Kosmetyki Bielenda- opinie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 09:58   #181
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
js msm olejek z serii golden oils i ładnie właśnie natłuszcza, nie tłuści
widzialam ze alternatywa dla olejku jest maslo z tej samej serii : ) moze wyprobuje nastepnym razem
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 21:11   #182
stokrotka5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

ja mam peeling z tej serii jest super!
stokrotka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 07:30   #183
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

ja początkowo myslałam ze parafina w tym olejku myjącym bielendy po prostu mi zapcha skórę, ale o dziwo nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie skóra jakby się uspokoiła, nie podrażnia mojego trądziku, tylko łagodzi, więc jestem bardzo zadowolona
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:16   #184
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

dziewczyny, a czy ktoras z was stosowala ta nowa serie argan, makadamia i marula? widzialam ze sa z kwasem hialuronowym z retinolem i z.. czyms jeszcze, nie pamietam juz nazwy. i wlasnie zastanawiam sie nad kupnem
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 10:58   #185
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja bardzo lubię Bielendę Pasuje mi i krem i serum i balsamy dla mnie najważniejsze że NIE TESTUJĄ NA ZWIERZĘTACH
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 20:12   #186
stokrotka5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

jakieś 2 tygodnie temu kupiłam ten krem mamie. Średnio lubi kremy do twarzy ale do tego się przekonała. Powoli skóra jest bardziej napięta. Jak będę u mamy to zapytam coś więcej o nim to Wam napiszę
stokrotka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 07:58   #187
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

O rety, kusicie tymi olejkami Golden Oils, kusicie! Ostatnio mam fazę na mycie olejkami hydrofilnymi i pryskanie się po kąpieli tymi pielęgnacyjnymi. Mam ochotę obkupić się we wszystkie warianty składowo-zapachowe. Gorzej, że w domu już mam 3 inne...
Dodam też, że bardzo lubię kosmetyki z serii Bielenda Pharm - oba płyny micelarne i tonik. Krem do cery tłustej/mieszanej na noc bardzo przypadł mi do gustu.
Testowałam też serię do cery mieszanej z olejem arganowym, całkiem zacna. W domu czeka na mnie słynne już serum z kwasem migdałowym, dziś wieczorem podejdę do niego po raz pierwszy.
Słowem - Bielendy na mojej półce coraz więcej.
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht

Edytowane przez mononoke
Czas edycji: 2015-03-13 o 08:03
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 00:52   #188
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy ktoras z was stosowala ta nowa serie argan, makadamia i marula? widzialam ze sa z kwasem hialuronowym z retinolem i z.. czyms jeszcze, nie pamietam juz nazwy. i wlasnie zastanawiam sie nad kupnem
Ja kupiłam sobie krem z tej serii z kwasem hialuronowym, mam suchą i wrażliwą skórę. Bardzo ładnie nawilża ten kremik no i szybko się wchłania więc mogę go też rano stosowac pod makijaż
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 17:15   #189
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja od lat stosuję kosmetyki Bielendy, ale z linii profesjonalnej. Oj, będzie to już dobre ponad dziesięć lat. Uważam, że są jednymi z lepszych, a niemal bezkonkurencyjne, jeśli patrzeć na relację jakości do ceny. Moim ostatnim odkryciem jest zimna parafina. Istne cudo! Kosmetyków detalicznych właściwie nie kupuję - dopiero niedawno zrobiłam wyjątek dla kilku produktów, ale jestem jeszcze przed testami. Dawniej kosmetyki detaliczne były koszmarnej jakości - większość z nich okazywała się komodogenna. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Swoją drogą, zawsze ciekawiła mnie ta sprzeczność - jak jedna firma może produkować kosmetyki tak skrajnej jakości. No, ale z racji tego, że Bielenda jest z mojego ukochanego Krakowa, nie będę jej aż tak krytykować
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 09:04   #190
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

