Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 18:10   #4741
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja jako anglistka jestem za zostawieniem tego słowa, jest, jak wiele słów w angielskim, krótkie i o wiele lepiej oddające sens niż polski przydługawy opis: "wyciąganie cieni z opakowań" angielski jest świetny i po co komplikować sobie życie...
ok, poddaję się ta polska wersja jest komiczna
a skoro przy problemach językowych - jest jakiś polski odpowiednik na "undertones"? Jak się słyszy i czyta w anglojęzycznych recenzjach, to potem się takie drobiazgi zauważa - zwłaszcza jeśli się ma kolekcję cienie/róży/błyszczyków "niby" tego samego koloru
ale tu słowo "odcienie" nie bardzo pasuje...
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:11   #4742
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Zapomnialas dodac ze B2M to program pozwalajacy wymienic 6 pustych opakowan na pomadke skoro juz sie w ten temat zaglebiamy

Ja tez zaczynalam od przeczytania poprzednich watkow od deski do deski, zeby nie pytac dziewczyn po raz tysieczny o to samo, bo wiem jakie to irytujace

I popieram - jesli czegos nie rozumiesz to my pomozemy.... kto pyta nie bladzi


Kochana za 2 tyg. jade do Polski, wiec w koncu dostaniesz swoja szczotke
no fakt- poleciałam takim skrótem myślowym.
o to wreszcie się porządnie uczeszę a tak serio to mam nadzieję, że testując ją dłużej nie rozczarowałaś się??
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:14   #4743
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja je jakby wklepuję w usta a nie nakłdama normalnie (pociągnięciem), ale też zdarza się, że po jakimś czasie podkreśla suchośc ust, choć wcale nie są wysuszone
ja też tak robię - znaczy wklepuję, to zdecydowanie najlepszy sposób na te szminki
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:46   #4744
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja jestem od niedawna na tym wątku i też musiałam poczytać, żeby zrozumieć także dla chcącego nic trudnego.

a dziewczyny, czy któraś z Was była na makijażu w Mac'u na zaproszenie ? Byłyście zadowolone ?
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 18:50   #4745
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no fakt- poleciałam takim skrótem myślowym.
o to wreszcie się porządnie uczeszę a tak serio to mam nadzieję, że testując ją dłużej nie rozczarowałaś się??


Jestem bardzo zadowolona, to naprawde szczotka warta grzechu
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:04   #4746
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Da się depotować małe palety! Ja właśnie też tak podchodziłam do nich: są, ale nie używam, bo zawsze wpada mi w rękę 15-tka Te małe quady nawet prosto się depotuje. Musisz ściągnąć tą górę- podważyć i ściągnąć. Najlepiej wlać trochę alkoholu albo rozpuszczalnika pod pany aby trochę klej popuścił. JEDNAK i bez tego się da. Wystarczy ostry, cienki nóż i dużo cierpliwości. Delikatnie trzeba podważyć pan, tak jakby nacinać klej?! A quad później można wykorzystać na B2M.
Kiedyś dawałam cienie LE do oddzielnych małych czwórek, aby każdą kolekcję mieć razem, jednak nie używałam ich później, więc wróciłam do 15-tek. Jak na razie depotowałam 2 le quady, ale chyba wszystkie tak potraktuję.
Oh dzieki za podpowiedz
Dokladnie mam tak samo.15 -stkami sie maluje,a o tej czworce dopiero sobie przypomnialam!!
Jutro wyprobuje Twoj pomysl
Immolation my wlasnie nie chcemy popsuc tych cieni
A dzieki depotowaniu (przeniesieniu)ich do duzej paletki 15-stki mamy porzadek w szufladach,niema tyle opakowan,tylko wszystkie cienie razem.
np.palety brazow,fioletow,zieleni.
nadi83 Dziekuje za podpowiedz.
Juz probowalam te pomadki wklepywac,chyba one nie sa dla mnie
Najbardziej podeszly mi "lustre" ,oraz "frost' wykonczenia.
Sa dla mnie najlatwiejsze w nakladaniu i fajnie wygladaja na ustach.
Za to cremesheen'y maja chyba najladniejsze kolory.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

[QUOTE=kasiaj85;22459552]ulala, niemiło, niemiło... ja dwa razy byłam w ZT i jakoś tam mi się atmosferka nie podoba ogólnie... mniej więcej jakby pani w ogóle łaskę robiła że wyjdzie zza lady... jak w prlu...
QUOTE]
Swiete slowa.
Ja za to uwielbiam te Babeczki w Arkadii.
Naprawde konkretne kobitki,znaja sie na rzeczy.Zawsze mile,usmiechniete,pomocne . Widac po nich,ze ciesza sie z kazdej nowej klientki i kazda traktuja jakby byla najwazniejsza.

