zlewozmywak granitowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 11:41   #31
Anet37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: zlewozmywak granitowy

Witam

Mam problem tez wyboru zlewu mozna powiedzieć ze juz sie zdecydowałam na granit tylko teraz jaki kolor czy ciemny czy jasny o to jest pytanie ??
A musze mieć zlew z jedna komora i ociekaczem ze względu ze bede miec zmywarke 60cm i taki zlew powinien mi wystarczyc ..

znalazłam na allegro

http://allegro.pl/zlew-zlewozmywak-g...814080801.html

I jestem w szoku ile jest zamówień tylko ta firma nie jest mi znana EXCLUSIVE ~ może jest wśród nas osoba co ma z allegro taki zlew i napisz cos na ten temat ... była bym wdzięczna
Anet37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 13:47   #32
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: zlewozmywak granitowy

moja siostra ma granitowy Star Galaxy, wygląda super i łatwo utrzymać w czystości, jak będę robiła to na bank taki zrobię, a z wawy spokojnie mogę polecić firmę MK Rocks 505 022 522, siostrze zrobili naprawdę ładnie i tanio
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:25   #33
Laelita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: zlewozmywak granitowy

Dziewczyny podbijam temat bo właśnie szykujemy się do remontu. Marzy mi się biały granitowy zlewozmywak, ale po przeczytaniu kilku opinii w necie mam mętlik w głowie Jedni twierdzą że biały chłonie wszystko - wodę z buraków, marchewki, resztki kawy czy herbaty... Inni natomiast twierdzą, że używają od lat i zero przebarwień... Jak to więc jest??? Może to kwestia marki albo rodzaju kamienia? Pllllis help
Laelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:35   #34
Sofia900
Raczkowanie
 
Avatar Sofia900
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 48
Dot.: zlewozmywak granitowy

Tez jestem ciekawa czy taki zlew to praktyczne rozwiązanie. ja sobie upatrzyłam taki zlewozmywak, który mi będzie idealnie pasował do szafek, no ale kosztuje ponad 1000 zł wieć wolę się dwa razy zastnanowić.
Sofia900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 11:39   #35
Karoolinka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: zlewozmywak granitowy

Ostatnio z mężem robiliśmy remont kuchni. Zlewozmywaki granitowe są drogie ale jednocześnie warte swojej ceny. Na samym początku miałam obawy o ich wytrzymałość ale są naprawdę ok.
Karoolinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 10:31   #36
Laelita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: zlewozmywak granitowy

zdecydowałam się na biały zlewozmywak granitowy (konkretnie z nanogranitu) i nie żałuję. jest łatwy w utrzymaniu czystości, nic się z nim nie dzieje. tak więc trzeba poszperać, na pewno nie brać najtańszego, ale nie ma się czego obawiać
Laelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:39   #37
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: zlewozmywak granitowy

Dla zastanawiających się nad zakupem granitowego, przemyślcie to kilka razy.

Ja użytkuję taki zlew, polskiego producenta. Wcale nie był dużo tańszy a zbliżony w cenie do Franke czy Teka. Ale patriotka się znalazła...
Kolor jasny beż.

I co po 2 latach jest?
Nie jestem zadowolona. Wyszczerbiony (przy myciu patelni), przebarwiony.
Od kawy, herbaty czy czegokolwiek - przebarwia go wszystko. Buraki też. A na plamy nie działa nic, część się usuwa ale nie wszystkie, ani szorowanie mleczkiem ani proszek do zmywarki rozpuszczony we wrzątku i zostawiony na całą noc.
Nie mogę już na niego patrzeć. Gdzie i jak to ktoś pisał że użytkuje 15 lat? Powinnam poszukać co za firma zrobić zdjęcie i robić antyreklamę...

I nie wierzę w to że ktoś nie przebarwił wcale jasnego zlewu, albo nie gotuje w domu albo wszystko jest w zmywarce i jeszcze bardzo uważa by nie wylewać kolory na dno zlewu tylko prosto do sitka...

