zamówienia; wysyłka nadal darmowa.
Rozumiem, że zamówienia poniżej 6usd nie są realizowane a pieniądze zwracane.
Ale to chyba jak ktos zamowil po 15 marca to nie bedzie to realizowane? Bo kurcze zamawialam przed 15 marca, ale zadnego maila nie dostalam wieec moze wyslali

Ale tego zapychania sie boje ja wzielam jakies formuly Oil te dwie nie pamietam jakie i light.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:48   #733
Aethelwine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
mi też niestety Lucy nie pasuje. zapycha mnie okropnie (chyba alantoinka), aż ślady mi zostały na skórze. no i po formule original świecę się bardzo szybko, ba, świecę się 10 min po nałożeniu i nawet primer Lucy nie pomaga (chociaż fajny jest). z kolei formuła light nie kryje zbyt dobrze, ale leży na mnie nawet lepiej niż original.
lecą do mnie kolejne próbki, z innymi formułami. dam Lusi jeszcze ostatnią szansę
Nie sądzę, aby alantoina zapychała... Alantoina ma "0" w skali komedogeniczności 0-5

Ja myślę, że "zapychanie" może być spowodowane sporą ilością stearynianu magnezu... Jest to składnik stosowany jako binder w kosmetykach - nadaje kremowość i dzięki niemu puder tak nie "pyli"...
Aethelwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 05:43   #734
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Ja chętnie oddam Light, Bisque i Golden Medium.
a za co? DDD chętnie bym wypróbowała
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 07:20   #735
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A skad te informacje o duzej ilości? skladnik jest na 4miejscu, Pani Annie nie udostepnia formuly... no dziwne osądy. A jego stezenie w kosmetykach mineralnych jest do 30% az dopuszczalne i nie ma badań jakoby miał zapychac, w innych firmach ktore znam jest nawet wyzej. Zapychac moze wszystko, alantonina tez. A Lucy bedzie pasowalo większosci jak widać , ale nie kazdemu- no w temacie podkladu idealu nie ma.

Mam nadzieje ze popularnych watków i marek nie bedzie krytykowac sporo osob waz z pojawieniem sie nowej firmy mineralnej mówiącej po polsku, ktora akurat tego skladnika nie ma w skladzie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-19 o 07:33
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 07:55   #736
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja mam znowu pytanie. Czy któraś z Was potrafi porównać formułę Lucy do podkładów Joppy? Nie chodzi mi o swatche i kolory, ale o konsystencję i efekty na skórze. Chyba testowałam Soft i Simple radiance, ale nie pamiętam. Obie leżały na mnie gorzej niż źle. Naprawdę. I właśnie wydaje mi się, że one też były jakieś takie kremowe. Jeśli mi powiecie, że są podobne do Lucy, to nawet nie będę tracić czasu na próbki i za moje ciężko uciułane na Paypal 6$ kupię sobie brush guard. Nie lubię próbek.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 08:11   #737
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
A ja mam znowu pytanie. Czy któraś z Was potrafi porównać formułę Lucy do podkładów Joppy? Nie chodzi mi o swatche i kolory, ale o konsystencję i efekty na skórze. Chyba testowałam Soft i Simple radiance, ale nie pamiętam. Obie leżały na mnie gorzej niż źle. Naprawdę. I właśnie wydaje mi się, że one też były jakieś takie kremowe. Jeśli mi powiecie, że są podobne do Lucy, to nawet nie będę tracić czasu na próbki i za moje ciężko uciułane na Paypal 6$ kupię sobie brush guard. Nie lubię próbek.
np Cathy nie lubila joppa jak nie wiem a te lubi, no ale trudno namawiac
- moze poczekasz na wymiakowym beda pewnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 08:57   #738
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

To mnie przekonało. Nie wiem czemu, ale myślałam, że właśnie Cathy lubiła. Wezmę jedną próbkęę, co mi szkodzi. Oprócz tego jeszcze wezmę finishera i róże Hyacinth i Glow.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

No to zamówione. Czekam.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:25   #739
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mnie też Joppa nie przypasowała, za to moja szwagierka bardzo ją polubiła
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 09:35   #740
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja cały czas nie jestem pewna, który kolor lepiej na mnie leży - Pale Olive czy Cream?

