Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 20:33   #3061
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.. mam taki dość dziwny problem.. mianowicie.. chciałam dziś wyjąć moje cacko, żeby je wyczyścić, wyparzyć itd.. ale.. nie da się! po prostu nie da rady go odkręcić. próbowałam w rękawiczkach, a już w desperacji nawet.. kombinerkami;D co mam z nim zrobić? troche obciach iść do salonu po pomoc "bo się nie chce odkręcić" siłowałam się z 20 minut i ani drgnął.. masakra.. może macie jakieś sposoby? :P
jaki wstyd i obciach
po to są ludzie w studiach,żeby pomóc
ja często odkręcam zapieczone kulki(wystarczy że cos dostanie się pod gwint i zaschnie i juz po zaawodach)-ba mało tego mam ukochane narzędzie specjalnie do odkręcania takich gadżetów ,bo sama mam mało pary w rękach
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2010-02-25 o 20:35
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:27   #3062
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.. mam taki dość dziwny problem.. mianowicie.. chciałam dziś wyjąć moje cacko, żeby je wyczyścić, wyparzyć itd.. ale.. nie da się! po prostu nie da rady go odkręcić. próbowałam w rękawiczkach, a już w desperacji nawet.. kombinerkami;D co mam z nim zrobić? troche obciach iść do salonu po pomoc "bo się nie chce odkręcić" siłowałam się z 20 minut i ani drgnął.. masakra.. może macie jakieś sposoby? :P
Kiedys mialam podobny problem. Kazali mi wyjac kolec z brwi do zdjecia zatok. A tu lipa, nie dalam rady i moj byly probowal i tez nic. W koncu zdjecie zrobili mi z kolcem. Po jakims czasie gwinty same sie poluzowaly tak, ze z jednej strony mi kulka wypadla
A do salonu to zadenw styd isc. Z kolczykiem w wardze latalam do jednego, bo mi cos ciagle nie pasowalo i koles zmienial mi kolczyki, az zaczal tracic cierpliwosc. Zachowal jednak pelen profesjonalizm, zacisnal zeby i z cierpliwoscia znosil moje wizyty

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:29
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 08:57   #3063
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hej, ja miałam kolczyka w wardze (kuleczke) zrobiłyśmy z koleżanką, same u niej w domu. nie miałyśmy specjalnych kolczyków to włożyłyśmy takie z uszu. ale wszystko było przemyte itp.
Jednak po dwóch dniach wyjełam.. i nie mam blizny żadniej do dzis.
znowu mam zamiar zrobic kolczyka, ale już w salonie itp. i będe go nosiła długo, ale czy jak po paru latach go wyjme będze blizna, czy nie tak jak po dwóch dniach ?
xangelx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:32   #3064
louveska
Raczkowanie
 
Avatar louveska
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Kochane kobiety, powiedzcie mi. Otóż zrobiłam sobie monroeke tydzień temu. Nadal mam opuchnięte i idzie od czasu do czasu 'ropa', a od paru dni czuję, że mnie uwiera od środka. Przejrzałam w lustereczku, takim jak dentystyczne i okazało się, że stopka częściowo mi się wbija w śluzówkę :/ Widać zostałam przekłuta pod jakimś dziwnym kątem. Długość pręta to 10mm. Co powinnam zrobić? Bardzo nie chcę rezygnować z monroeki, bo mi się marzyła od dawna Poradźcie.
louveska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:18   #3065
ewkaewa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Czy któraś z was może mi polecić naprawdę dobry i sprawdzony salon piercingu w Warszawie?Bo zamierzam sobie zrobić kolczyk w wardze ale nie wiem gdzie?
ewkaewa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 22:43   #3066
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez louveska Pokaż wiadomość
Kochane kobiety, powiedzcie mi. Otóż zrobiłam sobie monroeke tydzień temu. Nadal mam opuchnięte i idzie od czasu do czasu 'ropa', a od paru dni czuję, że mnie uwiera od środka. Przejrzałam w lustereczku, takim jak dentystyczne i okazało się, że stopka częściowo mi się wbija w śluzówkę :/ Widać zostałam przekłuta pod jakimś dziwnym kątem. Długość pręta to 10mm. Co powinnam zrobić? Bardzo nie chcę rezygnować z monroeki, bo mi się marzyła od dawna Poradźcie.
Mi sie tez wbijal kolec. Mam taki, jak Ty i w dolnej wardze. W przypadku dolnej zmienilam na kolec z dwiema kulkami. Mam pod katem przebita warge, dosc wysoko, wiec dalo rade. Na gorze problem rozwiazal kolczyk z bioplastu. Oprocz wbijania sie stopki, mialam jakas biala narosl. Po zmianie na bioplast wszystko nie pieknie zagoilo.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:07   #3067
louveska
Raczkowanie
 