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2010-10-03 o 19:07
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:09   #4747
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ulala, niemiło, niemiło... ja dwa razy byłam w ZT i jakoś tam mi się atmosferka nie podoba ogólnie... mniej więcej jakby pani w ogóle łaskę robiła że wyjdzie zza lady... jak w prlu...
QUOTE]
Swiete slowa.
Ja za to uwielbiam te Babeczki w Arkadii.
Naprawde konkretne kobitki,znaja sie na rzeczy.Zawsze mile,usmiechniete,pomocne . Widac po nich,ze ciesza sie z kazdej nowej klientki i kazda traktuja jakby byla najwazniejsza.

oj tak! dokładnie mam to samo, do arkadii to aż miło iść i nawet jak tylko się rozglądam i nic nie kupuje to dziewczyny są bardzo miłe, czego nie można powiedzieć o dziewczynach z tarasów. Dlatego ja chodzę już tylko do arkadii
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 19:15   #4748
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
.

Immo... nie osłabiaj mnie, proszę... MACowy wątek rządzi się swoimi prawami, tak jak większość wątków, i tak jak w większości wątków tak i tu mamy słownictwo które znają wtajemniczeni, ale wtajemniczyć się w to nietrudno, wystarczy użyć wyszukiwarki i wpisać nieznane słowo, tak długo jesteś na tym forum i jeszcze nie umiesz z tego dobrodziejstwa korzystać? nie wierzę... no serio, nie będziemy zmieniać słownictwa które dobrze funkcjonuje tylko dlatego że nowo-zarażonym się nie chce wklepać w wyszukiwarkę... Kto chce rozumieć ten rozumie... jak weszłam na forum mineralne to też nie wszystko rozumiałam, dziewczyny mają swój język, ale jak się trochę poczyta, posty czy nawet całe wątki to można załapać. Wątki Chanelowe, Diorowe, Guerlainowe czy inne z kolorówki, pielęgnacji i zapachów, wszystkie mają swoje skróty myślowe, poszczególne kosmetyki mają ksywki, ale jakoś idzie się w tym odnaleźć... Wiem że MACowy długi, lada chwila czeka nas 4ta odsłona () ale trochę pracy i wszystko można... co chwilę dołączają do nas nowi współuzależnieni i nikt nie ma problemów żeby się odnaleźć. Czytaj, szukaj... na pewno się wk
Prawda.
Ja sie przyznam,ze zanim sie tu odezwalam ,przeczytalam prawie 2 watki
Ale dla mnie to czysta przyjemnosc,tak badzo mnie MAC wkrecil
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:19   #4749
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
A co do słownictwa.......... Wujek Google prawdę Ci powie i jakoś się odnalazłam .
Jak mówi nasze polskie przysłowie (a przysłowia mądrością narodu ponoć są ) : Jesli weszłeś między wrony, musisz krakać jak i one
Ja na początku przyjaźniłam się bardzo z Ciocią Youtube
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:27   #4750
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
oj tak! dokładnie mam to samo, do arkadii to aż miło iść i nawet jak tylko się rozglądam i nic nie kupuje to dziewczyny są bardzo miłe, czego nie można powiedzieć o dziewczynach z tarasów. Dlatego ja chodzę już tylko do arkadii
Ja tez.
W Z.T. mam wrazenie,ze im wieksze zakupy tam robie,tym gozej tam na mnie patrza,traktuja...
Dziwne
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:35   #4751
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ja tez.
W Z.T. mam wrazenie,ze im wieksze zakupy tam robie,tym gozej tam na mnie patrza,traktuja...
Dziwne
ja robiłam pierwsze i na razie jedyne stacjonarne zakupy w MAC właśnie w ZT i szczerze mówiąc bardzo miło wspominam, ale mnie obsługiwał jakiś mężczyzna
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 19:50   #4752
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja robilam moje zakupy w Arkadii i bylo bardzo miło, ale w ZT mimo ze nic nie kupilam nie bylo wcale nieprzyjemnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:51   #4753
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie wiem,moze jestem troszke przewrazliwiona
Takie jest moje wrazenie.

