przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-11, 04:15   #2191
toykana
Przyczajenie
 
Avatar toykana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nie chcę się kłócic, fakt przechodzę PMS-Wybacz
Ale tez przeczytalam kilka wypowiedzi tej Pani i troszke sie ,,czepila,, i za bardzo się chwali ...Tymbadziej,ze odpowiedz była wyżej...

Przepraszam juz nie będe
__________________
Grzeczne Dziewcznki idą do nieba...... a Niegrzeczne tam gdzie chcą!
toykana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:08   #2192
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Czesć Ja jakiś miesiąc temu przedłużałam włosy u fryzjerki metodą na taśme (klejoną) po dwóch tygodniach taśma zaczęła się zsuwać a dziś jest poprostu tragicznie! Taśma wisi na pojedynczych włoskach kilka centymetrów od głowy. Co do jakości włosów, kiepska. Wypadają garściami, końcówki porozdwajane, odłamują się, plączą strasznie, sztywne siano. A na początku wyglądały śliczni. Do umycia W dodatku po myciu widać różnice między moimi a tymi, a nie pocieniuje bo za bardzo nie ma z czego. 650 zł w błoto.
W poniedziałek włoski ściągam i zakładam sama (ringi z silikonem) tylko musze nowe włoski kupić i tu się trochę boję, no ale do krótkich narazie nie wróce. Moze za jakis czas przedłuże u Renihair metoda racoon no ale narazie ograniczają mnie fundusze
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:24   #2193
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
o maatkooooooooo!!! zmywacz na wlosy???? toz to zabojstwo, gratuluje yyy odwagi..

a tak na marginesie - do sciagania kerwaxu jest specjalny plyn
hmm..tutaj chyba musze cie nieco rozczarowac. do ściagania kerawaxu oraz racoonu stosuje sie płyn , który w swoim składzie w głownej mierze ma wlasnie czysty aceton.zapytaj swoja fryzjerka..zreszta przy korekcie sama poczujesz ten charakterystyczny zapach.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:32   #2194
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam!!!
Zaczne moze od tego ze o tej porze roku zazwyczaj nasila mi sie wypadanie wlosów, no i od kilku dni zaczela sie powtórka z rozrywki
Zauwazylam to bo duzo wlosów wypadło mi z grzywki i martwie sie co bedzie gdy za 3 miesiace zdejme wloski
Kurcze nie wiem od czego to zalezy ale ja podczas takiegi "okresowego linienia" trace do 1/3 wlosów- POWAZNIE!!!
Zawsze stosowalam pewne odzywki, ale one zawieraja alkohol i teraz nie bede mogla ich uzywac- ze wzgl na Ringi. Mam nadzieje ze to niebawem ustanie.
Biore Cynk i chyba kupie wit A+E, znacie jakies inne sposoby- "DOUSTNE" ktore wzmacniaja wloski?

Teraz moze o moich REMY hair hehe.
No wszyscy twierdza ze zupelnie nie widac gdzie koncza sie moje wlsoki a gdzie zaczynaja przedluzone.
Ja odczuwam niestety lekki dyskomfort przez to ze po jakims czasie po przeczesaniu tworza sie straki. Wloski mylam sopero raz wiec mam nadzieje ze po kolejnym plukaniu bedzie juz ok.
Nawijam je na walki, ale chcialabym tez sprobowac uzyc prostownicy- to bedzie ich pierwszy raz hehe...

Przyzwyczailam sie juz do nich i spalam nawet na plecach

Na codzien chodze w zwiazanych wlosach w kitek bo wole nie ryzykowac ze ktos zauwazy ringi :p

AHA I CHCIALAM DODAC ZE WLOSY KUPILAM U TEJ SAMEJ OSOBY NA ALLEGRO TYLKO WYMIESZALAM KOLORY I TE JASNIEJSZE SA DUZO GORSZEGO GATUNKU, TZN W DOTYKU Są SZTYWNIEJSZE I NIE BARDZO PASUJA DO MOICH NATURALNYCH (ALE MOZLIWE ZE TO MOJA MALA OBSESJA, BO WSZYSCY TWIERDZA ZE JEST OK)

ZA 3 MIESIACE KIEDY BEDE (PODCIAGALA) TO ZDEJME TE KTORE SA SZTYWNE I W ICH MIEJSCE ZALOZE TE MIEKKIE... WTEDY BEDE MEGA SZCZESLIWA.