Avatar louveska
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Mi sie tez wbijal kolec. Mam taki, jak Ty i w dolnej wardze. W przypadku dolnej zmienilam na kolec z dwiema kulkami. Mam pod katem przebita warge, dosc wysoko, wiec dalo rade. Na gorze problem rozwiazal kolczyk z bioplastu. Oprocz wbijania sie stopki, mialam jakas biala narosl. Po zmianie na bioplast wszystko nie pieknie zagoilo.
Dziękuję bardzo, poczytałam jeszcze trochę temat i kupiłam na wszelki wypadek też Octenisept, oraz zamówiłam na Wildcat kolczyk dłuższy z bioplastu, teraz czekam, aż przyślą i co jakiś czas zębami ruszam stopkę, żeby wyciągnąć ze śluzówki ten wbijający kawałek. Mam nadzieję, że też mi wszystko się naprawi, jak Tobie Dzięki za odpowiedź.
__________________

Fun - I don't need no heavy trips
Fun - I just do what I want to do
All aboard for funtime


"Słuchanie ciężkiej muzyki nie przeszkadza mi w noszeniu lekkich sukienek"
louveska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 15:05   #3068
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xangelx Pokaż wiadomość
hej, ja miałam kolczyka w wardze (kuleczke) zrobiłyśmy z koleżanką, same u niej w domu. nie miałyśmy specjalnych kolczyków to włożyłyśmy takie z uszu. ale wszystko było przemyte itp.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:02   #3069
Hella19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
GG do Hella19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Witam,
tak sobie czytam i czytam Wasze posty i już sporo wiem ale mam jeszcze kilka pytań, bardzo proszę o odp.

W następnym tygodniu planuję założyć kolca pod dolną wargą i tu moje pytania:

1. Słyszałam, że zdarzają się przypadki osuwania się dziąsła... i tego się najbardziej obawiam. Jakiego kolczyka używać aby zmniejszyć prawdopodobieństwo osunięcia się dziąsła?

2.Jeśli już zdarzyłoby sie że dziąsło mi się osunie to czy są jakieś sposoby aby go ratować ??

3. Jestem z Rzeszowa i planuję iść do PrimitiveTattoo znacie może ten salon ?? Wiecie czy jest dobry ??

Pozdrawiam i czekam na odp.
__________________
Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy.
Hella19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:06   #3070
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hella19 Pokaż wiadomość
Witam,
tak sobie czytam i czytam Wasze posty i już sporo wiem ale mam jeszcze kilka pytań, bardzo proszę o odp.

W następnym tygodniu planuję założyć kolca pod dolną wargą i tu moje pytania:

1. Słyszałam, że zdarzają się przypadki osuwania się dziąsła... i tego się najbardziej obawiam. Jakiego kolczyka używać aby zmniejszyć prawdopodobieństwo osunięcia się dziąsła?

2.Jeśli już zdarzyłoby sie że dziąsło mi się osunie to czy są jakieś sposoby aby go ratować ??

3. Jestem z Rzeszowa i planuję iść do PrimitiveTattoo znacie może ten salon ?? Wiecie czy jest dobry ??

Pozdrawiam i czekam na odp.
1. Kolczyk z bioplastu. Zależy też w którym miejscu dokładnie i pod jakim kątem (jeśli w ogóle) będziesz miec ten kolczyk. Ja mam pod wargą i nie dotyka on dziąsła.

2. Są różne pasty do zębów na słabe dziąsła. A jeśli rzeczywiście stanie się tak, że się osuną- to cóż, chyba kolczyk należy ściągnąc, o ile zależy Ci na dziąsłach. Ale pamiętaj, że to się nie dzieje z dnia na dzień, więc spokojnie zdążysz zauważyc jak coś się zacznie dziac.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 20:03   #3071
Hella19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
GG do Hella19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hmm... idę jutro, koleś który będzie mnie przekuwał powiedział, że na początku zakłada tylko PTFE bo goi się najlepiej i nie zachacza o dziąsła, więc pozostaje mi zaufać
__________________
Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy.
Hella19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 17:28   #3072
Hella19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
GG do Hella19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam
labrecik po lewej stronie, pręcik z PTFE,
zero bólu, kropla krwi
__________________
Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy.
Hella19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:58   #3073
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hella19 Pokaż wiadomość
Mam
labrecik po lewej stronie, pręcik z PTFE,
zero bólu, kropla krwi
Gratuluję Ja mam po prawej!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 10:14   #3074
Hella19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
GG do Hella19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a to mój kolec
__________________
Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy.
Hella19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:25   #3075
aguusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zielona Góra/Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Hej dziewczynki


