Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 22:11   #1951
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Parole
Podobno tylko dzisiaj
Te co chciałam wykupione. To znak.
Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
ja ma 5,6 i 7. 7 za różowa lekko dla mnie, 5 bardzo fajna, a 6 idealna. Tylko coś mi zaczęło w nich przeszkadzać. A może to przez zimę - niskie temperatury, wiatr to usta i pomadka inaczej się zachowują

Inspire Tobie z pewnością wolno kupować
Odłóż je na jakiś czas. Moje z 2 miechy odleżały i dopiero mi pasują.


Kupiłam w biedrone szampon łopianowy i mgiełke Farmony. Nie wiem co się dzieje, ale mam tak okropne włosy, suche końce i wypadają na potęgę. Nigdy tak nie miałam. Może to wina kaloryfera bo mam tak łożko, że blisko głowy on jest, albo wody. Od momentu, w którym zmieniłam mieszkanie są suche i sianowate. Ale w sumie to 3 ulice dalej to żeby aż tak. . Sama nie wiem
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 04:27   #1952
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Zakupiłam lakier, ale hmmm czuje się usprawiedliwiona bo matowego nie miałam jeszcze
o taaaki : http://szafeczkazielonookiej.blogspot.com/
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 05:33   #1953
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Te co chciałam wykupione. To znak.

Odłóż je na jakiś czas. Moje z 2 miechy odleżały i dopiero mi pasują.


Kupiłam w biedrone szampon łopianowy i mgiełke Farmony. Nie wiem co się dzieje, ale mam tak okropne włosy, suche końce i wypadają na potęgę. Nigdy tak nie miałam. Może to wina kaloryfera bo mam tak łożko, że blisko głowy on jest, albo wody. Od momentu, w którym zmieniłam mieszkanie są suche i sianowate. Ale w sumie to 3 ulice dalej to żeby aż tak. . Sama nie wiem
Nie miałaś bana na kosmetyki do włosów? Czy cię pomyliłam z kimś kto mógłby sklep z odzywkami otworzyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 05:46   #1954
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Nie miałaś bana na kosmetyki do włosów? Czy cię pomyliłam z kimś kto mógłby sklep z odzywkami otworzyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zamroczyła mnie promocja. Na szczęście szamponów mam mało.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:00   #1955
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Jestem z siebie dumna. Do wczoraj ciężko dumałam nad zamówieniem z Tołpy. Wrzucałam i wyrzucałam z koszyka i w końcu odpuściłam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:13   #1956
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna. Do wczoraj ciężko dumałam nad zamówieniem z Tołpy. Wrzucałam i wyrzucałam z koszyka i w końcu odpuściłam.

brawo!
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:22   #1957
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna. Do wczoraj ciężko dumałam nad zamówieniem z Tołpy. Wrzucałam i wyrzucałam z koszyka i w końcu odpuściłam.
Mi też się udało zostawić ten koszyczek w minti i uciec Nie wiem tylko na jak długo to podziała \

Wczoraj zdenkowałam ( po całości) moją pierwszą kolorowa pomadkę w życiu Wymieniony strony temu wibo eliksir 5 ... teraz zostały mi już tylko 33 kolorowe produkty do ust
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 08:30   #1958
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna. Do wczoraj ciężko dumałam nad zamówieniem z Tołpy. Wrzucałam i wyrzucałam z koszyka i w końcu odpuściłam.
brawo

Zużyłam litrową maskę do włosów Dużo lepsza niż Kallos mleczny.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:45   #1959
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
brawo!
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
brawo

Zużyłam litrową maskę do włosów Dużo lepsza niż Kallos mleczny.


Co to za maska? Mnie Kallos nie zachwyca.

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Mi też się udało zostawić ten koszyczek w minti i uciec Nie wiem tylko na jak długo to podziała \
Trzymaj się. U mnie już pozamiatane bo do wczoraj była darmowa dostawa a bez tego się nie opłaca.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:50   #1960
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość


Co to za maska? Mnie Kallos nie zachwyca.