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2010-10-03 o 19:52
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:03   #4754
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja na początku przyjaźniłam się bardzo z Ciocią Youtube
A tak, Ciocia YT też jest niezawodną skarbnicą wiedzy n/t MACa i nie tylko (ale kusicielką i prowoderką kojelnych zakupów zarazem , stety lub niestety...)

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Jeśli chodzi o obsługę to polecam Kraków - za każdym razem jak jestem w krakowskim MACu to wychodzę naładowana pozytywną energią na dobrych kilka dni
... no ale przecież specjalnie przez pół Polski jechać nie będziecie , choć zapraszam serdecznie

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-10-03 o 20:04
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:09   #4755
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obsługę to polecam Kraków - za każdym razem jak jestem w krakowskim MACu to wychodzę naładowana pozytywną energią na dobrych kilka dni
... no ale przecież specjalnie przez pół Polski jechać nie będziecie , choć zapraszam serdecznie
hehe napewno kiedys skorzystam
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:21   #4756
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Na puder z kolekcji VV już nie mam szans, ale teraz moim must have jest podkład PL. I mam nadzieję, że uda się mi go zdobyć Tylko zastanawiam się, jakie kolory są niezbędne? Kamilu - pomożesz? Odcieni jest wiele, ale ja bym chciała ze 4 takie, które będę mogła mieszać
sam musze wybrac jakieś 4 ale pewnie bedzie coś w stylu:
NC15
NC30
NC42/45
NW20/25

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ok, poddaję się ta polska wersja jest komiczna
a skoro przy problemach językowych - jest jakiś polski odpowiednik na "undertones"? Jak się słyszy i czyta w anglojęzycznych recenzjach, to potem się takie drobiazgi zauważa - zwłaszcza jeśli się ma kolekcję cienie/róży/błyszczyków "niby" tego samego koloru
ale tu słowo "odcienie" nie bardzo pasuje...
''ton'' np różowy z zółtym tonem albo bez z tonem szarawym
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:56   #4757
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja robiłam pierwsze i na razie jedyne stacjonarne zakupy w MAC właśnie w ZT i szczerze mówiąc bardzo miło wspominam, ale mnie obsługiwał jakiś mężczyzna
Czyżby taki przemiły chłopak o długich blond wlosach? Jeśli tak, to ja przyznam, że świetnie mi się z nim rozmawiało (przy okazji zakupów z FF) i wyszłam bardzo zadowolona
Natomiast ostatnio...
Następnym razem chyba jednak pojadę do Arkadii ale najpierw sprawdzę, czy nie ma miłego pana w ZT
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:00   #4758
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Wróciłam z tryiumfalnego podboju Wrocławia Mam co chciałam, a nawet więcej i kolejną pozycję na wishlistę Rano jeszcze wszystko było, żadnych SOLD OUTow, ale nie wiem jak sytuacja przedstawia się teraz. Kupiłam 2 błyszczyki, Greasepaint'a i puder sypki w jaśniejszym odcieniu + z Back2MAC szminkę Nie kupiłam za to pustej 15stki bo nie było i nie wiadomo kiedy będzie

Corii ja rozumiem ta dumę Mnie też rozpierała jak zdepotowałam wszystkie swoje cienie
Moja mama chciała kupić 15-stkę i oczwiście nie było więc została z samymi wkładami.A quadówwogóle nie ma bo będą nowe udoskonalone ale nie wiadomo kiedy.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:05   #4759
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Czyżby taki przemiły chłopak o długich blond wlosach? Jeśli tak, to ja przyznam, że świetnie mi się z nim rozmawiało (przy okazji zakupów z FF) i wyszłam bardzo zadowolona
Natomiast ostatnio...
Następnym razem chyba jednak pojadę do Arkadii ale najpierw sprawdzę, czy nie ma miłego pana w ZT
tak-tak, taki trochę opalony w kucyku, młody bardzo miły mimo późnej pory, bo już prawie zamykali
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:05   #4760
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
sam musze wybrac jakieś 4 ale pewnie bedzie coś w stylu:
NC15
NC30
NC42/45
NW20/25
Dzięki Kamilu

P.S. Masz Ty tego bloga, o którym czytałam w 2-giej części wątku Macowego? Przyznam szczerze, że bardzo dobrze mi się czyta to, co piszesz (z racji wykonywanego zawodu). A że uczymy się całe życie, to wszystkie Twoje wskazówki są niezwykle cenne.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:05   #4761
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamilu, napisz parę słów odnośnie tego korektora brzoskwiniowego/morelowego??? Czy nadaje się do każdej karnacji, maskuje cienie lub daje świeże spojrzenie dla zmęczonych oczu?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:21   #4762
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
tak-tak, taki trochę opalony w kucyku, młody bardzo miły mimo późnej pory, bo już prawie zamykali
to bardzo utalentowany makijazysta, pracowałem kiedyś z nim przy okazji jednego projektu

