Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 18:31   #3211
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

własnie jak nasze blogowe dzieciaki ??
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:41   #3212
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Sztanko nie wiem czy powinnam wtajemniczac sie w watek azjatyckich mazideł
Gdybym wiedziała że tak w to wpadnę też bym nie zaczynała
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:22   #3213
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29894386]A jak ze składem? [/QUOTE]
Fajny jest: Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Glyceryl Oleate, Inulin, Sorbiton, Citric Acid, Pafrum (Essential Oils), Polyglyceryl-10 Laurate, Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Ananas Sativus Fruit Extract, Cocos Fruit Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Phytic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate.
Zel się nazywa Coconut Dream - Sante.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu wyczekiwaną nagrodę z Biolandera. Zdjęcie kiepskie, bo robione przed chwilą, ale wszystko widać

- olej arganowy
- mydło savon noir
- rękawica Kessa
- 2 próbki serum Anti Age
- 2 próbki szamponu
- 2 próbki masła Karite

Jakby ktoś chciał te próbki serum i szampon to się do mnie zgłosić, chętnie prześle
Super rzeczy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zazdroszczę nowych, cudnych mydełek

Tuli w formie kuli? Super!! Lubię takie kulki
Ja tez takie chce
No użyj i napisz czy fajne

Kokos+ananas musi byc fajny!
O kurcze - z tego co pamietam bardzo Ci zależało na tym filtrze
Kotwilka, napisz skargę. Ja miałam swojego czasu straszne problemy zlistonoszem, chodziłam kilka razy na poczte i rozmawiałam z jego przełożonymi ale to nic nie dało. Napisałam skarge do centrali i sprawa została załatwiona w ciągu tygodnia. A skoro kolejna przesyłka Ci przepadła to tym bardziej powinnas.


fajnie, że się doczekałaś
Powiem Ci, że tem krem naturado karite z olejem winogronowym to zarąbiście boski kremik Ja go wuwielbiam, mam chyba 3 opakowanie 150ml - taki uniwersalny, nawilżający krem. Dla całej rodziny.
Może jednak iHerb dojdzie - dziś dostalam przesyłkę, na której już postawiłąm krzyżyk - wysłana 14 września z UK!!!
Ale złoże na pewno jakąś reklamację.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
talk jest naturalny. wszedzie tak samo jak np. mika. pewnie mozna je mniej lub bardziej naturalnie czyscic ale to jest tak jak z gliceryna na przyklad. w kosmetykach nienaturalnych tez znajdziesz gliceryne roslinna, bo nie ma sensu jej syntetycznie wytwarzac. i jak kotkwilka pisala, talk przy wdychaniu jest szkodliwy i ewentualnie moze zapychac, ale bedzie zapychal jak kazdy inny mineral, bo jest to jakas tam "kruszynka" na twarzy i jak w pory wlezie, no to co zrobisz
ktoras pisala, ze sie obawia destabilizacji filtra. ja sie ciagle zastanawiam, dlaczego wszyscy sie koncentruja na destabilizacji przez talk i mike, a nie wspominaja, ze np. dwutlenek tytanu czy tlenek cynku tez dzialaja destabilizujaco. i pewnie masa mineralow tak dziala - moze to chodzi o zdolnosci absorpcyjne? w tej sytuacji proponowalabym chyba uzycie nienaturalnych, silikonowych produktow - mineraly w silikonowych otoczkach sa "oddzielone" od potencjalnych filtrow i nic im nie zrobia.
ja postanowilam nie panikowac, filtr mam w make-upie i pudruje go sobie dodatkowo i blada chodze jak smierc widocznie nic mi sie nie zdestabilizowalo jeszcze, bo zadnych przebarwien i innych tego typu problemow nie mam. wiec przestalam sie tym przejmowac
Dwutlenek tytanu i tlenek cynku same w sobie są filtrami uv.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kochane moje, dostałam maila od tego użytkownika allegro, myslę, że niektórym może sie on spodobać

W dniach 10-18 X 2011 zapraszam Państwa na Allegro na PROMOCJĘ pędzli Lumiere z poprzednich kolekcji
Rabat do 30% !

