Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 11:21   #2011
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odżywki które ja stosowałam są bez formaldehydu:
Venita w zwykłych drogeriach
Sensique w naturze
Inglot
Miss sporty
Wibo ale nie diamentowa, bo ona ma formaldehyd, polecam milk theraphy
Są neszcze golden rose ale ich nie próbowałam
Na sallyhansen trzeba uważać , bo niektóre mają go w składzie.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 11:57   #2012
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Isana z mocznikiem ale co balsam? oliwkę też kupiłam
Krem do rąk. Właśnie siedzi sobie w torbie świeżo nabyty. Zaraz sobie ręce nim nakremuję
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 12:11   #2013
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Krem do rąk. Właśnie siedzi sobie w torbie świeżo nabyty. Zaraz sobie ręce nim nakremuję
Mam go ale ja tak mam, że kupuje kremy i stoją nieużywane -_-
Teraz wgl nie maluje paznokci tylko odżywka cztery pory roku w dzień,czasem u chłopaka sobie pomiziam a czasem daje ją na noc oprócz tego co noc albo właśnie ona,olej kokosowy bądź mieszanka.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 12:53   #2014
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mam go ale ja tak mam, że kupuje kremy i stoją nieużywane -_-
Teraz wgl nie maluje paznokci tylko odżywka cztery pory roku w dzień,czasem u chłopaka sobie pomiziam a czasem daje ją na noc oprócz tego co noc albo właśnie ona,olej kokosowy bądź mieszanka.
Mam tak samo z kremami. Stawianie na wierzchu nic nie pomaga. I tak przypominam sobie tylko gdy sa mega suche.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:05   #2015
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Alterra limonka za 14,99 od 20-stego lutego w rossmanie
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 05:59   #2016
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja zaś kremy to namiętnie. Aktualnie używam stuningowanego olejami kremu do twarzy ;p Bo mnie po nim wysypało
Muszę mieć i koniec, jak nie posmaruję po umyciu rąk to mnie ma rozerwać. Z tym, że moje dłonie lubią sobie pękać jak są suche więc nawyk kremowania wyrobiłam sobie już dosyć dawno
Zawsze mam w torbie, a jak nie mam (bo zapomnę przełożyć) to chodzę po ludziach i się proszę ;p Oczywiście po znajomych ;p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:52   #2017
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

hejo hejo moje pazurki znowu skróciłam, ale są jeszcze w środku płytki tak jakby pozadzierane, ale mam nadzieje że szybko odrosną mocniejsze Kupiłam wczoraj oliwke baby dream ale tą dla dziecka.. nie zwróciłam uwagi i zamiast bdfm kupiłam normalną bo też na promocji była. też fajnie działa?????
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 18:49   #2018
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Nie wiem jaka jest BDFM, ale jestem zadowolona z tej dla dzieciaczków. Świetnie nawilża i cudownie pachnie
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 19:42   #2019
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Nie wiem jaka jest BDFM, ale jestem zadowolona z tej dla dzieciaczków. Świetnie nawilża i cudownie pachnie
Też lubię
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:12   #2020
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
hejo hejo moje pazurki znowu skróciłam, ale są jeszcze w środku płytki tak jakby pozadzierane, ale mam nadzieje że szybko odrosną mocniejsze Kupiłam wczoraj oliwke baby dream ale tą dla dziecka.. nie zwróciłam uwagi i zamiast bdfm kupiłam normalną bo też na promocji była. też fajnie działa?????
Ja Babydreama dla dzieci bardzo lubię, świetny do wszystkiego, na paznokcie bardzo dobry, ładnie nawilża i odżywia oraz jest świetną bazą pod wszelkie mieszanki

Moje skórki wyglądają jak po katastrofie nuklearnej, oleje i kremy nie pomagają
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:35   #2021
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50308580]Ja Babydreama dla dzieci bardzo lubię, świetny do wszystkiego, na paznokcie bardzo dobry, ładnie nawilża i odżywia oraz jest świetną bazą pod wszelkie mieszanki

