jabłko, gruszka czy ... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-21, 20:07   #1
TerryZima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23

jabłko, gruszka czy ... ?


Dziewczyny jaki to typ sylwetki? Jabłko, gruszka, papryka? Czy w ogóle takich nie ma? Jestem po porodzie stąd ten brzuszek (no i po czekoladzie ) strój po prostu po domu, przy niemowalku wyciągam pierwsze z brzegu, a nie chce mi się nowego zdjęcia robić by wstawić. Twarz wycięłam,bo musze ją ogarnąć. Nie wiem jakich ciuchów mam szukać. Biust zawsze miałam duży, nie tylko przy karmieniu. Ale nie chcę pisać mojego wydaje mi się, bo jeszcze nakieruję odpowiedzi. Więc jaki to typ i jakie ciuchy byście proponowały? W sensie jaki styl, jakie bluzki. Chcę się ubierać kobieco, nie młodzieżowo, ale nie staro (mam 29 lat) no i wygodnie, jak to przy dziecku być powinno. Dziękuję Wam z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4137.jpg (21,6 KB, 274 załadowań)
TerryZima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:12   #2
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Jak dla mnie masz wazon .

Do tego wydaje mi sie , ze masz skolioza i chodzisz bez stanika po domu (!) Albo masz bardzo zly . Mi tez sie nie chce nosic stanika z fiszbinam w domu , dlatego nakupowalam sobie sportowe topy . Braffiterka kazaly mi w nich nawet spac , zeby w nocy nie gniesc piersi , oczywiscie nie sciskajacy ze mocno by limfa i krew nie musiala gdzies sie tam przeciskac i krazyla bez problemu .

Jak dla mnie powinnas unikac obcislych rzeczy w brzuchy , ale smialo zakladaj dekolt lub krotkie spodnice/ spodenki/sukienki. Nie nos golfow ,bluzek zaraz pod szyje, dekoldow w lodke . Mam bardzo podobna figure i w ten sposob maskuje brzuszek
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 22:45   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

najpierw kup dobry stanik, poczytaj o "brafittingu" bo inaczej karmienie zniszczy Ci biust i to jeszcze przy źle dobranym biustonoszu..

duży biust masz to go podkreślaj , jakieś delikatne dekolty itd itd
nie inwestowałabym na Twoim miejscu w bluzki tuszujące brzuch, bo jeśli sie za siebie weźmiesz to ten brzuch zaraz zniknie, wystarczy troche ćwiczeń na ręce brzuch i tyłek i jestes jak nowa.
idzie lato noś sukienki odcięte w talii z poszerzanym dołem. zrobią Ci szersze biodra i wciętą talię.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 06:46   #4
TerryZima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Z tym stanikiem, to ja wiem, ja wiem o co chodzi... Tylko teraz miałam problem. Bardzo ciężko mi było kupić stanik do karminenia. Największy jaki znalazłam to 70I, a i tak mały w miseczkach... Przez internet próbowałam i ciągle złe i musiałam odsyłać, także trochę na przesyłki straciłam. I wkurzyłam się i po domu noszę jakies stare, przyznaję ze wstydem, że złe, wielkie w obwodzie, małe w biuście, ale tak łatwo do karmienia ich użyć... No muszę kupić dobry stanik, ale obawiam się, że teraz kupię, za jakiś miesiac, dwa przestanę karmić i stanik będzie niedobry, a to jednak jest wydatek...no i jak dobrać przy karmieniu, keidy ten biust tak się zmienia.
Ale wiem, przyznaję Wam rację, sama go niszczę...
Co do skoliozy, nie wiem, dźwigam malca, mogło mnie pokrzywić
Od wczoraj już nie jem czekolady! także może ten brzuch spadnie no i zaraz rozkładam matę (której nawet kawałek widac na zdjęciu) i zrobię trochę pompek i przysiadów, brzuszki, chyba nie dam rady...
A spódniczki jakie najlepiej? No i jakie bluzki do spódniczek? W ogóle, a to w ogóle nie umiem łaczyć ciuchów! Nie znam się, no niestety, to moja pięta achillesowa. No i właśnie dekolty nosić, ale ja zmarzluch jestem i muszę czymś szyję opatulić, więc czym? Mam taką niby skórę na zimę-jesień i widzę, jak mi poszerza ramiona, jeszcze opatulę się szalikiem i boże! taka zbita na górze, a na dole jakaś takaś.
A spodnie? Rurki odpadają? To jakie? i jakie buty w takim razie? Ja muszę mieć wygodnie, więc obcas niet, koturna chyba też niet przy mojej figurze. Wiem, że pytań milion, no ale. Jak mąż wróci to powiem by mi zrobił zdjęcie całej mnie. I może odważe się wrzucić. Co tam, męża i dziecko już mam, to mogę wrzucać kompromitujące mnie fotki )))
Dziękuję Wam bardzo
Ale sukienki zaraz jakaś upoluję gdzieś (oby), tylko właśnie te buty, swetry, dodatki. Dlaczego ja się nie znam na tym? Nie mam chyba żadnego wyczucia czy czegoś )
TerryZima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 08:50   #5
TerryZima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