Dome Eye Blender 22 zł -->16 zł
Large Eye Buki
22 zł -->
16 zł
Liner & Brow
18 zł -->
12 zł
Large Flat Top
56 zł -->
39 zł
Long Handled Kabuki
52 zł -->36 zł

To może być ostatnia szansa na zakup rewelacyjnych brązowych pędzelków typu Kabuki i Flat Top. Są naprawdę niepowtarzalne i trudno dostępne.
SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Polecam również na jesienną wyprzedaż podkładów Cashmere oraz Luminesse
- ostatnie sztuki już w cenie 22 zł za 4 g
Ooo, ktoś miał któryś z tych pędzli?
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Sztanko nie wiem czy powinnam wtajemniczac sie w watek azjatyckich mazideł

poszlam do internetowego phenome, wrzucialm 3 rzeczy a koszt wysylki 20zł!!!! wrzuciłam 3 cięższe rzeczy i wysyłka 20 zł!!! chyba przesada, jak uwazacie, zrezygnowałm z zamówienia....
No faktycznie, 20 zł to spora przesada.,. Chyba, że to kurier?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:29   #3214
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar - jak Niunia? Co lekarz powiedział?

Małgosia - z Córcią już wszystko ok?
U nas wirus - już Joa załapał, oboje na diecie:/
I też jestem ciekawa co tam z małym policzkiem, pewnie już były dziewczyny u lekarza

A i mydła mi się kończą - jakby ktoś zamawiał z Tuli,z LF czy cokolwiek podobnego do Warszawy to chętnie dołączę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:39   #3215
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To ja się obawiam o filtry - i właśnie nakładam na niego makijaż paramineralny,taki z silikonami (jak mniemam - stara wersja TBS; Smashbox; Yves Rocher To te chrzczone minerały - z naturalnych jako tako leży mi tylko Blusche.
No nie wykluczam,że trochę przesadzam z tą ochroną,ale wierzcie mi,mam blondynkowatą gębę z ogromną skłonnością do przebarwień i jak rok długi i szeroki lecę na kwasach i retinolu,więc już mam chyba nerwicę na tym tle

Dziewczyny,poratujcie,dzi ś moja córa choruje zaczęło się już wczoraj po południu) - całą noc brzuszek bolał bardzo,masowałam,robiłam okłady i dałam dwa razy po połówce nospy (ona ma 7,5 roku). I się zastanawiam,co można jeszcze na ból brzucha u dziecka??? Obawiam się,że do pediatry nie ma co lecieć,prawda? Zwłaszcza,że u nas tłok i ciężko się wcisnąć z dnia na dzień...
hmm..zoladek, wzdecia.. goraczkuje?

No-spa jest dosc srednia jesli chodzi o bol, moze daj po prostu p/bolowy.
na wzdecia polecam herbatke z krwawnika - swietna jest
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 22:59   #3216
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Teraz tak zaczęłam kupować perfumyprzez te wszystkie zakupy będę chodzić nago(bo mi kasy nie wystarczy na ubrania) ale będę wymalowana jak lala i będę pięknie pachnieć

Bronzery używam tylko ciemne ale w LUMIERE napewno coś znajdziesztylko nie wiem jak z matowym
Grazkako może Ci bardziej pomoże
Ale świetny pomysł z tymi zakupami rozbiórkowymi, naprawdę Szatanka u mnie też jak tak dalej pójdzie to będę chodziła nago, problem w tym, że zima idzie

Przepatrze sobie te brązerki, dzięki Nie wiem tylko jakby się do tych brązerów miał fakt, że ich minerały mnie zapychają Jak myślicie, brązery mogłyby mi zaszkodzić?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś ten brązer haushkowy zniechęcił... ale jak mówiłam,jestem okropnie pod tym względem ostrożna. Tylko delikatny odcień chłodnego brązu mi pasuje.