Moje skórki wyglądają jak po katastrofie nuklearnej, oleje i kremy nie pomagają[/QUOTE]
Nie mów za głośno bo zaraz wszystkie tak będziemy miały! Zauważyłam tu taką tendencję :p
A tak na poważnie. Musisz przetrwać. Też się z tym zmagałam ostatnio, ale po około tygodniu wszystko wróciło do normy
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 12:52   #2022
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odstawiłam rybki GAL. Nie wpływały w ogóle na przyrost, chyba tak duże stężenie rycyny im nie służy Za to naolejowałam włosy na kilka godzin przed myciem i efekt super.
Wczoraj rozpoczęłam olejowanie paznokci olejem awokado i jestem absolutnie zakochana. Rany, jak cudownie nawilża, bajecznie wręcz! Dopiero teraz się skapnęłam, że olejek jest rafinowany (nie zwróciłam na to uwagi na aukcji), ale i tak jestem zachwycona, jak dla mnie ma idealną konsystencję i działanie. Myślę, że będzie zbawienny na przyrost
Później zrobię mieszankę, bazą będzie awokado, potem kilka kropli jojoba, szczypta masła kokosowego i shea.
A jak wszystko już zużyję, to zamówię nierafinowany awokadowy
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-02-19 o 12:54
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:17   #2023
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć Dziewczyny!

Natchnęłyście mnie do olejowania i tak minął już miesiąc. Mam wrażenie, że przyrost jest. Na pewno po bokach Ze skórkami nigdy nie miałam problemu to i nie mam co porównywać. Moja mieszanka to olejek arganowy, olejek rycynowy i oliwa z oliwek. Do tego kremuje rączki od czasu do czasu neutrogeną z maliną nordycką. Mam nadzieję, że wkrótce zacznę też widzieć poprawę w twardości pazurków. A na razie dalej będe Was obserować
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 01:21   #2024
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dobry wieczór / dzień dobry
Wpadam z błyskawiczną aktualizacją pazurków gołych i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golasy w lutym.jpg (61,4 KB, 154 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 06:25   #2025
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

witam Was chciałabym bardziej zadbać o swoje paznokcie i mam pytanko do Was - jeżeli bym chciała zacząć olejować paznokcie - to od jakiego oleju powinnam zacząć? nigdy tego sposobu na pielęgnację paznokci jeszcze nie stosowałam
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:37   #2026
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

