Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 11:57   #421
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Coś u mnie za któryś:
Cytat:
Napisane przez Dla ciebie J. Pokaż wiadomość
1.Tusz BOURJOIS - Volume Glamour kolor 42 prune eclat,na rzęsach wygląda prawie jak czarny z lekkim ocieniem fioletu,oberżyny.Cudny.Ca ły,nowy nie używany.Dostałam w prezencie,na 100% dobra data.12ml.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18
2.Tusz BOURJOIS - Longueur Sublime kolor 23 prune organdi,na rzęsach wygląda prawie jak czarny z lekkim ocieniem fioletu,oberżyny.Cudny.Ca ły,nowy nie używany.Dostałam w prezencie,na 100% dobra data.8 ml.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=479
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:12   #422
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Coś u mnie za:
2.Tusz BOURJOIS - Longueur Sublime kolor 23 prune organdi,na rzęsach wygląda prawie jak czarny z lekkim ocieniem fioletu,oberżyny.Cudny.Ca ły,nowy nie używany.Dostałam w prezencie,na 100% dobra data.8 ml.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=479

~~~~ Lacalut na paradontozę, zapobiega krwawieniu dziąseł i paradontozie, chroni zęby przed próchnicą 4ml pasta do zębów + informator – patrz zdjęcie
LIERAC PARIS HYDRA-CHROMO ati-againg hydration
Skóra odwodniona; bogaty krem odżywczo – nawilżający, przeciwdziałający starzeniu się skóry, reguluje procesy nawilżania w jej najgłębszych warstwach. Kompleks: aqua-pump (wyciąg z czerwonej algi + TMG) działa na zasadzie pompy hydraulicznej, przywracającej funkcjonowania systemu naturalnego nawilżenia głębokich i górnych warstw skóry. Zmarszczki staja się mniej widoczne, a rysy twarzy wygładzają, skóra jest wypełniona od wewnątrz 5ml

DAX LIPOFILLING EFECT krem – koncentrat liftingujący pionowe i poziome zmarszczki na dzień z SPF8, wypełniacz tkankowy PULP- n2 2ml
NUXE Creme Nirvanesque Enrichie – krem na pierwsze zmarszczki, otula skórę w niewiarygodnie delikatny sposób (proteiny szarłatu). Staje się w widoczny sposób gładsza, rozprężona 2ml

Garnier UltraLift eye/ yeux krem pod oczy, przeciwzmarszczkowo - ujędrniający, z wygładzającym skórę imbirem i wyciągiem z wiśni próbka
Lirene DERMOPROGRAM FOLACYNA ADVANCED TM, przeciwzmarszczkowy krem liftingujący SPF 10 na dzień; wygładzenie, elastyczność 2ml x 2
DAX LIPOFILLING EFECT krem – koncentrat liftingujący pionowe i poziome zmarszczki na dzień z SPF8, wypełniacz tkankowy PULP- n2 2ml
NUXE Creme Nirvanesque Enrichie – krem na pierwsze zmarszczki, otula skórę w niewiarygodnie delikatny sposób (proteiny szarłatu). Staje się w widoczny sposób gładsza, rozprężona 2ml

Garnier UltraLift eye/ yeux krem pod oczy, przeciwzmarszczkowo - ujędrniający, z wygładzającym skórę imbirem i wyciągiem z wiśni próbka
Lirene DERMOPROGRAM FOLACYNA ADVANCED TM, przeciwzmarszczkowy krem liftingujący SPF 10 na dzień; wygładzenie, elastyczność 2ml x 2
DERMIKA COLLACTION krem anti-age na dzień aktywowany światłem; kosmetyk nowej generacji; próbka
DERMIKA RoSarium new garden - creme de luxe z płatkami róż i piwonii do cery bardzo suchej; na dzień oraz

RoSarium new garden - aktywator z alfamolekułami do stosowania pod krem na noc
2 x podwójne próbki
L'OREAL Paris Dermo - Expertise, Derma Genesis- Kreator Młodości Komórkowej Skóry, krem na dzień; próbka
BANDI cosmetics inspiration Delicate Care krem/ maska kuracja łagodząca do cery suchej i wrażliwej; próbka
Ideal Skin HOME CARE - krem kojąco - naprawczy, do skóry wrażliwej i z popękanymi naczynkami; EFEKT ZŁOTYCH NICI BIELENDA; próbka
EVELINE laboratories GOLD THERAPY złote nici młodości, krem na dzień, filtry UVA i UVB, wygładza zmarszczki i rozświetla, do cery normalnej i wrażliwej 2ml x 2