Myślę o wymianie, ale nie wiem na co. Dla mnie beżowy pseudo kamień = ładny....
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 06:26   #38
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: zlewozmywak granitowy

Mama mojego męża (nie lubi określenia teściowa) też ma beżowy granitowy zlew i praktycznie na początku zaczął się barwić. Zmywarka oczywiście w użyciu, ale zawsze jest jakiś garnek czy patelnia po obiedzie do umycia w zlewie... Czasem myje wybielaczem, ale głównie zlew wygląda na bardzo brudny.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 09:20   #39
Laelita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: zlewozmywak granitowy

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Od kawy, herbaty czy czegokolwiek - przebarwia go wszystko. Buraki też. A na plamy nie działa nic, część się usuwa ale nie wszystkie, ani szorowanie mleczkiem ani proszek do zmywarki rozpuszczony we wrzątku i zostawiony na całą noc.
co prawda ja swojego tak długo nie używam - dopiero ok 7 miesięcy - ale też gdyby kawa, herbata czy buraki miały go przebarwić to już by do tego doszło. wydaje mi się więc że jest to jednak kwestia wyboru firmy i kwestia jakości. ja dużo szperałam w necie zanim wybrałam markę i model - właśnie ze względu na baaardzo rozbieżne opinie. jedni pisali że użytkują od lat i nic się nie dzieje, inni że przebarwił się w pierwszym tygodniu użytkowania. wybrałam droższą markę - tę którą wprowadziła zlewozmywaki granitowe na rynek (tak przynajmniej się chwalą). model mam nanogranitowy (drobniej mielony kamień, a dzięki temu mniej porowaty, powierzchnia niemalże idealnie gładka, bielszy odcień) i kompletnie nic się z nim nie dzieje niepokojącego. zdarza mi się nie umyć go na koniec dnia - wszystko schodzi następnego. właściwie jako że jestem w ciąży i bardzo źle znosiłam 1 trymestr - wtedy mąż użytkował kuchnię (oczywiście syf był straszny, zlew niemyty kilka dni) i znowu, wszystkie plamy i zacieki zeszły zwykłym ekologicznym płynem do mycia naczyń. zaschnięta kawa, herbata, buraki - nic się nie wchłania, wszystko schodzi. dlatego nie uważam aby to była kwestia "nie gotowania w domu" czy "mycia wszystkiego w zmywarce" jak napisałaś. niestety tak jak w każdej innej dziedzinie - produkt produktowi nierówny...
Laelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:26   #40
OlgaMia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: zlewozmywak granitowy

Mogłaby któraś z was pochwalić się zdjęciem używanego takiego zlewu? Tak z ciekawości chciałabym zobaczyć jak wygląda u was
OlgaMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 20:58   #41
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: zlewozmywak granitowy

Teraz za ciemno na zdjęcie. Ja mam ciemny granit z Castoramy, tani. Używam 3 lata. Wygląda jak nowy. Raz w tygodniu nacieram oliwą z oliwek.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 18:10   #42
jessika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: zlewozmywak granitowy

Cześć, też coś podpowiem:

- Zlewozmywak sprawuje się bardzo dobrze, moim zdaniem radzi sobie lepiej niż stalowe, nie wspominam już nawet o estetyce

- Z utrzymaniem nie ma problemów, oczywiście normalna codzienna pielęgnacja jest niezbędna, ale niewiele ponadto. Tutaj od razu nadmienię, że nie w tym kontekście aż tak dużego znaczenia jaki kolor wybierzesz.

- Przed zakupem dobrze poczytać jest opinie użytkowników, bo zlewy są robione z różnych mieszanek. Jak wszędzie jedna będzie lepsza, a druga gorsza.

Z doświadczenia jeszcze powiem, że taki zlew granitowy może fajnie podnieść wartość mieszkania, także można go rozpatrywać w kontekście inwestycji Powodzonka!
jessika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-26 19:10:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.