Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-01, 08:04   #5191
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Probowalyscie jakiś leków na tą opuchlizne? Zastanawiam się czy to Hydrominum które reklamują może pomóc?
Spokojnie. Każda z nas to przeszła. To nie koniec świata. A branie kolejnych tabsów. .. no cóż i tak wystarczająco mam syruty organizm.
Do dziś zmagam się z dziwna wysypka jakby potówek na dekolcie i ramionach. Włosów połowa została cera tez pozostawia mnustwo do życzenia o nadwadze juz nie wspomnę bo mimo bezbolesne rekonwalescencji wracam dopiero do ćwiczeń od października.
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:13   #5192
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Liliana Ty weź się nie wydurniaj i leż, bo z tymi swoimi dojnymi to powinnaś z tydzień leżeć, bez ruszenia palcem

Ale to widać, ze ciało ciału nie równe.
Mnie bardziej boli rozwalona przez welfron żyła niż cycki... (tak tak umiejętność zakładania welfronów przez naszą służbę zdrowia pozostawia wiele do życzenia - w prawym ręku mi żyła pękła [za szybko podawały leki] a w lewej źle założyły i czuję mrowienie).

Buziole, ja czekam na obchód i decyzję, czy zostaję czy jadę dziś do domu.
U mnie to jest tak, że skóra byla już rozciągnięta i jakby przygotowana na wypełnienie. stąd pewnie ten ból mniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:19   #5193
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Ponawiam potanie o basen, ale to do tych starszych stażem cyckowym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
możesz na pewno. Mnie dr po 6 tygodniach pozwolił na basen, zjeżdzalnie itd. Jedynie nie pozwolił sauny jeszcze, a jacuzzi na chwilę tylko

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Z chodzeniem po górach nie mam problemu, ale nie wyobrażam sobie na razie biegania. Jak zdaża się, że muszę kawałek podbiec, to łapię cycki w dłonie.
Jak to jest z tym bieganiem lub podbieganiem u Was? Oczywiście to nie jest pytanie do tych świeżych babeczek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja czuję dyskomfort przy podbieganiu, ale robię np. pajacyki w domu, zakładam wtedy najmocniejszy sportowiec i jest ok. W solidnym sportowcu po 3 miesiącach w miarę jest. W normalnym staniku dziwnie...

Co do basenu jeszcze... tak jak Biyadhoo napisała, też czułam dyskomfort po tych 6 tyg. Tzn. ok, potaplać się z dziećmi, ale o pływaniu nie było mowy. Czułam ograniczenia
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:22   #5194
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Hej kobitki!
U mnie dzis mija 2tygodnie od operacji, w piatek mialam zdjete szwy a w sobote lecialam juz do domku. Podczas mojego pobytu w Polsce maz kupil mi nowe autko. (Tak chwile sie!). jest cudne ale duzo wieksze I generalnie nie jestem z nim obeznana, plus cycory jeszcze ciagna troche, wiec dzis do pracy jade pociagiem. Spacer na stacje zajal mi 15min a nie 5jak do tej pory- obcasy+ swieze zelki to sredni zestaw, nie polecam! :-/

Bsara, Ja bylam bardzo opuchnieta przez 8dni, do tego nierowno! (Tylko lewy bok) Moj doktor ostrzegl zeby Nic nie brac, Tylko pic duze ilosci wody mineralnej I zielonej herbaty zeby ta chemie wyplukac z organizmu.
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:25   #5195
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny, ja czułam spore rozpieranie przez 6 tygodni, wstawanie z łózka najgorzej, czułam jakby mi cycki wypadały i je trzymałam. Dopiero po 6 tyogniach całkiem minęło. Bolało mnie długo, ale cegły na klacie były najgorsze.

Co do opuchlizny na brzuchu - zejdzie, potrzeba czasu. Dużo spacerujcie, pijcie b.dużo wody, pokrzywę. Ja akurat brzucha wcale nie mialam opuchniętego, ale cycki owszem, przez miesiąc!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:33   #5196
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
hej laski

Dawno mnie nie bylo i nawet nie bede tego nadrabiać bo ni mam jak

Gratulacje wszystkim nowym cycolinom.
Suples widze ze dobrze znosiśz rekonwalescencje aby tak dalej


Nadąsana chyba Cie ściągnęłam myślami bo ostanio myślałam ze sie jakoś nie udzielasz korzystasz z uroków lata i cycków hihi tak ogolnie nie m tragedii noce straszne były dzis było lepiej od 2 dni nie biorę leków dzis ide do Pani na kontrole i zobaczymy ale czuje ogolnie je jakby ktos mi cos ciężkiego na klacie położył

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja czułam spore rozpieranie przez 6 tygodni, wstawanie z łózka najgorzej, czułam jakby mi cycki wypadały i je trzymałam. Dopiero po 6 tyogniach całkiem minęło. Bolało mnie długo, ale cegły na klacie były najgorsze.

