zabiegi odmładzające - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 22:28   #61
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
świetnie to czekamy na info
ja bardziej czekam od ciebie hehehee
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:33   #62
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
fajnie by bylo, jakby ten laser sie jakos nazywał, albo miał odpowiednie częstotliwości bądz dlugośc fal, jakmozna to tak okreslić.
znalazłam coś na temat lasera VPL

http://www.optopol.com.pl/332.php
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 11:54   #63
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

a ja znalazłam coś takiego, no ciekawe, ciekawe
a propos różnic między IPL i VPL to piszą tam, że podobno zabiego VPL ma mniej boleć niż IPL....
<ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-25 o 22:12
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:20   #64
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

znalazłam też takie opracowanie i na samym koncu jest po prostu zdanie, że VPL jest znacznie efektywniejsze niż IPL, o!... no i droższe kilka razy
http://www.mccueplc.com/technical/laservsIPLvsVPL.html
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 17:53   #65
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
Diakini,
a co to za produkty, których można mniej a efekt dobry?stosowałaś?
Sa to preparaty specjalnie usieciowanego kwasu hialuronowego - Restyla vital
podaje się go też igłą jak w mezoterpii i w zależności od wieku potrzebne są 2-4 zabiegów co miesiąc
efekty naprawdę reqelacyjne, żaden krem tego nie zrobi
pozdrawiam
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 20:01   #66
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
a ja znalazłam coś takiego, no ciekawe, ciekawe
a propos różnic między IPL i VPL to piszą tam, że podobno zabiego VPL ma mniej boleć niż IPL....
http://www.derma-news.pl/pliki_pdf/nr_2007_13.pdf
mnie tam zabieg z użyciem VPL bolał, we wtorek idę do lekarza na następny z tym że tym razem bede miała ze znieczuleniem
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 14:33   #67
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

dziewczyny własnie wróciłam z zabiegu, wrazenia opisałam w watku o fotoodmładzaniu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35903
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 09:49   #68
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

cześć Madziorka, właśnie czytałam, a jakie to znieczulenie? masc czy coś takiego?sorry, że pytam, jeśli, o tym pisałaś wcześniej bede musiala sie wybrac na ten VPL...nie sprobuję to się nie dowiem ciekawe czy tę dermabrazję można wykonać jak się ma rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy? bo ja miałam robionę mikrodermabrazję i szczerze mówiąc to to samo jak peeling w domu... w każdym razie pisz Madziorka, czekamy
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:52   #69
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
cześć Madziorka, właśnie czytałam, a jakie to znieczulenie? masc czy coś takiego?sorry, że pytam, jeśli, o tym pisałaś wcześniej bede musiala sie wybrac na ten VPL...nie sprobuję to się nie dowiem ciekawe czy tę dermabrazję można wykonać jak się ma rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy? bo ja miałam robionę mikrodermabrazję i szczerze mówiąc to to samo jak peeling w domu... w każdym razie pisz Madziorka, czekamy
znieczulenie miałam maścią emla, buzia cała mi po niej zdrętwiała.

