Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach???? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 20:55   #331
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Nie lubie zazdrosci, zawisci, wulgarnosci, plotkowania. Odpychajace jest zachowanie dziewczyn przesadnie przeklinajacych, plujacych itd. szczegolnie spotykane kiedy sa w towarzystwie kolegow...
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:28   #332
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Nie nawidzę fałszu,dwulicowości(udaje że jest dobrą kolezanką a za plecami ci dupe obrobi)
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 22:31   #333
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Nie lubię dziewczyn, które najpierw śmieją się z twojego ubioru, tipsów, pasemek itd, a za miesiąc zmieniają zdanie i same zaczynają się tak nosić. Poza tym lasek, które lepiej od ciebie wiedzą, co twój TŻ robił wczoraj i oczywiście muszą cię o tym poinformować. Nie toleruję też wiecznie naburmuszonych panienek, którym wiecznie coś się nie podoba; dziewczyn, którym wydaje się, że wszystko wiedzą najlepiej i chcą za wszelką cenę to udowodnić. No i małolat głośno komentujących twój ubiór, gdy przechodzisz obok. Trochę tego jest
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 01:27   #334
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

ja nie znosze takiegi typu dziewczyn :
nie znaja, nie rozmawiały nigdy osobiscie, a cos sie im nie spodoba to patrza z pogardliwym wzrokiem, taką nienawiscia , obgaduja za plecami ,, nastawiaja i obgaduja do innych ,smieja sie i komentuja za plecami ubiór ,wyglad.. chca pokazac co to nie one .. maja do człowieka nie wiadomo co , nie podejda, i nie powiedza w oczy co im leży na sercu tylko obrabiają dupe za plecami i zatruwaja zycie..
poza tym nie można na nie spojrzeć bo jeszcze gotowe zabic..
ze sa zawistne, pozbawione jakiej kolwiek solidarnsci z druga kobita
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''

Edytowane przez 99GirlOoo99
Czas edycji: 2008-05-05 o 10:24 Powód: dodadnie zdania. literówka
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 09:42   #335
serenityy
Przyczajenie
 
Avatar serenityy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

A ja nie lubię dziewczyn typu '' słodka idiotka" wrrr, i tych co na widok męskich spodni chcą pogubić swoje.
serenityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 10:43   #336
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Nie nawidzę suk,które wykorzystują sytuację kiedy dziewczyna pokłóci się z chłopakiem i zaczynają robić wszystko,żeby zwrócić uwagę na siebie i w rezultacie go zdobyć
A ja jeszcze nie lubię u dziewczyn takiego podejścia,jak u autorki postu powyżej.Jak chłopak poleci na taką,nazwijmy to,sukę to oczywiście to jest tylko jej wina ,bo ci go odbiła?? Nie.To również jego wina,bo mógł na nią wcale nie lecieć.
Czy go zdobędzie czy nie zależy tylko i wyłącznie od niego.

Czyli ogólnie nei lubię sytuacji,kiedy dziewczyna wini drugą dziewczynę za odbicie chłopaka,a chłopak to co?Święty?
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:18   #337
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie lubię u dziewczyn takiego podejścia,jak u autorki postu powyżej.Jak chłopak poleci na taką,nazwijmy to,sukę to oczywiście to jest tylko jej wina ,bo ci go odbiła?? Nie.To również jego wina,bo mógł na nią wcale nie lecieć.
Czy go zdobędzie czy nie zależy tylko i wyłącznie od niego.