nie wiem gdzie się edytuję, także tutaj napiszę, że może warto wspomnieć, że jestem niska (160cm),a stopę mam dużą (39,40) bo to chyba też ma znaczenie nie ?
TerryZima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 09:57   #6
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Twoje atuty- ładne ramiona, duży biust. Zmieniłąbym kształt stanika, dobierała ubrania, które wzmocnią zarys talii. Powinno być OK. Pozdrawiam.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 11:07   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

polecam
ubrania we wzorki, kwiatki, jakieś geometryczne desenie odwróca uwagę od brzucha

sukienki i spodnice póki co rozkloszowane albo bombki. robią talią i zaokrąglają tyłek

bluzki najlepiej rozpinane jesli karmisz, bedzie Ci prosciej.

klasyczna zasada łączenia strojów - np bluzka w deseń, spodnie gładkie
spódnica w kwiatki, no to bluzka bez wzorków itd itd
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 18:18   #8
TerryZima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

To już wiem dużo Przejrzałam szafę i zostały ze 2 bluzki, hehe
A spodnie, jak pytałam, rurki mogą być?
No i jakie buty najlepiej (jestem niska, ale chcę jak najniższe)
No i rękawy w bluzce/sukience tylko 3/4 czy na grubych ramiączkach, czy długie?
Przepraszam, że truję, ale jak Wy mi nie pomożecie, to dalej będę straszyć na ulicach
Także jeszcze proszę o pomoc
TerryZima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 18:37   #9
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Masz dość szerokie ramiona dlatego wybrałabym bluzki z rękawem 3/4 ładne nogi więc rurki jak najbardziej
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 16:50   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

zalezy co chcesz uzyskać. ukryć biust czy uwydatnić.
jeśli ukryć to np koszule z kieszeniami na piersiach rozpinane takie jakby wzorowane na męskich. czesto nosi takie mara wierzbicka, bo ma ogromny biust, ale zupelnie nie rozumiem dlaczego go chowa zamiast eksponować. ma średnio kobiecy styl.
rurki jak najbardziej - nie wiem skad jestes i czy jest tam sieć sklepow z odzieżą "inna" ale ja ostatnio kupilam tam spodnie, z rozciagającego się materiału, kieszenie i krój a'la dzinsy rurki. za 39 zł.
rozciągają się więc latwo wbić się w nie z wiekszym brzuchem.

buty... pomyśl o wygodzie jako ze teraz bedziesz jej raczej potrzebować.
baleriny? wg mnie to srednio wygodne buty, nie amortyzują i wcale nie wygląda się w nich jakoś extra. po prostu jakby się było boso. a im większa stopa tym śmieszniej wyglądają na nogach. nikt Cie nie namawia do obcasow, przy dziecku srednio się da. kup cos na 2-4 cm szerszym stabilnym obcasie i powinno byc ok. i od razu sylwetka zgrabniej wygląda.

no a z tą długościa rękawa to nie rozumiem, idzie lato, nawet jesli ktos napisze "dlugosc 3/4" bo cos tam, to co? cale lato bedziesz chodzić w długim rękawie?
wyluzuj, Twoje cialo wygląda normalnie
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 19:03   #11
TerryZima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