Otóż pani kosmetyczka/przedstawicielka marki wise najpierw odgoniła mnie od serii antyage - zaczęłąm się tłumaczyć,żem jest po czterdziestce,a ona,czy może mnie obejrzeć - to się zgodziłam. Ogólnie powiedziała,że dobrze jest,że mam się trzymać z dala od tej serii dla starych bab ale po omacaniu mojego pyska wskazała (celnie) moje problemy zdrowotne (hormony-tarczyca i złe odżywianie Powiedziała,że to widać na mojej twarzy

Co do the secret soap store to było stoisko ze wszystkimi kosmetykami i te które sprzedają w Sp to nie polecam Ja wzięłam serię gabinetową (do SPA w zasadzie) i ona ma ekocerty.
Tylko kurcze już nie będzie nigdzie dostępna.... do następnych targów. Masła użyłam wczoraj wieczorem i jest boskie i obłędne,a dziś rano zrobiłam se maskę i też mi się podoba
To nie będę się specjalnie napalać na ten brązer Hauschkowy

Rany, faktycznie babeczka z sercem podchodzi do swojej pracy, chciałabym żeby mnie ktoś tak oglądnął Choć aż się boję co by powiedział

Czyli słusznie byłam podejrzliwa do sklepowej serii tej firmy, dobrze wiedzieć, że jest wersja gabinetowa i w dodatku taka fajna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja po prostu jestem niedojrzała emocjonalnie,to się rzuca na mój wygląd;mój syn błaga mnie,żebym zaczęła wyglądać jak inne mamy
Nie Ty jesteś po prostu piękna i młoda, duchem i ciałem

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
SkinFood

Czyścioszki i maski są super(choć nie każde)
Ale mnie kusza te kosmetyki skinfood

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu wyczekiwaną nagrodę z Biolandera. Zdjęcie kiepskie, bo robione przed chwilą, ale wszystko widać

- olej arganowy
- mydło savon noir
- rękawica Kessa
- 2 próbki serum Anti Age
- 2 próbki szamponu
- 2 próbki masła Karite

Jakby ktoś chciał te próbki serum i szampon to się do mnie zgłosić, chętnie prześle
o rany jakie cuda! Daj znać koniecznie jak mydło savon noir

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żeby nie było całkiem offtopowo wrzucam fotki z ostatnich i przedostatnich zakupów
masło(antycellulit i ujędrnienie) i maska (borowinowo algowa) Yerba Mate Probiotics;między nimi 10x żel pod oczy JMO; peeling solny do twarzy Jericho;tusz Logony;Kanu olejek do masażu;odżywka intensywna z JMO + próbki
Jakie piękne zakupy Ale fajna maseczka do ciała Jak po pierwszych testach? Ile kosztowała? Tak pytam bo the secret soap store będzie na targach w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Może jednak iHerb dojdzie - dziś dostalam przesyłkę, na której już postawiłąm krzyżyk - wysłana 14 września z UK!!!
Ale złoże na pewno jakąś reklamację.
Łoo matko Nic dziwnego, że spisałaś paczuche na straty, troche jej zeszło zanim do Ciebie dotarła
Możne przesyłka z iHerb też się cudownie znajdzie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-11 o 23:01
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 04:29   #3217
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
zwykle nie kuszą mnie szampony ale brązowy cukier


E tam, nie zna się

Ja tylko na szybciuśko bo wróciłam z pracy dopiero niedawno a jeszcze mam kupę roboty w domu
Przyszły tuli mleko z miodem jest super! mozna je powiesić pod prysznicem i pachnie obłędnie! a jutro potestuję też jedwab-kokos do włosów

Anakazar buziaki dla małej, biednej buzi
Ja właśnie czekam na mydełka z tuli tez wziełam mleko z miodem i nie moge sie doczekać

też czekam na wieści od anakazar
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 10:27   #3218
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny dziękuję za troskę,kochane jesteście wszystkie

Córcia właśnie siedzi zupełnie nieświadoma i wcina delicje rozanielona niesamowicie,bo słodycze dostaje bardzo rzadko.

