etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dłonie! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 09:33   #1411
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość


ale swiat jest maly.... rozmawiam w autobusie z kolezanka o xfactorze i o chlopaku, ktory wykonywal utwor niemena (ten z dlugimi wlosami). gadamy sobie, a tu facet z tylu mowi 'ej dziewczyny, rozmawiacie o michale szpaku? to moj kolega!' pare rzeczy powiedzial o nim, jego siostra chodzila z nim do szkoly

dziekuje za skorzystanie z mojego kodu ok 9:17. jezeli wzielas za pobraniem (a mysle,ze tak jest ) to ujawnij sie
o kurcze ale zbieg okoliczności fajnie
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:33   #1412
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Dzień dobry
[QUOTE=NIKaP-n;25749260
A co jest kochana?

[/QUOTE]
nie wiem, jakoś poprostu nie miałam siły, a wstaje rano i mnie tak plecy bolą
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
no ja myślę

Dzieńdoberek wszyskim i miłego dnia uciekam na zajęcia ... 8-18 bez żadnego okienka umrę tam
ło matko ja dzisiaj tylko 11-15, ale potem praca, wiec i tak i tak o 20 w domu
Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry coś mało nas o tej porze..
Ja w pracy już, od kawy zaczynam dzień, i od porannej lekturki z cyklu "Co się działo jak mnie nie było "
Brzuch mnie dzisiaj boli, wczoraj mi się hot-doga zachciało, a żołądek dość wrazliwy posiadam, także dziś cierpienie i ledwo się w spodnie zapięłam
oj znam to, tez musze uważac co jem i co z czym łącze jak chce zaszaleć to wiem jak to się skończy na nast dzień
Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
kiedy będzie ta różowa Vivi II?
muszę coś kliknąć!

w dodatku zaczyna mi chodzić po głowie też czarna Vivi >.<

jakbym mogła kliknąć wszystkie jakie mi się podobają, to bym wzięła:
- czarną i (ewentualnie) różową Vivi
oraz
- granatową i bordową Krychę

Szkoda że etorebka nie dała nic w pomarańczy. <marzy> Troszkę niedopasowana ta kolekcja do najnowszych trendów.
och ja też czekam na tą drugą Vivi, ale gdybym miała spisać wszystkie jakie bym chciała, to by była baaaaaaaaardzo długa lista
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Znowu Was ostatnio trochę zaniedbałam, ale ciągle masa nauki w szkole Dobrze, że dzisiaj na 11 dopiero
hej
ja też na 11
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:37   #1413
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
no nieee no liczyłam że jak przyjdę do domu to będzie czekała na mnie kolekcja zdjęć chabrowej Krychy a tu nic :O

Wiecie co... tak mówiłam że z moją Flavią się nic nie dzieje i wykrakałam! >.<
Ale pan z etorebki odpisał że mi przyjmą reklamację... w końcu mam ją dopiero 4 miesiące, a tu takie coś i to w miejscu które się nie ściera praktycznie, bo nie ma od czego!
o kurcze faktycznie nie ciekawe ja jak wróce do domku to wam pokaże co z moja flavią sie dzieje
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:51   #1414
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Exclamation Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Rozważałam różne, ale ostatecznie kliknęłam te,
Myślałam, że zamawiałaś fuksjową Kryśkę,ale może mi się coś zaczyna mi się podobać...ten kolor

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez di4ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry

nie wiem, jakoś poprostu nie miałam siły, a wstaje rano i mnie tak plecy bolą

ło matko ja dzisiaj tylko 11-15, ale potem praca, wiec i tak i tak o 20 w domu

oj znam to, tez musze uważac co jem i co z czym łącze jak chce zaszaleć to wiem jak to się skończy na nast dzień

och ja też czekam na tą drugą Vivi, ale gdybym miała spisać wszystkie jakie bym chciała, to by była baaaaaaaaardzo długa lista

hej
ja też na 11

Matko jakie wy młode jesteście,kiedy ja chodziłam na 11,czuję się jak babcia
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:57   #1415
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Myślałam, że zamawiałaś fuksjową Kryśkę,ale może mi się coś zaczyna mi się podobać...ten kolor

