Studia-Europeistyka spec. media i komunikacja w UE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 21:19   #1
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*

Studia-Europeistyka spec. media i komunikacja w UE


Hej.
Wiem, iż wątek ten nie będzie ani ciekawy ani nie będzie też nowością, aczkoleik chciałabym poznać osoby,ktore to mogą być choć trochę zw. z tymże tematem..
Jestem tegoroczną maturzystką. Jako kierunek, jaki będę studniować, bynamniej mam zamiar to dziennikarstwo ze spec. public relations (jak nie dziennie to mam andzoieje, ze zaocznie)
Podanie już złożyłam, teraz myślę także nad drugim kierunkiem. Mianowicie tym, jaki jest w temacie.
Ktoą studiuje, studniował (chodzi tylko o tą specjalizację!), może słyszał coś od znajomych...?
Może ktoś się podzieli info? Czy to ciekawy kierunek. Jak wygląda pozniej sytuacja na rynku pracy po tym kieunku, czy podobnie jak po samym PR? Dużo nauki i ciężko? Geneleralnie tej polityki i historii bo to wiadomo UE etc. Chcę właśnie owe info wyciągnąć bezposrednio od danych osob.
Pozdrawiam i dziękuję
__________________
...wyimaginowany świat!!



Edytowane przez *brydzia*
Czas edycji: 2009-06-16 o 21:22
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:30   #2
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: Studia-Europeistyka spec. media i komunikacja w UE

Witam, ja studiuje ten kierunek. Uważam, ze polączenie go z dziennikarstwem jest super! i bardzo przydatne. niestety musisz sie przygotować na duuuuuże rozpięcie między przedmiotami. Obok humanistycznych także ekonomiczne. Jest to ciekawy kierunek na uzupelnienie. Pozdrawiam
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:06   #3
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Studia-Europeistyka spec. media i komunikacja w UE

Cytat:
Napisane przez mmmadzia88 Pokaż wiadomość
Witam, ja studiuje ten kierunek. Uważam, ze polączenie go z dziennikarstwem jest super! i bardzo przydatne. niestety musisz sie przygotować na duuuuuże rozpięcie między przedmiotami. Obok humanistycznych także ekonomiczne. Jest to ciekawy kierunek na uzupelnienie. Pozdrawiam
dzieki...ale obawiamsie, iz nie ma szans na polaczenie go z innymi studiami, w tym wypadku dziennikarskimi, chyba, ze chdozi Ci o np. zrobienie licencjata na np. europeistyke z mediami i komunikacja, zas magisterke na dziennikarstwie..
hmm...mowisz o ekonomii, duzo tak tej matmy? bo chyba na samym dziennikarstwie jest jej niewiele, dobrze mowie?
jak oceniasz perspektywy po owym kierunku, podbne sa jak po samym dziennikarstwie?
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.