Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 16:49   #3601
kambooania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny proszę Was o radę. Poprzednio włosy miałam farbowane Professional by Fama 10+9,34 na wodzie 6%. Kolor bardzo szybko mi się zmył...całe szczęście bo byłam prawdziwie "słoneczna". Pragnę w końcu domowymi sposobami powoli rozjaśnić włosy i lekko ochłodzić. Sprawić, że będą bardziej naturalne, beżowe.

Mój pomysł to: Wella Koleston 10+10.8 lub 10.16 Co myślicie? Boję się od razu nakładać popiel, by nie uzyskać zieleni. Jednak włosy mają wypłukany złoty kolor. Wybrałam welle, ponieważ dość dużo pozytywnych opinii. Chyba, że polecicie mi coś innego. Jaką najlepiej wodę zastosować? Dwukrotnie miałam użytą 6% i mam wrażenie, że włosy ani "drgną", dlatego chyba zrobię mieszankę na 9%.

Błagam dziewczyny, pomóżcie ) !!!! Będę bardzo wdzięczna )
kambooania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:49   #3602
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Shakirka ma fajne wlosy teraz, a minka jej syna bezcenna
o prosze zrobili jej popielato-perlowe wlosy a sadzilam ze ona jest wybitnie cieplym typem, widac mylilam sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:55   #3603
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!



Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Shakirka ma fajne wlosy teraz, a minka jej syna bezcenna
mam teraz takie same po wypłukaniu się popielu po londzie

zapomniałam wam wczoraj napisać, że dziś Perełka miała mieć zabieg sterylizacji
juz jest po teraz sobie smacznie śpi moja dzielna dziewczynka jest jeszcze pod wpływem znieczulenia i chodzi jak pijana dupką jej zarzuca na wszystkie strony
na koniec wizyty u weta zarzygała mu podłoge
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:58   #3604
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

aaa no i marynara do mnie przyszła, ale nie było mnie w domu i awizo

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




mam teraz takie same po wypłukaniu się popielu po londzie

zapomniałam wam wczoraj napisać, że dziś Perełka miała mieć zabieg sterylizacji
juz jest po teraz sobie smacznie śpi moja dzielna dziewczynka jest jeszcze pod wpływem znieczulenia i chodzi jak pijana dupką jej zarzuca na wszystkie strony
na koniec wizyty u weta zarzygała mu podłoge
hellllllllll yeah
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:59   #3605
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




mam teraz takie same po wypłukaniu się popielu po londzie

zapomniałam wam wczoraj napisać, że dziś Perełka miała mieć zabieg sterylizacji
juz jest po teraz sobie smacznie śpi moja dzielna dziewczynka jest jeszcze pod wpływem znieczulenia i chodzi jak pijana dupką jej zarzuca na wszystkie strony
na koniec wizyty u weta zarzygała mu podłoge
no to super niech zdrowieje dziewczynka
ma charakter podziekowala wetowi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:00   #3606
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

a wiecie moze wiecie w jakiej polskiej drogerii sa dostepne kosmetyki Balea i czy w ogole sa? bo to niemieckie, szukam info na necie i jakos nie moge sie doszukac, moze schlecker..
bo na allegro to licza chyba sobie podwojnie za niektore rzeczy, a to ponoc tania firma..

