Mamy październikowe 2018 ! ❤️ - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-18, 20:38   #4951
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Można stosować z tego co czytałam balsamy brązujące podobnie jak opalanie natryskowe

Ja tez muszę coś zakupić pomimo ze nie cierpię się balsamowac. Ale ja przez jakiś czas nie mogłam się opalać bo stosowałam retinoidy i doustnie limecykline i taka blada się zrobiłam jak smierć. Teraz ciężko mi się opalic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:55   #4952
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Od zeszłego roku są refundowane dla wszystkich dzieci
Ta o ktorej piszesz jest 10walentna, to już w ogóle był dramat. Koszty utylizacji wyższe niż rozdanie dzieciom szczepionek przy końcu ważności - nie mieści mi się to w głowie.
No właśnie i dlatego już nie wiem czy może i dobrze że się nie zaszczepiliśmy, z drugiej strony trochę szkoda. Ale to fakt jak można dzieciom takie coś podać.

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Wiesz co mój syn jest z 2017, A pneumo ma refundowane. I mi się wydawało, że od zeszłego roku są refundowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak od 2017 są dla wszystkich refundowane i obowiązkowe. A ja pisałam o tych teraz co można było zaszczepić za darmo dzieci właśnie z 2013-2016. Szczepionką która jest ważna do 20.04 i do tego dnia będą tylko szczepili.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
A sprobuj kupic Folik mnie sie po nich niczym nie odbija

-
Ale Folik witaminy? Nie widziałam takich. Popatrzę w takim razie.


Aha jeszcze miałam napisać odnośnie ubierania dzieci w szpitalu, tu każdy musi się zorientować bo co szpital to inaczej. Ja w pierwszej ciąży po porodzie po kilku godzinach pielęgniarka pytała czy mam ubranka? I wzięła moje i ubrała. A potem dziecko cały czas przy mnie więc sama przebierałam, jak przychodziły umyć dzieci to tak samo wszystko samemu one tylko obmyły. Tak samo jest z resztą rzeczy potrzebnych do szpitala.


awusia, Suqub będzie dobrze nie martwcie się na zapas


xxboo możesz mnie dopisać na listę? Mam termin z om12.10 a z usg 11.10
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:55   #4953
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Awusia s co ci mowili?? Przeciez jak jest ryzyko ponizej 1:300 to jest realne ryzyko. A tyle co masz to juz tak straszyli??? A usg bylo ok? To badania z krwi ryzyko podnioslo tak?
Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
No to obie chyba macie ok troche Ci awusia przesadzili z ta panika chyba. W wielu źródłach pisza ze powyżej 300 to jest ok i nie robi sie dalszej diagnostyki. Po co tak straszą kurcze napewno wasze dzieciaczki sa zdrowe. Pamietajmy ze to tylko statystyki i nie dajmy sie zwariować
Apola po badaniu krwii mi wzroslo. Usg w porzadku nt 1.9 mi akurat trisomia 18 najgorzej wychodzi.. zobaczymy. 15.05 sie okaze i nie panikuje. Wg mnie naciaganie nfz z ta konsultacja..
My na szybko sie przeprowadzilismy moja alergia nie daje zyc w tej ciasnoscie wiec na szybko byl desant moja sypialnia teraz to jak salon i sypialnia razem i od razu mi lepiej jest.. tylko TZ chory wiec nici z grubszych prac. Musimy jeszcze troche pomalowac.. spokojnej nocki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 22:10   #4954
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No właśnie i dlatego już nie wiem czy może i dobrze że się nie zaszczepiliśmy, z drugiej strony trochę szkoda. Ale to fakt jak można dzieciom takie coś podać.


No tak od 2017 są dla wszystkich refundowane i obowiązkowe. A ja pisałam o tych teraz co można było zaszczepić za darmo dzieci właśnie z 2013-2016. Szczepionką która jest ważna do 20.04 i do tego dnia będą tylko szczepili.


Ale Folik witaminy? Nie widziałam takich. Popatrzę w takim razie.