Ja byłam się kłuć przedwczoraj, dolna warga po prawej stronie. Ajjj jest przecudowny, cały czas chodze do lusterka go oglądać hehe. Zresztą tak samo było 5 lat temu, gdy miałam przebijany język, cudo. Jedno i drugie. Porównując ból to w języku nie bolało podczas przebijania praktycznie nic, później gojenie nie należało do najprzyjemniejszych, ale idzie przeżyc, a w wardze jak na razie nic nie boli, a przebijanie to jakieś 3 sekund bólu, lekkie ukłucie i tyle
aguusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:07   #3076
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

mam problem z moim kolczykiem. Dzisiaj (w sumie jakieś pół godziny temu) przebiłam sobie warge. Siadałam na fotelu zaznaczają po pare razy, że chce tam nosic kółko, nie labreta. Piercer narysował mi kropke w miejscu tego przekłucia, spojzalam w lusto i pytam sie go czy aby nie za nisko. To on mi pół godzinny wykład ze nie, ze bedzie akurat na kółko 10mm. No ale dobra, on jest znawcą. Ale gadam własnie z koleżanką która tez ma tam kolczyki i potwierdza moje obawy - jest za nisko. Niby tak jak mówił - jeden centymetr, ale liczony w dół od linii usta-skóra, wiec nie wiem jakim cudem on tam chcial zmiescic kółko 10mm.

Nie bardzo wiem co robic - w sumie mogłabym isc do tego faceta powiedziec ze nie tak mialo byc, bo przecież kółko tu w życiu nie wejdzie, ale jedyne co ewentualnie by mi zaproponował to przebicie tego jeszcze raz. I tu pojawia się moja wątpliwość co do jego "profesjonalizmu". Przebijal mi to w sumie dwa razy, bo za pierwszym razem "nie chcialo się przebić do końca", strasznie dużo krwi mi leciało, a szczypce którymi trzymał mi warge były bardzo luźno i ciągle mu się przesuwały. Więc nie wiem czy przebijanie u niego jeszcze raz to dobry pomysł.. Nie wiem co z nim teraz zrobić. Może go po prostu wyjąć, olać kolesia i zrobić jeszcze raz jak sie zagoi ale juz gdzie indziej? (Tylko, że mam problem z odkreceniem kulki) Z drugiej strony zapłaciłam 80zł wiec chyba powinnam wyjsć zadowolona, czyż nie? Dodaje zdjecie.
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:50   #3077
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

masz rację, kółko tam nie wejdzie, jest za nisko. jeśli chcesz mieć tam kółko musi być przekłute przy wardze.
z tego co mówisz koleś totalnie się nie zna na rzeczy. radzę wyjąć kolczyk by nie został za duży ślad i znaleźć dobrego piercera.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:06   #3078
Hella19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
GG do Hella19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Zdecydowanie za nisko jak na kółko, i chyba też powinno być bliżej kącika ust.
Koleś który Ci to zakładał to kompletny amator moim zdaniem, trzymaj się od tego "salonu" z daleka.
__________________
Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy.
Hella19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:24   #3079
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ehh, tak myślałam.. Jak wyjmowałam pare godz temu tego kolczyka to bylo tylko lekko zaczerwienione/zasinione wewnątrz. Ale robi się coraz gorzej. Z zewnątrz leci troche krwi, ale to jeszcze da sie przeżyc - tyle, że wewnątrz mam sporego krwiaka teraz Zastanawiam sie kiedy mogłabym przebić jeszcze raz (oczywiście w innym studiu i nieco wyżej). Miałam iść jutro, ale nie wiem czy to dobry pomysł skoro to tak dziwnie w środku wygląda

