bez podkładu.... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 20:41   #301
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: bez podkładu....

Ja używam podkład tylko na jakieś "okazje" czyli średnio raz na miesiąc/dwa...
Na codzień puderek w kamieniu Inglota, trochę brązera Avonu i różu Inglota. Kupiłam dzisiaj kompakt Sephory zobaczymy co z niego będzie Pozdrawiam
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:51   #302
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: bez podkładu....

Mój makijaż wyglądał nastepująco: kropla podkładu zmieszana z kremem matującym, zawsze miałam odwrotny problem bo baaardzo długo nie mogłam zuzyć tubki podkładu, chyba się to nie zdażylo jeszcze. A teraz przerzuciłam się na krem tonujący Biodermy i jestem zadowolona. No i korektor na jakieś wypryski
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:51   #303
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: bez podkładu....

postanowiłam odświeżyć wątek nienawidzę używać podkładu i wiem, ze się nie przekonam, dbam o swoją cerę, nie jestem kosmetyczną ignorantką- wręcz przeciwnie ale podkładów niecierpię- i już :P czy mogłybyście mi powiedzieć czy makijaż składający się z tuszu do rzęs, korektora i lekkiego przypruszenia pudrem wystarczy by wyglądać na zadbaną kobiete? jakie jest Wasze zdanie? czy np. kobieta pracująca w biurze, która musi wyglądać elegancko może malować się tylko tak? chciałabym poznać Wasze opinie
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:56   #304
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: bez podkładu....

Oczywiście - ja też tak się upiększam do pracy i nie tylko wystarczy dobry kosmetyk i rozwaga by pomogło a nie zaszkodziło
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:09   #305
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: bez podkładu....

a mogłybyście mi podpowiedzieć co zrobić, żeby z nawet tak lekkim makijażem nie wyglądać jak szara myszka? może troszkę różu i mocniej wytuszowane rzęsy?
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:39   #306
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez karma.coma Pokaż wiadomość
a mogłybyście mi podpowiedzieć co zrobić, żeby z nawet tak lekkim makijażem nie wyglądać jak szara myszka? może troszkę różu i mocniej wytuszowane rzęsy?
W moim przypadku rzęsy często robią za cały makijaż. Jeśli dodatkowo namalujesz cienką kreskę na górnej powiece, tuż przy rzęsach oko staje sie bardzo wyraziste.
Ważne są też brwi - jeśli są wystarczająco gęste - cała twarz nabiera wyrazu.

Możesz też spróbować malować usta błyszczykiem w soczystym kolorze
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 06:25   #307
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: bez podkładu....

dziękuje za radę
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 06:52   #308
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez karma.coma Pokaż wiadomość
a mogłybyście mi podpowiedzieć co zrobić, żeby z nawet tak lekkim makijażem nie wyglądać jak szara myszka? może troszkę różu i mocniej wytuszowane rzęsy?
ja proponuje dodac do swojej kosmetyczki róż oraz rozświetlacz
twarz nabierze życia i blasku
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 09:22   #309
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez karma.coma Pokaż wiadomość
a mogłybyście mi podpowiedzieć co zrobić, żeby z nawet tak lekkim makijażem nie wyglądać jak szara myszka? może troszkę różu i mocniej wytuszowane rzęsy?

moim zdaniem świetny efekt daje cieniutka kreska na górnej powiece lekko podniesiona na końcu, zrobiona eyelinerem(bardzo delikatny, ale lekko koci efekt) - taki makijaż trzyma się długo i jest efektowny, a dużo bardziej komfortowy niż cienie(które mnie na codzień trochę przeszkadzają)

druga opcja to np rozjaśnienie jakimś jasnym rozświetlającym cieniem przestrzeni pod łukiem brwiowym, a bliżej zewnętrznych kącików delikatnie przyciemnić oko jakąś zielenią, brązem - jakimś kolorem w który się dobrze czujesz. Efekt delikatny, a ładnie"otwiera' oko

jestem amatorką, więc nie są to żadne profesjonalne rady....ale za to sprawdzone na sobie(i nie tylko)
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 14:12   #310
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: bez podkładu....

dziękuje za rady niestety z tą kreską jakoś się źle czuje jak dziewczynka, która ukradła mamie kosmetyki :P za to pomysł z jaśniejszym cieniem i różem przypadł mi do gustu dziękuje
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:00   #311
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: bez podkładu....