Co do opuchlizny na brzuchu - zejdzie, potrzeba czasu. Dużo spacerujcie, pijcie b.dużo wody, pokrzywę. Ja akurat brzucha wcale nie mialam opuchniętego, ale cycki owszem, przez miesiąc!


Ismena Twoj komentarz podtrzymał mnie na duchu bo ja jak łażę to jest extra moge latać po galeriach wszytsko super alejK sie kładę to mnie ciągnie rozpiera i jakby mi dwa słonie leżały na klacie juz sie bałam ze juz powinno mi to puścić ale Ty mowisz o 6 tyg wow kiedy wrocilyscie do pracy po ilu dniach ?
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 08:47   #5197
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ja wróciłam do pracy po 2 tygodniach, ale czułam jeszcze mocne ograniczenia. A pracę mam biurową
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 09:01   #5198
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Kochane zrobiłam zdjexia jutro mija tydzień i teoche mam doła ze są bardzo daleko od siebie i ta lewa pierś jakoś dziwnie wygalda i sutek patrzy gdzie indziej :/ co Wy myślicie ???
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:11   #5199
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

suples, poczekaj, one są tak świeżutkie jeszcze!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:34   #5200
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Kochane zrobiłam zdjexia jutro mija tydzień i teoche mam doła ze są bardzo daleko od siebie i ta lewa pierś jakoś dziwnie wygalda i sutek patrzy gdzie indziej :/ co Wy myślicie ???
Kochana, ja jeszcze swoich nie widziałam, ale wczoraj wymaralam trochę palcami sutki i też mam jeden jakos dziwnie wysoko, drugi za nisko.. A też jeden patrzy prosto A drugi, ten lewy na lewo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Moja Pani dr powiedziała że wcześniej niż po 6 tyg nie ma co oceniać bo to wszystko będzie się zmieniać i układac dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:35   #5201
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Lili71113 Pokaż wiadomość
Kochana, ja jeszcze swoich nie widziałam, ale wczoraj wymaralam trochę palcami sutki i też mam jeden jakos dziwnie wysoko, drugi za nisko.. A też jeden patrzy prosto A drugi, ten lewy na lewo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Moja Pani dr powiedziała że wcześniej niż po 6 tyg nie ma co oceniać bo to wszystko będzie się zmieniać i układac dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie! Mnie się nadal układają, serio. Ale po 6 tygodniach były w miarę juz kształtem, natomiast kompletnie inne są teraz w porównaniu z tym co po 6 tygodniach. Myślę, że 3 miesiące to optymalny czas. Mnie dr mówił , że minimalnie będą się jeszcze zmieniać do roku nawet.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:46   #5202
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzięki dziewczyny.
Cały czas mam dylemat, czy iść dzisiaj na te termy. Już nie chodzi o to, że coś mi się stanie, tylko strasznie się wstydzę pokazać w kostiumie! Dzieci i znajomi doskonale wiedzą, jak wyglądałam. Mój cyc jest mega sztuczny, szeroko rozstawiony, sterczący, sztywny. Boję się reakcji. Co powiedzą i co ja im powiem?

Ten brzuch to zwyczajna opuchlizna, która wędruje z cycków na dół. Dużo pić i tyle. Żadnych leków nie trzeba, tylko czas.

Nadasana, w końcu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:58   #5203
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Cały czas mam dylemat, czy iść dzisiaj na te termy. Już nie chodzi o to, że coś mi się stanie, tylko strasznie się wstydzę pokazać w kostiumie! Dzieci i znajomi doskonale wiedzą, jak wyglądałam. Mój cyc jest mega sztuczny, szeroko rozstawiony, sterczący, sztywny. Boję się reakcji. Co powiedzą i co ja im powiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochana, ja mam np. dwa stroje jednoczęściowe wysoko zabudowane u góry, bandeau. Kompletnie nie widać dekoltu. Może kup taki na szybko, jeśli miałabyś się źle czuć...Kub górę od stroju jakąś na szybko, taką a la opaskę bardzo zabudowaną, nie będzie nic wiadac
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:09   #5204
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Liliana Ty weź się nie wydurniaj i leż, bo z tymi swoimi dojnymi to powinnaś z tydzień leżeć, bez ruszenia palcem



Ale to widać, ze ciało ciału nie równe.

