Grecja-praca biuro Elpida - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 14:55   #61
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

fakt,ze praca sezonowa w grecji latwa nie jest. duzo roboty, wiele h, w koncu sezon. ale faktem jest,ze obcokrajowcom placi sie przewaznie mniej...
ja jestem w Atenach, bo mam faceta Greka i szukam pracy, ale tu wlasnie, nie an wyspach. i na razie nic znalezc nie moge...
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:32   #62
lenka198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

elpida i elgreka jedno na drugie... jedno jest pewne, że prawdy nie ma co tu szukać.. przeszukałam forum i byłam skłonna uwierzyć, weszłam na jakiś odnośnik z którejś wypowiedzi wyżej, i całkowicie na odwrót. jedno jest pewne, nie skorzystam, a dziewczynom wyżej doradzam zastanowić się i to bardzo poważnie! nie bez powodu obsmarowują się nawzajem (te dwie agencje)
__________________
staram się... naprawdę
lenka198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:07   #63
kalomira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Cytat:
Napisane przez iness23 Pokaż wiadomość
hej;)
wlasnie weszlam na internet i przeczytalam twoja wiadomosc!!!nie masz sie czego obawiac!!! Ta agnieszka ktora tam pracuje to naprawde fajna dziewczyna ona sama mi opowiadala, ze przyjechala przez to biuro w ktorym pracuje jako kelnerka do grecji!!! Te opinie co sa w internecie sa z przed paru lat i zadna roksana i jorgo juz tam nie pracuje...oni zostali z tamtad wyrzuceni bo okradali biuro elpida...ale uwazaj bo teraz oglaszaja sie jako el greko!!! Wiec jesli bym ci miala doradzic to jedz przez elpide!!! Ja pojechalam i nie zaluje!!! Mialam swietna opieke i biuro przedewszystkim dziala i dba o wszystkie dziewczyny ktore przyjezdzaja!!!aktualnie jestem w polsce bo mam dziecko, ale napewno jeszcze wroce do grecjii ;););)!!!
iness i agnieszka to jedno i to samo pamiętam cię to właśnie roksana wysłała cię do pracy do kasyna gdzie potem wygryzłaś monikę nie musisz ściemniać teraz pracujesz dla elpidy i tam się nic nie zmieniło szef jest ciągle ten sam to przez niego agencja jest na czarnej liście nie wciskaj kitu że nie wiedział co robią jego pracownicy a poza tym jak na osobę która tylko korzystała z ich usług jesteś nadzwyczajnie zorientowana brawo!!! Dziewczyny wyjeżdzając pierw sprawdzcie czarną listę nie dajcie się ogłupić pięknymi słówkami pozdrawiam
kalomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:58   #64
kalomira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Cytat:
Napisane przez Iness23 Pokaż wiadomość
Hej....mam taki login bo mam na imie Aga, ale to nie znaczy, ze sie za kogos podaje. Czy tylko jedna Agnieszka jest na swiecie....bylam w Grecji, pracowalam przez ta Agencje wiec wiem jak to wszytsko wyglada od drugiej strony i pisze.....u mnie bylo ok to dlaczego mam kogos obczerniac! Niech dziewczyny jada i same sie przekonaja...z rewszta tych biur jest od groma, wiec maja w czym wybierac...nie chce pod moim adresem zadnych dziwnych, wymyslonych oskarzen!
Piszesz że nie masz powodu żeby kogoś oczerniać,więc dlaczego ślinisz się pisząc o Elpidzie a obsmarowujesz inne agencje nie korzystając z ich ofert. MYLISZ SIĘ!!! Elpida nie jest jedną z trzech lecz PIERWSZĄ NA CZARNEJ LIŚCIE.Na marginesie- czy jesteś taką analfabetką czy grecka klawiatura nie pozwala Ci na poprawną pisownię??????????
kalomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 07:52   #65
aazis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Witam,
Na dniach wybieram się do Grecji z biura Elpida ,czy ktoras z Was rowniez sie wybiera? jaka macie opinie o tej agecnji? Pozdrawiam
aazis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.