AA PRESTIGE DERMOBOTOX Smoothing day cream 30+ - krem wygładzający SPF 6 na dzień, korekta zmarszczek mimicznych, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml x 2
AA OCEANIC 30+ Firming Anti-wrinkle Cream for all skin types kuracja przeciwzmarszczkowa, krem ujędrniająco – przeciwzmarszczkowy do każdego rodzaju cery; zachowuje młodość skóry (kreatyna, proteiny jedwabne) , do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml x 2

AA OCEANIC 25+ Nano Odżywianie - krem na dzień matująco - witalizujący do cery tłustej i mieszanej; wzmacnia siły witalne, indyjski żeń-szeń, wit. B3. Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 2
AA OCEANIC cera naczynkowa, problem pękających naczynek, krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 6, skuteczność potwierdzona na osobach z cerą naczynkową, metylochalkon hesperydyny, koenzym Q10, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 2
AA OCEANIC cera naczynkowa, problem pękających naczynek, krem przeciwzmarszczkowy na noc, skuteczność potwierdzona na osobach z cerą naczynkową, metylochalkon hesperydyny, escyna, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 2
AA OCEANIC Intymna sensitive, nowość - płyn do higieny intymnej do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, zawiera kwas mlekowy + alantoinę, pH fizjologiczne 5ml
Ziaja Intima ziołowy płyn do higieny intymnej dla kobiet dojrzałych, nagietek lekarski; próbka




Spodobały mi sie takie próbki.Co ty na to?
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 07:51   #423
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Muszę tylko sprawdzić czy dokładnie wszystkie jeszcze posiadam.


Edit:
Sprawdzone. Oprócz Lacalut na paradontozę, wszystko jest. W zasadzie wytypowałaś prawie wszystko co posiadam.

Wymienię jeszcze raz ponieważ zauważyłam, że 2 razy skopiowałaś coś powyżej:
LIERAC PARIS HYDRA-CHROMO ati-againg hydration
Skóra odwodniona; bogaty krem odżywczo – nawilżający, przeciwdziałający starzeniu się skóry, reguluje procesy nawilżania w jej najgłębszych warstwach. Kompleks: aqua-pump (wyciąg z czerwonej algi + TMG) działa na zasadzie pompy hydraulicznej, przywracającej funkcjonowania systemu naturalnego nawilżenia głębokich i górnych warstw skóry. Zmarszczki staja się mniej widoczne, a rysy twarzy wygładzają, skóra jest wypełniona od wewnątrz 5ml
DAX LIPOFILLING EFECT krem – koncentrat liftingujący pionowe i poziome zmarszczki na dzień z SPF8, wypełniacz tkankowy PULP- n2 2ml
NUXE Creme Nirvanesque Enrichie – krem na pierwsze zmarszczki, otula skórę w niewiarygodnie delikatny sposób (proteiny szarłatu). Staje się w widoczny sposób gładsza, rozprężona 2ml
Garnier UltraLift eye/ yeux krem pod oczy, przeciwzmarszczkowo - ujędrniający, z wygładzającym skórę imbirem i wyciągiem z wiśni próbka
Lirene DERMOPROGRAM FOLACYNA ADVANCED TM, przeciwzmarszczkowy krem liftingujący SPF 10 na dzień; wygładzenie, elastyczność 2ml x 2

DERMIKA COLLACTION krem anti-age na dzień aktywowany światłem; kosmetyk nowej generacji; próbka
DERMIKA RoSarium new garden - creme de luxe z płatkami róż i piwonii do cery bardzo suchej; na dzień oraz
RoSarium new garden - aktywator z alfamolekułami do stosowania pod krem na noc
2 x podwójne próbki
L'OREAL Paris Dermo - Expertise, Derma Genesis- Kreator Młodości Komórkowej Skóry, krem na dzień; próbka
BANDI cosmetics inspiration Delicate Care krem/ maska kuracja łagodząca do cery suchej i wrażliwej; próbka
Ideal Skin HOME CARE - krem kojąco - naprawczy, do skóry wrażliwej i z popękanymi naczynkami; EFEKT ZŁOTYCH NICI BIELENDA; próbka
EVELINE laboratories GOLD THERAPY złote nici młodości, krem na dzień, filtry UVA i UVB, wygładza zmarszczki i rozświetla, do cery normalnej i wrażliwej 2ml x 2
AA PRESTIGE DERMOBOTOX Smoothing day cream 30+ - krem wygładzający SPF 6 na dzień, korekta zmarszczek mimicznych, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml x 2