Pediatra powiedział,żeby używać oliwki i jeśli w ciągu tygodnia nie przejdzie to wtedy będziemy myśleć i się martwić.A już dzisiaj ledwo,ledwo to coś jest widoczne,więc się nie martwie.Kazał mi schować jej wszystkie mydła,żeby nie miała okazji mydlić tak buzi.

Czasu nie mam zupełnieJeszcze nadrobić was nie mogę,bo mój internet też chyba buntuje się przeciw tej wstrętnej pogodziebo chodzi jakby chciał,a nie mógł
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 11:25   #3219
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
U nas wirus - już Joa załapał, oboje na diecie:/
Dobrze, że się wyjasniło
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Może jednak iHerb dojdzie - dziś dostalam przesyłkę, na której już postawiłąm krzyżyk - wysłana 14 września z UK!!!
Ale złoże na pewno jakąś reklamację.
Może naokoło szła przesyłka
To faktycznie może i iHerb jeszcze idzie.....
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za troskę,kochane jesteście wszystkie

Córcia właśnie siedzi zupełnie nieświadoma i wcina delicje rozanielona niesamowicie,bo słodycze dostaje bardzo rzadko.

Pediatra powiedział,żeby używać oliwki i jeśli w ciągu tygodnia nie przejdzie to wtedy będziemy myśleć i się martwić.A już dzisiaj ledwo,ledwo to coś jest widoczne,więc się nie martwie.Kazał mi schować jej wszystkie mydła,żeby nie miała okazji mydlić tak buzi.

Czasu nie mam zupełnieJeszcze nadrobić was nie mogę,bo mój internet też chyba buntuje się przeciw tej wstrętnej pogodziebo chodzi jakby chciał,a nie mógł
Super!
Tak to właśnie jest - Matka sie martwi, po nocach nie śpi, a Mała już dawno zapomniała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 11:57   #3220
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,osiągnęłam wielki sukces odwodząc moją siostrę od zakupu kremu Idealist Estee Lauder
Za ułamek tej ceny proponowałam jej zrobić kremik/ serum z BU,ale Ona się boi Stanęło więc na jagodowej serii YES TO... może macie z tym jakieś doświadczenia?
Ja też to przechodziłamCi ężko było mi zrezygnować z dobrodziejstw douglasa/sephory na rzecz naturalek
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Spróbuję dać odetchnąć waszym portfelom i kartom i powiem , że dziś mam drugi dzień włosy po umyciu szamponem z brązowym cukrem i nie wygląda to najlepiej - powinnam je wczoraj wieczorem umyć. Będę testować nadal i zdam relacj .




.
uuuffffffffffffffffffffff ffffffff
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
sie smiej, sama Victoria Bekham uzywa kupki także wiesz



Też tym czytałam i jaką kasiore daje za te kupki
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Sztanko nie wiem czy powinnam wtajemniczac sie w watek azjatyckich mazideł

poszlam do internetowego phenome, wrzucialm 3 rzeczy a koszt wysylki 20zł!!!! wrzuciłam 3 cięższe rzeczy i wysyłka 20 zł!!! chyba przesada, jak uwazacie, zrezygnowałm z zamówienia....
Masakra z tą przesyłką.Może jeszcze muszą i na niej zarobić

Małgosiu Jak tym razem Twoja córcia?ja pomyślałam o wypiciu mięty,bo mi pomaga bardzo.Wczoraj wsio wysłałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:06   #3221
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kurza stopa cos mi się wizaz biesi i nie rozwija się pasek narzędzia a chciałam znaleźć gdzie kupujecie same próbki -podpowiecie mi .