A ja uzywam teraz podkladu codziennie.Jest to podklad mineralny Lumiere-zakochalam sie w nim-i odkad go uzywam to moja cera jest mniej problemowa-nie wyobrazam sobie teraz nie nalozyc go rano.Wszystkie plynne podklady oddalam siostrze.Juz wiem ze nigdy nie wroce do normalnych podkladow.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 13:26   #312
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: bez podkładu....

a istnieją takie kompakty mineralne? jestem zielona w tej kwestii, ale z tego co piszesz to jest mało szkodliwy dla cery, mogłabyś polecić coś w granicach 50 złotych? czy to raczej droższy wydatek?
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 16:58   #313
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez karma.coma Pokaż wiadomość
a istnieją takie kompakty mineralne? jestem zielona w tej kwestii, ale z tego co piszesz to jest mało szkodliwy dla cery, mogłabyś polecić coś w granicach 50 złotych? czy to raczej droższy wydatek?
Ja uzywam sypkich mineralow

w miare tanie sa te:
www.everydayminerals.com(z tej stronki wysylaja do Polski mozna tez zamowic probki)
Moje ulubione mineraly to:
www.lumierecosmetics.com
(te juz drozsze ale lepsze jakosciowo-tez wysylaja do Polski i mozna zamowic probki)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:11   #314
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ja uzywam teraz podkladu codziennie.Jest to podklad mineralny Lumiere-zakochalam sie w nim-i odkad go uzywam to moja cera jest mniej problemowa-nie wyobrazam sobie teraz nie nalozyc go rano.Wszystkie plynne podklady oddalam siostrze.Juz wiem ze nigdy nie wroce do normalnych podkladow.
CzarnyElfie, moglabyś napisać coś więcej o tym podkładzie? Czy ma wlaściwości choćby minimalnie kryjące? I co to znaczy, że poprawiła Ci się po nim cera? Masz mniej wyprysków? Ciekawi mnie to. Im mniej chemii tym lepiej
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 14:32   #315
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: bez podkładu....

a kto powiedzial ze kazda kobieta ma byc wypicowana i wymalowana
nie kazda tego potrzebuje a delikatny makijaz kazdej kobiecie sie przydaje by poczuc sie lepiej i pewniej
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:28   #316
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
CzarnyElfie, moglabyś napisać coś więcej o tym podkładzie? Czy ma wlaściwości choćby minimalnie kryjące? I co to znaczy, że poprawiła Ci się po nim cera? Masz mniej wyprysków? Ciekawi mnie to. Im mniej chemii tym lepiej
Ja mam dokladnie podklad Lumiere Flawless face-krycie jest mocne przy czym efekt naturalny.Co do poprawy cery-odkad zaczelam go uzywac to cera tak jakby sie uspokoila-mam mniej wypryskow i cera jest mniej czerwona i mniej poddatna na podraznienia.
Jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec o podkladach mineralnych to wejdz na watek"pudry cienie,korektory mineralne"ktory jest na wizazystce-sa tam zdjecie podkladu na twarzy,opisy i komentarze moje i innych dziewczyn ktore uzywaja tych podkladow.
znalazlam linka do watku;
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99827
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 19:53   #317
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: bez podkładu....