AA OCEANIC 30+ Firming Anti-wrinkle Cream for all skin types kuracja przeciwzmarszczkowa, krem ujędrniająco – przeciwzmarszczkowy do każdego rodzaju cery; zachowuje młodość skóry (kreatyna, proteiny jedwabne) , do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml x 2
AA OCEANIC 25+ Nano Odżywianie - krem na dzień matująco - witalizujący do cery tłustej i mieszanej; wzmacnia siły witalne, indyjski żeń-szeń, wit. B3. Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 2
AA OCEANIC cera naczynkowa, problem pękających naczynek, krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 6, skuteczność potwierdzona na osobach z cerą naczynkową, metylochalkon hesperydyny, koenzym Q10, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 2
AA OCEANIC cera naczynkowa, problem pękających naczynek, krem przeciwzmarszczkowy na noc, skuteczność potwierdzona na osobach z cerą naczynkową, metylochalkon hesperydyny, escyna, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 2
AA OCEANIC Intymna sensitive, nowość - płyn do higieny intymnej do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, zawiera kwas mlekowy + alantoinę, pH fizjologiczne 5ml
Ziaja Intima ziołowy płyn do higieny intymnej dla kobiet dojrzałych, nagietek lekarski; próbka


Czy tusze były otwierane?
Jeżeli zgadzasz się, to zapraszam na PW.

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2008-08-28 o 08:10 Powód: dopisek
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:42   #424
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

1.Tusz BOURJOIS - Volume Glamour kolor 42 prune eclat,na rzęsach wygląda prawie jak czarny z lekkim ocieniem fioletu,oberżyny.Cudny.Ca ły,nowy nie używany.Dostałam w prezencie,na 100% dobra data.12ml.

cos u mnie?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:10   #425
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Muszę tylko sprawdzić czy dokładnie wszystkie jeszcze posiadam.

Czy tusze były otwierane?
Jeżeli zgadzasz się, to zapraszam na PW.
Tusze Bourjois nie maja w standarcie folii zabezpieczającej przed otwarciem,więc nie ma gwarancji ,że nie były otwierane.Ja dostałam w prezencie ,sama nie używałam więc na to moge dać gwarancję.
Czekam na info
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:28   #426
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
1.Tusz BOURJOIS - Volume Glamour kolor 42 prune eclat,na rzęsach wygląda prawie jak czarny z lekkim ocieniem fioletu,oberżyny.Cudny.Ca ły,nowy nie używany.Dostałam w prezencie,na 100% dobra data.12ml.

cos u mnie?
nic nie znalazłam Pozdrawiam.
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:06   #427
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez Dla ciebie J. Pokaż wiadomość
Tusze Bourjois nie maja w standarcie folii zabezpieczającej przed otwarciem,więc nie ma gwarancji ,że nie były otwierane.Ja dostałam w prezencie ,sama nie używałam więc na to moge dać gwarancję.
Czekam na info
Mi pasuje. Ważne, że są pełne i świeże. Zapraszam na PW.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 13:22   #428
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Właściwie nic nie znalazłam, oprócz wydłużającego tuszu Boujoris...
Ile chcesz tych próbek?
Bo ten tusz bardziej brałabym dla siostry niż dla siebie, więc to ona musi zdecydować. W tym czasie dokładnie napisz które i ile tych próbek.
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:29   #429
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Mi pasuje. Ważne, że są pełne i świeże. Zapraszam na PW.

Ale mówimy o jednym tuszu..
No i mam nadzieję,ze próbki mają dobre daty ,bo jak przeterminowane to odpada...
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:59   #430
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Witam.