Mnie bardziej boli rozwalona przez welfron żyła niż cycki... (tak tak umiejętność zakładania welfronów przez naszą służbę zdrowia pozostawia wiele do życzenia - w prawym ręku mi żyła pękła [za szybko podawały leki] a w lewej źle założyły i czuję mrowienie).



Buziole, ja czekam na obchód i decyzję, czy zostaję czy jadę dziś do domu.
Nawet mi nie mów... Po porodzie miałam takie akcje z wenflonem..i wiem z doświadczenia i od koleżanek piguł, ze to sztuka wbijać się jak w masełko ;-)

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Ja około 6 tygodnia juz plywalam i nawet mam zdjęcia z tego okresu i nic mi się nie działo. 16 sierpnia stuknie mi 3 miechy a ja od tygodnia siedzę na wsi non stop w basenie. Oczywiście nie pływam tak jak kiedyś. Teraz to czysta rekreacja i naprawdę niczego nie czuje. Bliznom chyba nic nie zaszkodziło. Zresztą aż tak się nimi nie przejmuje.
Wiem, ze niektórzy lekarze np E.S wręcz zalecają pływanie po 6 tyg by mięśnie ładnie puściły

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
No ja tez o dziwo noc przespana bez leków ja to juz dawno latam po mieście hihi w galerii byłam ja nie umiem w domu wytrzymać dzis na 17 na zmianę opatrunków i moze sie sama i cała umyje haha ciekawa jestem jak to bedzie ze sportem po powrocie

Poki co czasem sie łapie ze cycki podtrzymuje jakby mi miały dołem wylecieć hahaha
Dobrze, ze sie tak goście...jak to mówią...przeżyć tydzien...

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Hej kobitki!
U mnie dzis mija 2tygodnie od operacji, w piatek mialam zdjete szwy a w sobote lecialam juz do domku. Podczas mojego pobytu w Polsce maz kupil mi nowe autko. (Tak chwile sie!). jest cudne ale duzo wieksze I generalnie nie jestem z nim obeznana, plus cycory jeszcze ciagna troche, wiec dzis do pracy jade pociagiem. Spacer na stacje zajal mi 15min a nie 5jak do tej pory- obcasy+ swieze zelki to sredni zestaw, nie polecam! :-/

Bsara, Ja bylam bardzo opuchnieta przez 8dni, do tego nierowno! (Tylko lewy bok) Moj doktor ostrzegl zeby Nic nie brac, Tylko pic duze ilosci wody mineralnej I zielonej herbaty zeby ta chemie wyplukac z organizmu.
a długi miałaś lot?? Ja sie tak nad tym zastanawiam wlasnie. Maksymalnie bede mogła byc do 3 tyg na urlopie i potem wlasnie musze LECIEĆ samolotem 1,5h... Dobrze zniosłam lot??

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Kochane zrobiłam zdjexia jutro mija tydzień i teoche mam doła ze są bardzo daleko od siebie i ta lewa pierś jakoś dziwnie wygalda i sutek patrzy gdzie indziej :/ co Wy myślicie ???
Najlepiej rób zdjęcia i zobaczysz, ze każdego dnia bedą inne...a ułożą sie tak naprawdę po pół roku.
To jest moja zmora pooperacyjna. Tego boje sie najbardziej, ze ich nie zaakceptuje

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Cały czas mam dylemat, czy iść dzisiaj na te termy. Już nie chodzi o to, że coś mi się stanie, tylko strasznie się wstydzę pokazać w kostiumie! Dzieci i znajomi doskonale wiedzą, jak wyglądałam. Mój cyc jest mega sztuczny, szeroko rozstawiony, sterczący, sztywny. Boję się reakcji. Co powiedzą i co ja im powiem?

Ten brzuch to zwyczajna opuchlizna, która wędruje z cycków na dół. Dużo pić i tyle. Żadnych leków nie trzeba, tylko czas.