Jestem pierwszy dzień po zabiegu, buzia jeszcze jest podrazniona, ma delikatny czerwony kolor i troszkę mnie piecze, po za tym mam takie zadrapania na twarzy od tej dermabrazji i strupki w miejscu przebarwień, mimo ze jeszcze twarz nie doszła do siebie widoczne jest wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek oraz zwiekszenie elasyczności skóry (nie miałam rano odgnieceń na twarzy), buzia ma ładny zdrowy kolor i jest jakby bardziej napięta, narazie to tyle będe was informować na bierząco o efektach.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:29   #70
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Wczoraj po raz pierwszy byłam na mezoterapii, zdecydowałam się jednak na igłową. Lekarz powiedział, że jeśli to zniosę to efekty na pewno będą lepsze jak przy bezigłowej. Dostałam koktajl z witamin i menerałów na twarz, okolice oczu i szyję. Zapłaciłam 150zl. Sam zabieg nie nalezy do najprzyjemniejszych, jednak igła to igła. Na początku lekarz posmarował mi twarz maścią znieczulającą, opatulił mnie folią i tak lezałam pół godzinki. Po tym czasie zaczęło się nakłuwanie. Trwa to długo (u mnie godzinę), bo praca jest bardzo żmudna. Przy pistolecie idzie szybciej ale też po fakcie skutków ubocznych w postaci siniaczków jest więcej, bo pistolet uderza z większą siłą i nie ma tej precyzji jak przy pojedynczej igiełce. Igła była kilkakrotnie wymieniana, bo jest bardzo cienka i szybko się tępi a wtedy właśnie czuć ukłucia. Po zabiegu byłam upstrzona czerwonymi kropeczkami, skóra ściągnięta i lekko opuchnięta. Jednak mialam sporo ranek, jakby nie patrzeć. Siniaczek tylko jeden i to malutki, na szyi. Dziś jeszcze czuję dosyć nieprzyjemne ściągnięcie skóry. Slady po ukłuciach widoczne tylko kolo oczu. Za 2 tyg mam powtórkę. Pytałam też lekarza o lipolizę w obrębie twarzy, tworzą mi się takie zgrubienia, jakby chomiki. Stwierdził, że jak najbardziej mozna to usunąć, koszt 150zl.
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:29   #71
marcysiagrom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
GG do marcysiagrom
Dot.: MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

Witam
marcysiagrom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 21:03   #72
marcysiagrom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
GG do marcysiagrom
Smile Dot.: zabiegi odmładzające

Witam , Czytam I Czytam ,,,,, I Postanowilam Napisac , Mam 30 Lat I Borykam Sie Z Problematyczna Skora, Przebarwienia, Wypryski, Swiecenie, No I Dochodza Zmarszcki Itd,,, Mialam Robionych Szereg Zabiegow; 15 Zab Mikrodermabrazji, Wszystkie Kwasy-pilingi Jakie Sa Na Rynku, Laser, Oczyszczanie Z Toksyn Itd,,,, Ale Polecam Zabieg Cosmelan Niesamowity Efekt Sora Jak Nowa , Nie Mam Juz Przebarwien, Swiecenia, Wypryskow, Zmarszczki Wyplycone , Roznica Golym Okiem Polecam ,,,,, Jestem Badzo Zadowolona
marcysiagrom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:22   #73
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Sylwusinka Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy byłam na mezoterapii, zdecydowałam się jednak na igłową. Lekarz powiedział, że jeśli to zniosę to efekty na pewno będą lepsze jak przy bezigłowej. Dostałam koktajl z witamin i menerałów na twarz, okolice oczu i szyję. Zapłaciłam 150zl. Sam zabieg nie nalezy do najprzyjemniejszych, jednak igła to igła. Na początku lekarz posmarował mi twarz maścią znieczulającą, opatulił mnie folią i tak lezałam pół godzinki. Po tym czasie zaczęło się nakłuwanie. Trwa to długo (u mnie godzinę), bo praca jest bardzo żmudna. Przy pistolecie idzie szybciej ale też po fakcie skutków ubocznych w postaci siniaczków jest więcej, bo pistolet uderza z większą siłą i nie ma tej precyzji jak przy pojedynczej igiełce. Igła była kilkakrotnie wymieniana, bo jest bardzo cienka i szybko się tępi a wtedy właśnie czuć ukłucia. Po zabiegu byłam upstrzona czerwonymi kropeczkami, skóra ściągnięta i lekko opuchnięta. Jednak mialam sporo ranek, jakby nie patrzeć. Siniaczek tylko jeden i to malutki, na szyi. Dziś jeszcze czuję dosyć nieprzyjemne ściągnięcie skóry. Slady po ukłuciach widoczne tylko kolo oczu. Za 2 tyg mam powtórkę. Pytałam też lekarza o lipolizę w obrębie twarzy, tworzą mi się takie zgrubienia, jakby chomiki. Stwierdził, że jak najbardziej mozna to usunąć, koszt 150zl.
I jak tam efekty?