Posiadam na wymianę ( na szaro nieaktualne już)
1 puder w kulkach GOSH golden drops - praktycznie nowy
2 czarny lakier do paznokci firmy TECHNIC -kupiony w Anglii - chyba raz użyty juz nie pamiętam czy w ogóle go używałam
3 czarny lakier do paznokci ASTOR 975 diament sensation - również może raz użyty albo w ogóle - za dużo mialam tych lakierów ;-)
4 lakier do paznokci fioletowy RIMMEL 60 seconds - nowy
5 lakier do paznokci kolor złoty (brokatowy) MAYBELLINE COLORAMA 18 - więcej niż połowa
6 MAYBELLINE WET SHINE - bezbarwny- nowy
7 SALLY HANSEN Maximum Growth bezbarwny - nowy
8 SALLY HANSEN French Manicure Color Protecting Top Coat - nowy
9 Maseczka z glinki żółtej - 10gram
10 N7 Colour Calming Make up Base zielona na naczynka - ilość połowa może troche mniej ciężko określić
11 AVON Spray ochronny do włosow - nowy
12 kredka do oczu niebieska 08 soft denim REVLON - na końcu ma taką koncówkę do roztarcia kreski - praktycznie cała raz użyłam by sprawdzic czy pasuje mi do oczu - niestety nie ;-)
13 zalotka do rzęs
14 błyszczyk do ust SUN KISSED - kolor opalony brąz - raz tylko spróbowany - wazny 12m od otwarcia - otwarty 29.08.08 - zdecydowanie nie pasuje mi brazowy ;-(
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:07   #431
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Przepraszam Cię najmocniej, ale nie dojdzie do naszej wymianki.
Siostra nie chce tego tuszu (jest bardzo wybredna, jeśli o nie chodzi).

Chyba, że masz coś z mojej wishlisty?
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 11:43   #432
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez czarna248 Pokaż wiadomość
Witam.
Posiadam na wymianę ( na szaro nieaktualne już)

Narazie nic z tych rzeczy.

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Przepraszam Cię najmocniej, ale nie dojdzie do naszej wymianki.
Siostra nie chce tego tuszu (jest bardzo wybredna, jeśli o nie chodzi).

Chyba, że masz coś z mojej wishlisty?
Niestety nic nie mam ,może innym razem .Pozdrawiam
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:04   #433
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez Dla ciebie J. Pokaż wiadomość
Ale mówimy o jednym tuszu..
No i mam nadzieję,ze próbki mają dobre daty ,bo jak przeterminowane to odpada...

Nie wymieniam niczego przeterminowanego, po weekendzie mogę wypisać daty. Interesuje mnie tusz pogrubiający.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:56   #434
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Nie wymieniam niczego przeterminowanego, po weekendzie mogę wypisać daty. Interesuje mnie tusz pogrubiający.

Oki może być pogrubiający
a co do dat to wierzę jeśli mówisz że na terminie to niech będzie.
Pospieszmy się bo w przyszły pn wyjeżdżam...
Piszemy PW?
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:06   #435
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Nie wymieniam niczego przeterminowanego, po weekendzie mogę wypisać daty. Interesuje mnie tusz pogrubiający.

I co z wymianką?
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 07:40   #436
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Ścisłe odsumowanie – jakie próbki i daty:

-LIERAC PARIS HYDRA-CHROMO ati-againg hydration – SPF8, wypełniacz tkankowy PULP- n2 2ml 03 2009
-NUXE Creme Nirvanesque Enrichie 2ml
-Garnier UltraLift eye/ yeux krem pod oczy, przeciwzmarszczkowo - ujędrniający, z wygładzającym skórę imbirem i wyciągiem z wiśni próbka
-Lirene DERMOPROGRAM FOLACYNA ADVANCED TM, przeciwzmarszczkowy krem liftingujący SPF 10 na dzień; wygładzenie, elastyczność 2ml x 2 07 2009
- DERMIKA COLLACTION krem anti-age na dzień aktywowany światłem; kosmetyk nowej generacji; próbka 04 2009
- DERMIKA RoSarium new garden - creme de luxe z płatkami róż i piwonii do cery bardzo suchej; na dzień i na noc – podwójna 03 2010
- L'OREAL Paris Dermo - Expertise, Derma Genesis krem na dzień; próbka 2010
- BANDI cosmetics inspiration Delicate Care krem/ maska kuracja łagodząca próbka 09 2009
– Ideal Skin HOME CARE - krem kojąco - naprawczy, do skóry wrażliwej i z popękanymi naczynkami; 09 2010
- EVELINE laboratories GOLD THERAPY złote nici młodości 2ml x 2 10 2009
- AA PRESTIGE DERMOBOTOX Smoothing day cream 30+ - krem wygładzający SPF 6 na dzień 10 2009
- AA OCEANIC 30+ Firming Anti-wrinkle Cream for all skin types kuracja przeciwzmarszczkowa, krem ujędrniająco – przeciwzmarszczkowy do każdego rodzaju cery; zachowuje młodość skóry (kreatyna, proteiny jedwabne) , do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml x 2 07 2010
- AA OCEANIC 25+ Nano Odżywianie - krem na dzień matująco - witalizujący do cery tłustej i mieszanej; wzmacnia siły witalne, indyjski żeń-szeń, wit. B3. Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 2ml X 208 2010
- AA OCEANIC cera naczynkowa, problem pękających naczynek, krem przeciwzmarszczkowy na dzień 2ml X 2 01 2010
- AA OCEANIC cera naczynkowa, problem pękających naczynek, krem przeciwzmarszczkowy na noc, 2ml X 2 03 2009
- AA OCEANIC Intymna sensitive, nowość - płyn do higieny intymnej 5ml 10 2009
Ziaja Intima ziołowy płyn do higieny intymnej dla kobiet dojrzałych, próbka 09 2009

Odpowiada? Mam nadzieję, że nie pokręciłam.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:32   #437
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Ścisłe odsumowanie
Odpowiada? Mam nadzieję, że nie pokręciłam.

