Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 16:49   #961
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

dziewczyny ja nie ryzykowalabym....jesli zaginie Wam paczka ( albo jej w ogole nie wysla) to nie liczcie na jakies info z ich strony...Ja zaczynalam grzecznie-prosilam o nr nadania ,chodzilam sama sprawdzac na poczcie chociaz Panie nie bardzo wiedzialy w czym szukac....nie napisali mi nawet kiedy wyslali- napisali tylko lakoniczna informacje ze juz wyslali a potem juz zero odzewu na maile...Pare dni temu napisalam ze opisze wszystko w internecie i zglosze sprawe na policje...tez zero odzewu...Nie wiem czy bankrutujac chca jeszcze naciagnac jak najwieksza ilosc klientow...? Ja jak na razie jestem ponad 20$ "w plecy"...przykre....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:33   #962
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja nigdy nie mialam problemow z przesylkami od nich. Ale moze to dlatego, ze Jestem teraz w UK... Nie wiem. Byloby przykro, gdyby cos sie z ta firma porobilo, bo kremy maja rewelacyjne i nie wiem nawet gdzie mialabym szukac czegos podobnego...
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:24   #963
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

ja jestem zachwycona ich bronzerami....zamowilam rowniez próbki pielegnacyjne bo chcialam sprobowac a tu...niespodzianka...szko da ze tak traktuja klienta bo o kapitlizmie w XX wieku to walczy sie aby utrzymac klienta a nie go lekcewazyc...
A tak sie cieszylam ze wskoczylam na dzien darmowej wysylki...teraz juz nie zaryzykuje bo wiem ze przesylka moze zginac ( choc wczesniej nigdy nie mialo to miejsca) jednak sposob podejscia tej firmy do problemu jest porazajaca...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 15:03   #964
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja mimo ostatnio zgaszanych problemow - zamówiłam w dniu darmowej wysyłki. Chciałam spróbować ich kosmetyków, a niestety nigdzie indziej dostać ich nie mogę. 17.02 dostałam informacje o nadaniu paczuchy. Czy dojdzie - zobaczymy za jakiś czas. ja dlugo czekacie przeciętnie na paczuchę?


17.02 - wysyłka, dzis (24) dostałam paczkę Czytałam watki o wysyłkach z USA - wysylki giną, a z tego co dziewczyny opowiadają - niestety wina jest nie po stronie wysyłającego, ale poczty polskiej i całego bajzlu w naszej cudownej ojczyźnie. I to nie tylko joppa, tez EDM, Lumiere itp. Były przypadki, ze kilka wysyłek pod rząd ginęło, z drugiej strony to czy firma zagraniczna wyśle ponownie przesyłkę, leży w jej dobrym geście.
Darmowa wysyłka z joppy nie jest 'listem poleconym', dziś listonosz zaniósł mi paczkę tylko dlatego, ze nie zmieściła mi się do skrzynki ; gdyby mnie nie było w domu, prawdopodobnie inf o liście nie dostałabym do skrzynki i tylko przypadkowo mogłabym ja z poczty odebrać, albo co gorsza, bo u mnie w bloku wszystko 'ginie', listonosz zostawiłby pod drzwiami..

W każdym razie - ja jestem zadowolona. Kosmetyki wypróbuje, pochwale się, jestem ich bardzo ciekawa
Co ciekawe - krem pod oczy , ma kompletnie inny skład niż na stronie; krótszy i mniej zachwycający.
Dostałam jako gratis próbkę kremu


EDIT: Krem pod oczy szczypie : nie mam pojęcia co w tym krótkim składzie jest takie 'jadowite' ale z czasem przyzwyczaiłam sie, obecnie po ok tygodniu stosowania - już nie czuje żadnego szczypania.
Acai rzeczywiście wchłania sie do matu, natomiast, szczerze - rewelacji nie widzę. Frakcja sojowa która jest znacznie tańsza, według mnie daje lepsze efekty. Poczekam jeszcze chwile z ostateczna ocena, ale jak na razie - spodziewałam sie znacznie więcej o tych wszystkich ochach i achach ;]

Edytowane przez wolfshade
Czas edycji: 2012-03-05 o 10:52
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 06:47   #965
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No to gratuluje....Masz szczescie

Mnie tylko irytuje to ,ze oni maja to totalnie "gdzies"... Mogliby laskawie odpisac kiedy nadali- nie szukalam wczesniej paczki bo to okres swiateczny itp a potem jak szukalam to wszyscy pytali kiedy paczka zostala nadana a ja nawet takiej podstawowej rzeczy nie wiedzialam....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 12:53   #966
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
No to gratuluje....Masz szczescie

Mnie tylko irytuje to ,ze oni maja to totalnie "gdzies"... Mogliby laskawie odpisac kiedy nadali- nie szukalam wczesniej paczki bo to okres swiateczny itp a potem jak szukalam to wszyscy pytali kiedy paczka zostala nadana a ja nawet takiej podstawowej rzeczy nie wiedzialam....
Miałam dużo szczęścia, gdyby nie mój listonosz - prawdopodobnie tez rozminęłabym się z paczka.