evicca1, witamy ja z mojej strony moge polecić kokosowy, rycynowy, herbaciany i mango&papaja. Z resztą, na pierwszej stronie Majowa Rosa ma wypisane olejki których ona używa i większośc z nas się do tego stosuje i dokłada jeszcze parę groszy od siebie także tam zerknij.
U mnie 3 mce użytkowania złotej SH i doszłam dzisiaj do wniosku że niestety ale się nie spisuje. Paznokcie rosną szybko ale rozdwojenia dalej występują. Musze szukać dalej.
Co do olejków wpadłam na genialny pomysł połączyłam krem do rąk z avonu z różnymi olejkami i teraz mam papkę idealną na noc nic nie spływa, a dłonie i skórki nieziemsko nawilżone
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:11   #2027
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
witam Was chciałabym bardziej zadbać o swoje paznokcie i mam pytanko do Was - jeżeli bym chciała zacząć olejować paznokcie - to od jakiego oleju powinnam zacząć? nigdy tego sposobu na pielęgnację paznokci jeszcze nie stosowałam
Ja zaczęłam od tego, co aktualnie miałam w domu A była to oliwa i rycyna. Wzmocniło to paznokcie, uelastyczniło skórki. Potem zakupiłam sobie Babydream klasyczny i po nim ruszył przyrost. Przez ponad tydzień używałam niebieskich rybek GAL, ale do moich paznokci średnio się nadają, więc odstawiłam je i nakładam na włosy. Teraz używam Babydream na zmianę z czystym olejem z awokado. Czekam na efekty Próbuj, co odpowie najlepiej na potrzeby Twoich paznokci. I pamiętaj o zdjęciowej dokumentacji - to się baaardzo przydaje
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:12   #2028
justynamoroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam was wszystkie. Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych paznokci, a Majowa Rosa jest the best, tak naprawde nie jestew w stanie wyobrazić sobie,że nastąpiła u niej taaaaka zmiana(gdyby nie zdjęcia)
a jeśli chodzi o mnie, obgryzam odkąd pamiętam,(
a ma 30 lat)z nerwów, koło sie zawsze zamyka mam brzydkie paznokcie więc gryzę,a jak gryzę to mam jeszcze brzydsze i tak lata mijały. Ogarnęłam się trochę i juz 3 tygoďnie nie gryzę(obgryzalam paznokcie z bokow,przy skorkach wiec ich kształt się diametralnie zmienił). Zanim natknęłam się wasz wątek te 3 tyg. używałam oleju rycynowego i odzywki herome. Od 3 dni mam altterre i BDFM. Wczoraj robilam kapiel w oliwie z oliwek,rycynie i cytrynie tak jak Majowa Rosa,musze wam powiedziec ze dzis rano widze duze zmiany wlasnie po tej kapieli,paznokcie ciągnął tak jak pisalyscie i tak jakby zmieniaja kolor pod spodem.
tak mi wstyd swoich paznokci,jestem dorosła mam dwoje dzieci...a rece .....az szoda gadac. Jak dojde jak wstawic zdjecie napewno to zrobie...popatrzycie ocenicie.
justynamoroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:18   #2029
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez justynamoroz Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie. Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych paznokci, a Majowa Rosa jest the best, tak naprawde nie jestew w stanie wyobrazić sobie,że nastąpiła u niej taaaaka zmiana(gdyby nie zdjęcia)
a jeśli chodzi o mnie, obgryzam odkąd pamiętam,(
a ma 30 lat)z nerwów, koło sie zawsze zamyka mam brzydkie paznokcie więc gryzę,a jak gryzę to mam jeszcze brzydsze i tak lata mijały. Ogarnęłam się trochę i juz 3 tygoďnie nie gryzę(obgryzalam paznokcie z bokow,przy skorkach wiec ich kształt się diametralnie zmienił). Zanim natknęłam się wasz wątek te 3 tyg. używałam oleju rycynowego i odzywki herome. Od 3 dni mam altterre i BDFM. Wczoraj robilam kapiel w oliwie z oliwek,rycynie i cytrynie tak jak Majowa Rosa,musze wam powiedziec ze dzis rano widze duze zmiany wlasnie po tej kapieli,paznokcie ciągnął tak jak pisalyscie i tak jakby zmieniaja kolor pod spodem.
tak mi wstyd swoich paznokci,jestem dorosła mam dwoje dzieci...a rece .....az szoda gadac. Jak dojde jak wstawic zdjecie napewno to zrobie...popatrzycie ocenicie.
Witamy! Fajnie, że dołączasz do zacnego grona
Muszę sobie zrobić taką kąpiel, jak opisałaś - niech mnie wreszcie coś pociągnie od spodu!
Co do fotek, to wystarczy przy odpowiedzi zjechać w dół strony, gdzie będzie ramka Załącz Pliki
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 11:28   #2030
justynamoroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziękuje za miłe i szybkie przyjęcie .oczywiście tę mieszankę musisz podgrzać, żeby lepiej działała.
justynamoroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:02   #2031
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
evicca1, witamy ja z mojej strony moge polecić kokosowy, rycynowy, herbaciany i mango&papaja. Z resztą, na pierwszej stronie Majowa Rosa ma wypisane olejki których ona używa i większośc z nas się do tego stosuje i dokłada jeszcze parę groszy od siebie także tam zerknij.
U mnie 3 mce użytkowania złotej SH i doszłam dzisiaj do wniosku że niestety ale się nie spisuje. Paznokcie rosną szybko ale rozdwojenia dalej występują. Musze szukać dalej.
Co do olejków wpadłam na genialny pomysł połączyłam krem do rąk z avonu z różnymi olejkami i teraz mam papkę idealną na noc nic nie spływa, a dłonie i skórki nieziemsko nawilżone
Też mam taki krem od jakiegoś czasu Dobry tuning nie jest zły :p





Cytat:
Napisane przez justynamoroz Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie. Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych paznokci, a Majowa Rosa jest the best, tak naprawde nie jestew w stanie wyobrazić sobie,że nastąpiła u niej taaaaka zmiana(gdyby nie zdjęcia)
a jeśli chodzi o mnie, obgryzam odkąd pamiętam,(
a ma 30 lat)z nerwów, koło sie zawsze zamyka mam brzydkie paznokcie więc gryzę,a jak gryzę to mam jeszcze brzydsze i tak lata mijały. Ogarnęłam się trochę i juz 3 tygoďnie nie gryzę(obgryzalam paznokcie z bokow,przy skorkach wiec ich kształt się diametralnie zmienił). Zanim natknęłam się wasz wątek te 3 tyg. używałam oleju rycynowego i odzywki herome. Od 3 dni mam altterre i BDFM. Wczoraj robilam kapiel w oliwie z oliwek,rycynie i cytrynie tak jak Majowa Rosa,musze wam powiedziec ze dzis rano widze duze zmiany wlasnie po tej kapieli,paznokcie ciągnął tak jak pisalyscie i tak jakby zmieniaja kolor pod spodem.
tak mi wstyd swoich paznokci,jestem dorosła mam dwoje dzieci...a rece .....az szoda gadac. Jak dojde jak wstawic zdjecie napewno to zrobie...popatrzycie ocenicie.
Troszkę to potrwa, ale "ogryzki" też można ładnie wyprowadzić Cierpliwość popłaca
I uważaj na rycynowy bo w nadmiarze może dosyć mocno wysuszyć.