Trzymaj się. U mnie już pozamiatane bo do wczoraj była darmowa dostawa a bez tego się nie opłaca.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...C4JdtaW3QJCvoA taka. Ale na kwc jej nie widzę Albo znaleźć nie umiem

Dobrze, że na DDD kupiłam kolejną butlę
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:54   #1961
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...C4JdtaW3QJCvoA taka. Ale na kwc jej nie widzę Albo znaleźć nie umiem

Dobrze, że na DDD kupiłam kolejną butlę
Ten obrazek już widziałam. Ale nadal nie wiem co to za marka i gdzie ją można kupić.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 09:12   #1962
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Widze, ze w 2015 wiele z nas idzie na rekord ze zuzyciami
Zaczęłam uzywac zelu z Lidla i według mnie jest duzo lepszy niz te tanie z Biedy albo Isana. Pieni sie, myje, nie wysusza i pachnie.

Widze tez u siebie inny postęp- mam zwyczaj kupować na zapas nie tylko kosmetyki, ale tez np.chemie gospodarcza, art.higieniczne itp. W tym miesiacu powiedziałam stop. Proszek, tabletki do zmywarki, papier toaletowy itp.kupie, jak mi sie skończą albo zostaną na kilka użyć, a nie w połowie używanego opakowania. Po pierwsze to sie nie konczy nagle z minuty na minute, a po drugie pracuje w galerii handlowej, wiec dostęp do tego typu produktów nawet w promocji mam na bieżąco... Nie wiem po co mi było kupowanie nowych tabletek do zmywarki jak miałam jeszcze pol opakowania poprzednich albo kupowanie podpasek, jak dwa opakowania oczekiwaly w szafce.

I fakt- jest tak, jak któraś z Was pisała- mam większa radość z niekupowania niz kupowania. I dzieki oszczędnościom kupie pewnie w lutym tablet i nowe buty na wiosnę. Chwilo trwaj
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 09:19   #1963
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Zużyłam Ziaja, Liście manuka, tonik do twarzy.
Nareszcie babrałam się z nim od lipca.
To pewnie ostatnie denko w tym miesiącu, więc pewnie w czwartek wstawię bilans
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA

Edytowane przez Inspire
Czas edycji: 2015-01-27 o 09:20
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:13   #1964
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Ależ miło wejść tu i poczytać o sukcesach gratuluję dziewczyny rozsądku przy zakupach, zużyć i trzymania się odwyku

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

Odłóż je na jakiś czas. Moje z 2 miechy odleżały i dopiero mi pasują.
No właśnie jakiś czas temu je używałam, później odłożyłam i jakoś nie moge wrócić do ich używania

Ja aktualnie grzebię w internetach i kombinuję, co zamówić w lutym.
Postanowiłam, że kupię 5 l baniak szamponu, do tego 2 l odżywki i 1 l maski do włosów. Niby dużo, ale tym samym będę miała temat produktów do włosów "załatwiony" na co najmniej cały rok i nie będę musiała już w ogóle zajmować sobie głowy tą kategorią. Szampon biorę z Joanny, a odzywki/maski - Joanna albo Bingo Spa. Obie firmy nie testują na zwierzakach (miałam brać kallosa, ale nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat), a poza tym jedna duża butla zamiast kilku mniejszych będzie też z pożytkiem dla środowiska nie wspominając już o oszczędnościach.
W kategorii włosowej nie mam kompletnie żadnych zapasów, więc jak jedna odżywka i maska będzie czekała na swoją kolej, to nie będzie mi to w ogóle ciążyć. A bardziej sie opłaca zamówić wszystko za jednym razem i tylko raz płacić za przesyłkę