Z ciekawości - jaki macie skład na swoim kremiku pod oczy? Bo mój ma niewiele wspólnego z tym co jest na stronie - i szczerze, za kwotę 13$ to bym sobie 100 gr tego kremu zrobiła , a nie 7,5 ml

Sklad: shea, aloes, skwalan, olej z malin, wosk pszczeli, baza "cudownie" rozjaśniająca cienie czyli po prostu mika + tl. cynku i dwutlenek tytanu, wyciąg z pestek grejpfruta ( to mnie tak piecze?), wit E.

Na prawde bez szalu - za taka cenę, przy odrobinę samozaparcia : zakupy na ZSK, czy naturalisie i mam na prawdę za grosze 7,5 ml takiego kremiku. Tym bardziej dla osob, ktore kreca namietnie wlasne kosmetyki / pudry - szczerze, jeśli będę zadowolona z tego kremu pod oczy ( bo póki co - nie robi zupełnie nic, nawet mam wrazenie ze gorzej nawilża niż ekspresowe sera na bazie HA czy frakcja sojowa) to wole po prostu kupic skladniki i samemu sobie takie cudo ukręcić. wiadomo, ze zrobię to 'na czuja', bo dokladnego skladu nie mam w %, natomiast według mnie sloiczek 7,5ml nie wart swojej ceny zupelnie.
Sugerujac sie skladem na stronie, miedzy innymi bomba witaminowa (A,E, C, B5) i licznymi wyciagami ziolowymi- stwierdzilam ze warto. Fanka Octyl Methoxycinnamate nie jestem, chyba został zastąpiony (??) tl. cynku + dwutl. tytanu, za co akurat + (chociaż ciężko stwierdzić, czy użyto minerałów w odp ilościach żeby pełniły role filtrów przeciwsłonecznych ) Niestety sklad chyba mocno nieaktualny - teraz efekt rozjasnienia cieni pod oczami nie ma nic wspólnego ani np. z intensywnym działaniem wit C (Wit c + ekstrakt z grejpfruta) czy tez wyciągów ziołowych tylko po prostu dodaniem pigmentów. Dam mu jeszcze czas, ale na razie wydaje mi się, ze średnio nawilża, pielęgnuję i natłuszcza. Zdecydowanie lepsze efekty daje serum c+e domowej roboty.

Edytowane przez wolfshade
Czas edycji: 2012-03-09 o 12:55
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 13:11   #967
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Wolfshade, dziwne. Mój krem pod oczy ma bardzo dlugi skład i mnóstwo w nim ekstraktów.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 17:42   #968
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Wolfshade, dziwne. Mój krem pod oczy ma bardzo dlugi skład i mnóstwo w nim ekstraktów.

A kiedy kupowałaś? Moj ma dokładnie taki skład jak napisałam wyżej. Moze po prostu zmienili recepturę, a nie poinformowali o tym na str. Pudełeczko przezroczyste, srebrna nakrętka, inne niż na ich str= bardziej eleganckie, walec bez wgłębień przy nakrętce.
Maslo shea, aloes, skwalan, malinka? Reszta mineraly żeby rozświetlić okolice oka, które i tak efekt dają marny. Ok, sklad przyzwoity, ale nie za taka cenę..
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:29   #969
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

tak, wcześniej (dużo wcześniej) krem miał długi skład i naprawdę działał, rozjaśniając moje ogromne zasinienia pod oczami. właśnie przymierzałam się do zamówienia go, a tu takie rozczarowanie...
znacie może coś podobnego ze składu do starej formuły Perfecting Eye Cream?
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:35   #970
aleksandraj1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Kosmetyki Joppa minerals

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się gdzie można kupić kosmetyki do makijażu Joppa Minerals? Są dostępne w jakiś drogeriach? Nigdzie nie mogę na nie trafić a chciałabym wypróbować jakiś puder z tej firmy
aleksandraj1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:40   #971
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki Joppa minerals

Cytat:
Napisane przez aleksandraj1991 Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałabym dowiedzieć się gdzie można kupić kosmetyki do makijażu Joppa Minerals? Są dostępne w jakiś drogeriach? Nigdzie nie mogę na nie trafić a chciałabym wypróbować jakiś puder z tej firmy
Chyba jedynymi dostepnymi stacjonarnie minerałami jest Bare Minerals, reszta to pseudominerały, a firmy, które możesz spotkać na forum mineralnym, dostępne są tylko przez internet. Także nie znajdziesz w żadnej drogerii
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 18:43   #972
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Joppa minerals