A i macie jakieś rady, na jaką odległość od kącika/ust najlepiej by było zrobić tego kolczyka, żeby normalnie móc kółko nosić??
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 22:46   #3080
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

możliwe, że to od szczypiec. imo poczekaj aż się wygoi i dopiero wtedy idź kłuć ponownie.
tak jak mówiłam, kolczyk musi być przy wardze
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 23:28   #3081
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Zgadzam się ze snide. A siniak wewnątrz ust przy przekłuciu to normalne... W końcu masz tam przebitą tkankę.
Ja mam na linii dolnej wargi. Nie idź już do tego faceta...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:57   #3082
Hella19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
GG do Hella19
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
A i macie jakieś rady, na jaką odległość od kącika/ust najlepiej by było zrobić tego kolczyka, żeby normalnie móc kółko nosić??
Dokładną odległość wyznaczy Ci piercer, o ile pójdziesz do profesjonalnego
__________________
Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy.
Hella19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:20   #3083
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

A ja mam takie pytanie odnoście załączonego zdjęcia.. bo sobie zmieniłam na podkówkę, ale chyba jest troszkę za duża.. co prawda nie przeszkadza mi w niczym, ale zwracam się do Waszego zmysłu estetycznego.. Jak to wygląda?
A drugie pytanie.. Czy to normalne, że po pół roku od przebicia, prawie codziennie rano mam takiego jakby "strupka" przy dziurce? Nic nei boli, przez dzień nic nie cieknie, tylko po nocy się coś zbiera;/
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:31   #3084
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Moze to tylko jakies farfocle. Ja mam tak z jednym kolczykiem. Naokolo ciagle mi sie zbieraja jakies paprochy. Mam dwa kolce, ale tylko z jednym mi sie tak robi.

Co do pierwszego pytania, to wydaje mi sie w porzadku, alebo nawet za mala. Zalezy, kto jak lubi. Wg mnie lepiej, kiedy kolczyk 'obejmuje' bardziej warge.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:31   #3085
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja mam kolca jakoś tak w bardzo podobnym miejscu jak Ty, i podkówki też przeważnie są na mnie lekko luźnawe, 8 jest chyba akurat...
Także, mojemu zmysłowi estetycznemu się jak najbardziej podoba :P

Edytowane przez czokled
Czas edycji: 2010-03-31 o 20:34
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:13   #3086
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

blackberry456, rany kto Ci tegokolczyka biedulko robił?!
To ja laki widze, że za nisko, a ten "profesjonalista" nie ?
Ech...
Mam nadzieje, że szyciutko i bez śladu Ci sie zgoi i zrobisz sobie taki jaki chciałaś

Kasiax, mi osobiście nie podoba sie tak jak masz teraz. Nie wiem nawet czemu, po prostu poczucie estetyki. Osobiście wolałabym, albo kóleczko, albo kulkę, bo tak dla mnie to wyglada jakby Ci cos z buzi sterczało.....
Jednak, moi zdaniem nie powinnaś sie przejmowac czyis gadaniem, tylko nosić sobie to co TY lubisz i co sie Tobie podoba.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:43   #3087
aguusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zielona Góra/Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ja już tylko czekam, aż mi się wszystko ładnie wygoi żebym mogła zmienic na kółeczko
aguusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:38   #3088
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
blackberry456, rany kto Ci tegokolczyka biedulko robił?!
To ja laki widze, że za nisko, a ten "profesjonalista" nie ?
Ech...
Mam nadzieje, że szyciutko i bez śladu Ci sie zgoi i zrobisz sobie taki jaki chciałaś
dzieki

z tamtej strony dalej wyglądam jakbym sie umazała długopisem - takie niebieskawe plamki ;/

a drugiego kolczyka zrobiłam wczoraj. Po przeciwnej stronie, zaraz pod ustami. O wiele mniej bólu, nawet kropla krwi nie poleciała. Martwi mnie tylko ta opuchlizna - jest większa niż wczoraj i kolczyk mi się lekko wrzyna od wewnątrz. Raczej nie jest za mały (10mm), ale wolałabym zeby juz ta opuchlizna zeszla, bo nie mam jak go wymienic ;/
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 00:01   #3089
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Z wymianą musisz poczekać, aż się kanał całkiem zagoi...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:19   #3090
pomaranczka1209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
problem kolczyk w wardze(pisałam w wątku zbiorczym, jednak nie otrzymałam odpowiedzi)

Mam pewien problem, bowiem pare dni temu wewnątrz jamu ustnej pojawiło się pewne zgrubienie... troszkę boli, nie pojawił się żaden wysięk. Jest to taka jakby narośl... ślę zdjęcia. Proszę o pomoc. Nie miałam jak pójść do studia piercingu gdyż były Święta. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś zechciał mi pomóc...

Edytowane przez pomaranczka1209
Czas edycji: 2010-04-06 o 13:27
pomaranczka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.