Aha jeszcze miałam napisać odnośnie ubierania dzieci w szpitalu, tu każdy musi się zorientować bo co szpital to inaczej. Ja w pierwszej ciąży po porodzie po kilku godzinach pielęgniarka pytała czy mam ubranka? I wzięła moje i ubrała. A potem dziecko cały czas przy mnie więc sama przebierałam, jak przychodziły umyć dzieci to tak samo wszystko samemu one tylko obmyły. Tak samo jest z resztą rzeczy potrzebnych do szpitala.


awusia, Suqub będzie dobrze nie martwcie się na zapas


xxboo możesz mnie dopisać na listę? Mam termin z om12.10 a z usg 11.10
No chodzi mi o Folik na 2/3 trymestr sklad jest taki : kwas foliowy 400mcg (200%)*, jod 150mcg (100%)*, DHA 300mg, magnez 200mg (53,30%)*, witamina D 20mcg (400%)*.
Wiec nie wiem czy o to ci chodzilo czy cos innego jak innego to sorki zle zrozumialam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 22:22   #4955
Kruczek14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

W sumie tak Kryształek, brakowało mi jesiennego dziecka dziękuję Wam za miłe powitanie na razie tylko w ciągu dnia Was podczytuję z telefonu, bo pracuję i na zwolnienie wybieram się w czerwcu
Jak czytam o tych badaniach prenatalnych to chyba się cieszę, że u nas nie robią przed 35 rż... tyle stresu.... tylko z usg wiem, że jak na razie jest wszystko ok...
Kruczek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 22:23   #4956
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Apola po badaniu krwii mi wzroslo. Usg w porzadku nt 1.9 mi akurat trisomia 18 najgorzej wychodzi.. zobaczymy. 15.05 sie okaze i nie panikuje. Wg mnie naciaganie nfz z ta konsultacja..
My na szybko sie przeprowadzilismy moja alergia nie daje zyc w tej ciasnoscie wiec na szybko byl desant moja sypialnia teraz to jak salon i sypialnia razem i od razu mi lepiej jest.. tylko TZ chory wiec nici z grubszych prac. Musimy jeszcze troche pomalowac.. spokojnej nocki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi 18 tez wychodzi najgorzej ale i tak daleko daleko od granicy ryzyka bo 1:1700. Z usg mi wyszło jakieś kosmiczne ryzyko typu 1:4000 ale chyba z krwi miałam ciut za wysoka wolna Beta hcg z tego co pamietam dlatego trochę wzrosło. Ale w ogóle to jakieś ryzyko z kosmosu to nawet nie przeszlo mi przez myślenie martwić

Agateczka dopisze Cię rano bo robię to z komputera bo z telefonu mi się psuje wszystko i rozjeżdża a już w lozku leżę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruczek14 Pokaż wiadomość
W sumie tak Kryształek, brakowało mi jesiennego dziecka dziękuję Wam za miłe powitanie na razie tylko w ciągu dnia Was podczytuję z telefonu, bo pracuję i na zwolnienie wybieram się w czerwcu

Jak czytam o tych badaniach prenatalnych to chyba się cieszę, że u nas nie robią przed 35 rż... tyle stresu.... tylko z usg wiem, że jak na razie jest wszystko ok...


U nas to znaczy gdzie ?;>


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 05:44   #4957
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Dzien dobry!
Milego dnia!
Widze ze coraz wiecej chlopakow u nas na watku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 06:22   #4958
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Ależ piękny słoneczny dzień się zapowiada
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 06:47   #4959
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Z tymi chłopcami to racja, może w grudniu styczniu się jakoś gwiazdy ustawiły
Ale jak patrzę po innych wątkach, to też przewaga facetów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:47   #4960
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Dzień dobry! Wita Was człowiek wielbłąd 🤦🏼☠♀️🤣 zrobiło się ciepło, zakładam sukienkę do pracy, już się chyba dłużej nie ukryje

Zrobiłam sobie dziś porównanie zdjęć: 23t z Leonem i dziś 17t z Kinder Niespodzianką niewiarygodne ja wszystko szybciej postępuje w drugiej ciąży a przedwczoraj poczułam pierwsze kopniaki ❤️IMG_1524120444.707645.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:49   #4961
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Wita Was człowiek wielbłąd 🤦🏼☠♀️🤣 zrobiło się ciepło, zakładam sukienkę do pracy, już się chyba dłużej nie ukryje

Zrobiłam sobie dziś porównanie zdjęć: 23t z Leonem i dziś 17t z Kinder Niespodzianką niewiarygodne ja wszystko szybciej postępuje w drugiej ciąży a przedwczoraj poczułam pierwsze kopniaki ❤️Załącznik 7510546