Czyli ogólnie nei lubię sytuacji,kiedy dziewczyna wini drugą dziewczynę za odbicie chłopaka,a chłopak to co?Święty?
Przeczytaj dokładnie co napisałam
Napisałam to na własnym przykładzie,mam prawo nienawidzieć,i mam prawo nazywać ją gorzej niż suka,bo jak byłam w ciąży i mieliśmy chwilowy kryzys,nie byliśmy ze sobą 3 tygodnie i ona ten czas bardzo beczelnie wykorzystywała,kręcąc sie wokól niego,wyznając mu miłosc,opowiadając wszystkim ze z nim jest.A tak naprawde on nie miał nic wspolnego z nia,olał ją i był mimo wszystko przy mnie.N drugi raz radzę uważniej czytać posty
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 15:38   #338
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Przeczytaj dokładnie co napisałam
Napisałam to na własnym przykładzie,mam prawo nienawidzieć,i mam prawo nazywać ją gorzej niż suka,bo jak byłam w ciąży i mieliśmy chwilowy kryzys,nie byliśmy ze sobą 3 tygodnie i ona ten czas bardzo beczelnie wykorzystywała,kręcąc sie wokól niego,wyznając mu miłosc,opowiadając wszystkim ze z nim jest.A tak naprawde on nie miał nic wspolnego z nia,olał ją i był mimo wszystko przy mnie.N drugi raz radzę uważniej czytać posty
Napisałaś ,,w rezultacie go zdobyć" - to chyba mówi samo za siebie.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:42   #339
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

ricca - to,ze laska chce faceta "w rezultacie zdobyc" to nie znaczy,ze on na to pojdzie i jest zainteresowany... nie potrafisz czytac postów ze zrozumieniem..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 16:05   #340
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
ricca - to,ze laska chce faceta "w rezultacie zdobyc" to nie znaczy,ze on na to pojdzie i jest zainteresowany... nie potrafisz czytac postów ze zrozumieniem..
Lena wyjełaś mi to z ust
Może niezrozumiale napisałam ale to,że laska w rezulatacie chce zdobyc faceta nie musi oznaczać,że on na nią poleci,ona ma po prostu taki cel
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 16:13   #341
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Lena wyjełaś mi to z ust
Może niezrozumiale napisałam ale to,że laska w rezulatacie chce zdobyc faceta nie musi oznaczać,że on na nią poleci,ona ma po prostu taki cel
i dlatego my takich s** nie lubimy
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 16:20   #342
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

ogólnie u "lasek" nie lubię tego czego i u innych ludzi: zakłamania, chamstwa, dwulicowości, idt

dopisać mogę 15-16 latki ubierające i zachowywujące się wulgarnie
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 16:23   #343
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Nie cierpię grupek wzajemnej adoracji, które z pogardą patrzą na inne, 'zwyczajne' dziewczyny.

Nie lubię, jak to ktoś określił z mojej klasy 'lizydup'. Lata jedna za drugą, bo ta druga jest fajna, ładna, ma powodzenie. Kopiuje jej styl, naśladuje zachowanie. To aż przykre, a w mojej klasie jest właśnie taki przypadek. No cóż.

Jeżdżenia po innych. Tzn. omówię to na przypadku mojej klasy znów. Ja osobiście jestem wysoka i chuda, jest jeszcze jedna dziewczyna niska i z jeszcze większą niedowagą. Wkurza mnie ogromnie, kiedy zwłaszcza na tej drugiej, któraś z tych którym kg raczej nie brakuje poprawia sobie humor głośno komentując jej figurę, wystające kości biodrowe, chude nogi. Najczęściej tak jest w szatni przed wfem. Ugh.


Sporo jeszcze tego.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:42   #344
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Nie cierpię grupek wzajemnej adoracji, które z pogardą patrzą na inne, 'zwyczajne' dziewczyny.

Nie lubię, jak to ktoś określił z mojej klasy 'lizydup'. Lata jedna za drugą, bo ta druga jest fajna, ładna, ma powodzenie. Kopiuje jej styl, naśladuje zachowanie. To aż przykre, a w mojej klasie jest właśnie taki przypadek. No cóż.

Jeżdżenia po innych. Tzn. omówię to na przypadku mojej klasy znów. Ja osobiście jestem wysoka i chuda, jest jeszcze jedna dziewczyna niska i z jeszcze większą niedowagą. Wkurza mnie ogromnie, kiedy zwłaszcza na tej drugiej, któraś z tych którym kg raczej nie brakuje poprawia sobie humor głośno komentując jej figurę, wystające kości biodrowe, chude nogi. Najczęściej tak jest w szatni przed wfem. Ugh.