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-04-12 o 17:05
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:08   #3607
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a wiecie moze wiecie w jakiej polskiej drogerii sa dostepne kosmetyki Balea i czy w ogole sa? bo to niemieckie, szukam info na necie i jakos nie moge sie doszukac, moze schlecker..
bo na allegro to licza chyba sobie podwojnie za niektore rzeczy, a to ponoc tania firma..
nie mam pojęcia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 17:16   #3608
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Princeska kochanie doszła nasza paczka z Jung Ho Song Dostałyśmy 12 próbek podkładu + 2 jakieś dodatkowe kremów, tak więc wyślę Ci 6 lioele i tą jedną z kremem Niestety nie wiem ile ml mają te nasze próbki, produktu wydaje się być mało, a z tyłu są jakieś chińskie znaki więc lipa Przetestowałam oczywiście to lioele i powiem Ci jedno- zapach jak dla mnie fajny ,taki delikatny, i niewielka ilość wystarcza na pokrycie dużego obszaru na twarzy, a do tego to krycie..... lioele jak dla mnie kryje jak dermacol- położyłam go w obszarze nosa, policzków i pod oczami i powiem jedno- cienie są pokryte identycznie jak po dermacolu, nawet nie wiem czy nie lepiej. A do tego sam podkład wydaje mi się być lekki Jak narazie to dla mnie bomba, teraz mam full makijaż więc nie mam zbytnio jak przetestować na całej twarzy ale potem będę wychodzić z domu więc zmyję makijaż i nałożę- tym razem z lioele. Ja jestem jak narazie zadowolona A próbki wyślę Ci w pon, ok? Bo dzisiaj leje jak cholera, wróciłam przed chwilą bo miałam pilną sprawę do załatwienia z rana i parasolkę mi wyrywało z ręki

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Odnośnie podkładu jeszcze Tak na moje oko to jedna próbka starczy na pokrycie twarzy około 2 razy, narazie wycisnęłam odrobinkę i nie mogąc się powstrzymać nałożyłam też na czoło i w sumie sporo jeszcze w środku jest, więc może nawet na 3 razy by starczyło Podkład ma fajną konsystencję, wg. mnie nie jest za gęsty. Chyba się skuszę na full wersję
No to super pewnie możesz wysłać w poniedziałek, dla mnie nie ma problemu a powiedz mi jak z odcieniem? wtapia się w kolor skóry?
Jak mi też podpasuje to zamówimy znów razem całe opakowanie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:20   #3609
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczynyyyyyyy co dziś robicie? Chodźcie sobie chlapniemy wieczorem drina albo winko i popaplamy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:25   #3610
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Eh TŻ mnie wkurza... marudzi ze niecierpi Polski i ze wyjezdza i koniec. Tylko ze co pare dni gada tak jakby byla jeszcze szansa ze tu zostaniemy i robi mi tym nadzieje, za chwile znowu mu odwala i gada ze nic go tu nie zatrzyma
A ja juz mam powoli dosc. Szukam tutaj na miejscu pracy i jedyne co mam póki co to propozycje staży, jak sie zaczepie na staż to jestem uziemiona na pół roku. W pracy za granica jestem kompletnie zielona, nie ogarniam tego wszystkiego, nie odnajduje sie, nie wiem nawet jak szukac.
A on mi tak marudzi juz dobre 2 miesiace a ja mam powoli gowno w głowie.
Bo szczerze mowiac wcale nie chce stad wyjezdzac, a nawet jesli wyjechac to na pare miesiecy zeby sie odbic i wrocic. A wiem ze jak z nim wyjade to juz nie wroce do Polski nigdy... a ja nie chce tak

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyyyy co dziś robicie? Chodźcie sobie chlapniemy wieczorem drina albo winko i popaplamy
Ja chetnie, humor mam beznadziejny, odechcialo mi sie cwiczyc i wogole wszystkiego o
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:28   #3611
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Eh TŻ mnie wkurza... marudzi ze niecierpi Polski i ze wyjezdza i koniec. Tylko ze co pare dni gada tak jakby byla jeszcze szansa ze tu zostaniemy i robi mi tym nadzieje, za chwile znowu mu odwala i gada ze nic go tu nie zatrzyma
A ja juz mam powoli dosc. Szukam tutaj na miejscu pracy i jedyne co mam póki co to propozycje staży, jak sie zaczepie na staż to jestem uziemiona na pół roku. W pracy za granica jestem kompletnie zielona, nie ogarniam tego wszystkiego, nie odnajduje sie, nie wiem nawet jak szukac.
A on mi tak marudzi juz dobre 2 miesiace a ja mam powoli gowno w głowie.
Bo szczerze mowiac wcale nie chce stad wyjezdzac, a nawet jesli wyjechac to na pare miesiecy zeby sie odbic i wrocic. A wiem ze jak z nim wyjade to juz nie wroce do Polski nigdy... a ja nie chce tak

