dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 21:28   #1
kataryniara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3

dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie


mam problem dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem nie sa przeterminowane a mimo to nie można ich na siebie nakładać , czym jest to spowodowane moze mi ktoś podpowie ?
kataryniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 23:10   #2
MySzK@87
Przyczajenie
 
Avatar MySzK@87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

moze kremik jest za tłusty?? albo nie dasz mu sie dobrze wchłonąć i dlatego warzy sie z podkładem?? a jakiego kremu i podkładu uzywasz??
MySzK@87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:57   #3
kataryniara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

używam kremuPERFECTA mikro perły matujące - przeciw zmarszczkowy i podkład soraya sceniczny -kryjący lub matujący i nie da sie tego razem połączyć waży sie a z podkładem astor matujący mattitude idealnie , krem na twarzy wchłania sie fajnie i nie pozostawia zadnego sladu że jest inaczej gdy nakładam krem i podkład na ręke jest ok a na twarzy rolujące sie nieefektowne grudeczki ,pozdrawiam
kataryniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:42   #4
MySzK@87
Przyczajenie
 
Avatar MySzK@87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

wiesz, takie sobie myslalam ze to moze wina Twojej cery?? robilas sobie peeling?? jesli masz zanieczyszczona cere i zalega na niej martwy naskorek to mozliwe ze to jest powodem tego ze sie krem z podkladem nie "lubia". sprobuj zastosowac peeling. jesli masz skore gruba, zwarta i tlusta to zrob peeling z drobinkami a jesli cienka i delikatna to peeling enzymatyczny. powodzenia i daj znac jakie efekty
MySzK@87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:12   #5
kataryniara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

codziennie myje twarz garnierem czysta skóra z drobinkami a co drugi dzień garniarem 3 w 1 głębokie oczyszczanie .wydaje mi sie ze to nie tu problem prawdopodobnie oba te specyfiki mają w sobie jakiś składnik który nie moze być ze sobą łączony -tak jak mleko z cytryną . tylko szkoda , chciałam poprostu zrezygnować z podkładu astora i korzystać z soraya ale trudno , dzieki za informacje choć dużo nie pomogły , pozdrawiam
kataryniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:16   #6
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

a ja mam banalne pytanie - co to znaczy że podkład się warzy? tzn co się z nim dzieje? często o tym słysze, ale nie wiem
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:51   #7
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

Przypuszczam, że powodem jest nadmierne matowanie, przez co skóra się dusi. Taka pielęgnacja prowadzi do odwodnienia, co prowadzi do zwiększonej produkcji sebum, a tym samym spływania - warzenia podkładu. Jeśli stosujesz podkład matujący, to warto pod niego nakładać krem nawilżający (a nie matujący). Poza tym trwałość podkładu można zwiększyć pudrem sypkim.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 17:33   #8
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: dlaczego niektóre kremy ważą sie z podkładem lub odwrotnie

Kremy matujace zawieraja cynk ,ktory tworzy taka "oslonke" na skorze ,zeby sie nie przetluszczala ,dlatego po nalozeniu podkladu ten wazy sie .... ,albo uzywasz zbyt ciezkich tlustych kremow ,lub nakladasz za duzo roznych mazidel krem taki ,krem siaki ...baza ... bla bla bla ...
po nalozeniu kremu nawilzajacego trzeba troszechke odczekac i dopiero potem nakladac podklad ,a moze masz poprostu tlusta cere ? ,kiedy skora sie przetluszcza podklad splywa ....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.