Sporo jeszcze tego.
Jak ja się z tym zgadzam... Najgorsze jest to, że one myślą, że są lepsze, bo mają więcej tapety, droższe ciuchy, chociaż inteligencją nie grzeszą. Kiedyś przez krótki czas byłam znajoma takich dziewczyn, ale jak posłuchałam ich tematów do rozmowy to mnie zemdliło i więcej nawet nie mam zamiaru się z takimi zadawać. A takich grupek znam kilka. Aż się niedobrze robi.
malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:30   #345
lideczka1312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 122
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

co do jedzenia i komentowania czyjejs tuszy się zgodzę

U mniew klasie gdy nakręcaliśmy płyte do studniówki, siedziałyśmuy po 2 osoby w ławce i każda coś mówiła o drugiej koleżance....no i w pewnym momencie gdy doszło do takiej koleżanki przy kości to jej sąsiadka powiedziała..."G*** bardzo lubi paczki co widać, i wogóle swoją przyszłośc wiąże chyba z jedzeniem pączków" a cała klasa tak nie wspominając o koleżance przy tuszy bo to naprawde baardzo fajna dziewczyna..... Nie wspomne jak jej przykro było gdy oglądałyśmy gotową już płyte w klasie...naprawde niesmaczne to było


Nie lubie też gorących 14-stek, które nie potrafią się zachowac jak dziewczyny tylko zachowują się jak lafiryndy, nieuki i chłopczce.. ostatnio jadąc autrobusem wszedl do niego konduktor i woła o bilety miesięczne...wiec jedna gorąca 14-stka nie mie miała idetyfikatora i na pytanie o legitymacje do konduktora powiedziała "ja nie mam bo te głupie kur*** z sekterariatu mi nie wyrabiają, ta poj**** baba każe mi wpłacić 7 zł bo zgubiłam, chyba ja poj***, pier*** jej gadanie i ******* to" no ja myślałam że zemdleje... żeby tak gadac do ludzi....
lideczka1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:37   #346
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez lideczka1312 Pokaż wiadomość
Nie lubie też gorących 14-stek, które nie potrafią się zachowac jak dziewczyny tylko zachowują się jak lafiryndy, nieuki i chłopczce.. ostatnio jadąc autrobusem wszedl do niego konduktor i woła o bilety miesięczne...wiec jedna gorąca 14-stka nie mie miała idetyfikatora i na pytanie o legitymacje do konduktora powiedziała "ja nie mam bo te głupie kur*** z sekterariatu mi nie wyrabiają, ta poj**** baba każe mi wpłacić 7 zł bo zgubiłam, chyba ja poj***, pier*** jej gadanie i ******* to" no ja myślałam że zemdleje... żeby tak gadac do ludzi....
to niestety nie wyjątki już :| pełno takich wokół...
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:20   #347
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

nie lubie szpanerstwa przed kolesiami... panienka ledwo odrosła od ziemi a pali aż sie za nią kurzy w sposób >bierze dym do ust i zaraz wypuszcza bez zaciągania się< sorry ale na coś takiego to i szkoda papierosa i zdrowia, albo wlewa w siebie alko. litrami gdzie ledwo na oczy potem widzi o chodzeniu nie wspomne. żal poprostu i nic więcej
__________________
Panna Chodząca Ponad Chodnikami
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:51   #348
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Ja nie wiem, że niektóre kobiety nie wstydzą się przeklinać przy ludziach.
W ogóle wulgaryzmy w ustach kobiet brzmią okropnie, ja w ogóle nie przeklinam, ale jeśli gdzieś tam w swoim gronie to spoko. Ale przy ludziach?
Wchodzą do autobusu i co drugie słowo "kur**" itp....żenua
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:52   #349
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
ricca - to,ze laska chce faceta "w rezultacie zdobyc" to nie znaczy,ze on na to pojdzie i jest zainteresowany... nie potrafisz czytac postów ze zrozumieniem..
Dobrze,ale mówię tylko,że w pierwszym poście malenka146 napisała ,,i w rezultacie go zdobyć" więc do tego się odniosłam.To też nie jest takie trudne do zrozumienia.
Co innego jeśli facet nie ulegnie.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 21:03   #350
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dobrze,ale mówię tylko,że w pierwszym poście malenka146 napisała ,,i w rezultacie go zdobyć" więc do tego się odniosłam.To też nie jest takie trudne do zrozumienia.
Co innego jeśli facet nie ulegnie.
dalej nie wiadomo o co Ci chodzi.. To stwierdzenie znaczyło jedynie to,ze laska chce go zdobyc...w rezultacie... A nie bylo mowy o tym,ze facet ulegnie czy nie. To nie ma znaczenia w tej kwesti. Ona ma poprostu taki cel jak napisala malenka. Sam fakt,ze stara sie skorzystac z okazji czyni ja s*** . Strasznie motasz.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:11   #351
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Myślę,że napisałam jasno,a jak nie rozumiecie to trudno się mówi.Najważniejsze ,że ja wiem o co mi chodzi.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:14   #352
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Dwulicowość i fałszywość jak ty fajna a później ma Cię w poważaniu i obgaduje gdzie się da.