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



Ja chetnie, humor mam beznadziejny, odechcialo mi sie cwiczyc i wogole wszystkiego o
noooo to teraz trzeba się napić

kochana, sporo osób wyjeżdża i wraca, a dobrze na starcie potyrać za granicą i mieć lepszy start tutaj. Smutne, że trzeba stąd uciekać, ale co zrobić jak się nie ma innych możliwości

mnie korci wyjazd do Stanów, rany jak ja bym tego chciała, ale przeraża mnie papierologia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 17:36   #3612
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość


A pokażesz, jakie masz teraz włosy?
W weekend sie obrobie, moze slonce wyjdzie i zrobie fote
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:37   #3613
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
noooo to teraz trzeba się napić

kochana, sporo osób wyjeżdża i wraca, a dobrze na starcie potyrać za granicą i mieć lepszy start tutaj. Smutne, że trzeba stąd uciekać, ale co zrobić jak się nie ma innych możliwości

mnie korci wyjazd do Stanów, rany jak ja bym tego chciała, ale przeraża mnie papierologia
Tak, tylko, że TŻ dobrze wie jak tam jest bo tam ponad 2 lata juz siedział, i wiem, że on na pewno nigdy nie bedzie chciał tu wrócić. A ja nie chce wiecznie tam siedzieć. Tymbardziej ze co ja tam bede miala za prace? Bede siedziała w szklarni albo na produkcji. On ma doswiadczenie spore, ma papiery, prace dostanie z palcem w tyłku ot tak. Ja niekoniecznie. Wiec wcale nie jest tam super kolorowo dla mnie. + nie bede tam miała totalnie nikogo. A zamknieta w 4 scianach z TŻ przez dlugi czas nie wytrzymam nerwowo, predzej sie pozabijamy
Przeraza mnie to wszystko, jedyny pozytyw jaki widze to kasa, nic innego
I co ja bede miała za start - jedynie finansowy, doswiadczenia 0, bo co mi po doswiadczeniu na truskawkach czy na produkcji w moim zawodzie?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:40   #3614
kambooania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kambooania Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o radę. Poprzednio włosy miałam farbowane Professional by Fama 10+9,34 na wodzie 6%. Kolor bardzo szybko mi się zmył...całe szczęście bo byłam prawdziwie "słoneczna". Pragnę w końcu domowymi sposobami powoli rozjaśnić włosy i lekko ochłodzić. Sprawić, że będą bardziej naturalne, beżowe.

Mój pomysł to: Wella Koleston 10+10.8 lub 10.16 Co myślicie? Boję się od razu nakładać popiel, by nie uzyskać zieleni. Jednak włosy mają wypłukany złoty kolor. Wybrałam welle, ponieważ dość dużo pozytywnych opinii. Chyba, że polecicie mi coś innego. Jaką najlepiej wodę zastosować? Dwukrotnie miałam użytą 6% i mam wrażenie, że włosy ani "drgną", dlatego chyba zrobię mieszankę na 9%.

Błagam dziewczyny, pomóżcie ) !!!! Będę bardzo wdzięczna )


Odpowie ktoś?
kambooania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:44   #3615
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kambooania Pokaż wiadomość
Odpowie ktoś?
Po pierwsze musisz wstawić zdjęcia swojego obecnego koloru włosów, swojego naturalnego oraz koloru, który chciałabyś uzyskać
i troszkę cierpliwości, tutaj Bunny wiedzie prym w poradach, bo jest fryzjerką, a nikt niedoświadczony nie chce mieć na sumieniu zniszczenia Twoich włosów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:52   #3616
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa no i marynara do mnie przyszła, ale nie było mnie w domu i awizo