martwie sie tylko tym wypadaniem, znacie jakies kuracje ktore mozna stosowac na przedluzane wloski, albo jakies tabletki ktore pomagają?
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:35   #2195
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

_czarna_ znajdz kogos dokladnego, kto moglby Ci zrobic te wloski na Ringi. Wcale nie musi to byc fryzjerka Ja zauwazylam ze to jest bardzo prosta sprawa.
Zamow Wloski na allegro bo są najtansze i Ringi najlepiej M z siklikonem- ja takie mam i polecam, kupilam w Moniqueshop.
Przeczytaj tez info ktore napisala Kasi'a o wlosach na tasmi przymocowanych ringami.
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:36   #2196
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hej argissa a co z Toba? kontaktowalas sie z tą dziewczyną?
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:37   #2197
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

argissa szczerze współczuje ja jak jestem załamana a raczej jak mam doła bo nic mi nie wychodzi to czasem napije się na smutno i to działa - szkoda tylo że 1 wieczór.

__czarna__ trzymam kciuki, co do kupna włosków moje też nie są rewelacyjne, dziewczyny polecają na allegro beautyshop7 ( narazie nie ma nic wystawione)ale ja od niej nie kupowałam, zato maurita ma od niej remy może nam napisze jak jej teraz służą, ostatnio pisała że to strąki ale może jej się już ułożyły.
maurita napisz jak ci włoski służą !!

Pozdrawiam
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 08:38   #2198
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

jeszcze raz wstawiam moje wloski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1419 hair.JPG (22,2 KB, 93 załadowań)
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:41   #2199
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

na 11 stronie napisalam ;p
ale moge powtorzyc:
Jeden gatunek jest super, byly dobrze pocieniowane i są ok,
ale z tych ktore byly jasniejsze nadal tworza sie strączki. po 3 miesiacach je wyrzuce a w ich miejsce zaloze kolejne
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:57   #2200
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:16
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:20   #2201
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

kontaktowałam sie z tą dziewczyną od której kupilam włosy..napisała maila do sprzedającego z allegro i czeka na odpowiedz...
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 09:27   #2202
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

argissa a wiesz od kogo kupiła włosy na allegro ( bym chciała wiedzieć od kogo nie należy kupować), a druga rzecz mi się wydaje że dużo nie wywalczy bo masz je pofarbowanie i podcięte, chyba że naprawde jakiś supersprzedawca.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:33   #2203
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

nie sądze zeby takowi byli allegrowicze..pewnie nawet nie odpowie na tego maila moge je jedynie do smieci wrzucic i tyle...
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:11   #2204
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No właśnie też uważam, że to jest bardzo prosta sprawa Dlatego już znalazłam osóbke która mi je założy. Czytałam o tej taśmie na ringi, ale chyba wole same ringi. Włoski zamówie chyba od d_o_n_a, ale najpierw na próbe zamówiłam 20 pasemek. Zobacze jak się sprawują i wtedy się zdecyduję
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:17   #2205
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziewczyny, a co do tego straczkowania to mi sie wydaje ze to dlatego ze włosy są pozbierane w pasemka i tak sie poprostu układają. jak by tak naturalne swoje włoski powiązać przy skurze gumeczkami to tez by sie po chwili straczkowały. Co do moich (kiepskich) włosków na taśmie strączkują się tylko gdy ich nie ułoże, ale jak wyprosuje na prostownicy alboe na szczotce ułoże to są ok.
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:36   #2206
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Byc moze to dlatego...
tylko u dziewczyn, ktore mają na tasmie nie ma efektu strąków
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 14:04   #2207
biamilka
Raczkowanie
 