Niecierpie dziewczyn które mają na sobie modne ubrania i dość drogie i naśmiewają się z innych.

I to jest najgorsze grupka dziewczyn lub dziewczyna i sami chłopacy i dziewczyna dla szpanu jedzie po tobie np w autobusie ale buty lub za***ista bluzka i śmiech( przepraszam za wyrażenia) Polska kraj nie tolerancyjny własnego stylu niemożna mieć albo mniej pieniędzy i przez co gorsze ubrania. Zaznaczam że te dziewczyny to nie tylko gimnazjalistki.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:24   #353
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Myślę,że napisałam jasno,a jak nie rozumiecie to trudno się mówi.Najważniejsze ,że ja wiem o co mi chodzi.
To w takim razie trzeba bylo to zachowac dla siebie... Jakby kazdy pisal tak,ze tylko on by wiedzial o co chodzi to jaki bylby sens rozmowy? Niezle zamieszanie by bylo.. A jezeli chcesz sie odniesc do czyjejs wypowiedzi to najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to co ktos napisal..

EOT
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:58   #354
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez serenityy Pokaż wiadomość
A ja nie lubię dziewczyn typu '' słodka idiotka" wrrr.
dokladnie takich ktore piszcza jak facet sciaga koszulke... zal..
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:07   #355
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

zazdrość... chęć zdobycia faceta za wszelką cenę.. ;/
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:16   #356
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Właśnie słodka idiotka o tym zapomniałam 24 h na dobę uśmiech do wszystkich się szczerzy i udaję głupią przysłowiową blondynkę do wszystkich lizak -żal mi takich dziewczyn
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:48   #357
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

tak się zastanawiam, czy kiedy przyjdzie czas, gdy te wulgarne i przeklinając małolaty dorosną, nie będą sie wstydzić takiego zachowania...

swoją drogą, to mam koleżanki, studiujące, wydawałoby sie, że na poziomie, ale przeklinają, aż uszy więdną.... niestety;/;/
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:59   #358
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
To w takim razie trzeba bylo to zachowac dla siebie... Jakby kazdy pisal tak,ze tylko on by wiedzial o co chodzi to jaki bylby sens rozmowy? Niezle zamieszanie by bylo.. A jezeli chcesz sie odniesc do czyjejs wypowiedzi to najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to co ktos napisal..

EOT
No myślę,że inne wizażanki wiedzą ,że chodzi o sytuację kiedy chłopak zostanie odbity ,bo tak zrozumiałam z pierwszego postu i nie będę tego powtarzać po raz 10.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:31   #359
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

http://pl.youtube.com/watch?v=q9sQcC9V4EE
http://pl.youtube.com/watch?v=N-QduS1T2E4

Niestety, coraz więcej jest takich "Różowych panienek"
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:22   #360
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co Was Denerwuje Najbardziej W Laskach????

Cytat:
Napisane przez nat92 Pokaż wiadomość
http://pl.youtube.com/watch?v=q9sQcC9V4EE
http://pl.youtube.com/watch?v=N-QduS1T2E4

Niestety, coraz więcej jest takich "Różowych panienek"
Oglądałam to.Kurcze,nie wiem czemu ,ale żywię głęboką nadzieję,że ona sobie tylko jaja z Polski robiła.Nie wiem po co sie pchały do tego studia.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.