Podobno 1 lipoliza nie wystaczy. czytałam na kafeterii, że 2 zabiegi to minimum i podobno nie działa na 10% pacjentów.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:06   #74
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Chodzi o bezigłową mezoterapię,coś o tym czytałam,kiedyś wstrzykiwano pod skórę substancję odzywczą,teraz robi się to bez użycia igieł,koszt ok.3000 zł.Czytałam że efekty są super ale nie znam nikogo kto by to robił!Może któraś z Was dziewczyny?
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:11   #75
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: zabiegi odmładzające

!50 zł. za mezoterapię?Super gdzie można tak tanio?Może gdzieś w kujawsko-pomorskim?Chociaz w Bydgoszczy i Włocławku chcą 500 zł.Napisz czy są efekty i ile według Twojej wiedzy trzeba wykonać tych zabieów?Pozdrawiam
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 09:22   #76
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Gdzie robiłaś tę serię zabiegów i jaki był jej koszt?
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:42   #77
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

a46



NIE PISZ 3 POSTÓW POD SOBĄ. Uzywaj opcji: "EDYTUJ"
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:35   #78
marcysiagrom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
GG do marcysiagrom
Dot.: zabiegi odmładzające

WITAM , JA TEZ JESTEM Z GLIWIC NAPISZ MI PROSZE GDZIE ROBILAS MEZOTERAPIE?JAKI KOSZT? CO ILE TO TRZEBA ROBIC? JAKI EFEKT?I OD ILU LAT TO ZALECAJA? POZDRAWIAM
marcysiagrom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 18:02   #79
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Witaj,
napisz ile może kosztowac taki zabieg,ile ich trzeba zrobić, no i gdzie je wykonują-choć ode mnie to na pewno ze 200 km, bo mieszkam na zasr.... wsi w centrum!
Pozdr.
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 18:09   #80
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Dizewczyno nie chodż na fotoodmładzanie, bo przebarwienia nie znikna wróca z podwójną siłą,ja tak miałam, wiem co mówię!
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:14   #81
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez marcysiagrom Pokaż wiadomość
WITAM , JA TEZ JESTEM Z GLIWIC NAPISZ MI PROSZE GDZIE ROBILAS MEZOTERAPIE?JAKI KOSZT? CO ILE TO TRZEBA ROBIC? JAKI EFEKT?I OD ILU LAT TO ZALECAJA? POZDRAWIAM
Ja chodzę do pani doktor Katarzyny Boreckiej-Leleń, przyjmuje w Gliwicach na ul. Paderewskiego (Obrońców Pokoju), gabinet mieści się w tamtejszej przychodni, dokładny namiar mozna znaleźć w necie. Mezoterapie miałam robione trzy, mniej nie ma sensu. Cera bardzo się poprawiła, odmłodniała. Jeden zabieg to 150 zl ale ostatnią mezoterapię miałam z kwasem hialuronowym i koszt duzo wyzszy - 350 zl. Teraz wybieram się na mezo bezigłową bym mogla pokazać się na drugi dzień w pracy. Efekt podobno taki sam. Co do tego, czy po fotoodmladzaniu przebarwienia powracają... hmm.. muszę wypytać panią doktor. Generalnie chyba nie powinny bo niszczony jest pigment który te piegi powoduje.
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 19:27   #82
Zorrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: zabiegi odmładzające

Hej Dziewczyny,
sorry, że tak zmieniam temat, ale włączam się do forum, aby Was ostrzec przed salonem "BOTOXEXPRESS", który znajduje się w Złotych Tarasach. Omijajcie go szerokim kołem!!!!
Są tańsi, ale efektów nie ma!!!!!
Robiłam tam usta, powiększałam je produktem, który miał starczyć na dwa lata i który dlatego właśnie był droższy niż "zwykły" produkt, efekt był super- przez pierwszy tydzień, gdy usta były trochę opuchnięte, przez następne niecałe 2 miesiące było ok, a po 2 mies- koniec, 0 efektu. To samo było z botoxem, który sobie tam wstrzyknęłam, bo chciałam zaoszczędzić i myślałam,że wszyscy mają ten sam produkt... cóż nie, albo w Botoxexpres go rozcieńczają. Moja przyjaciółka miała ten sam problem z botoxes z tym, że zniknął po 1 miesiącu!!