Do tego w lutym musze kupić jeszcze 2 pomadki ochronne do ust (1 z alterry i 1 z isany sobie wymyśliłam) i to będą moje planowane wszystkie kosmetyczne zakupy na luty
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:23   #1965
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Ja aktualnie grzebię w internetach i kombinuję, co zamówić w lutym.
Postanowiłam, że kupię 5 l baniak szamponu, do tego 2 l odżywki i 1 l maski do włosów. Niby dużo, ale tym samym będę miała temat produktów do włosów "załatwiony" na co najmniej cały rok i nie będę musiała już w ogóle zajmować sobie głowy tą kategorią. Szampon biorę z Joanny, a odzywki/maski - Joanna albo Bingo Spa. Obie firmy nie testują na zwierzakach (miałam brać kallosa, ale nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat), a poza tym jedna duża butla zamiast kilku mniejszych będzie też z pożytkiem dla środowiska nie wspominając już o oszczędnościach.
W kategorii włosowej nie mam kompletnie żadnych zapasów, więc jak jedna odżywka i maska będzie czekała na swoją kolej, to nie będzie mi to w ogóle ciążyć. A bardziej sie opłaca zamówić wszystko za jednym razem i tylko raz płacić za przesyłkę
Pomysł fajny, ale nie wiem czy nie znudzą Ci się te baniaki - w końcu litraż będzie spory i może być takie ryzyko, chyba, że są to produkty, które Ci bardzo pasują.
Ja bym chyba rzewnymi łzami płakała mając same baniaczki, generalnie unikam produktów o poj. 500ml wzwyż
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:53   #1966
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Pomysł fajny, ale nie wiem czy nie znudzą Ci się te baniaki - w końcu litraż będzie spory i może być takie ryzyko, chyba, że są to produkty, które Ci bardzo pasują.
Ja bym chyba rzewnymi łzami płakała mając same baniaczki, generalnie unikam produktów o poj. 500ml wzwyż
Gdyby chodziło o innego rodzaju kosmetyki, to pewnie nigdy bym się nie zdecydowała na takie pojemności. Ale dla mnie szampon to taka podstawa jak np płyn do naczyń czy mydło do rąk. Ma myć włosy i nic poza tym. Szampon właściwie nic innego nawet nie powinien robić, bo całą "robotę" robią odzywki, maski i oleje. Dlatego jakoś dawno przestałam przywiązywać wagę do nich, a jedynym wymaganiem jest to, że ma nie mieć silikonów i nie obciążać włosów. Chociaż przyznaję, że rozważam też kupno kilku 1 l szamponów zamiast jednego 5-cio litrowego. Tak czy inaczej kwestię szamponu i odżywki chcę załatwić na raz, nawet jeśli wygeneruje mi to zapas na rok, ale w sumie o to chodzi, żebym na długi czas miała spokój w tym temacie
Jedyne co będę regularnie kupować, to odżywka w sprayu i oleje.

W ogóle zauważyłam, że jak mam jakiś zapas, to mniej myślę o zakupach. Np kiedy miałam w tamtym roku kilka szamponów i zapas na pół roku, w ogóle w sklepie nie zwracałam uwagi na szampony, a jak miałam tylko 1 w użyciu i 0 zapasu, to kręciłam się i kombinowałam i nagle chciałam wykupić pół sklepu. Więc akurat w tej kwestii takie "zaplecze" choc wygląda mało odwykowo, pomaga mi nie kupować. Podobnie jest z żelami pod prysznic.
Ale np. z kremem do twarzy takie coś już by u mnie nie przeszło
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 15:10   #1967
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Ja nie mogę używać jednego szamponu przez dłuższy czas, bo włosy się przyzwyczajają i szybciej się przetłuszczają, czasami pojawia się łupież :/ Muszę często zmieniać marki, najczęściej mam dwa szampony otwarte i myję na zmianę
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 15:22   #1968
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Ja nie mogę używać jednego szamponu przez dłuższy czas, bo włosy się przyzwyczajają i szybciej się przetłuszczają, czasami pojawia się łupież :/ Muszę często zmieniać marki, najczęściej mam dwa szampony otwarte i myję na zmianę
tez kiedyś tak miałam, że włosy "przyzwyczajały" się do szamponu. Ale w moim przypadku (bo wiem, że każde włosy sa inne) obaliłam tę teorię w tamtym roku, kiedy prawie 8 miesięcy używałam tego samego szamponu. Okazało sie, że wystarczyło, żebym raz na 2 tyg umyła włosy zdzierakiem z Barwy To chyba nie tyle kwestia przyzwyczajenia, co mniej mocnego domywania przez większosc szamponów drogeryjnych i stad takie objawy, a z kolei barwy nie mogłabym używać codziennie bo jest za mocny dla moich włosów. jak dla mnie to dosyć rozsądne wytłumaczenie, ale mogę się mylić
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 15:23   #1969
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Ja bym chyba rzewnymi łzami płakała mając same baniaczki, generalnie unikam produktów o poj. 500ml wzwyż
Podpisuję się obiema rękoma! Podziwiam dziewczyny, którym się nie nudzą kosmetyki po tak długim czasie używania.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 15:35   #1970
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Gdyby chodziło o innego rodzaju kosmetyki, to pewnie nigdy bym się nie zdecydowała na takie pojemności. Ale dla mnie szampon to taka podstawa jak np płyn do naczyń czy mydło do rąk. Ma myć włosy i nic poza tym. Szampon właściwie nic innego nawet nie powinien robić, bo całą "robotę" robią odzywki, maski i oleje. Dlatego jakoś dawno przestałam przywiązywać wagę do nich, a jedynym wymaganiem jest to, że ma nie mieć silikonów i nie obciążać włosów. Chociaż przyznaję, że rozważam też kupno kilku 1 l szamponów zamiast jednego 5-cio litrowego. Tak czy inaczej kwestię szamponu i odżywki chcę załatwić na raz, nawet jeśli wygeneruje mi to zapas na rok, ale w sumie o to chodzi, żebym na długi czas miała spokój w tym temacie
Jedyne co będę regularnie kupować, to odżywka w sprayu i oleje.