Kupowałyscie ostatnio produkty Joppa? Ja sie w ubiegłym roku na nich obraziłam ale brakuje mi brązerow wiec zastanawiam sie czy znow nie zamowic ale boje sie ze znow paczka zaginie a firma sie "wypnie" i nie bedzie odpisywała nawet na maile....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:58   #973
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki Joppa minerals

Czy dysponujecie może zestawieniem wszystkich odcieni? Ciężko połapać się na stronie.
http://www.joppaminerals.com/product...i-Sampler.html
Nigdzie nie widzę, aby był limit tych zestawików na zamówienie, czy Wy widzicie? (Przy innym jest adnotacja, że tylko jeden na klienta).
Szukam czegoś, co zazwyczaj opisane jest jako "light medium warm/golden".
U nich jest to poplątane jak u wielu innych firm i nawet nie ma tabelki/zestawienia.
Myślę nad:
Sunrise
Honey Bisque
Buttered Almond
Praire Wheat
Nutmeg
French Toast
Medium Light 2
Medium Light 2,5
Najchętniej zamówiłabym dwa zestawy próbek po 3, czyli dwa muszę odrzucić.

Jedyne fotki jakie udało mi się znaleźć (album nie jest zbyt pomocny)
http://frugirl.blogspot.com/2008/04/...p-samples.html
http://4.bp.blogspot.com/_TWMTNMSX8V..._5636+copy.jpg
http://frugirl.blogspot.com/2008_04_01_archive.html

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-12-04 o 20:59
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 11:37   #974
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Hej Czy ktoś zamawiał ostatnio z Joppa? Przesyłki docierają do adresatów?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:08   #975
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Hej Czy ktoś zamawiał ostatnio z Joppa? Przesyłki docierają do adresatów?
Ja ostatnio zamawialam kilka razy, ale do Irlandii, wszystko dotarlo bardzo szybko i bez problemu
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:22   #976
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamawialam kilka razy, ale do Irlandii, wszystko dotarlo bardzo szybko i bez problemu
Dzięki za odp może zaryzykuję małe zamówienie
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:48   #977
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Właśnie mają gratisową wysyłkę od $20 i zaryzykowałam zamówienie
Mam nadzieję, że kosmetyki dotrą do moich łapek
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:22   #978
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Przyszło dzisiaj moje zamówienie. Szło mniej niż dwa tygodnie. Niestety, wszystkie próbki zamówionych podkładów są za ciemne I to sporo... Okej, jedna ujdzie, a jeszcze jedna nie jest za ciemna, ale jest za mało żółta.
Słoiczki wyglądają jak Annabelle.
Za to puder simple radiance jest super, przynajmniej taki się wydaje po pierwszych ogledzinach, jak się sprawdzi w ciągu dnia, dopiero sprawdzę. Cieszę się, bo idzie do mnie jeszcze drugie zamówienie z bigiem. Ciężko go opisać, ale miał być lekko rozświetlający i taki jest. Mniej od wszystkich innych, na pewno nie da się go stosować jako rozświetlacz. Bardzo mi się podoba.
Bardzo mile jestem też zaskoczona korektorami- medium wprawdzie za ciemny, ale light idealny- najlepszy, ze wszystkich jakie dotąd miałam! No jest żółtawy, a nie szary, czy zielony Mam też sampel korektora yellow, który jest... mniej żółty od Light :P
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:26   #979
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

A ja wciąż czekam na swoje zamówienie
Zamawiałam 15.03, wysłane zostało 18.03. A ty kiedy zamawiałaś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 17:47   #980
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Zamówiłam 15.03, wysłali 20.03. Pewnie w tym tygodniu i Ty dostaniesz.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:19   #981
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Jakie zamówiłaś odcienie podkładów, że są za ciemne?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:46   #982
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

I dzisiaj druga paczka przyszła
Zamówiłam light i medium light, a z formuły simple radiance kierowałam się porównaniami do light i medium light właśnie. Fajnie, że Ginger akurat trafiłam, ale wiele mogłabym używać jako bronzer.
Mam też próbkę Mountain Dew, ale kompletnie nie wiem, co do jest. Średnie do mocnego krycia? Średnie w porywach . Mnóstwo brokatu!!! Lubię rozświetlające kosmetyki, ale czegoś takiego w życiu nie widziałam. Nie mam pojęcia, jak to zużyć, a gdyby nie znajdowało się w dziale z podkładami, to nie wiedziałabym, co to w ogóle jest, bo na bronzer się nie nadaje. Może ewentualnie puder do ciała.