Avatar biamilka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 49
GG do biamilka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej dziewczynki
jestem swiezo po zdjeciu przedluzanych wlosow i potrzebuje info co dalej z nimi robic,czy istnieja jakies sposoby zeby je ozywic,sa strasznie cienkie,slabe,i matowe,ledwo sie na glowie trzymaja,uzywam juz wella lifetex do wiekszej objetosci,po umyciu mam garstke wlosow,i to wszystko przez te cudowne przedluzenie,
Przy okazji chcialabym sie z wami podzielic moim doswiadczeniem z tym oto zabiegiem,profesjonalnie wykonanym przez jeden z najlepszych salonow fruzjerskich w hiszpanii.
a wiec tak,mialam przedluzone wlosy pasemkami,okolo 40 pasemek,metoda keratynowa,babka laczyla pasmo wlosow z moimi maczajac koncowke w goracej keratynie i w taki oto sposob je doczepila,gwarantowla ze utrzymaja mi sie do 4 a nawet 5 miesiecy,i co sie stalo? po tygodniu zaczely mi odpadac wyrywac z korzeniami pomimo odpowiedniego pielegnowania ich,pozniej dwa dni potem znow poszly 2 pozniej nastepne,az wkoncu niecaly miesiac minal i zostalo mi moze z 25 pasemek.wiec sie wkurzylam i poszlam do tego samego salonu je zdjac,i wiecie co,zebym wiedziala co mnie czeka nigdy bym sie na te przedluzanie nie zgodzila!!! po prostu kobieta obcazkami kruszyla ta keratyne a potem bezczelnie szarpiac wyczesywala grzebieniem,czasem uzywala do tego troche oliwki,ale i tak duzo to nie pomoglo,z tego co mi wiadomo istnieje specjalny plyn do tego i zdejmowanie jest bezbolesne,a ja musialam zeby zaciskac i wrzeszczec z bolu,potem mnie 3 g glowa bolala,a wlosy moje naturalne to az brak slow,przed przedluzaniem nie mialam takich zadkich jak mam teraz,na dodatek musialam za zdjecie zabulic 50e!
jak kto chce,ale moim zdaniem metoda keratyna jest do d.... no nie wykluczone ze to moze wina fryzjerki moze nawet nie umiala tego zrobic,ale nigdy wiecej ta metoda nie przedluze,podobaja mi sie dlugie wlosy,napewno jeszcze sie na nie slusze ale napewno inna metoda i napewno zrobie to w Polsce
biamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 14:16   #2208
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez toykana Pokaż wiadomość
Svinecka...
Troszke przeginasz nie sądzisz?Chyba,ze z wczytaniem sie masz problem.Ja tez zadałam pytanie i uzyskałam wczerpująca odpowiedz....
Przy meodie Racoon odzywke do splukiwania nakładaj gdzie chcesz,jak długo chcesz itp...Odzywke bez spukiwania nakładaj niżej nie przy skórze czyli nie przy łączeniach...No chyba,ze myślałas o tej własnie i nakładasz ją na skóre głowy na łączenia itp. Ja bym chyba po 15 min. po odzywce bez splukiwania miała tłuste włosy...No widocznie lubisz chodzic w tłustych włoskach
Przeczytaj sobie dokładnie moje pytanie i odpowiedz Pani ReniHAIR....
Sorki Svinecka ale uczeplas sie jednego watku itp. Super,ze ,masz swietnie zrobione włoski ale to nie znaczy,ze wszyscy mają źle...!
po pierwsze nue Twoja sprawa co lubie a czego nie. po drugie nie uzywam odzywek bez splukiwania. po trzecie jesli chce cos wiedziec to bede sie pytac ile bedzie mi potrzeba a Tobie nic do tego.
i nigdy nie napisalam ze wszyscy maja zle zrobione wlosy.

nie wkladaj mi slow w usta...

EDIT: aha i reni pisala wczesniej (w odpowiedzi na moje pytanie), ze nie powinno sie nakladac odzywki na laczenia - kazdej a nie tylko tej bez splukiwania. wiec kto nie czyta uwaznie?? he

poza tym napisalas ze przeginam - po tym jak zapytalam reni o ta odzywke i dostalam odpowiedz o co z tym chodzi, a Ty ponownie zapytalas o to samo - jakbys nie umiala czytac.

wiec czegos tu nie rozumiem skoro to Ty zadalas kolejne pytanie, po wyczerpujacej juz odpowiedzi reni......hmmmm......ciek awy przypadek