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------


hellllllllll yeah
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to super niech zdrowieje dziewczynka
ma charakter podziekowala wetowi
no dokłądnie tak sobie pomyślałam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyyyy co dziś robicie? Chodźcie sobie chlapniemy wieczorem drina albo winko i popaplamy
spoko ja mam wolne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:54   #3617
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czeko to lipka kurcze a czemu nie chciałabyś wyjechać na stałe? teraz to nie taki problem odwiedzać rodzinę



hurra to jesteśmy już 3 do drinkowania :benett on:
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:00   #3618
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko to lipka kurcze a czemu nie chciałabyś wyjechać na stałe? teraz to nie taki problem odwiedzać rodzinę



hurra to jesteśmy już 3 do drinkowania :benett on:
Nie wiem po prostu nie czuje tego... nie sadze zebym mogla osiagnac tam cokolwiek. Co mi po kasie jak tak naprawde nie bede spełniona?
No i zaklimatyzowanie sie tam naprawde zajmie mi mega duzo czasu. Ja jestem do nowych ludzi dosc zamknieta w sobie i niesmiala wiec bedzie ciezko

Powinnam sie zbiczowac,znowu nie cwicze. A kij, w 2 dni mi dupa nie urosnie Chyba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:03   #3619
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Rozumiem Czeko w takim razie piję Twoje zdrówko Tata zrobił mi od razu dwa drinki, żeby później nie musiał latać i dolewać
ja też nie ćwiczę, przed @ jestem i siedzę i wsuwam, kij z tym po @ będę zapitalać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 18:10   #3620
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Rozumiem Czeko w takim razie piję Twoje zdrówko Tata zrobił mi od razu dwa drinki, żeby później nie musiał latać i dolewać
ja też nie ćwiczę, przed @ jestem i siedzę i wsuwam, kij z tym po @ będę zapitalać
Ja sobie chyba zaraz po wino pojde Wiec zdrowko

Ja mam doła, wiec nie cwicze bo to marnowanie czasu i tylko sie bez sensu wkurze a efektu bedzie 0
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:10   #3621
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Tata mi mówi, że jedziemy teraz na shopping do Gd, bo Mama chce sobie kupić sportowe ciuchy w Decathlonie to mówię, że drinki biorę w bidon no i zrezygnowali, jedziemy jutro rano aaaaahaha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:10   #3622
kambooania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Po pierwsze musisz wstawić zdjęcia swojego obecnego koloru włosów, swojego naturalnego oraz koloru, który chciałabyś uzyskać
i troszkę cierpliwości, tutaj Bunny wiedzie prym w poradach, bo jest fryzjerką, a nikt niedoświadczony nie chce mieć na sumieniu zniszczenia Twoich włosów
Zatem )) :
Załączam 2 zdjęcia stanu obecnego moich włosów. Te jasne blondy, to kierunek w który chciałabym pójść przy najbliższym farbowaniu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4184_e93a.jpg (21,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9ead41a0661616d5ba8397aa495edd59.jpg (104,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0198.jpg (83,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0206.jpg (97,0 KB, 23 załadowań)
kambooania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:25   #3623
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyyyy co dziś robicie? Chodźcie sobie chlapniemy wieczorem drina albo winko i popaplamy
Dzisiaj chciałam pazurki pomalować, oglądam stary odcinek Housa a tak poza tym to siedzę i się nudzę i nawet nie mam co chlapnąć a nie chce mi się iść do sklepu, leń ze mnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Eh TŻ mnie wkurza... marudzi ze niecierpi Polski i ze wyjezdza i koniec. Tylko ze co pare dni gada tak jakby byla jeszcze szansa ze tu zostaniemy i robi mi tym nadzieje, za chwile znowu mu odwala i gada ze nic go tu nie zatrzyma
A ja juz mam powoli dosc. Szukam tutaj na miejscu pracy i jedyne co mam póki co to propozycje staży, jak sie zaczepie na staż to jestem uziemiona na pół roku. W pracy za granica jestem kompletnie zielona, nie ogarniam tego wszystkiego, nie odnajduje sie, nie wiem nawet jak szukac.
A on mi tak marudzi juz dobre 2 miesiace a ja mam powoli gowno w głowie.
Bo szczerze mowiac wcale nie chce stad wyjezdzac, a nawet jesli wyjechac to na pare miesiecy zeby sie odbic i wrocic. A wiem ze jak z nim wyjade to juz nie wroce do Polski nigdy... a ja nie chce tak
Co on się z moim zmówił czy co? Bo też mi gada ostatnio o wyjeździe, mogłabym wyjechać, nie ma problemu ale On chce do Norwegii, a ja chyba bym tam zamarzła