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Dzięki Kamilu

P.S. Masz Ty tego bloga, o którym czytałam w 2-giej części wątku Macowego? Przyznam szczerze, że bardzo dobrze mi się czyta to, co piszesz (z racji wykonywanego zawodu). A że uczymy się całe życie, to wszystkie Twoje wskazówki są niezwykle cenne.
nie mam czasu na blog niestety, ledwo wszystko ogarniam

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kamilu, napisz parę słów odnośnie tego korektora brzoskwiniowego/morelowego??? Czy nadaje się do każdej karnacji, maskuje cienie lub daje świeże spojrzenie dla zmęczonych oczu?
to jest Studio finish z linii Pro, on jest intensywnie pomarańczowy jak skórka mandarynki, ale jak dodasz odrobine do jasnego bezu (kremowego albo płynnego) to wychodzi ładna morelka, taka minimalnie łososiowa, kiedys o tym pisałem dlaczego lubie takie tony pod oczy, szczegónie przy duzych sińcach
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-10-03 o 21:29
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:30   #4763
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to jest Studio finish z linii Pro, on jest intensywnie pomarańczowy jak skórka mandarynki, ale jak dodasz odrobine do jasnego bezu (kremowego albo płynnego) to wychodzi ładna morelka, taka minimalnie łososiowa, kiedys o tym pisałem dlaczego lubie takie tony pod oczy, szczegónie przy duzych sińcach
OK dzięki za info.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:41   #4764
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Tak, takie lekko morelowe/łososiowe tony pięknie ukrywają zasinienia
Hmmm... Opalony, młody, w kucyku...Brzmi ciekawie I do tego utalentowany - to już mieszanka wybuchowa. Następnym razem chyba zahaczę o warszawskie ZT
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 22:47   #4765
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
''ton'' np różowy z zółtym tonem albo bez z tonem szarawym
Kajol chciałam napisać o tonach ale Kamil mnie ubiegł... ja czasem, na własne potrzeby używam słowa "podtony" z racji tego że od kilku lat myślę dwujęzycznie i niestety to ma swoje wady, często kalki na jakie ktoś nieznający angielskiego by w życiu nie wpadł u mnie się sprawdzają bo wiem od czego to się wzięło i jakoś łatwiej mi to ogarnąć

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
nadi83 Dziekuje za podpowiedz.
Juz probowalam te pomadki wklepywac,chyba one nie sa dla mnie
Najbardziej podeszly mi "lustre" ,oraz "frost' wykonczenia.
Sa dla mnie najlatwiejsze w nakladaniu i fajnie wygladaja na ustach.
Za to cremesheen'y maja chyba najladniejsze kolory.
prawda, chociaż na przykład teraz z kociej kolekcji Cremesheenem jest Drive Me Wild i ma ZUPEŁNIE inne wykończenie niż na przykład Fanfare z reg.

Cytat:
Swiete slowa.
Ja za to uwielbiam te Babeczki w Arkadii.
Naprawde konkretne kobitki,znaja sie na rzeczy.Zawsze mile,usmiechniete,pomocne . Widac po nich,ze ciesza sie z kazdej nowej klientki i kazda traktuja jakby byla najwazniejsza.
a tak, w Arkadii jest super atmosfera. Tak jak zresztą we Wrocławskim MACu gdzie praktycznie czuję się jak wśród "swoich" dziewczyny rozumieją uzależnienie i nie mrugnęły jak ostatnio trzy razy wracałam żeby "jeszcze tylko jedną rzecz" dokupić hihi bo ja mam problem z podejmowaniem decyzji... niestety...

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Prawda.
Ja sie przyznam,ze zanim sie tu odezwalam ,przeczytalam prawie 2 watki
Ale dla mnie to czysta przyjemnosc,tak badzo mnie MAC wkrecil
a pewnie że to przyjemność ja tu siedzę od pierwszego wątku w zasadzie.... musiałabym kiedyś, z sentymentu, przeczytać sobie moje MACowe początki...