Byłam z reklamacją, szefowa nawet się nie pokazała, chociaż specjalnie prosiłam, aby była na spotkaniu, powiedziała pielęgniarce przez tel, że mogą mi dać pół dawki gratis w usta...he,he,he. 1. Pół dawki by nic nie zmieniło. 2. nie chcę mieć już nic wspólnego z tym miejscem. A tak przy okazji lekarz, który tam pracuje również potwierdził, że często pacjentki wracają z reklamacjami!

Pozdrawiam piękne Panie i uważajcie na szarlatanów, piszcie o nich proszę dużo i wyraźnie, żeby uchronić inne Panie
Zorrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:35   #83
themarpis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

Ja chodziłam na mezoterapie NNM na twarz do studia w Q10 Piekarach Śląskich, efekty rewelacyjne, twarz świetnie mi sie nawilzyła i wygładziły mi sie zmarszczki bardzo widocznie , bo nawet całe otoczenie mi mówi że inaczej wyglądam ( mam 35 lat) , owal twarzy zrobił sie bardziej napięty,zabieg jest bezbolesny, nie ma żadnych zasinien i podraznien jak po igłowej no i jest o wiele bardziej rozwiniety, a środki takie same tylko w większej ilości 80 ml koktajlu na raz, sprawdziłam juz ta maszyne w zeszłym roku , bo robiłam mezoterapie NNM na ciało polecił mi ja dr Wilgus i nie mylił sie to jedyna maszyna o tak wysokich parametrach na rynku, która ma poparcie w świecie medycznym i przeprowadzone badania kliniczne, wprawdziłam to wczesniej, bo na rynku jest pełno różnych maszyn tylko , że 80% z nich to "zabawki", a nie sprzęt dajacy namacalne efekty. Polecam sprawdziłam na własnej skórze.
themarpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:44   #84
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Zorrra Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
sorry, że tak zmieniam temat, ale włączam się do forum, aby Was ostrzec przed salonem "BOTOXEXPRESS", który znajduje się w Złotych Tarasach. Omijajcie go szerokim kołem!!!!
Są tańsi, ale efektów nie ma!!!!!
Robiłam tam usta, powiększałam je produktem, który miał starczyć na dwa lata i który dlatego właśnie był droższy niż "zwykły" produkt, efekt był super- przez pierwszy tydzień, gdy usta były trochę opuchnięte, przez następne niecałe 2 miesiące było ok, a po 2 mies- koniec, 0 efektu. To samo było z botoxem, który sobie tam wstrzyknęłam, bo chciałam zaoszczędzić i myślałam,że wszyscy mają ten sam produkt... cóż nie, albo w Botoxexpres go rozcieńczają. Moja przyjaciółka miała ten sam problem z botoxes z tym, że zniknął po 1 miesiącu!!

Byłam z reklamacją, szefowa nawet się nie pokazała, chociaż specjalnie prosiłam, aby była na spotkaniu, powiedziała pielęgniarce przez tel, że mogą mi dać pół dawki gratis w usta...he,he,he. 1. Pół dawki by nic nie zmieniło. 2. nie chcę mieć już nic wspólnego z tym miejscem. A tak przy okazji lekarz, który tam pracuje również potwierdził, że często pacjentki wracają z reklamacjami!

Pozdrawiam piękne Panie i uważajcie na szarlatanów, piszcie o nich proszę dużo i wyraźnie, żeby uchronić inne Panie

Trzeba było skorzystać z "darmowej reklamacji". Jeśli jest dużo pacjentek wracających z reklamacjami, to trzeba było wspólnie reklamowac usługę oraz jakość preparatów, poza tym jest UOKiK.