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2007-04-11 o 20:02
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 14:17   #2209
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hmm..tutaj chyba musze cie nieco rozczarowac. do ściagania kerawaxu oraz racoonu stosuje sie płyn , który w swoim składzie w głownej mierze ma wlasnie czysty aceton.zapytaj swoja fryzjerka..zreszta przy korekcie sama poczujesz ten charakterystyczny zapach.
to mnie zmartwilas teraz
nie chce miec acetonu na wlosach chyba wypadna mi heh

a niedlugo ide zagescic wlosy i fryzjerka mi powiedziala ze bedzie sciagac niektore, te ciensze pasma i dorabiac do nich wlosy i zakladac na nowo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 15:52   #2210
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc wszystkim jestem tutaj nowa,takze mam bzika na punkcie przedluzania wlosow.Mialam przedluzane wlosy juz 5razy...moje wlosy sa teraz zadkie ,cienkie,roznych dlugosci..
Moja historia z przedluzaniem rozpoczela sie ponad 2lata temu .Trafilam po raz pierwszy do salonu w sulkowicach,mialam przedluzane wlosami syntetycznymi okolo60cm.Porazka uzyli metody warkoczyk na 4 i splot sklejony klejem z pistoletu uzywanego do robot w garazu majsterkowicza!Moj wujek taki ma jak sie pozniej okazalo tym samym klejem uczszczelnia i skleja rozne rzeczynie uprzedzono mnie o plusach i minusach przedluzania ,nie podano wskazowek co do pielegnacji i uzytku Wzileli za to 400zl!spoko przez piewsze2tyg gora3tyg pozniej masakra!nie moglam sobie z nimi poradzic!sciaglam je po 2miesiacach (nosilam je bo tyle kasy to kosztowalo wiecmi szkoda bylo)wogole pozbylam sie polowy wlosow!uwazajcie na ten salon!
Kilka miesiecy regeneerowalam wlosy pozniej z wlasnej glupoty kolezanka zalozylam znow symtetyczme ta metoda..i mialam je tydzien!kolejne wlosy wypadly..znow troszke je poleczylam.Kolejne przedluzanie to naturalne wloski.Kolezanka znow mnie namowila na ta metode bo twierdzila(jest fryzjerka)ze ona umie to robic nie dotknie klejem nawet moich wlosow...wiec glupia znow sie zgodzilam..Powiem szczerze ze to przedluzanie bylo udane.Wlosy byly super a sploty faktycznie dobrze zrobione tylko bylo je widac czesto.to sprawialo ze mialam lekki dyskomfort psychucznyzdjelam wlosy po3 miesiacach .Naturalne moje byly nawet w dobrym stanie.pozniej jakis czas zow nie przedluzalam..Kilka miesiecy temu zdecydowalam sie na przedluzenie metoda warkoczyk wokol glowt i doszyta tasma.Powiem wam ze napoczatku rewelacjazadnych innych niszczacych srodkow tylko nitka...sloty nie wyczuwalne ,wogole nie widoczne!Jednak jet i ale metoda ta nie dadajke sie na dluzszy okres sploty po okolo1miesiaca odrastaja i zsuwaja sie trzeba je robic od nowa..Ja mam bardzo cienkie i slabe wlosy wiec pod ciezarem naturalnym wloski w splocie z boku po prostu odpadly razem z cebulkami!!tragedia!!mial am lyse placki!jak to zobaczylam odrazu sciagalam cale wlosy.Mialam dosc zlapalm lekka depresje przez wyglad moich wlosow!!zadkie szare ,cienkie,wogole beznadziejne..moim marezniem od zawsze byky geste dlugie wloski..a tu nic.Ja swoich nie zapuszcze bo tak jak juz mowilam sa jakie sa.Regeneruje je juz od konca stycznia..W maju na pocztku badz pod koniec kwietnia przedluzam sobie wlosy u pani z krakowa.Martwie sie bo zginol mi do niej adres i mam nadzieje ze go odnajdeMetodA rowniez na tasme tylko doczepiona warkoczykami i malenkimi gumeczkami recepturkami.Mam nadzieje ze to metoda nareszcie dla mniea koszt ktory poniose to wlosy zakupie na allegro za 200zl a pani doczepi mi je za 100zl!!super prawda??hehe pozdraiwam Jezeli ktos bedzie mial jakies pytania to chetnie odpowiem.buziaki
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 17:19   #2211
NATALIA0504
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkich. Jestem tu nowa i chętnie podzielę się z wami moimi doświadczeniami. Swoje włoski przedłużam już od 5lat. Przeszłam przez wszystkie możliwe metody od firmy DOME po RACCON itd. Obecnie łączę jeszcze inne dwie metody: włosy indyjskie na taśmie silikonowej-metoda super, leka i wygodna, jednak włoski po kilku miesiącach tracą połysk.Wtedy regeneruję je specjalnym nabłyszczaczem. Taśmę stosuję na czubku głowy i w najwyższych warstwach. Resztę doczepiam na tulejki z silikonem. Jestem zadowolona że ceny tak spadły na ten zabieg. Chociaż ostatnio byłam w zakładzie fryzjerskim we Wrocławiu gdzie Pani liczy sobie 20zł za pasemko!!!!
pozdrawiam
NATALIA0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 17:38   #2212
NATALIA0504
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja płacę za pasemko włosów słowiańskich 50cm 8zł!! Mam pytanie czy któraś z was stosuje taśmę z silikonem? Jeśli tak to ile płaci za 10cm taśmy? z tego co się orientuję to ta metoda jeszcze nie jest zbyt popularna.Ja płacę we Wrocławiu 79żł za 10cm. Może ktoś ma taniej?
NATALIA0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 19:40   #2213
layla~
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu, jak juz wczesniej pisalam mam wlosy na zgrzewy keratynowe i banalne pytanie: czy moge normalnie myc glowe tzn czy moge szamponem myc skore glowy? bedac na spacerze dzisiaj (swiecilo mocno slonce) czulam normalnie loj a dodam ze wlosy mylam rano. chyba zle je myje bo caly dzien mnie skora swedzi( dzisiaj wyjatkowo). chyba jednak musze je myc od skory zeby nie miec tego dyskomfortu psychicznego. Co Pani radzi?