Dzisiaj mam wolne w pracy, więc na spokojnie będę mogła sobie porównać kolory (bo w poprzednie dni nakładałam na szybko makijaż, rzut oka do lustra w świetle naturalnym i pędziłam do pracy, a jak wracałam, to już było ciemno, więc nie mogłam obiektywnie ocenić, jak na mnie te kolory wyglądają).

Teraz na pół twarzy nałożyłam Cream, na drugie pół Pale Olive i chyba jednak lepiej leży Pale Olive.

Krótkie porównanie Pale Olive i Cream:

Pale olive - jaśniejszy (ale dla osób o ekstremalnie jasnej cerze będzie raczej za ciemny) i zdecydowanie bardziej żółty (taka wręcz "zimna" żółć - coś w tonacji żółtych korektorów pod oczy); wydaje mi się, że jest trochę ciemniejszy i bardziej żółty niż Fawn intenisve EDM

Cream - ciemniejszy, ciepły, bardziej pomarańczowy niż żółty (podobny do Winged Butter intesive EDM, ale jak dla mnie jest od niego jaśniejszy)


Kurcze, co chwile zmieniam zdanie co do tych odcieni.
Chyba dzisiaj spróbuję Pale Olive na całą twarz, a jak coś mi jednak nie będzie pasować, to jutro nałożę mix tych odcieni
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:44   #741
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
A skad te informacje o duzej ilości? skladnik jest na 4miejscu, Pani Annie nie udostepnia formuly... no dziwne osądy. A jego stezenie w kosmetykach mineralnych jest do 30% az dopuszczalne i nie ma badań jakoby miał zapychac, w innych firmach ktore znam jest nawet wyzej. Zapychac moze wszystko, alantonina tez. A Lucy bedzie pasowalo większosci jak widać , ale nie kazdemu- no w temacie podkladu idealu nie ma.

Mam nadzieje ze popularnych watków i marek nie bedzie krytykowac sporo osob waz z pojawieniem sie nowej firmy mineralnej mówiącej po polsku, ktora akurat tego skladnika nie ma w skladzie
Pastereczko, miałas nosa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:19   #742
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Aethelwine Pokaż wiadomość
Nie sądzę, aby alantoina zapychała... Alantoina ma "0" w skali komedogeniczności 0-5

Ja myślę, że "zapychanie" może być spowodowane sporą ilością stearynianu magnezu... Jest to składnik stosowany jako binder w kosmetykach - nadaje kremowość i dzięki niemu puder tak nie "pyli"...
Hm, ale stearynian też ma niziutki stopień komedogeniczności. Jasne, że pojedyńcze przypadki może też zapachać tak jak alantoina, ale prawdopodobieństwo jest bardzo niskie, więc nie ma co "wieszać na stearynianie psów".

Jeżeli dobrze rozumiem dyskusję - takie przypadki nie są automatycznie wykrywane i blokowane przez system?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:20   #743
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Założyłam konto na paypalu i też kliknęłam próbki
Zamawiałam 4.03, wysłano 12.03, wczoraj doszło!

Zamówiłam róże Healthly i Glow (niestety jego troszkę mniej mi się w samplu trafiło) i podkład Creamy Bisque. To mój pierwszy prawdziwie mineralny podkład, mam nadzieję, że sobie poradzę
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:23   #744
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Hm, ale stearynian też ma niziutki stopień komedogeniczności. Jasne, że pojedyńcze przypadki może też zapachać tak jak alantoina, ale prawdopodobieństwo jest bardzo niskie, więc nie ma co "wieszać na stearynianie psów".