Nadasana, w końcu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, ze isc! Po to robimy operke, zeby sie w koncu cieszyć pięknym dekoltem! Gwarantuje, ze na 100 osób, wszystkie 100 bedą wpatrzone jak w obraz



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:44   #5205
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Sęk w tym, że ja nie mam pięknego dekoltu. Cycki są tak szeroko rozstawione, że się tego wstydzę.
Ismenko, ja właśnie sobie kupiłam dwa stroje kąpielowe. Byłam zachwycona. Wczoraj przymierzyłam w innym świetle i się przeraziłam. Niesamowite, jak wiele zależy od oświetlenia.
Jeden to typowy sportowiec, świetnie trzyma i to właśnie ten powinnam założyć na basen. Niestety widać w nim ten straszny rozjazd. Drugi jest zabudowany, ale nie trzyma zbyt mocno, zwyczajny, jednowarstwowy materiał.
Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Kochane zrobiłam zdjexia jutro mija tydzień i teoche mam doła ze są bardzo daleko od siebie i ta lewa pierś jakoś dziwnie wygalda i sutek patrzy gdzie indziej :/ co Wy myślicie ???
Suples, byłam w Twoim albumie. Po tym opisie spodziewałam się nie wiadomo czego, a tu takie piękne piersi... i to już po tygodniu!!!
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 10:59   #5206
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

komtesa, wstaw zdjęcia z obu strojach, ocenimy obiektywnie.
Kochana, a jeśli nic się nie zmieni, planujesz iść do innego chirurga na konsultacje? Bierzesz pod uwagę poprawkę?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:16   #5207
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Suples I will kill you masz takie cyce, że głowa mała O_O moje szkaradełka zobaczysz, u mnie to widać różnicę, ale i tak je uwielbiam

jak patrzę na nie z góy to są identyczne ale jak dotykam to czuć różnicę (no jeden okrągły drugi anatom). I drenów nie mam. Jutro wypis.
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:24   #5208
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Spokojnie. Każda z nas to przeszła. To nie koniec świata. A branie kolejnych tabsów. .. no cóż i tak wystarczająco mam syruty organizm.
Do dziś zmagam się z dziwna wysypka jakby potówek na dekolcie i ramionach. Włosów połowa została cera tez pozostawia mnustwo do życzenia o nadwadze juz nie wspomnę bo mimo bezbolesne rekonwalescencji wracam dopiero do ćwiczeń od października.

Mialam to samo miesiąc temu bylam u dermatologa i dala mi taka biala emulsje do smarowania na noc i taki żel do smarowania na dzień i jakby jest lepiej .

No i mam zakaz wystawiania dekoltu na slonceee

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Kochane zrobiłam zdjexia jutro mija tydzień i teoche mam doła ze są bardzo daleko od siebie i ta lewa pierś jakoś dziwnie wygalda i sutek patrzy gdzie indziej :/ co Wy myślicie ???

suples spokojnie za wczesnie one sie jeszcze ułożą!!!!

Ja jestem 4 miechy po op i dopiero teraz zauważam ze sie zmianiają .

No i prawy przestaje dopiero teraz ciągnąć, takze czas czas czas.......

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dokładnie! Mnie się nadal układają, serio. Ale po 6 tygodniach były w miarę juz kształtem, natomiast kompletnie inne są teraz w porównaniu z tym co po 6 tygodniach. Myślę, że 3 miesiące to optymalny czas. Mnie dr mówił , że minimalnie będą się jeszcze zmieniać do roku nawet.

Dziewczyny mi dopiero teraz zaczęły sie blizny chować w faldzie bo wczesniej to stojąc przed lustrem to je widzialam!!!
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:52   #5209
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dlugienogi u mnie też włosów połowa została... rrosną nowe, widzę małe antenki. ale zanim urosną. cera tez gorsza, chociaż już lepiej. dekolt czysty,czasem coś pojedynczego wyskoczy.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 11:56   #5210
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

a długi miałaś lot?? Ja sie tak nad tym zastanawiam wlasnie. Maksymalnie bede mogła byc do 3 tyg na urlopie i potem wlasnie musze LECIEĆ samolotem 1,5h... Dobrze zniosłam lot??





Vanessita, ja operacje mialam 18 lipca, a 30 lecialam z powrotem- wiec po 12 dniach- czulam sie juz dobrze, ale moj maz przylecial kilka dni wczesniej zeby ze mna wrocic i targal walizki. Sama chyba nie dalabym rady.