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------




Matko jakie wy młode jesteście,kiedy ja chodziłam na 11,czuję się jak babcia
fuksjową kryśkę i margo dostalam i wstawiałam zdjęcia, a wczoraj domówiłam te dwie
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:04   #1416
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
fuksjową kryśkę i margo dostalam i wstawiałam zdjęcia, a wczoraj domówiłam te dwie
O matko przeoczyłam to To idę szukać
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:14   #1417
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Zaczynam nadrabiać

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Szara sigrid


Śliczny szary kolor, nie za ciemny nie za jasny, cudny
zamsz w porządku ani za miękki ani za sztywny
zapięcie trzyma jak należy, ale jest wypełniona tylko jakimiś ubraniami a nie ciężkimi przedmiotami,
całe wykończenie klapy jest lakowane, rączka bez laku, tył torebki bez laku

chyba bardziej mi pasuje na jesienno - zimową torebkę niż wiosenną,
jedną dziurkę na pasku ma podwójną (zdjęcie) i ma jakieś malutkie niedoróbki w lakowaniu

przez chwilkę pomyślałam, że chyba będę odsyłać, ale jak tak na nią patrzę to tak mi się podobaaaaa


oczywiście zachęcam do klikania z użyciem mojego kodu
Śliczna


Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Beżowa margo



Skórka w starym stylu mizensy, porządna grubsza z widoczną fakturą,
kolor wydaje mi się, że taki jak ma simon (ale miałam ją jeden dzień więc mogę się mylić). Dzięki tej grubszej skórce nie jest flakowatym workiem, będzie trzymać kształt.
Porządne wykonanie, ani grama laku.
Z przodu i z tyłu po 2 kieszenie zewnętrzne, te z przodu zapinane na małe zatrzaski,
Wygodna duża torba na ramię, z wymiarów podanych w sklepie spodziewałam się większej torby, a wcale nie jest wielka, jest zgrabna.

Jeśli chodzi o wykonanie to tylko 2 minusy: okucia są takie złoto miedziane trochę, mogłyby być ładniejsze, no i raczka mogłaby być delikatniejsza, ale w sumie taka też jest ok.
Nawet fajna ... była moją faworytką, ale sama nie wiem ...

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć...Właśnie zaniosłam torby na pocztę, ale zamiast do 18 jest do 15 Więc zostają ze mną do jutra.

I jeszcze raz wyjaśniam, bo sama spanikowałam: można kłódkę otwierać kluczykiem, można zamykać na sam dzyndzel, bez kłodki w ogóle...Ale ona wtedy rzeczywiście gdzieś indziej musi zawisnąć. Przyszła nieco pognieciona, nie prostuję, bo odsyłam
W ogole mi się nie podoba ... no i to zapięcie jest takie jak myślałam

edit.

ooo widze, że się Junie pojawiła w nowym kolorku http://etorebka.pl/s03.php?f=0338 ...

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
I jeszcze zdjęcie Margo na kimś
ooo na kimś prezentuje się lepiej
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2011-03-16 o 10:09
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 10:14   #1418
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

