Skóra nóg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-12, 18:51   #1
motorolka88
Raczkowanie
 
Avatar motorolka88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 49

Skóra nóg


Hej Dziewczynki!
Mam problem z nogami, moja skóra jest cienka i bardzo często na moich ,,skarbach,, widać takie sine plamki (szczególnie jak jest zimno) Czy macie może jakieś rady co można z tym zrobić? Pozdrawiam
motorolka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 19:39   #2
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Skóra nóg

Ja mam problem taki, iz na moich nogach zle rosna cebulki Wyglada to okropnie.Po 'wycisnieciu' (wyglada to jak zanieczyszczony por) wychodzi cebulka, ktora tak jakby urosla w polowie wlosa.... A potem zostaja mi takie sine kropki..Nie wiem co mam zrobic
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 08:55   #3
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez Lady_sza
Ja mam problem taki, iz na moich nogach zle rosna cebulki Wyglada to okropnie.Po 'wycisnieciu' (wyglada to jak zanieczyszczony por) wychodzi cebulka, ktora tak jakby urosla w polowie wlosa.... A potem zostaja mi takie sine kropki..Nie wiem co mam zrobic
Jeżeli dobrze zrozumiałam i te "cebulki" pojawiają się po depilacji, to najprawdopodobniej masz zapalenie mieszków włosowych. Smarój je maścią z wit.A. Nie wyciskaj.
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 10:14   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez motorolka88
Hej Dziewczynki!
Mam problem z nogami, moja skóra jest cienka i bardzo często na moich ,,skarbach,, widać takie sine plamki (szczególnie jak jest zimno) Czy macie może jakieś rady co można z tym zrobić? Pozdrawiam
Można powiedzieć, że to taka uroda, jeżeli do tego masz delikatne żyły /np. czesto robią Ci sie siniaki, jakies wylewy, pekają naczynka/ to smaruj nogi żelem z wyciągiem z kasztanowca, powinny sie trochę wzmocnić- kupisz go w aptece.
Jesli troche przybrązowisz nogi, to nie będzie az tak tego widać /ale w grę nie wchodzi solarium ani lezenia plackiem na słońcu, bo przez to naczynka będą jeszcze bardziej delikatne!/ polecam samoopalacz lub balsam brązujący.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 15:51   #5
motorolka88
Raczkowanie
 
Avatar motorolka88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 49
Dot.: Skóra nóg

Hej Rzastin!
Bardzo dziękuje za porade, napewno posmaruje nóżki samoopalaczem (mam nadzieje, że pomoże) Pozdrowionka!
motorolka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 09:41   #6
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez motorolka88
Hej Rzastin!
Bardzo dziękuje za porade, napewno posmaruje nóżki samoopalaczem (mam nadzieje, że pomoże) Pozdrowionka!
Tylko sie nie zniechęć, jeśli za pierwszym razem wyjdą jakieś smugi, zacieki. Pamietaj o dokładnej depilacji, peelingu, ja jeszcze używam balsamu nawilżającego, czekam az sie wchłonie i dopiero potem smaruję samoopalaczem. Ćwiczenie czyni mistrza
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 15:58   #7
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez Basik_25
Jeżeli dobrze zrozumiałam i te "cebulki" pojawiają się po depilacji, to najprawdopodobniej masz zapalenie mieszków włosowych. Smarój je maścią z wit.A. Nie wyciskaj.
Hm.......to okropnie wyglada...i korci strasznie mnie-zeby sie tego pozbyc ..Jaka mascia?Dzieki z gory
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 20:32   #8
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Skóra nóg

Maścią z wit.A.Kupisz ją w aptece za ok.3zł. A te krostki wychodzą ci po depilacji?
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:38   #9
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Skóra nóg

Ja mam podobny problem.Moja skóra jest przekrwiona,wszystkie mieszki włosowe są koloru czerwonego,pękają mi naczynka,robią sie żylaki.W dodatku jestem typem urody LATO i czytałam,że osoby o takim typie urody nie powinny używać samoopalaczy.Najgorszy problem jest latem,moja skóra jest wręcz przezroczysta,a moje nogi wyglądają jak wielka rana i choć są bardzo zgrabne to musze je ukrywać.Mam tego dosyć,ale chyba nie ma sposobu na taką skórę.Próbowałam już zabigów laserowych,ale nie widzę efektów.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:45   #10
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Skóra nóg

No ja mam podobny problem bo po kazdej depilacji depilatorem elektrycznym mam powrastane wloski i pozniej jak chce je usunac to wlasnie wychodza mi czerwone krostki i tez mnie to wkurza.

Ale od kilku dni zaczelam regularnie nawet 2 razy dziennie smarowac cale nogi balsamem nawilzajacym i widze rezultaty,skora stala sie o niebo delikatniejsza i tak jakby te krostki zanikaly,nie byly takie widoczne!!kiedys nie przywiazywalam do tego roli,zeby odpowiednio i regularnie skore nawilzac a teraz jak widze roznice to wiem ze to bardzo wanze.