P.S. jutro wkleje fotki
layla~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 20:14   #2214
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam dziewczynki

dziś odwiedziałm panią Renię w celu - wiadomym

Efekt oszałamiający śliczne długie wloski o jakich zawsze marzyłam , pomimo tego że moje własne były krótki to efekt jest bardzo naturalny Wyglądają slicznie do tego Renia świetnie doradza co i jak robić , jak dbać itp

A pozatym Jak wracałam do domu to spotkałam koleżankę - nic nie zauważyła za chwile spotykam sąsiadkę i ta pyta ... czu zmieniłam kolor włosów może to przez to że miałam związane gumeczka no ale bez przesady żeby nie zauważyć że mi z dnia na dzień urosło 40 cm włosów :P jutro rozpuszczam i idę w miasto

Jeszcze raz wielkie dzieki Reniu
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 20:19   #2215
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Thalia...fotki
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 20:37   #2216
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jutro wrzuce
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 21:58   #2217
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Svinecka... chyab nie potyzrebna byla ta riposta...
toykana... chwalic sie kazdy moze
jak jest zadwolony ze woich wlosow... czemu nie
ale mysle ze nie warto tego ciagnac... juz wszytko wyjasnione
dziewczyny... mam nadzieje zewam sie bedzie dobzre nosic i bedziecie sie czuly pieknie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 22:13   #2218
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
Svinecka... chyab nie potyzrebna byla ta riposta...
toykana... chwalic sie kazdy moze
jak jest zadwolony ze woich wlosow... czemu nie
ale mysle ze nie warto tego ciagnac... juz wszytko wyjasnione
dziewczyny... mam nadzieje zewam sie bedzie dobzre nosic i bedziecie sie czuly pieknie
dlaczego chyba mam prawo do obrony?
dla mnie temat juz jest zakonczony....

i dziekuje
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 07:59   #2219
BeaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam!
Jestem zainteresowana przedłużaniem włosów.Oczywiście chciałabym,żeby jakaś fachowa siła wykonała ten zabieg na moich.Przeczytałam ten wątek od A do Z i mam teraz mętlik informacyjny-nasunęło się też wiele pytań.Pani Reniu-mogłabym prosić o kontakt?
moje gg 9412308
BeaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 10:54   #2220
kasiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie,
Mam przedłuzone włoski metodą RACOON ( tak od tygodnia) i na razie jestem bardzo zadowolona. Mam włosy naturalne słowiańskie i chciałabym je troszkę pocieniować . Słyszałam że te włosy podcina się na sucho ...może orientujecie się w tej sprawie?
Pozdrawiam serdecznie
kasiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.