Róż Pink Lemonade ma cudowny odcień Szkoda, że to nie są czyste minerałki, bo jeśli chodzi o róże/bronzery/korektory, to jest to dla mnie ważna rzecz, gdyż okropnie wolno schodzą...

Dostałam też próbkę tego:
http://www.joppaminerals.com/tinted-...w-larger-size/
Dziwny wynalazek, ciekawe, jak się sprawdzi Jeszcze nie testowałam, ale mam dobre nastawienie. Nie używam kosmetyków kolorowych pod oczy, chyba że mam obrzęk, lub niedopasowany podkład, a do tego mogę dodać trochę sypkiego korektora, bez obaw, że mnie przesuszy. Bardzo mnie cieszy, że dostałam próbkę i dziwię się, że sama nie wpadłam na to, żeby zamówić. I dziwne, że nikt wcześniej tego nie wymyślił, jeżeli spełni moje oczekiwania "estetyczne", myślę, że zamówię, ale nie wiem jeszcze, czy biga, czy kolejną próbkę- zobaczymy jak szybko zużyję.

Co do za ciemnych próbek, to wpadłam na pomysł zużycia ich, wiec jeszcze nie wiem, czy wrzucę do wątku wymiankowego

Jeszcze mała informacja 2- to kolor ciepły, ale (bardzo) pomarańczowy. 2,5 to ciepły z żółtym podtonem.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 17:24   #983
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mam też próbkę Mountain Dew, ale kompletnie nie wiem, co do jest. Średnie do mocnego krycia? Średnie w porywach . Mnóstwo brokatu!!! Lubię rozświetlające kosmetyki, ale czegoś takiego w życiu nie widziałam. Nie mam pojęcia, jak to zużyć, a gdyby nie znajdowało się w dziale z podkładami, to nie wiedziałabym, co to w ogóle jest, bo na bronzer się nie nadaje. Może ewentualnie puder do ciała.

Chodzi moze o Morning Dew, ten niby brazero-podklad? to ciekawe... moze probka jakas felerna, albo formule "ulepszyli"... bo ja mam dwa, ale kupione jakies 3 lata temu. Rzeczywiscie w sloiczku widac sporo drobinek, ale na twarzy wyglada bardzo ladnie - rozswietla i krycie ma super... Ja w ogole przez moment bylam zakochana w podkladach Joppa bo najladniej wygladaly na mojej twarzy i najlepiej kryly ze wszystkich, ktore probowalam, ale strasznie szybko sie po nich zaczynam blyszczec, niezaleznie od uzytej bazy i wykonczenia, no i trwalosc taka sobie, wiec ostatecznie poszly w kat...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 18:07   #984
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No właśnie nie bardzo wiedziałam, co rozumieć przez bronzing formula. Nie mam żadnego porównania, jak wyglądały dawniej.

Natomiast baza do korektora niespecjalnie się sprawdza
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 01:51   #985
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Nie jestem jednak zadowolona. Light 2,5 jest za ciemny, ale nie będę szukać jaśniejszego. Odcień też nie do końca dobry. Zarówno soft jak i full coverage sa wg mnie mocno kryjące. Morning dew zuzyje jako bronzer lub brokat.
Simple radiance ginger sprawuje się całkiem nieźle.
Tinted concelear base nie wiem jak spożytkować.
Korektory są super, ale za rzadko używam.
Podobały mi się pudry rozświetlajace, ale zdarzają się w nich nieroztarte grudkikoloru...
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:11   #986
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Wciąż nie otrzymałam mojego zamówienia, które zostało wysłane 18-go marca Wysłałam kilka mejli do firmy, napisałam na FB i jedyny odzew był właśnie z fejsa, że moją sprawę przekażą do działu wysyłek. I to była jedyna odpowiedź jakiej się doczekałam Joppa ewidentnie mnie ignoruje
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 14:50   #987
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ponownie wysłałam do nich mejla, tym razem na adres działu wysyłek. Odpowiedź była natychmiastowa Okazało się, że z FB nic do nich nie doszło i ja wcześniej robiłam błąd, bo pisałam odp na mejla z zamówieniem, a takie do nich nie docierają.
Moje zamówienie zostanie ponownie wysłane i nawet bez problemu zmienili mi odcień biga podkładu na jaśniejszy
Mam tylko nadzieję, że ta przesyłka do mnie dotrze.

EDIT
Mam moje zamówienie Dodatkowo dostałam 4 sample: dwa podkłady, puder i spory słoiczek waniliowego mleczka do ciała (ale diabelstwo ma słodki i trwały zapach )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-05-23 o 21:44
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.