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:58   #4962
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Wita Was człowiek wielbłąd 🤦🏼♀️🤣 zrobiło się ciepło, zakładam sukienkę do pracy, już się chyba dłużej nie ukryje

Zrobiłam sobie dziś porównanie zdjęć: 23t z Leonem i dziś 17t z Kinder Niespodzianką niewiarygodne ja wszystko szybciej postępuje w drugiej ciąży a przedwczoraj poczułam pierwsze kopniaki Załącznik 7510546


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow

Dziewczyny czy któraś z Was ma może podobnie? Od jakiegoś czasu jak chce siły to mam takie wrażenie jakbym miała tam zakorkowane... muszę odczekać długą chwilę, żeby poleciało i to tak na raty. Niby jak zapalenie pęcherza, ale nic nie boli, no i jest czym sikac.. ehhnk taki głupi problem, wcześniej tak nigdy nie miałam. Może za mało pije? Bo faktycznie nie pije dużo. Dziś po nocy chyba z 15 minut próbowałam i dopiero jak pochodziłam dalo radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:01   #4963
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 !

Krysztalek88
Przy infekcji pęcherza wcale nie musi pojawić się ból przechodziłam jakiś czas temu i gdyby nie wyniki moczu początkowo nawet bym jej nie wychwyciła. Także warte sobie zrobić pomimo wszystko badanie moczu dla pewności czy na pewno nie pojawiły się jakieś bakterie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:02   #4964
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Paula ale zgrabny brzuszek
Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Wow

Dziewczyny czy któraś z Was ma może podobnie? Od jakiegoś czasu jak chce siły to mam takie wrażenie jakbym miała tam zakorkowane... muszę odczekać długą chwilę, żeby poleciało i to tak na raty. Niby jak zapalenie pęcherza, ale nic nie boli, no i jest czym sikac.. ehhnk taki głupi problem, wcześniej tak nigdy nie miałam. Może za mało pije? Bo faktycznie nie pije dużo. Dziś po nocy chyba z 15 minut próbowałam i dopiero jak pochodziłam dalo radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może dzidzia Ci uciska na mięśnie dna miednicy? Może powinnaś ćwiczyć mięśnie kegla?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:09   #4965
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Krysztalek88
Przy infekcji pęcherza wcale nie musi pojawić się ból przechodziłam jakiś czas temu i gdyby nie wyniki moczu początkowo nawet bym jej nie wychwyciła. Także warte sobie zrobić pomimo wszystko badanie moczu dla pewności czy na pewno nie pojawiły się jakieś bakterie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe, w przyszłym tygodniu idę zrobić badania moczu, więc zobaczymy. Póki co chyba postaram się więcej pić i nie trzymać moczu. Bo przy moim maluchu-torpedzie na pewno chodzę nie tak często jak powinnam.
Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Paula ale zgrabny brzuszek A może dzidzia Ci uciska na mięśnie dna miednicy? Może powinnaś ćwiczyć mięśnie kegla?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak też może być. W pierwszej ciąży nie miałam tego problemu, ale jak wiadomo każda ciąża jest inna, więc może j tego warto sprobowac. Kurczę wizytę mam dopiero 30. Jak coś będę się kontaktowała z moją gin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:16   #4966
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Możliwe, w przyszłym tygodniu idę zrobić badania moczu, więc zobaczymy. Póki co chyba postaram się więcej pić i nie trzymać moczu. Bo przy moim maluchu-torpedzie na pewno chodzę nie tak często jak powinnam.Tak też może być. W pierwszej ciąży nie miałam tego problemu, ale jak wiadomo każda ciąża jest inna, więc może j tego warto sprobowac. Kurczę wizytę mam dopiero 30. Jak coś będę się kontaktowała z moją gin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli rodzilas, to prawdopodobienstwo jest nawet większe zawsze lepiej wycwiczyc mięśnie niż gdybyś miała się użerać jeśli byłaby to infekcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:22   #4967
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Wita Was człowiek wielbłąd 🤦🏼♀️🤣 zrobiło się ciepło, zakładam sukienkę do pracy, już się chyba dłużej nie ukryje

Zrobiłam sobie dziś porównanie zdjęć: 23t z Leonem i dziś 17t z Kinder Niespodzianką niewiarygodne ja wszystko szybciej postępuje w drugiej ciąży a przedwczoraj poczułam pierwsze kopniaki ❤️Załącznik 7510546