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja na początku przyjaźniłam się bardzo z Ciocią Youtube
hehehe! fajne są też ciotki Temptalia i Specktra, linkowałam wcześniej... albo Google Images
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 01:35   #4766
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
ja jestem od niedawna na tym wątku i też musiałam poczytać, żeby zrozumieć także dla chcącego nic trudnego.

a dziewczyny, czy któraś z Was była na makijażu w Mac'u na zaproszenie ? Byłyście zadowolone ?
ja byłam dwa razy i we wtorek jestem umówiona na kolejny. Za pierwszym razem miałam mega zwariowany makijaż poszalałyśmy, miałam na powiece bardzo intensywne odcienie seledynu, zieleni i brązu, na dole ciemna zieleń i gruba, roztarta czarna krecha rewelacyjnie to wygladało. Natomiast ostatnio miałam smoky eyes na brazowo z satin taupe w roli głównej i ciemne, fioletowo-brązowe? usta. Fajnie wyglądały, ale szybko je zmyłam bo ludzie się na mnie dziwnie patrzyli Ogólnie panie z Mac;a (krakowskiego) głównie czerpią inspirację z tego w co jestes ubrana ja bardzo polecam wykorzystać takie zaproszenie na makijaż. Sama jestem makijażystką, a z wielką chęcią oddaję się w ręce innych, żeby zobaczyć jaką oni mają wizję.
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:57   #4767
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Hmmm... Opalony, młody, w kucyku...Brzmi ciekawie I do tego utalentowany - to już mieszanka wybuchowa. Następnym razem chyba zahaczę o warszawskie ZT
Szyna, wierz mi, warto
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:01   #4768
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a tak, w Arkadii jest super atmosfera. Tak jak zresztą we Wrocławskim MACu gdzie praktycznie czuję się jak wśród "swoich" dziewczyny rozumieją uzależnienie i nie mrugnęły jak ostatnio trzy razy wracałam żeby "jeszcze tylko jedną rzecz" dokupić hihi bo ja mam problem z podejmowaniem decyzji... niestety...
Hi hi, skąd ja to znam ... ostatnio w Magnolii tez się wracałam dokupić coś, przedostatnim razem też, Pan Adam zdziwiony nie był, chyba już niejedno widział
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
ja byłam dwa razy i we wtorek jestem umówiona na kolejny. Za pierwszym razem miałam mega zwariowany makijaż poszalałyśmy, miałam na powiece bardzo intensywne odcienie seledynu, zieleni i brązu, na dole ciemna zieleń i gruba, roztarta czarna krecha rewelacyjnie to wygladało. Natomiast ostatnio miałam smoky eyes na brazowo z satin taupe w roli głównej i ciemne, fioletowo-brązowe? usta. Fajnie wyglądały, ale szybko je zmyłam bo ludzie się na mnie dziwnie patrzyli Ogólnie panie z Mac;a (krakowskiego) głównie czerpią inspirację z tego w co jestes ubrana ja bardzo polecam wykorzystać takie zaproszenie na makijaż. Sama jestem makijażystką, a z wielką chęcią oddaję się w ręce innych, żeby zobaczyć jaką oni mają wizję.
Tez byłam 2 razy na makijazu i czeka jeszcze 3 zaproszenie Ale ja nie poszalałam, ponieważ nie szłam na żadną imprę ani nić, to kazałam sie umalować tak, zeby było wyraziście, ale bez szaleństw Mnie się podobało
Za następnym razem poszaleję w makeupem

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Powiedzcie Dziewczyny, naprawde warto ten chłodzący puder z serii Disneya? Co on naprawdę robi na twarzy? I czy kolor jest jeden czy dwa?
I warto fluid F&B? Bo stoję przed dylematem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:03   #4769
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a tak, w Arkadii jest super atmosfera. Tak jak zresztą we Wrocławskim MACu gdzie praktycznie czuję się jak wśród "swoich" dziewczyny rozumieją uzależnienie i nie mrugnęły jak ostatnio trzy razy wracałam żeby "jeszcze tylko jedną rzecz" dokupić hihi bo ja mam problem z podejmowaniem decyzji... niestety...
Wrocławskie Makówki to na prawdę świetne dziewczyny.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:12   #4770
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wrocławskie Makówki to na prawdę świetne dziewczyny.
Zgadzam się w 100%. Dla mnie to najlepsza ekipa z polskich MACow, najgorzej natomiast wspominam ZT, gdzie robiłam naprawdę duże zakupy i potrzebowałam fachowej porady na początku swojej drogi z MACiem, a pani obsługiwała mnie tak jakby chciała się mnie pozbyć ze sklepu
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.