W ogóle zauważyłam, że jak mam jakiś zapas, to mniej myślę o zakupach. Np kiedy miałam w tamtym roku kilka szamponów i zapas na pół roku, w ogóle w sklepie nie zwracałam uwagi na szampony, a jak miałam tylko 1 w użyciu i 0 zapasu, to kręciłam się i kombinowałam i nagle chciałam wykupić pół sklepu. Więc akurat w tej kwestii takie "zaplecze" choc wygląda mało odwykowo, pomaga mi nie kupować. Podobnie jest z żelami pod prysznic.
Ale np. z kremem do twarzy takie coś już by u mnie nie przeszło
Hmm, czyli taki efekt psychologiczny bardziej, rozumiem skoro taka metoda bardziej na Ciebie działa, to myślę, że to dobry pomysł dziwię się tylko dlatego, że sama raczej nie mam takiego "szału", raczej z góry już wiem, po jaki szampon idę. W każdym razie jak będziesz miała w koszyku jakieś litrowe szampony bezsilikonowe to daj znać, bo u mnie szampon jak woda idzie, więc może ekonomiczniej będzie kupić coś dużego
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:47   #1971
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Poległam. Popełniłam zakup za 2,99 bo potrzebowałam antyperspirantu i postawiłam na isanę w kremie.
Ale tego zakupu nie dało się uniknąć.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:48   #1972
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Podpisuję się obiema rękoma! Podziwiam dziewczyny, którym się nie nudzą kosmetyki po tak długim czasie używania.
Ja chyba jestem już zaprawiona po kolorówce bo mało co mi pasuje i z cieni np mogę używać jedynie beżu, brązu, złota i ewentualnie tylko jednego odcienia fioletu

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Hmm, czyli taki efekt psychologiczny bardziej, rozumiem skoro taka metoda bardziej na Ciebie działa, to myślę, że to dobry pomysł dziwię się tylko dlatego, że sama raczej nie mam takiego "szału", raczej z góry już wiem, po jaki szampon idę. W każdym razie jak będziesz miała w koszyku jakieś litrowe szampony bezsilikonowe to daj znać, bo u mnie szampon jak woda idzie, więc może ekonomiczniej będzie kupić coś dużego
No właśnie z tym efeklem psychologicznym mam problem, bo niby zapasy ograniczają pośrednio zakupy, ale też chciałabym się ich pozbyć i miec tylko kosmetyki bieżące. Ale chyba dam sobie po prostu dyspense na szampony i odżywki, skoro to się u mnie lepiej sprawdza, a tak w sumie to chyba nie traktuję tego jak kosmetyków tylko jak np pastę do zębów czy papier toaletowy - potrzebne do codziennego funkcjonowania (tym bardziej, że myję włosy codziennie).
Z takich bez silikonu świetny jest alterra papaya i bambus ale u mnie właśnie też szampony lecą nawet nie wiem kiedy, więc mało opłacalny interes Ale teraz nie przeszkadza mi silikon gdzieś dalej w skłądzie, bo co te 2 tyg robię oczyszczanie jakimś zdzierakiem


W ogóle to chyba niecomusze zmodyfikować to, co chce kupić. Tak cały dzień mnie zastanawiał ten kallos, ale na polskich stronach nie mogłam znaleźć żadnego info o testowaniu więc zagłębiłam sie w odmęty internety... w odmęty węgierskie! jako że stamtąd pochodzi firma zaczęłam szukać u nich na stronach i blogach (dziś doceniłam google translatora) i przy tych łamanych tłumaczeniach wyczytałam, że kallos nie testuje, a przynajmniej tak twierdzą zgodnie węgierskie blogerki i osoby zainteresowane tematem.