Jeżeli dobrze rozumiem dyskusję - takie przypadki nie są automatycznie wykrywane i blokowane przez system?
automatycznie są wykrywane ale nie blokowane, trzeba je ręcznie

Muszę wreszcie dzisiaj kliknąć jakieś próbki Lucy. Nie wiem czy brać Pale Olive gdyż z Waszych opisów wynika że to spory żółtek, większy niż Fawn EDM.
Chyba zostanę przy kliknięciu Cream i Light w różnych formułach.
Albo napiszę do Ann, wyślę jej zdjecia i niech dobiera
Im szybciej zamówię próbki tym szybciej zamówię biga
Uwielbiam te minerały i uwielbiam Kasię teraz w każdej publikacji na str. głównej wizazu będę (i moja modelka) czarowac piękną buzią z Lucy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-03-19 o 10:26
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:11   #745
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
Założyłam konto na paypalu i też kliknęłam próbki
Zamawiałam 4.03, wysłano 12.03, wczoraj doszło!

Zamówiłam róże Healthly i Glow (niestety jego troszkę mniej mi się w samplu trafiło) i podkład Creamy Bisque. To mój pierwszy prawdziwie mineralny podkład, mam nadzieję, że sobie poradzę
świetnie... to ja już nawet nie liczę na moje Lucy... jedno zamówiłam 28lutego, drugie na początku marca i żadnego nie ma:wsciekly:
Nie wiem czy jest sens pisac do nich?
Ale jestem złaaaaa....
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:32   #746
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
świetnie... to ja już nawet nie liczę na moje Lucy... jedno zamówiłam 28lutego, drugie na początku marca i żadnego nie ma:wsciekly:
Nie wiem czy jest sens pisac do nich?
Ale jestem złaaaaa....
Goldika ja zamawiałam 2 marca i też jeszcze nie doszło. Myślę, że jeszcze nie ma co panikować Truję codziennie teściowej czy do mnie ładna koperta nie przyszła hi hi
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:36   #747
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
automatycznie są wykrywane ale nie blokowane, trzeba je ręcznie

Muszę wreszcie dzisiaj kliknąć jakieś próbki Lucy. Nie wiem czy brać Pale Olive gdyż z Waszych opisów wynika że to spory żółtek, większy niż Fawn EDM.
Chyba zostanę przy kliknięciu Cream i Light w różnych formułach.
Albo napiszę do Ann, wyślę jej zdjecia i niech dobiera
Im szybciej zamówię próbki tym szybciej zamówię biga
Uwielbiam te minerały i uwielbiam Kasię teraz w każdej publikacji na str. głównej wizazu będę (i moja modelka) czarowac piękną buzią z Lucy
Oj tak, już czekam na Twoje makijaże w wersji z Lucy ....
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:39   #748
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Oj tak, już czekam na Twoje makijaże w wersji z Lucy ....
Ojj ja strasznie sie niecirpliwe na sama mysl
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:02   #749
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wczoraj dostałam próbki Trochę długo szły - coś koło 12-13 dni z tego co pamiętam ( inne zwyczajowo 6-7). Dziś mam wolne więc przeprowadzam testy. Na pierwszy ogień poszedł podkład Light Medium w formule OCC. Nie przeczytałam ostrzeżenia Cathy i mimo, że nakładałam go LHK, trochę się "wytapetowałam":cojes t:. Pierwsze wrażenie - jestem zachwycona efektem - ujednolicona, gładka cera. Zdarzało się, że inne minerały mnie trochę "ściągały", tu jest idealny komfort. Chyba się zaprzyjaźnimy na dłużej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2010-03-19 o 12:03
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:09   #750
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Testów dzień czwarty

Dzisiaj Luśka w wersji Cream Bisque nałożona na hydrolat geraniowy, na to soft focus. Cały czas formuła OCC.
Soft focus mi jednak tutaj namieszał, bo jakoś tak jakby wyeksponował pory na nosie
Od godziny 6.30 do ok. 11.30 błysku brak, teraz dopiero się zaświeciłam.
Znaczącego zbierania w zmarszczkach ani ważenia nie zauważyłam - może bardzo minimalnie w bruzdach, ale bez paniki
Nie jest źle
cdn
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.