anakazar ale sobie twoja karta westchnęła Fajnie , że z małą już po kłopocie
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-12 o 12:17
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 12:07   #3222
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

ciesze sie ze z Waszymi dzieiciakami sie wyjaśniło

nie wiem jak przesyłak z Phenome czy poczta czy list bo nie mozna wybrac tylko jak przelwe to 20 zł a jak pobranie to 23 zł... wybieram sie do D w tym tyg to obadam co mają z phenome.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:24   #3223
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Kurza stopa cos mi się wizaz biesi i nie rozwija się pasek narzędzia a chciałam znaleźć gdzie kupujecie same próbki -podpowiecie mi .

anakazar ale sobie twoja karta westchnęła Fajnie , że z małą już po kłopocie
A próbki czego? Bo nie w temacie jestem
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:30   #3224
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A próbki czego? Bo nie w temacie jestem
Juz znalazlam estyl ale nie ma tam annemarie
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:59   #3225
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Juz znalazlam estyl ale nie ma tam annemarie
Grazka, ja próbki amb dostawałam z matique - przy składaniu zamówienia jak napisałam czego próbki bym chciała, to jak tylko je mieli zawsze przysyłali Z innych sklepów tez dostawałam AMB, dorzucali do zamówienia. Prawde mówiąc nie znam sklepu, w którym możńa ich próbki zakupić.... Jest jeden, gdzie czasem bywają dokupienia próbki podkładów amb.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Tu kupowałam próbki podkładów amb - inne próbki tez maja

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Widziałyście na bu hydrolat z drzewa oliwnego
Miała któraś?
Im dłużej czytam, tym fajniejszy sie wydaje...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 13:21   #3226
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, ja próbki amb dostawałam z matique - przy składaniu zamówienia jak napisałam czego próbki bym chciała, to jak tylko je mieli zawsze przysyłali Z innych sklepów tez dostawałam AMB, dorzucali do zamówienia. Prawde mówiąc nie znam sklepu, w którym możńa ich próbki zakupić.... Jest jeden, gdzie czasem bywają dokupienia próbki podkładów amb.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Tu kupowałam próbki podkładów amb - inne próbki tez maja

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Widziałyście na bu hydrolat z drzewa oliwnego
Miała któraś?
Im dłużej czytam, tym fajniejszy sie wydaje...
Ten hydrolat to jakaś nowość od kilku dni jest dopiero. Cena nie najniższa - ale przynajmniej eko

Tak dumam nad tymi pędzlami Lumiere, czy sobie jakiegoś nie zamówić.. Idę na wątek

A w ogóle, to coś mnie zapchało i wyglądam strasznie Mam 4 potencjalnych winowajców, weź teraz kobieto dojdź który to był Profilaktycznie odstawiłam wszystko, mam szczerą nadzieję, ze nie były to minerały Lumiere
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 13:26   #3227
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

śpieszę napisać ze serum z mącznicy JMO bardzo ładnie daje rade z paskudami na twarzy, Ankaza pisała ze przyspiesza gojenie i potwierdzam ze tak jest, są mniej bolesne i migiem się goją. serum jest bardzo wydajne i chyba lepiej kupic kilka próbek
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 13:38   #3228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ten hydrolat to jakaś nowość od kilku dni jest dopiero. Cena nie najniższa - ale przynajmniej eko

Tak dumam nad tymi pędzlami Lumiere, czy sobie jakiegoś nie zamówić.. Idę na wątek