Cytat:
Napisane przez themarpis Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na mezoterapie NNM na twarz do studia w Q10 Piekarach Śląskich, efekty rewelacyjne, twarz świetnie mi sie nawilzyła i wygładziły mi sie zmarszczki bardzo widocznie , bo nawet całe otoczenie mi mówi że inaczej wyglądam ( mam 35 lat) , owal twarzy zrobił sie bardziej napięty,zabieg jest bezbolesny, nie ma żadnych zasinien i podraznien jak po igłowej no i jest o wiele bardziej rozwiniety, a środki takie same tylko w większej ilości 80 ml koktajlu na raz, sprawdziłam juz ta maszyne w zeszłym roku , bo robiłam mezoterapie NNM na ciało polecił mi ja dr Wilgus i nie mylił sie to jedyna maszyna o tak wysokich parametrach na rynku, która ma poparcie w świecie medycznym i przeprowadzone badania kliniczne, wprawdziłam to wczesniej, bo na rynku jest pełno różnych maszyn tylko , że 80% z nich to "zabawki", a nie sprzęt dajacy namacalne efekty. Polecam sprawdziłam na własnej skórze.
Ile płaciłaś za mezoterapię i ile miałas zabiegów? Jak nazywa się ten aparat do bezigłowej?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:15   #85
themarpis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

Płaciłam 2500 pln za 10 zabiegów na całą twarz ( góra i dół ) i pod koniec serii robiłam jeszcze w tej cenie szyje, nie pamiętam jak nazywa się maszyna wiem że jest to mezoterapia bezigłowa NNM firmy BTL.
themarpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:31   #86
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

ok, dzieki, poszukam w moim miescie. 10 zabiegow to troche duzo, a coo jaki czas je powtarzalas?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:24   #87
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam,
napisz mi cos więcej, bo ja tez mam 30 lat i walcze z przebarwieniami,miałam już kwasy, laser ale jest jeszcze gorzej, po drugim zabiegu laserowym wyglądam duuuzo gorzej niz wyglądałam wcześniej,może ten Cosmelan to jakaś rada,napisz mi oś więcej proszę!
Pozdrawiam
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 14:42   #88
gwadelupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

Cytat:
Napisane przez themarpis Pokaż wiadomość
Korzystałam z zabiegów mezoterapii bezigłowej na cellulit i efekty sa rewelacyjne teraz chodzę na zabiegi na twarz.Uwazam, że mezoterapia jest przełomem w medycynie estetycznej. Jest bezbolesna, w porównaniu z dobrymi kremami wcale nie jest droga. Zauwazyłam tylko ze pojawiło sie trochę tgzw. podróbek zabiegu, które kusza cena tak samo się nazywaja a nie maja nic wspólnego z mezoterapią bezigłowa NNM. Sprawdzajcie markę zabiegu. Ja robię mezoterapie bezigłową na Ślasku w Piekarach Śląskich w Studio Urody Q10 odnalazłam pierwszy taki aparat w okolicy.
A ile zabiegów się zaleca w serii? Po ilu zabiegach widzisz już efekty? Ja właśnie nie wiem czy się zdecydować - trochę to kosztuję, ale wszyscy twierdzą, że to rewelacja i że po cellulicie nie ma śladu - nawet tym okropniastym
gwadelupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:12   #89
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

Mam pytanie. Czy podczas fotoodmładzania zamykane są też pękniete naczynka?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 06:47   #90
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Tak, przy fotoodmładzaniu zamykane są peknięte naczynka, choć jesli jest duże może nie "domknąć" się całkowicie. Jednak fotoodmładzanie zaleca się przeprowadzić kilka razy, więc na pewno się domknie na amen Ja mam pytanie o mezoterapię igłową i bezigłową. Są jakieś różnice w efektywności, rezultacie końcowym? Miałam dwie igłowe, potem przeskoczyłam na bezigłową jednak mój lekarz twierdzi, że ta igłowa jest o wiele lepsza. A jak to jest u Was?
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.