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
noooo to teraz trzeba się napić

kochana, sporo osób wyjeżdża i wraca, a dobrze na starcie potyrać za granicą i mieć lepszy start tutaj. Smutne, że trzeba stąd uciekać, ale co zrobić jak się nie ma innych możliwości

mnie korci wyjazd do Stanów, rany jak ja bym tego chciała, ale przeraża mnie papierologia
Ahh Stany, Kalifornia, Wielki Kanion, Nowy Jork, mogłabym tak wymieniać. Mogliby w końcu znieść te wizy

A ja zamiast się odchudzać nażarłam się naleśników ze szpinakiem i fetą, pychota, wszystkim smakowało, już mam zamówienie na poniedziałek na kolejną partię
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:29   #3624
kambooania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jeszcze jedno pytanko

Jakim szamponem myjecie włosy po farbowaniu? wyczytałam, że ma być to szampon o pH kwaśnym.

Polecacie jakieś drogeryjne specyfiki?
kambooania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:32   #3625
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kambooania Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanko

Jakim szamponem myjecie włosy po farbowaniu? wyczytałam, że ma być to szampon o pH kwaśnym.

Polecacie jakieś drogeryjne specyfiki?
L'Oreal czerwony do farbowanych
ale nie za często
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:48   #3626
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój świat.
Wiadomości: 193
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to skoro wiesz lepiej to po co zawracasz głowe i sie pytasz?
dla mnie to mozesz nalozyc i tysiac farb a potem narzekac ze wlosy sa spalone i dalej zolte


Pytałam o farbę, nie o rozjaśniacz.
Nie wierzę, że nie ma dobrej farby
rozjaśniającej, która sobie i z tym
kolorem poradzi, dlatego pytałam
Jak to mówią: "bądź miła, dla tych...
którzy nie są mili dla Ciebie, bo to ich
najbardziej wkurzy." To tyle z mojej strony
__________________

.pomiędzy "zostaję", a "nigdy więcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:52   #3627
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Słyszałam niezbyt dobre opinie o tym systemie, zadowolona jestem z siódemki A co takiego Cię w nim wkurza?
caly mnie wnerwia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to skoro wiesz lepiej to po co zawracasz głowe i sie pytasz?
dla mnie to mozesz nalozyc i tysiac farb a potem narzekac ze wlosy sa spalone i dalej zolte
muhahahahahaha

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Tak mysle, jak sie okaze ze c10 na moje włosy za mocne i skóra głowy tez sie bedzie babrac to moze dobrym odpowiednikiem byłby właśnie koleston 12/89 albo londa 12/89.
Ale to bede myslec pozniej, Narazie ciesze sie ze udalo mi sie po ponad roku znalezc kolor idealny dla siebie
I Bunny musze ci podziekowac raz jeszcze bo gdyby nie ty to bym pewnie miała włosy do uszu z jakims sraczkowatym kolorem
o! to juz wiem czym zastapie C10 w razie W, bo mi ostatnio tez kuku zrobiła

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


I apel do nowych - doceniajcie ten trud który Bunny wkłada w swoje porady na tym wątku, nie rzucajcie fochami na prawo i lewo bo cos jest nie po waszej myśli. Bądźcie wdzięczne bo naprawde niewielu takich ludzi jest w tych czasach.
Amen