Odpowiada
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 15:53   #438
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

cos u mnie za 5.Pędzelek do różu Margaret Astor
6.Pędzelek do różu BOURJOIS?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:04   #439
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
cos u mnie za 5.Pędzelek do różu Margaret Astor
6.Pędzelek do różu BOURJOIS?
Niestety nic.Pozdrawiam.
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 16:12   #440
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Dokładka - ZAPRASZAM!!!
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:43   #441
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Przekupka: 14 pkt / 89% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

cosu mnie?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:41   #442
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
cosu mnie?

A za co?
czy ty te wątki to masz pozamykane?na co chcesz się wymieniać?gdzie ogladać?
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 11:42   #443
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

siup
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 11:48   #444
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Coś u mnie za Panstick MF?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...64#post9481064
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:19   #445
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Kolorowe moro do ozdabiania paznokci.(1.czarno-szao-biały,2.chaber-błękit-grafit,3.delikatny róż-delikatny szary-beż,4.czarny-biały-róż,jasny i ciemny brąz-czarny)
Odsypka w torebce strunowej.

5.Próbka zapachu BRUNO BANANI

coś u mnie?
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:23   #446
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
*Garnier Fructis Lekka Odżywka Wygładzająca bez spłukiwania - zostało ok. 60%, pięknie pachnie, odżywia włosy i jest bardzo wydajna! (po prostu mi się znudziła)
Kupiona w lipcu 2008.

*Estee Lauder Pure Color Cool - cień do powiek nr 801 (cool petal), z wymianki, zużycie widoczne na zdjęciu (ok.30-40%), piękny jasny róż niesamowicie błyszczący.


Czy on jest w kremie?
Jakie daty ważności?
Jak za dwie rzeczy to możesz sobie jeszcze coś dorzucić odemnie
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:44   #447
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Kolorowe moro do ozdabiania paznokci.(1.czarno-szao-biały,2.chaber-błękit-grafit,3.delikatny róż-delikatny szary-beż,4.czarny-biały-róż,jasny i ciemny brąz-czarny)
Odsypka w torebce strunowej.

5.Próbka zapachu BRUNO BANANI

coś u mnie?
Kolczyki kuleczki w sprężynce, 2 razy ubrane
Naszyjnik do klipsów na sznureczkach, ubrany 2 razy tak jak klipsy

klipsy do kompletu
Co ty na to?
Daję całe nie odsypka
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:59   #448
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

A jaką pojemność ma ta próbka? Bo ten komplet kosztował 60 zł, więc za 2 ml perfum i moro mi się nie opłaca no chyba, że jeszcze pozwolisz mi sobie coś dobrać
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 22:05   #449
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

Nic nie wypatrzyłam więcej
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 12:29   #450
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Może ktoś coś potrzebuje-wielkie sprzątanie!!!

11.Waniliowy zestaw z Yves Rocher:
żel pod prysznic 50ml,woda toal. 20 ml,błyszczyk do ust w kulce 8ml.
świażutkie na 100%,ale niestety nie napisana jest data ważności.

Tusz BOURJOIS - Longueur Sublime

coś u mnie??
odp u mnie
pozdro!
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.