A ja nie znoszę podkładów i chętnie bym ich w ogóle nie używała. Ale nie mogę za dużo blizn potrądzikowych, wyprysków... a cera biała i wszystko widać na kilometry praktycznie nie wychodzę z domu bez podkładów, za duży wstyd.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 10:58   #318
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie podklad Lumiere Flawless face-krycie jest mocne przy czym efekt naturalny.Co do poprawy cery-odkad zaczelam go uzywac to cera tak jakby sie uspokoila-mam mniej wypryskow i cera jest mniej czerwona i mniej poddatna na podraznienia.
Jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec o podkladach mineralnych to wejdz na watek"pudry cienie,korektory mineralne"ktory jest na wizazystce-sa tam zdjecie podkladu na twarzy,opisy i komentarze moje i innych dziewczyn ktore uzywaja tych podkladow.
znalazlam linka do watku;
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99827
Dziękuję
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:16   #319
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: bez podkładu....

dziękuje za linka zaraz tam poszperam pozdrawiam wszystko nienawidzące podkładów wizażanki :P
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 16:12   #320
lena2306
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Smile Dot.: bez podkładu....

na pryszcze - uzywanie szarego mydła (lub siarkowego) i spanie z mąka ziemniaczana na twarzy na wągry to mam fajny sposób mydło siarkowe i gąbka namydlic szorstka strone gągbki i szorować twarz pomaga i ma działanie jak peeling a nawet lepsze mi nie wysusza twarzy.. nie polecam zas zeli antybakteryjnych.. moja kumpela nie miała pryszczy chciała zamiast mydlem myc twarz zelem i jej wyszły ale sprawdzała - to nie uczulenie to pryszcze
lena2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 21:16   #321
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: bez podkładu....

od ok 2 tyg nie miałam na twarzy podkładu.... a używałam go codziennie od jakiś 3 lat.wręcz byłam uzalezniona - nie wychodziłam bez niego z domu

cera ma ładniejszy koloryt, jest gładsza i już zaczyna mi dziękować

największa różnica jest w tym ze wszystkie pryszcze, grudki zniknęły

teraz zamiast w podkład inwestuje raczej w dobre kosmetyki pielęgnacyjne.
kupiłam sobie maseczko-peeling i serum odbudowujące Cliniqua - Turnaround , regularnie sie maskuje zeby domknąć rozszerzone pory
i tylko czekam az buźka mi się solidnie odwdzieczy

tylko te cienie pod oczami nie wiem co z nimi zrobić, boje sie używać tych "droższych" kremów bo nie chce żeby sie skora przyzwyczaila, bo czym bede sie smarować jak bede miala 30 lat.... a te tańsze to mam wrażenie że nie beda działać ehh..
ale i tak jestem zadowolonabardzo
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 12:08   #322
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: bez podkładu....

Jestem jedna z dziewczyn, ktore zrezygnowaly z podkladu i bardzo sie z tego ciesze
Wreszcie moge uzywać samego pudru i odrobiny korektora
Z podkladu chcialam zerezygnowac juz rok temu ale stan mojej cery gwaltownie sie pogorszyl i przez cala wiosne, oraz lato musialam leczyc tradzik. Powstalo mi sporo blizn, dlatego podklad byl niezbedny.
Ale w koncu udalo sie i moja twarz wyglada juz naprawde niezle.

Podklady odstawilam, bo nie byly mi potrzebne, oraz dlatego ze po kuracji acne-derm zrobilam sie praktycznie biala(z kilkoma rozowymi przebarwieniami) i poprostu prawie wszystkie byly za ciemne!!

A teraz zalety: twarz wyglada naturalniej, skora mniej sie przetluszcza i niespodzianek tez o wiele mniej
Dla mnie idealnym pudrem okazala sie mieszanka(na filtrze trzyma sie genialnie): skrobia dry flo, jedwab i puder w zoltym odcieniu.
Podklad nalozony od czasu do czasu zacza mi przeszkadzac. Jakos zawsze go widac, skora robi sie wysuszona i skorki bardziej sie odznaczaja.

Z podkladow kusza mnie tylko podklady mineralne, ale ich ograniczona dostepnosc poki co robi swoje.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 12:11   #323
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Jestem jedna z dziewczyn, ktore zrezygnowaly z podkladu i bardzo sie z tego ciesze
Wreszcie moge uzywać samego pudru i odrobiny korektora
Z podkladu chcialam zerezygnowac juz rok temu ale stan mojej cery gwaltownie sie pogorszyl i przez cala wiosne, oraz lato musialam leczyc tradzik. Powstalo mi sporo blizn, dlatego podklad byl niezbedny.
Ale w koncu udalo sie i moja twarz wyglada juz naprawde niezle.