ja początkowo jakoś sceptycznie podchodziłam do bielendy, dopóki nie wypróbowałam i okazało się, że nie raz lepszej jakości niż wiele innych droższych kosmetyków, ale moim ulubieńcem zostaje krem do twarzy młodzieńczy blask, nawilża i matuje- to co musi mieć obowiązkowo moja cera, i ten krem czyni to doskonale
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 21:04   #191
jarzebina_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 59
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
ja początkowo jakoś sceptycznie podchodziłam do bielendy, dopóki nie wypróbowałam i okazało się, że nie raz lepszej jakości niż wiele innych droższych kosmetyków, ale moim ulubieńcem zostaje krem do twarzy młodzieńczy blask, nawilża i matuje- to co musi mieć obowiązkowo moja cera, i ten krem czyni to doskonale
nie wiem czy próbowałaś ale fajny też jest z tej serii krem odżywczy.
jarzebina_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 12:05   #192
sambasewilla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja używam od jakiegoś czasu na zmianę z innymi
aktualnie mam krem z kwasem hialuronowym ten argan macadamia marula, podoba mi się, ze jest na dzień i noc, bo wkurzało mnie zawsze kupowanie 2 kremów. super nawilża, czekam na większe efekty, ale to pewnie jak zużyję całe opakowanie

a w ciązy i po porodzie uzywałam tej serii sexy mama, miałam do biustu, to bardzo mocno nawilżał i na rozstępy. skusiło mnie to, że sa bez parabenów.
sambasewilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 11:42   #193
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja jestem bardzo zadowolona z peelingów i maseczek Bielendy.
Mój ulubiony peeling z tej firmy to gruboziarnista diamentowa dermabrazja. Skóra po niej jest jak nowa, peeling nie wysusza, nie podrażnia, skutecznie usuwa martwy naskórek. Po peelingu naprawdę czuję, że skóra oddycha i lepiej wchłania kremy, a pory są oczyszczone. Wydaje mi się, że matowi też skórę.
Z maseczek najbardziej lubię nawilżającą efekt mezoterapii. Ma sympatyczną żelową konsystencję, po jej użyciu skóra jest odżywiona, "nakarmiona", likwiduje uczucie ściągania.
Obydwa produkty są w poręcznych podwójnych saszetkach i można zabrać je na urlop, bo nie zajmują wiele miejsca.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:04   #194
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja bardzo lubie kremy do twarzy Bielendy, teraz używam takiego Młodzieńczy blask odżywczego, mam suchą skórę i on dobrze radzi sobie z nawilżaniem jej. Używam go pod makijaż, szybko wysycha co jest plusem i długo trzyma się na buzi
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 16:18   #195
wampi23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja przez całą zimę używałam bronzera z Bielendy, tego: http://bielenda.pl/produkty/argan-br...trat-brazujacy
dla mnie jest super, daje faktycznie efekt naturalnej opalenizny, a i skóra jest gładka. Ja używałam samych kropli- nie łączyłam ich z kremem.
wampi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 08:12   #196
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez wampi23 Pokaż wiadomość
Ja przez całą zimę używałam bronzera z Bielendy, tego: http://bielenda.pl/produkty/argan-br...trat-brazujacy
dla mnie jest super, daje faktycznie efekt naturalnej opalenizny, a i skóra jest gładka. Ja używałam samych kropli- nie łączyłam ich z kremem.
Na twarz tez normalnie? Nie robil plam?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 00:17   #197
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Na twarz tez normalnie? Nie robil plam?
Ten koncentrat argan bronzer jest przeznaczony chyba tylko do twarzy, sama go miałam bo mam bardzo bladą twarz, daje dobre efekty, nie wygląda się po nim jak po wyjściu z solarium oni mają jeszcze kosmetyk Magic bronze i on jest przeznaczony do ciała
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 05:43   #198
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ooo dzieki za odpowiedz. Az sobie sprawdze
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 14:20   #199
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Z fajnych nowości Bielendy używam pianki brązującej Magic Bronze i koncentratu brązującego Argan Bronzer.
Pianka ma lekka konsystencję i fajnie brązuje już od pierwszej aplikacji, nie ma koloru marchewkowego i nie robi smug.
Koncentrat lekko brązuje skórę twarzy, buzia wygląda na muśniętą słońcem. Efekt opalenizny można stopniować, ponawiając aplikacje dzień w dzień, delikatniejszy efekt uzyskamy smarując się co drugi dzień. Fajnie pachnie.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 17:14   #200
wampi23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Na twarz tez normalnie? Nie robil plam?
nie, nie robił plam, w przeciwieństwie do innych samoopalaczy :P
wampi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 09:41   #201
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Miał ktoś przyspueszacz opalania?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:47   #202
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja miałam przyspieszacz z Bielendy, z serii Bikini i sprawdzał się bardzo dobrze nie spaliłam się tylko ładnie opaliłam
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 18:21   #203
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Czy któraś z was miała może krem Bielendy z serii Forte Nano Cell Xtreme? Nie ma go w KWC w ogóle i chyba ogolnie mało osób robi recenzje kremów bielendy dla przedziału wiekowego 40+

Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 13:46   #204
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Dość często sięgam po peelingi do ciała firmy Bielenda. Miałyście? Jakie są Wasze ulubione zapachy?
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 14:08   #205
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z peelingów i maseczek Bielendy.
Mój ulubiony peeling z tej firmy to gruboziarnista diamentowa dermabrazja. Skóra po niej jest jak nowa, peeling nie wysusza, nie podrażnia, skutecznie usuwa martwy naskórek. Po peelingu naprawdę czuję, że skóra oddycha i lepiej wchłania kremy, a pory są oczyszczone. Wydaje mi się, że matowi też skórę.
Z maseczek najbardziej lubię nawilżającą efekt mezoterapii. Ma sympatyczną żelową konsystencję, po jej użyciu skóra jest odżywiona, "nakarmiona", likwiduje uczucie ściągania.
Obydwa produkty są w poręcznych podwójnych saszetkach i można zabrać je na urlop, bo nie zajmują wiele miejsca.
Dokupiłam jeszcze z ciekawości Termo gommage Bielendy, zabieg eksfoliujący. Składa się z trzech połączonych ze sobą saszetek: peelingu, maski termicznej i serum. Wszystkie te specyfiki mają bardzo fajny zapach. Produkt jest przeznaczony do każdego rodzaju cery (tak pisze producent na opakowaniu), ale nie wiem czy zaryzykowałabym użycie maski termicznej do cery suchej czy naczynkowej, bo trochę rozgrzewa cerę, otwiera pory przygotowuje do aplikacji serum. Na mojej mieszanej cerze sprawdza się dobrze i planuję kupić jeszcze parę saszetek.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy ktoras z was stosowala ta nowa serie argan, makadamia i marula? widzialam ze sa z kwasem hialuronowym z retinolem i z.. czyms jeszcze, nie pamietam juz nazwy. i wlasnie zastanawiam sie nad kupnem
Mam wersję nawilżającą z kwasem hialuronowym, używam tego kremu dosyć krótko, jest na dzień/noc, ale u mnie pozostawia lekką warstwę i smaruje się nim tylko na noc, może na zimę będę go stosować na dzień.
Te kremy są w trzech wersjach: odmładzającej (retinol), nawilżającej (kwas hialuronowy) i korygującej dla cery mieszanej.
Dostępne w rossmanie.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 00:31   #206
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Ja z kosmetyków Bielendy lubię jeszcze odżywkę do paznokci cc maigic nails, wzmacnia paznokcie i nie łamią się tak jak wcześniej. Przy regularnym używaniu widać efekty
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:38   #207
sylwia392
Raczkowanie
 
Avatar sylwia392
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Hej Ja z mojej strony mogę Wam polecić olejek Bielendy z pro-retinolem. Jest świetny do oczyszczania twarzy i masażu. Od razu po użyciu czuć, że skóra jest dokładnie oczyszczona i nie ma uczucia 'ściągnięcia'. Niestety mało wydajny, bo po pół miesiąca zniknęło pół opakowania.. no ale kupiłam go w promocji więc nie jest źle
sylwia392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 18:46   #208
Martenkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała może krem Bielendy z serii Forte Nano Cell Xtreme? Nie ma go w KWC w ogóle i chyba ogolnie mało osób robi recenzje kremów bielendy dla przedziału wiekowego 40+

ja nie, ale moja mama go używa, tzn dokładnie nie wiem, czy ten, bo może 50+? ale na pewno nano cell xtreme od Bielendy i sobie bardzo chwali, że ma ładnie napiętą skórę, fajniejszą w dotyku, ja myslę, że trzeba regularnie stosować, żeby fajne efekty były.
Martenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:54   #209
TickTack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Hej dziewczyny! Powiedzcie mi czy kupowała z Was któraś kosmetyki Bielendy na allegro? Natknęłam się ostatnio na gabinetowe maski i się zastawiam czy sobie nie kupić do domu?
TickTack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 05:56   #210
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Bielenda- opinie

Tak i polecam
ale pod taką maskę najlepiej serum jakieś zastosować. Ja stosowałam i takie sklepowe, i samorobione z wit. C z BU.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-14 11:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.