A w ogóle, to coś mnie zapchało i wyglądam strasznie Mam 4 potencjalnych winowajców, weź teraz kobieto dojdź który to był Profilaktycznie odstawiłam wszystko, mam szczerą nadzieję, ze nie były to minerały Lumiere
Powiem Ci, że ja długo próbowałam zrzucić wine za pogorszenie cery na wiele różnych spraw, byle nie na lumiere i puder bambusowy.....
Niestety to właśnie lumiere było jedną z przyczyn tych kłopotów - odstawiłam minerały, zrezygnowałam tez ze stosowania bambusa w formie primera i było duuużo lepiej.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
śpieszę napisać ze serum z mącznicy JMO bardzo ładnie daje rade z paskudami na twarzy, Ankaza pisała ze przyspiesza gojenie i potwierdzam ze tak jest, są mniej bolesne i migiem się goją. serum jest bardzo wydajne i chyba lepiej kupic kilka próbek
A stosujesz na całą twarz, czy tylko punktowo?
Już żałuję, że nie wzięłąm z 2 próbek przy zamawianiu odzywki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 13:50   #3229
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anulka punktowo na nieprzyjaciół i na T całą
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 13:55   #3230
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka punktowo na nieprzyjaciół i na T całą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:02   #3231
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, ja próbki amb dostawałam z matique - przy składaniu zamówienia jak napisałam czego próbki bym chciała, to jak tylko je mieli zawsze przysyłali Z innych sklepów tez dostawałam AMB, dorzucali do zamówienia. Prawde mówiąc nie znam sklepu, w którym możńa ich próbki zakupić.... Jest jeden, gdzie czasem bywają dokupienia próbki podkładów amb.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Tu kupowałam próbki podkładów amb - inne próbki tez maja[COLOR="Silver"]
Dzięki Anula A czy zamawiałaś tam kilka próbek tego samego rodzju ? Nie było problemu . Coś mi się wydaje , że annemarie stworzone jest dla mnie . Fluid , który testuje po nocy pięknie nawilża mi skórę . Nakładałam go dwa razy na noc rano skóra miód malina zero sebum - nawet na czole a w ciągu dnia skóra matowa , bez potrzeby odciskania chusteczką . Dziś na noc nalożyłam mój stary krem i już tak pięknie nie było ani rano ani po nałożeniu minerałów .

A ja podkład Lumiere VV sobie chwalę i bronzer i róż też .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:04   #3232
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ale świetny pomysł z tymi zakupami rozbiórkowymi, naprawdę Szatanka u mnie też jak tak dalej pójdzie to będę chodziła nago, problem w tym, że zima idzie
Nic mi nie mów o kasie

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Przepatrze sobie te brązerki, dzięki Nie wiem tylko jakby się do tych brązerów miał fakt, że ich minerały mnie zapychają Jak myślicie, brązery mogłyby mi zaszkodzić?
Lumiere też Cię zapycha?



Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ale mnie kusza te kosmetyki skinfood
Są fajne ale nie wszystkie jak w każdej marce
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:09   #3233
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
O właśnie. Do mnie dziś też przyszło Tuli. Pokończyły mi się mydła i zrobiłam zamówienie tydzień temu. Dostałam czekoladkę wersje new. Fajnie wygląda (kulka) i obłędnie pachnie. Aż szkoda użyć.
Ojj czekoladowa kulka musi być fantastyczna!
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za troskę,kochane jesteście wszystkie

Córcia właśnie siedzi zupełnie nieświadoma i wcina delicje rozanielona niesamowicie,bo słodycze dostaje bardzo rzadko.
Ucałuj okruszka
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dzięki Anula A czy zamawiałaś tam kilka próbek tego samego rodzju ? Nie było problemu . Coś mi się wydaje , że annemarie stworzone jest dla mnie . Fluid , który testuje po nocy pięknie nawilża mi skórę . Nakładałam go dwa razy na noc rano skóra miód malina zero sebum - nawet na czole a w ciągu dnia skóra matowa , bez potrzeby odciskania chusteczką . Dziś na noc nalożyłam mój stary krem i już tak pięknie nie było ani rano ani po nałożeniu minerałów .