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ale zazdroszczę kopniaków ! Ja niby tez coś wczoraj poczułam tak nisko pod pępkiem ale ja dopiero w sobotę zaczynam 16 tydzień wiec to pewnie nie to. Poczekam jeszcze

A brzuszek śliczny ! Ale faktycznie widać jak na tacy ze jesteś w ciąży ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:25   #4968
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ale zazdroszczę kopniaków ! Ja niby tez coś wczoraj poczułam tak nisko pod pępkiem ale ja dopiero w sobotę zaczynam 16 tydzień wiec to pewnie nie to. Poczekam jeszcze

A brzuszek śliczny ! Ale faktycznie widać jak na tacy ze jesteś w ciąży ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

xboo masz jeszcze czas ja w pierwszej ciąży dopiero po 20 tyg poczułam ruchy, których się nie dało z niczym innym pomylić wiec bardzo późno, a to czekanie jest irytujące 🤦🏼☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:27   #4969
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
xboo masz jeszcze czas ja w pierwszej ciąży dopiero po 20 tyg poczułam ruchy, których się nie dało z niczym innym pomylić wiec bardzo późno, a to czekanie jest irytujące 🤦🏼♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wiem właśnie dlatego nawet nie siedzę i nie analizuje każdego dziwnego uczucia które poczuje. Na pewno za 4 tygodnie poczuje już coś mocniejszego i na sto procent będę wiedzieć ze to to ;D

Na razie skupiam się na sesji na uczelni. Dzięki Bogu teraz mam już ostatni taki cięższy weekend a potem już same seminaria dyplomowe i pod koniec maja dwa egzaminy na których mnie nie będzie bo będę się plazowac w Chorwacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:14   #4970
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nie wiem jak my bedziemy w to lato funkcjonowac, przeszlam sie do sklepu oddalonego nie wiem moze jakies 12 min spacerkiem , do pepco wrocilam z niewielkimi zakupami a dyszalam jakbym tachala conajmniej walizke ciezka.....

lykki super ze tarczyca ok!
ja jestem mega ciekawa czy mnie poloza w szpitalu po wizycie..... robia wypisy w weekendy? (ewe czy mozna isc do domu a po wypis wrocic w tygodniu? )
Spokojnie nie będzie tak źle, ja rodziłam 21 lipca, do samego końca czynnie uczestniczyłam w remontach
Gorzej jak komuś będzie się zatrzymywać woda, wtedy współczuję... Koleżance w zeszłym roku się strasznie woda zatrzymywała, nie mogła chodzić, miała nogi jak banie Ale trzymajmy się tego że nas to nie dotyczy!
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Idę we wtorek na wizytę i gin zdecyduje czy zaszywamy mnie czy na razie nie ;D potem będę miała wizytę 15 maja wiec ewentualnie jeszcze zdążą mnie zaszyć przed wyjazdem na majówkę.
Pewnie jak zdecydujemy ze idę jednak teraz to każe mi się stawić na drugi dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O co chodzi z tym zaszyciem? Chodzi o pessar?
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Można stosować z tego co czytałam balsamy brązujące podobnie jak opalanie natryskowe

Ja tez muszę coś zakupić pomimo ze nie cierpię się balsamowac. Ale ja przez jakiś czas nie mogłam się opalać bo stosowałam retinoidy i doustnie limecykline i taka blada się zrobiłam jak smierć. Teraz ciężko mi się opalic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Alabastrowa skóra jest w modzie i się nie starzeje, pamiętaj!
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:18   #4971
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Spokojnie nie będzie tak źle, ja rodziłam 21 lipca, do samego końca czynnie uczestniczyłam w remontach

Gorzej jak komuś będzie się zatrzymywać woda, wtedy współczuję... Koleżance w zeszłym roku się strasznie woda zatrzymywała, nie mogła chodzić, miała nogi jak banie Ale trzymajmy się tego że nas to nie dotyczy!



O co chodzi z tym zaszyciem? Chodzi o pessar?



Alabastrowa skóra jest w modzie i się nie starzeje, pamiętaj!


No ja bez ciąży złe znoszę upały bardzo ;/ wiec w ciąży spodziewam się katastrofy.

Nie o pessar o szew bodajże McDonalda (tak się chyba profesjonalnie nazywa)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:36   #4972
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No ja bez ciąży złe znoszę upały bardzo ;/ wiec w ciąży spodziewam się katastrofy.