hej macie może fotke giny w realu??
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:16   #1419
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
hej macie może fotke giny w realu??
Jeszcze nie
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:20   #1420
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Szara Sigrid
na początku zaznaczę- jestem zadowolona bardzo, torebka zostaje, chociaż będę testować, czy ten metalowy dzynks dobrze trzyma/na razie ok/, bo to priorytet dla mnie w tym fasonie.
Jakość zamszu jest taka sobie, moim zdaniem,- są na nim takie smugi/może włos się nierówno układa?/ widać to dokładnie na zdjęciu tylnej części torby- mnie to nie przeszkadza, ale przez to kolor nie jest jednolity moim zdaniem, tylko taki "przetarty". Zamszowa Sigrid nie jest taka sztywna, aktówkowa jak z eko skórki, bardziej "siada"/to moim zdaniem na plus/. Zamsz jest dość cienki i sztywny. Zdecydowanie nie robi wrażenia torby "na lata" choć pozory mogą tu mylić. Jednakże- pomimo wszystko- jest ładną torbą, ładnie się prezentuje, kolor jest piękny, rączka duża i wygodna/dla zwolenniczek noszenia łokciowego- w sam raz!/.
Jeszcze raz powtórzę: świetnie wygląda . Nie byłam nigdy fanką tego modelu, ale ten szary zamsz robi wrażenie

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość


Zamówiłaś coś? [COLOR="Silver"]
Jeszcze nie . Na razie przeglądam zdjęcia
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:23   #1421
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Jeszcze raz powtórzę: świetnie wygląda . Nie byłam nigdy fanką tego modelu, ale ten szary zamsz robi wrażenie

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Jeszcze nie . Na razie przeglądam zdjęcia
Ja sobie wyobrażam Sigrid w turkusowym zamszu, takim ciemnym, albo morskim, od razu bym brała bez namysłu
charal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 10:28   #1422
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Ja sobie wyobrażam Sigrid w turkusowym zamszu, takim ciemnym, albo morskim, od razu bym brała bez namysłu
O tak Albo taki jak kryśka twoja, może ciut ciemniejsza Chociaż nadal mnie zielona kusi
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:30   #1423
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Jeszcze nie
jeszcze nikt nie zamówił? strasznie mi sie podoba i mam nadzieje że nie bedzie tak mała jak jej pierwowzór...
Krakowianki mozecie mi wyjascic jak dojechac do etorebki z centrum bo wybieram sie tam z reklamacja na emilke bo mi sie popsuł karabińczyk przy pasku i te kokardy sie poluzowały i wiszą do góry nogami a widziałam na mapie że to kawałek drogi jest
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:39   #1424
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
jeszcze nikt nie zamówił? strasznie mi sie podoba i mam nadzieje że nie bedzie tak mała jak jej pierwowzór...
Krakowianki mozecie mi wyjascic jak dojechac do etorebki z centrum bo wybieram sie tam z reklamacja na emilke bo mi sie popsuł karabińczyk przy pasku i te kokardy sie poluzowały i wiszą do góry nogami a widziałam na mapie że to kawałek drogi jest
Ja zamówiłam
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:41   #1425
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam

burgund czy beż ?
kiedy ją dostaniesz?
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:43   #1426
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość

burgund czy beż ?
kiedy ją dostaniesz?
czerwoną, dzisiaj
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:44   #1427
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam
o też jestem ciekawa, chociaż nie dałabym za taką mała torebkę 89zl..

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
czerwoną, dzisiaj
o to już dzisiaj pewnie będą fotki
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:46   #1428
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł



delan0ue, jedziesz trwamwajem 14, 20, 4 lub 7 i wysiadasz na glowackiego(?) w kazdym razie jest to przystanek za uniwersytetem pedagogiczym. gdy wysiadziesz przejdziesz przez pasy na przeciwna ulice i idziesz prosto prosto przez 2 minuty :P dojdziesz do kiosku (lotto?)i skrecasz w prawo. idziesz, idziesz i po Twojej lewej stronie jest nie zbyt ladny budynek-wchodzisz do niego i pytasz sie recepcji gdzie jest etorebka
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-03-16 o 10:47
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:48   #1429
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
o też jestem ciekawa, chociaż nie dałabym za taką mała torebkę 89zl..