.
Co to za cudo z annemarie? Mam na liście ich krem i koncentrat

Mydełka tuli są cudne- jestem zachwycona zieloną glinką i mlekiem z miodem- cała łazienka nim pachnie (ale ja mam mini łazienkę, nie muszę się po nim balsamować a użyłam tez kokos-jedwab do włosów super jest, ale lekko obciąża moje włosy.. może za słabo spłukałam, albo dodałam za mało octu?

Mam tyle pracy, że wpadam jak po ogień
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:24   #3234
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dzięki Anula A czy zamawiałaś tam kilka próbek tego samego rodzju ? Nie było problemu . Coś mi się wydaje , że annemarie stworzone jest dla mnie . Fluid , który testuje po nocy pięknie nawilża mi skórę . Nakładałam go dwa razy na noc rano skóra miód malina zero sebum - nawet na czole a w ciągu dnia skóra matowa , bez potrzeby odciskania chusteczką . Dziś na noc nalożyłam mój stary krem i już tak pięknie nie było ani rano ani po nałożeniu minerałów .

A ja podkład Lumiere VV sobie chwalę i bronzer i róż też .
Ja brałam po 1 próbce - nie wiem jak zareagują na większa ilość, bo generalnie te próbki sa darmowe, płaci sie tylko za przesyłkę (zresztą opłate za przesyłke odliczają od zakupów pełnowymiarowych, jesli sie u nich potem cos kupuje)- zapytaj mailem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:26   #3235
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar cieszę się że ze Skarbem jest lepiej dobrze że Ty jesteś też spokojniejsza i nie musisz się zamartwiać
holuś ja od przedwczoraj też smaruję serum z mącznicy i też potwierdzam dobroczynne działanie tylko że ja na noc kładłam 2 razy na całego buziola a rano punktowo ładnie uspokoiła mi się cera i mam wrażenie że się goi wszystko
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:46   #3236
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
śpieszę napisać ze serum z mącznicy JMO bardzo ładnie daje rade z paskudami na twarzy, Ankaza pisała ze przyspiesza gojenie i potwierdzam ze tak jest, są mniej bolesne i migiem się goją. serum jest bardzo wydajne i chyba lepiej kupic kilka próbek
No fajnie,że i Tobie pasuję.Jest tak wydajne,że w ciągu 6 miesięcy nie wyobrażam sobie zużyć całej buteleczki
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
.

A stosujesz na całą twarz, czy tylko punktowo?
Już żałuję, że nie wzięłąm z 2 próbek przy zamawianiu odzywki
Ja na paskude tylko jak się jakaś pojawi
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ucałuj okruszka

Mydełka tuli są cudne- jestem zachwycona zieloną glinką i mlekiem z miodem- cała łazienka nim pachnie (ale ja mam mini łazienkę, nie muszę się po nim balsamować a użyłam tez kokos-jedwab do włosów super jest, ale lekko obciąża moje włosy.. może za słabo spłukałam, albo dodałam za mało octu?
Ucałowana
Mleko i miód?jakaś nowość chyba?
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Anakazar cieszę się że ze Skarbem jest lepiej dobrze że Ty jesteś też spokojniejsza i nie musisz się zamartwiać
holuś ja od przedwczoraj też smaruję serum z mącznicy i też potwierdzam dobroczynne działanie tylko że ja na noc kładłam 2 razy na całego buziola a rano punktowo ładnie uspokoiła mi się cera i mam wrażenie że się goi wszystko