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Witamy! Fajnie, że dołączasz do zacnego grona
Muszę sobie zrobić taką kąpiel, jak opisałaś - niech mnie wreszcie coś pociągnie od spodu!
Co do fotek, to wystarczy przy odpowiedzi zjechać w dół strony, gdzie będzie ramka Załącz Pliki
Ja czułam ciągnięcie tylko na basenie podczas pływania. Przyrost jest więc ciągnąć mnie nie musi :p
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-02-20 o 12:05
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:46   #2032
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
witam Was chciałabym bardziej zadbać o swoje paznokcie i mam pytanko do Was - jeżeli bym chciała zacząć olejować paznokcie - to od jakiego oleju powinnam zacząć? nigdy tego sposobu na pielęgnację paznokci jeszcze nie stosowałam
Ja na początek polecam oliwę z oliwek i to wszystko co w lodówce znajdziesz, rycynę(ale tylko w mieszankach), Babydreama dla dzieci oraz Alterrę
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:47   #2033
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja czułam ciągnięcie tylko na basenie podczas pływania. Przyrost jest więc ciągnąć mnie nie musi :p
Też mam przyrost, ale chciałabym zobaczyć, jakie to uczucie jak ciągnie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:53   #2034
justynamoroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

No właśnie. Zobaczcie jak to jest...trzeba czasu i cierpliwości. Jak sie gryzlo tyle lat to czas sie nie liczył....a teraz chcialoby się poprawy odrazu, na juz. A to nie takie proste. Szkoda. Ale niestety każdy musi zapracować na nagrodę
justynamoroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 17:18   #2035
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dobry wieczór / dzień dobry
Wpadam z błyskawiczną aktualizacją pazurków gołych i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam
Co tu by napisać słów brak żeby określić Twoje pazurki cudo, ja olejuje prawie rok płytka nic się nie powiekszyła jedynie pod paznokciami zarośniete, teraz olejuje 100% naturalnymi olejkami, nie ma porównana z drogeryjnymi widopcznie nie każdy ma tendencje do powiększania się płytki bo pod paznokciami zarośniete niby jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Mnie nigdy nic nie ciągło pod paznokciami
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:35   #2036
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Co tu by napisać słów brak żeby określić Twoje pazurki cudo, ja olejuje prawie rok płytka nic się nie powiekszyła jedynie pod paznokciami zarośniete, teraz olejuje 100% naturalnymi olejkami, nie ma porównana z drogeryjnymi widopcznie nie każdy ma tendencje do powiększania się płytki bo pod paznokciami zarośniete niby jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Mnie nigdy nic nie ciągło pod paznokciami
Nie martw się, kochana - mnie też nie, ani razu Nawet sobie tę kąpiel wczoraj zafundowałam, z oliwą, cytryną i rycyną - nic a nic

Rok to sporo, ale tak naprawdę, to tylko ułamek z olejowania. Mam taki folder motywacyjny na kompie, gdzie chomikuję fotki z przemian różnych dziewczyn. Jedna z moich ulubionych metamorfoz zajęła 5 lat... Także warto, mimo że czasem na zmiany trzeba dłuuugo poczekać
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:32   #2037
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Jedna z moich ulubionych metamorfoz zajęła 5 lat...
pokaaż
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:37   #2038
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50355502]pokaaż [/QUOTE]

Też chcem
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:37   #2039
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

namieszałam sobie w butelce po alterze babydreama dzieciaczkowego + oleju lnianego + wit e. mam teraz 100ml mieszanki do włosów, ciała i pazurków pachnącej pudrem i rybą!!
a w małej buteleczce po lakierze zrobiłam mix wszystkich olejków jakie mam w domu, czyli powyższe + rycyna + alterra antycell + oliwa + olejek herbaciany + olejek z grejpfruta + olejek pomarańczowy. i dzięki tym ostatnim mieszanka super wybiela końcówki. dodawajcie do swoich kombinacji olejki eteryczne cytrusowe!
skusiłam się też na niebieskie rybki gala (te z keratyną) i teraz mam wypasioną pielęgnacje. jak mi coś pomoże to nawet nie będę wiedziała co to konkretnie zadziałało

też chętnie bym zobaczyła tę metamorfozę;>
__________________
Aśka

szczęście polega na tym, całe szczęście, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
...

Pidżama Porno
no risk - no fun


Edytowane przez malusienka
Czas edycji: 2015-02-21 o 17:39
malusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:48   #2040
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Chyba się przekonam, aby kupić Alterrę limonkową, ponieważ bardzo mi zależy na wybieleniu końcówek, a tak chwalicie olejki cytrusowe/cytrusy w walce o białe końce
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.