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex co Ty się przejmujesz tym dowodem, ile tak naprawdę razy go wyciągasz i pokazujesz? w urzędach nikt nie zwraca na to uwagi
Ja mam zdjęcie z paszportu np. jak bandyta, a z nowej legitymacji akademickiej jak chora psychicznie


Bunny ja mu wierzę, że te wifi nie chce się włączyć, bo naprawdę ja też się nad tym głowiłam parę dni, a on nie ma też pewności czy ja go nie oszukałam ja miałam nowy telefon więc mi było wszystko jedno, wysłałabym na gwarancji a on nie może


Laski jak Wasze ciche dni z TŻ? My chyba idziemy na rekord...


u mnie też dziś bardzo ciepło, ale leje
Ja jestem z tym co morde dra wiec ciche dni to u mnie abstrakcja

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyyyyy co dziś robicie? Chodźcie sobie chlapniemy wieczorem drina albo winko i popaplamy
Ja z checia ale jutro do ro na 8 30

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez vermicelli Pokaż wiadomość
Pytałam o farbę, nie o rozjaśniacz.
Nie wierzę, że nie ma dobrej farby
rozjaśniającej, która sobie i z tym
kolorem poradzi, dlatego pytałam
Jak to mówią: "bądź miła, dla tych...
którzy nie są mili dla Ciebie, bo to ich
najbardziej wkurzy." To tyle z mojej strony

poszła do fryzjera

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-04-12 o 18:54
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:52   #3628
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez vermicelli Pokaż wiadomość
Pytałam o farbę, nie o rozjaśniacz.
Nie wierzę, że nie ma dobrej farby
rozjaśniającej, która sobie i z tym
kolorem poradzi, dlatego pytałam
Jak to mówią: "bądź miła, dla tych...
którzy nie są mili dla Ciebie, bo to ich
najbardziej wkurzy." To tyle z mojej strony
Ty jesteś bardzo miła Bunny poświęca swój czas, odpowiada na Twoje pytania, proponuje farby a skoro nic innego nie da się zrobić to szuka innego dobrego rozwiązania, drażnią mnie takie roszczeniowe postawy
idź do fryzjera stacjonarnie, zapłać, może wyczaruje Ci coś lepszego na głowie, rany
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 19:05   #3629
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Droga Blond Bunny
Mam pytanie odnośnie przyciemniania bardzo jasnego wytrawionego blondu do średniego blondu.Moje włosy są na długości w chłodnym odcieniu,kilka cm od skóry w ciepłym.Czy to prawda,ze przyciemniając cieplejszym odcieniem jest mniejsze ryzyko zieleni?nawet jeśli położę ten ciepły odcień np majirel 7.31 na chłodny odcień moich włosów,czy powinnam jednak położyć chłodny na chłodny np 7.13.Proszę odpisz.
Ps :nie zwracaj uwagi na głupie komentarze osób,które nie potrafią docenić twojej pomocy.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 19:09   #3630
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ty jesteś bardzo miła Bunny poświęca swój czas, odpowiada na Twoje pytania, proponuje farby a skoro nic innego nie da się zrobić to szuka innego dobrego rozwiązania, drażnią mnie takie roszczeniowe postawy
idź do fryzjera stacjonarnie, zapłać, może wyczaruje Ci coś lepszego na głowie, rany
dokładnie


biedna ta moja psinka teraz poszłam z nia na spacer tzn próbowałam ,ale wyszła z klatki i niechciała wogóle iść zrobiła dwa kroki i znowu siadła i koniec..podeszła do mnie i wskoczyła mi na nogi żeby ją wziąść na ręce więc ją wzięłam i wróciłysmy do domu cały czas tam sobie liże po tym szwie ale ma malutka blizne i nawet pan doktor dał nam ubranko dla niej na noc ,żeby sobie tam nie gryzła i nie lizała
leki dostała mam nadzieje że jutro będzie lepsza i zacznie jeść i wyjdzie na dwór siusiu zrobić
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.