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------


o to już dzisiaj pewnie będą fotki
wiem że trochę droga, ale w sumie wolę droższą mała ładną torebkę niż tańszą dużą brzydką. Ale czy ona jest ładna to się dopiero okaże, zdjęcia wstawię napewno, nie wiem czy dziś bo idę do teatru, mogę nie mieć czasu, wszystko zależy od tego o której przyjdzie kurier
charal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 10:50   #1430
megus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 32
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Czy któraś zamówiła chabrową Krysie ???
Marzę o jakichś fotkach ???
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
megus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:51   #1431
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
wiem że trochę droga, ale w sumie wolę droższą mała ładną torebkę niż tańszą dużą brzydką. Ale czy ona jest ładna to się dopiero okaże, zdjęcia wstawię napewno, nie wiem czy dziś bo idę do teatru, mogę nie mieć czasu, wszystko zależy od tego o której przyjdzie kurier
Panie kurierze prosimy szybko przyjeżdżać bo jak nie to
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:54   #1432
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Panie kurierze prosimy szybko przyjeżdżać bo jak nie to
uwielbiam twoją subtelność
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:54   #1433
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Panie kurierze prosimy szybko przyjeżdżać bo jak nie to
O to to, dziękuję za wsparcie
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:55   #1434
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
wiem że trochę droga, ale w sumie wolę droższą mała ładną torebkę niż tańszą dużą brzydką. Ale czy ona jest ładna to się dopiero okaże, zdjęcia wstawię napewno, nie wiem czy dziś bo idę do teatru, mogę nie mieć czasu, wszystko zależy od tego o której przyjdzie kurier
oj tak to racja co napisałaś

zmykam się uczyć bo jutro kolokwium, później do Was zaglądnę

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez megus90 Pokaż wiadomość
Czy któraś zamówiła chabrową Krysie ???
Marzę o jakichś fotkach ???
Wiem że jedna wizażanka z tego wątku zamawiała
Też czekam na jej real fotki
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:11   #1435
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez danula Pokaż wiadomość
Uwielbiam twoją subtelność
:d :d
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:11   #1436
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

też jestem bardzo ciekawa Giny, a zwłaszcza jej rozmiarów, szkoda że etorebka nie daje już zdjęć na modelce/manekinie, same wymiary to trochę mało
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:20   #1437
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Talking Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł


Osobiście coś bardziej przychylnie zerkam teraz na Kryszkę Fuksjową,zdjęcia Charal coraz bardziej mnie w tym utwierdzają,choć nadal łazi mi po głowie coś karmelowego,czemu w Jenny jest to denne zapięcie

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA DOBREJ DUSZYCZKI, KTÓRA SKORZYSTAŁA Z MOJEGO KODU
(mam już uzbierane 11zł zawsze to coś )

__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2011-03-16 o 11:23
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:20   #1438
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
też jestem bardzo ciekawa Giny, a zwłaszcza jej rozmiarów, szkoda że etorebka nie daje już zdjęć na modelce/manekinie, same wymiary to trochę mało
mozna napisac o zdjecie; kiedys pokazali 'na nich'

zrobie TO DLA POLSKI! wysylam mejla...
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:23   #1439
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
też jestem bardzo ciekawa Giny, a zwłaszcza jej rozmiarów, szkoda że etorebka nie daje już zdjęć na modelce/manekinie, same wymiary to trochę mało
Też tak pisałam wcześniej Może oszczędzają- modelka jest tylko na pierwszej stronie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
mozna napisac o zdjecie; kiedys pokazali 'na nich'

zrobie TO DLA POLSKI! wysylam mejla...
Pamiętam te foty

Ale, że co , że pan Krzysztof ma się poświęcić i służyć jako modelka?
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska

Edytowane przez Danula
Czas edycji: 2011-03-16 o 11:24
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:28   #1440
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Pamiętam te foty

Ale, że co , że pan Krzysztof ma się poświęcić i służyć jako modelka?
a ja nie pamiętam tych zdjęć
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.