Tak wiec polecam moze i Tobie pomoze
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:49   #11
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Skóra nóg

AAA i jeszcze gdzies przeczytalam ze zeby nogi byly lepiej ukrwione,lepsze krazenie bylo i pozbyc sie cellulitu dobrze jest klepac uda,szczypac i mocno opuszkami palcow po nich przejezdzac i tez to daje efekty.no cos w tym musi byc w koncu sa zabiegi gdzie mocno klepia nogi ze az sie ma siniaki bo to powoduje rozbijanie tkanki tluszczowej i w ogole.moja kumpela na takie cos chodzila i byly efekty!

kurcze teraz tak mysle czy ja w ogole na temat pisze...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 17:54   #12
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez Basik_25
Maścią z wit.A.Kupisz ją w aptece za ok.3zł. A te krostki wychodzą ci po depilacji?
Tzn tak jak juz pisalalm, nie uzywam depilatora juz pooonad rok.te krostki sie dalej pojawiaja.Wygladaja tak, jakbym miala zanieczyszczone pory na nogach!! straszne.. Gdy to usuwam, to wychodzi wlos, na SRODKU ktorego (o dziwo) jest cebulka.Wychodzi oczywiscie cebulka..Hmmmm...nie wiem jak to do konca opisac, bo to baardzo dziwne jest........
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:51   #13
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Skóra nóg

A moze powinnac poradzic sie dermatologa albo kosmetyczki?? Mysle ze oni moga cos poradzic
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:09   #14
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez Lady_sza
Tzn tak jak juz pisalalm, nie uzywam depilatora juz pooonad rok.te krostki sie dalej pojawiaja.Wygladaja tak, jakbym miala zanieczyszczone pory na nogach!! straszne.. Gdy to usuwam, to wychodzi wlos, na SRODKU ktorego (o dziwo) jest cebulka.Wychodzi oczywiscie cebulka..Hmmmm...nie wiem jak to do konca opisac, bo to baardzo dziwne jest........
A czym teraz depilujesz nogi?Z tego co piszesz na 100% masz zapalenie mieszków włosowych.Takie zapalenie bardzo długo się leczy, a wyciskając to ciągle roznosisz. Gdy wyciągasz włoska, to podejrzewam,że na środku jest ropa,która powstaje przy stanie zapalnym,przykleja się do włoska i faktycznie w wyglądzie przypomina cebulkę.Jeżeli od roku nie depilujesz nóg, to przyczyna tkwi w zbyt suchej i grubej skórze.Po prostu włos jest delikatny i nie jest w stanie przebić się przez skórę.To powoduje,że się zawija i rośnie do środka i koło się zamyka, bo powstaje zapalenie.Smaruj tą maścią,to niewiele kosztuje a efekty powinny być.Ta maść jest tłusta,dlatego nią na noc, a na dzień balsam nawilżający.To pomoże.Wytrwałości.No i napisz o efektach
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:50   #15
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez Basik_25
A czym teraz depilujesz nogi?Z tego co piszesz na 100% masz zapalenie mieszków włosowych.Takie zapalenie bardzo długo się leczy, a wyciskając to ciągle roznosisz. Gdy wyciągasz włoska, to podejrzewam,że na środku jest ropa,która powstaje przy stanie zapalnym,przykleja się do włoska i faktycznie w wyglądzie przypomina cebulkę.Jeżeli od roku nie depilujesz nóg, to przyczyna tkwi w zbyt suchej i grubej skórze.Po prostu włos jest delikatny i nie jest w stanie przebić się przez skórę.To powoduje,że się zawija i rośnie do środka i koło się zamyka, bo powstaje zapalenie.Smaruj tą maścią,to niewiele kosztuje a efekty powinny być.Ta maść jest tłusta,dlatego nią na noc, a na dzień balsam nawilżający.To pomoże.Wytrwałości.No i napisz o efektach
Tzn od ponad roku nie depiluje nog depilatorem, teraz depiluje maszynka do golenia.Tak, ropa sie pojawia.Czasami, gdy dotykam dlonia lydki, czuje jakas "kropke, zgrubienie".Przypomina to tak jakby syfka...jest takie lekko wypukle..Gdy "wycisne" wlasnie czasami pojaiwa sie ropa, a potem wychodzi ten nieszczesny wlos...Ale generalnie jest wiecej tych tak jakby "zanieczyszczonych porow".Czyli mam kupic te masc, tak? I nie wyciskac.jejku, jestem Ci baaaaardzo wdzieczna.Jutro zakupie te masc.Dziekuje bardzo
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:06   #16
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Skóra nóg

Cytat:
Napisane przez Lady_sza
Tzn od ponad roku nie depiluje nog depilatorem, teraz depiluje maszynka do golenia.Tak, ropa sie pojawia.Czasami, gdy dotykam dlonia lydki, czuje jakas "kropke, zgrubienie".Przypomina to tak jakby syfka...jest takie lekko wypukle..Gdy "wycisne" wlasnie czasami pojaiwa sie ropa, a potem wychodzi ten nieszczesny wlos...Ale generalnie jest wiecej tych tak jakby "zanieczyszczonych porow".Czyli mam kupic te masc, tak? I nie wyciskac.jejku, jestem Ci baaaaardzo wdzieczna.Jutro zakupie te masc.Dziekuje bardzo
Życzę ci wytrwałości w NIE wyciskaniu!
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:12   #17
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Skóra nóg

kupiłaś sobie maść z wit.A?Smarujesz nogi?Będę cię pilnowała,żebyś na wiosnę miała ładne nózki
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.