Co do lotu to moj bezproblemowo, trwal 2h 40, nie czulam zadnych innych niedogodnosci niz te ktore odczuwam na codzien w domu, takze nie martwilabym sie na Twoim miejscu. Przezyjesz
Jedyne co, to po przyjezdzie do domu padlam spac na kanapie- bylam wykonczona!
Z kondycja masakra- ja trenuje 4-5 razy w tygodniu i biegam polmaratony, a po operacji wejscie po schodach czy zwykly spacer przyprawiaja o zadyszke. Czuje sie jak staruszka
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:26   #5211
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Suples I will kill you masz takie cyce, że głowa mała O_O moje szkaradełka zobaczysz, u mnie to widać różnicę, ale i tak je uwielbiam

jak patrzę na nie z góy to są identyczne ale jak dotykam to czuć różnicę (no jeden okrągły drugi anatom). I drenów nie mam. Jutro wypis.




Super zdo domku jutro juz sie nie moge doczekać zdjec Twoich
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:30   #5212
Amelkatr123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny błagam ratujcie !!!!
Pilnie potrzebuje namiar na doktorkę z warszawy która specjalizuje się w USG piersi z implantami !! (Ewentualnie Gdańsk)

Cos się dzieje złego a ja trafiam na osoby które pierwszy raz chyba widzą implanty

Błagam pomóżcie. ....

Edytowane przez Amelkatr123
Czas edycji: 2016-08-01 o 13:38
Amelkatr123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:57   #5213
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny, czy tylko ja mam dreny prawie tydzień i cały czas mi "cos" schodzi?
Dziś Prof obciął mi dreny (nie wyjmował) i mam fazę, ze one mi do cycków się wciągnął i trzeba będzie operować
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:46   #5214
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy tylko ja mam dreny prawie tydzień i cały czas mi "cos" schodzi?
Dziś Prof obciął mi dreny (nie wyjmował) i mam fazę, ze one mi do cycków się wciągnął i trzeba będzie operować

Ja dzień po będę miałam wyciągnięte ale pewnie u Ciebie ze względu na to ze miałaś bardziej skomplikowana operacje może musisz mieć dłużej
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:09   #5215
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Myśle, ze ta gorsza kondycja jest całkowicie do uzasadnienia biorac pod uwage, ze taka operacja jest dla organizmu jak wypadek samochodowy juz nie mówiąc o zadyszkach, ktore przeciez związane sa z płucami na klatce piersiowej :P

Dostałam termin konsultacji na 20 października


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 15:33   #5216
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Amelkatr123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam ratujcie !!!!
Pilnie potrzebuje namiar na doktorkę z warszawy która specjalizuje się w USG piersi z implantami !! (Ewentualnie Gdańsk)

Cos się dzieje złego a ja trafiam na osoby które pierwszy raz chyba widzą implanty

Błagam pomóżcie. ....
Słyszałam, że w Warszawie zajmuje się tym dr Elwertowski na Miłej
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 18:40   #5217
Amelkatr123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Super ! Dziękuję ! Juz dzwonię !
Amelkatr123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 18:50   #5218
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Dlugienogi u mnie też włosów połowa została... rrosną nowe, widzę małe antenki. ale zanim urosną. cera tez gorsza, chociaż już lepiej. dekolt czysty,czasem coś pojedynczego wyskoczy.
O co chodzi z tymi wysepkami, krostkami, traceniem włosów? Tak po operacji macie?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Jutro mam operacje! Leżę już w szpitalu i czekam ehhh Juz na szczęście zapłaciłam, bo tak to cały czas myśle czy warto i czy przeżyje i czy bedą jakieś komplikacje itp.
:brzy dal:
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 19:16   #5219
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez KKrajanka Pokaż wiadomość
O co chodzi z tymi wysepkami, krostkami, traceniem włosów? Tak po operacji macie?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Jutro mam operacje! Leżę już w szpitalu i czekam ehhh Juz na szczęście zapłaciłam, bo tak to cały czas myśle czy warto i czy przeżyje i czy bedą jakieś komplikacje itp.
:brzy dal:
W większości przypadków to niestety norma. Ale i tak uważam ze było warto.
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 20:34   #5220
Joannnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 202
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

KKrajanka- trzymam kciuki żeby wszystko było super!
Joannnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.