No własnie też o tym myślałam, że nie będę w upale tak chodzić, ani w mrozie
A ulrywać biustu nie będę. Nie ma takiej potrzeby
No, a baleriny właśnie za bardzo mi sie nie podobają, faktycznie śmiesznie duża stopa w nich wygląda.
Dziękuję bardzo za rady, szperam trochę w necie i może coś jeszcze wynajdę ))
TerryZima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 21:59   #12
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Na Allani.pl mozesz podpatrzec kompozycje

Na Twoim miejscu kupilabym

-czarne i granatow rurki .
-bokserki/topy z dosc duzym dekoldem i cienkiego materialu by latwo sie obciagaly w czasie☠karmienia . Najlepiej czarne , bo inne kolory z dzieckiem szybko pobrudzisz
-koszule a la meskie , ktore fajnie mozna zwinac do lokcia . Pod nie mozesz zakladac bokserki . Kolor i fason w jakim Ci do twarzy , bo do czarnych i granatowych rurek wszystko dobrze wyglada.

-marynarke czarna , granatowa lub szara , bedziesz mogla zakladac i do sukienek i do rurek
-czarna sukienke na jakies wieksze wyjscia , poki nie pozbedziesz sie brzuszka moze byc odcieta pod bisutem.
-sweterek na guziczki do kompletu rurki -bokserki , w jakims fajnym jasnym lub jaskrawym kolorze
- porzadne trampki , np Conversy , bedziesz sobie w nich smigac na co dzien.
-Snicersy (ja mam i sa bardzo wygodne ) , pupa od razu lepiej wyglada i jezeli chcesz wyglada troche bardziej elegancko , jednolite czarne snicersy , rurki , bialy top i czarna marynarka wyglada bardzo dobrze .
-apaszka
-eleganckie buty bez obcasa nie mam pomyslu , moze jakies Oxfordki .
-stanik bedziesz najwyrazniej musiala sie wstrzymac do konca karmienia , skoro teraz zmienia sie tak biust


Rozloz w czasie zmiane w garderobie, zacznij od najbardzie uniwersalnych rzeczy takich jak rurki i sportowa marynarke .
Jest coraz cieplej wiec wozek pod pache i pochodz po lumpach jak bedziesz miala chwilke czasu .

Jak kupujesz staraj sje zawsze myslec z czym to ubierzesz i ile kreacji stworzysz Jezeli ma sie uboga garderobe nie mozna sobie pozwolic na cos wyjatkowo , wszystko powinno byc spojne .

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Jeszcze jedno , biednych nie stac na tanie rzeczy :P Patrz na sklad , nie kupuj nic z wiskoza czy akrylem , to sie bardzo szybko niszczy i pozniej zle lezy . Len , bawelna ,welna, jak i np. poliester bardzo dobrze wyglada po praniu . Nie zmienia ksztaltu i sie nie mechaci. Jedwab , kaszmir wymaga specjalnej atencji wiec tego tez unikam .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 22:06   #13
blaaszkaa
Przyczajenie
 
Avatar blaaszkaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 9
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Masz bardzo szczupłe nogi, więc na bank to Twój atut do wyeksponowania!

Myślę, że dobrym pomysłem będą też bluzki z dekoltem, ale na razie dopóki brzuszek po ciąży nie zginie bardziej tuszujące w tej okolicy

Na swoim blogu ostatnio poruszałam temat typów figury i tego co przy jakiej eksponować
blaaszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:08   #14
JadoreFashion
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 62
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Hmm spódniczki z wyższym stanem i luźnym dołem powinny wyeksponować twoje szczupłe nogi.
JadoreFashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:51   #15
TerryZima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Jesteście cudowne
somethinggood już robię listę ale powiedz mi, do czego apaszka? jak pisałam, w ogóle się nie znam
Naprawdę rozjaśniłyście mi umysł i wierzę, że uda mi się jakoś wyglądać )))
TerryZima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 21:48   #16
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

a jaka mam ja? i jakie stroje dobierac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140807_142445-001.jpg (265,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140807_142817.jpg (237,8 KB, 14 załadowań)
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 20:44   #17
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: jabłko, gruszka czy ... ?

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
a jaka mam ja? i jakie stroje dobierac
Wrzuć zdjęcie gdzie stoisz prosto do aparatu, nie garbisz się i nie zakładasz nogi za nogę.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:44:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.