Nie o pessar o szew bodajże McDonalda (tak się chyba profesjonalnie nazywa)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz może dlaczego akurat ten szew a nie pessar? Czy nie dopytywałaś?
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:49   #4973
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No ja bez ciąży złe znoszę upały bardzo ;/ wiec w ciąży spodziewam się katastrofy.

Nie o pessar o szew bodajże McDonalda (tak się chyba profesjonalnie nazywa)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja upałów nie znoszę. Wolę wiosenną pogodę, lato dla mnie to męka.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:12   #4974
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja upałów nie znoszę. Wolę wiosenną pogodę, lato dla mnie to męka.
Ja upałów nie znosiłam już przed ciążą, więc nawet nie chcę myśleć o tym, co będzie teraz..
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:23   #4975
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez So_close Pokaż wiadomość
Ja upałów nie znosiłam już przed ciążą, więc nawet nie chcę myśleć o tym, co będzie teraz..
Szczerze to nie rozumiem jak ktoś może lubić wysokie temperatury. Przecież to niezdrowe.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:24   #4976
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Widze ze nietylko mnie stresuja upaly.. brrr.. juz teraz" zipie jak ten pedofil pod smykiem" jak wejde na I pietro! Na majowke jedziemy w gory i planuje zdobyc 2 szczyty do korony gor.. ciekawe co , tego wyjdzie..
Paula boski brzuszek!
Chcialabym juz poczuc dziecia. Bylabym spokojniejsza ze on tam jest i bawi sie cale dnie. Na razie nic nie czuje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:41   #4977
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Widze ze nietylko mnie stresuja upaly.. brrr.. juz teraz" zipie jak ten pedofil pod smykiem" jak wejde na I pietro! Na majowke jedziemy w gory i planuje zdobyc 2 szczyty do korony gor.. ciekawe co , tego wyjdzie..
Paula boski brzuszek!
Chcialabym juz poczuc dziecia. Bylabym spokojniejsza ze on tam jest i bawi sie cale dnie. Na razie nic nie czuje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, ale nie licz na to że będziesz spokojniejsza.
Będziesz myśleć że długo się już nie ruszał, albo coś za dużo się rusza. Zamartwianie się o dziecko pozostaje już do końca życia
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:48   #4978
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Wiesz może dlaczego akurat ten szew a nie pessar? Czy nie dopytywałaś?


Pessar zakłada się po 20 tc a zazwyczaj już na końcówce kiedy nagle szyjka zaczyna się skracać- po prostu żeby donosić te kilka tygodni do końca. Przy pessarze istnieje tez większe ryzyko wszelkich infekcji.

Szew zakłada się bardziej profilaktycznie częściej przed 20 tc kiedy już dziecko zaczyna uciskać na ujście szyjki macicy - ja jestem po przebytych dwóch konizacjach szyjki ze względu na CIN2/CIN3 czyli wykrycie komórek przedrakowych także u mnie to będzie forma profilaktyki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:54   #4979
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤️

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Pessar zakłada się po 20 tc a zazwyczaj już na końcówce kiedy nagle szyjka zaczyna się skracać- po prostu żeby donosić te kilka tygodni do końca. Przy pessarze istnieje tez większe ryzyko wszelkich infekcji.

Szew zakłada się bardziej profilaktycznie częściej przed 20 tc kiedy już dziecko zaczyna uciskać na ujście szyjki macicy - ja jestem po przebytych dwóch konizacjach szyjki ze względu na CIN2/CIN3 czyli wykrycie komórek przedrakowych także u mnie to będzie forma profilaktyki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Człowiek uczy się całe życie, a głupi umrze!
Lekarze z pewnością też wiedzą co robią.

"Najlepsze" jest to że właśnie np. pessar zakłada się żeby zapobiegać przedwczesnym urodzeniom, potem się ściąga i kobity rodzą przez wywoływanie Znaczy działa :P
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:55   #4980
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 ! ❤

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Szczerze to nie rozumiem jak ktoś może lubić wysokie temperatury. Przecież to niezdrowe.
Najgorzej jest jak mi grzeje w głowę i twarz
Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Chcialabym juz poczuc dziecia. Bylabym spokojniejsza ze on tam jest i bawi sie cale dnie. Na razie nic nie czuje..
Ja trochę się tego boję
Pewnie będę stresować się jeszcze bardziej, że np. danego dnia nic nie czuję.
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 15:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.