W ogóle wiedziałyście, że kallos produkuje też kolorówkę?

btw ale dziś sie rozpisuję...
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:13   #1973
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4996178 4]Poległam. Popełniłam zakup za 2,99 bo potrzebowałam antyperspirantu i postawiłam na isanę w kremie.
Ale tego zakupu nie dało się uniknąć.[/QUOTE]
Skoro to był konieczny zakup, to nie ma mowy o porażce
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:59   #1974
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4996178 4]Poległam. Popełniłam zakup za 2,99 bo potrzebowałam antyperspirantu i postawiłam na isanę w kremie.
Ale tego zakupu nie dało się uniknąć.[/QUOTE]
I takie podejście już jest po prostu głupie.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:08   #1975
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Nusia no właśnie na allegro od jakiegoś czasu nic nie sprzedaję, bo nie mogłam zmienić konta bankowego i stwierdziałm, że niech mnie cmokną w pompkę. Jak coś wystawiam, to na lokalnym portalu i na olx - tu ogłoszenie może sobie długo wisieć i wystawienie jest za darmo, choć minusem jest to, że mniej osób tu zagląda a kupujący nie mają w sumie żadnej "ochronki".

A miałaś już ten peeling do ust? Bo planuję zamówić od nich za jakiś czas m.in. tę brzozową i z cynamonem i zastanawiałam się też nad tym peelingiem do ust.
Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Haha akurat mam tą paletkę w koszyczku na minti
Znowu mnie kusi polecić z zamówieniem w tą tanią markę ....szkoda ze nawet ze śmiesznych cen w ilości hurtowych biorą się sumki które mnie załamują ...
A ja jednak chyba ją zamówię, bo czytałam, że minimalnie się osypują, dużo mniej niż Sleek. A właśnie z nim kolory by mi się dublowały (przynajmniej tak wyglądają na swatchach w necie), to najwyżej bym Sleeka sprzedała.
A no bo to takie złudne

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Może to wina kaloryfera bo mam tak łożko, że blisko głowy on jest, albo wody. Od momentu, w którym zmieniłam mieszkanie są suche i sianowate. Ale w sumie to 3 ulice dalej to żeby aż tak. . Sama nie wiem
To może śpij z nogami od strony kaloryfera?

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Zużyłam Ziaja, Liście manuka, tonik do twarzy.
Nareszcie babrałam się z nim od lipca.
Czyli nie polecasz?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:30   #1976
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
I takie podejście już jest po prostu głupie.
Dokładnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:32   #1977
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Proszę się przyznać która używa soku z aloesu i do czego.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
To są podobno najtańsze kosmetyki w Rosji z najniższej półki i kosztują tam naprawdę grosze. U nas ich cena jest i tak mocno zawyżona.
To już wiem czemu nie widziałam żadnego działania tych co miałam.

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Ja aktualnie grzebię w internetach i kombinuję, co zamówić w lutym.
Postanowiłam, że kupię 5 l baniak szamponu, do tego 2 l odżywki i 1 l maski do włosów.
Gdzie są takie 5-litrowe szampony? Jakiego z Joanny używasz?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:32   #1978
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Muszę kupić jakiś balsam oraz coś na cellulit i nie wiem co wybrać, a kosmetyki te potrzebuje na już.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:33   #1979
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że kupię 5 l baniak szamponu,
Umęczysz się
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:36   #1980
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4996178 4]Poległam. Popełniłam zakup za 2,99 bo potrzebowałam antyperspirantu i postawiłam na isanę w kremie.
Ale tego zakupu nie dało się uniknąć.[/QUOTE]

Kryj się, bo zaraz Cię rozstrzelamy!!!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 18:46:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.