Super,że i Tobie pasuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:38   #3237
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wiem że to nie wątek o włosach ale też będzie miało związek z naturą (naturalnym kolorem włosów)no i tutaj czuję się najbardziej swojsko więc może Wy mi powiecie co robić. Mam kolor naturalny ciemny blond przełamany kasztanem no i już od kilku lat farbuję włoski brązami (oczywiście chemicznymi farbami) Wynik tego jest taki że mam bardzo ciemne włosy szczególnie na końcach i ostatnio zamarzył mi się taki jasny złocisty brąz na włosach ale jak przejrzałam wątki na wizażu to oczywiście bez dekoloryzacji się nie obejdzie Wyczytałam, że dosyć dobry jest dekoloryzator z loreala ale kurcze boję się że i tak sobie poniszczę włosy niezależnie od tego czy sama zrobię dekoloryzację w domu czy u fryzjera, no i jeszcze na to od razu farba Chciałam hennować włosy ale miałam podejście z khadi i na razie nie ma to sensu bo włosy sa "przekarmione" chemią i nie przyjmują henny dlatego henna mi się wypłukuje po 2 tygodniach i nie ma śladu. Strasznie jestem zła, bo chciałabym całą pielęgnację zamienić na naturalną łącznie z włosami a ja tu tyle chemii chcę w nie wwalić Masakra z tymi dylematami włosowymi proszę doradźcie/odradźcie/opieprzcie etc. bo nie wiem co robić. Chciałabym z drugiej strony powrócić do naturlanego koloru bo gdyby nie zdjęcia to już nawet nie pamiętałabym jaki mam naturalny kolor ale jakbym miała coś jaśniejszego na całej długości włosów to nie byłoby to takie uciążliwe
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:39   #3238
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczynki jaki polecacie olejek do włosów i szampon z helfy?bo olejki mi się kończą,szampon mam jeden trzeba zakupy zrobić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:40   #3239
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki jaki polecacie olejek do włosów i szampon z helfy?bo olejki mi się kończą,szampon mam jeden trzeba zakupy zrobić
Ja Aniu mam vatikę i sesę i oba lubię sesa trochę śmierdzi jak ktoś jest wrażliwy na zapachy słyszałam też że olejki khadi są fajne ale jeszcze nie miałam przyjemności ich używać
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:39   #3240
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dzięki Anula A czy zamawiałaś tam kilka próbek tego samego rodzju ? Nie było problemu . Coś mi się wydaje , że annemarie stworzone jest dla mnie . Fluid , który testuje po nocy pięknie nawilża mi skórę . Nakładałam go dwa razy na noc rano skóra miód malina zero sebum - nawet na czole a w ciągu dnia skóra matowa , bez potrzeby odciskania chusteczką . Dziś na noc nalożyłam mój stary krem i już tak pięknie nie było ani rano ani po nałożeniu minerałów .

A ja podkład Lumiere VV sobie chwalę i bronzer i róż też .
Z tej stronki co Anula podała ja zamawiałam kiedyś próbki różnych podkładów.. i z jednej firmy poprosiłam o 2 kolory po 2 sztuki, nie odpisali ale próbeczki przyszły wszystkie które chciałam Najwyżej zapytaj ich wcześniej

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów o kasie

Lumiere też Cię zapycha?

Są fajne ale nie wszystkie jak w każdej marce
Aa tam kasa, szczęście się liczy

Niestety Lumiere też mnie zapychało A je też polubiłam

A znasz może jakieś godne polecenia perełki tej firmy?

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
śpieszę napisać ze serum z mącznicy JMO bardzo ładnie daje rade z paskudami na twarzy, Ankaza pisała ze przyspiesza gojenie i potwierdzam ze tak jest, są mniej bolesne i migiem się goją. serum jest bardzo wydajne i chyba lepiej kupic kilka próbek
a ja głupia nie zamówiłam sobie próbek tego serum, gdzie ja miałam rozum Ciesze się, że tak się sprawdziło


Od jutra w superpharm promocja: przy zakupie dowolnego produktu AA ECO lub AA Sensitive Nature Spa w prezencie żel do mycia ciała AA ECO o poj. 200 ml. Promocja ważna do wyczerpania zapasów.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-12 o 19:05
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.