Podklady odstawilam, bo nie byly mi potrzebne, oraz dlatego ze po kuracji acne-derm zrobilam sie praktycznie biala(z kilkoma rozowymi przebarwieniami) i poprostu prawie wszystkie byly za ciemne!!

A teraz zalety: twarz wyglada naturalniej, skora mniej sie przetluszcza i niespodzianek tez o wiele mniej
Dla mnie idealnym pudrem okazala sie mieszanka(na filtrze trzyma sie genialnie): skrobia dry flo, jedwab i puder w zoltym odcieniu.
Podklad nalozony od czasu do czasu zacza mi przeszkadzac. Jakos zawsze go widac, skora robi sie wysuszona i skorki bardziej sie odznaczaja.

Z podkladow kusza mnie tylko podklady mineralne, ale ich ograniczona dostepnosc poki co robi swoje.
ja jak uzyje tak podkladu z 3 dni pod rzad to zaczyna mi cos wychodzic wlasnie na czole ciesz sie ze u Ciebie acne-derm poskutkowal bo u mnie to jeszcze wiecej wychodzi po nim
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:29   #324
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: bez podkładu....

A od jak dawna go używasz?
Na początku taka reakcja skóry jest całkiem normalna. Ale warto przetrzymać dla poźniejszych efektów
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:45   #325
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A od jak dawna go używasz?
Na początku taka reakcja skóry jest całkiem normalna. Ale warto przetrzymać dla poźniejszych efektów
no ja uzywam teraz Lasting performance i maluje sie tak dwa razy w tyg zazwyczaj w sobote i piatek ale przez ostatni prawie miesiac byla to sama sobota wiec moze faktycznie nie jestem do niego przyzwyczajona? boje sie tylko tego zapychania bo mam po uzyciu go takie objawy dlatego wlasnie tak sie witamy i rozstajemy co jakis czas
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:52   #326
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: bez podkładu....

Ale ja o Acne-derm pytałam
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:00   #327
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ale ja o Acne-derm pytałam
heh moje zakrecenie
hym...moze miesiac jakis? na noc mam sie nim smarowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:04   #328
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: bez podkładu....

Miesiąc? To chyba można jeszcze podciągnąć pod tę początkową reakcję, nie ma się co martwić
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...

Edytowane przez gosik.s
Czas edycji: 2008-05-07 o 14:45
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:15   #329
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: bez podkładu....

ja wolę nie stosuję podkładu.. możliwe, że jestem na to za młoda, mam młodziutką i świeżą cerę.. ale myślę, że jeżeli znajomi nie zauważyli różnicy, to faktycznie nie jest źle
to tylko kwestia przyzwyczajenia..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 16:46   #330
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jak uzyje tak podkladu z 3 dni pod rzad to zaczyna mi cos wychodzic wlasnie na czole ciesz sie ze u Ciebie acne-derm poskutkowal bo u mnie to jeszcze wiecej wychodzi po nim
Mi akurat pomogly 2 opakowania zinerytu. I juz ponad 1,5 miesiaca stosuje acne-derm, zeby podtrzymac efekt i pozbyc sie przebarwien. Ale z tymi przebarwieniami to jeszcze dluga droga, bo po kazdej niespodziance przebarwienie zostaje conajmniej na miesiac, a na jasnej skorze rzuca sie to w oczy masakrycznie

A co do podkladow to na specjalne okazje mam revlona, wyglada naprawde ladnie i trzyma sie dlugo, ale mam wrazenie ze skora sie pod nim dusi. Po uzyciu podkladu tworza sie zaskorniki. Raz na jakis czas nie szkodzi, ale codzienne uzywanie to jednak nic dobrego.

Bez podkladu naprawde jest wygodniej, puder sie mniej sciera, nie barwi tak ubran i chusteczek. Ma sie wiekszy komfort.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.