KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 11:28   #91
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez Hippie Girl
A się nie mogę zdecydować czy zamówić odcień Metallic garnet czy Metallic blush(błyszczyk metaliczny)
To zależy od tego czy chcesz żeby ten róż był jaśniejszy, mniej intensywny(Metallic Blush) czy bardziej intensywny(Metallic Garnet)
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:45   #92
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez destiny666
Pale Pink Shine jest poprostu różem Co do Pink Shine to nie jest on rudy, tak to wyszło może na fotce ale jest tak jak już wcześniej pisałam troche ciemniejszy od Pale Pink Shine. Magenta Shine nie jest jaskrawy
dzięki za odpowiedź jeszcze mam pytanie jaką konsystencję mają metaliczne- wodniste czy gęste i czy są transparentne ? Widziałaś może odcień rose beam?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:57   #93
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez Anulek
dzięki za odpowiedź jeszcze mam pytanie jaką konsystencję mają metaliczne- wodniste czy gęste i czy są transparentne ? Widziałaś może odcień rose beam?
No własnie odcienia Rose Beam z Metalicznych nie było. Wszystkie testerowe błyszczyki były wpakowane do pudełeczka i nie były nawet posegregowane więc miałam zabawę z wyjmowaniem każdego pokolei ale Rose Beam nie było Błyszczyki Metaliczne nie są napewno wodniste moim zdaniem Konsystencję mają średnio gęstą ale trzeba im przyznać, że 3mają się elegancko na ustach. Barwią nie za mocno, ale to tez zależy od koloru błyszczyka
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:20   #94
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Destiny jesteś kochana i Fotki super zamówiłam sobie na razie EG Blossom a w katalogu 03 dokupię bezbarwny i sand shine oraz z metalicznych garnet i rose beam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:30   #95
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

o rany czytam czytam ten watek i nadal nie wiem co zamowic bo teraz bede w drugim terminie brala te extreme gloss...i chcialam jeden bezowy- ktory lepiej nectar shine czy sand shine? one w ogole bardzo sa widoczne na ustach? bo chcialam tez albo rose shine albo magenta... i nie wiem ktory...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:38   #96
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Metallic Garnet jest boski z tego co widzę na tych fotkach Taki malinkowo-różowy kolor
Kurcze zamówiałbym go, ale kiedy ja się bedę tymi wszystkimi błyszczykami malować?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:42   #97
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

o tak metalic garnet jest cudowny mam go od jakiegos czasu i jest zdecydowanie najfajniejszy z wszyskich moich blyszczykow dobrze ze w przyszlym katalogu bedzie mozna jeszcze je kupowac to sobie kupie jeszcze raz
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 14:43   #98
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez golabek
Fotki super zamówiłam sobie na razie EG Blossom a w katalogu 03 dokupię bezbarwny i sand shine oraz z metalicznych garnet i rose beam
To Gołąbku jak je już dostaniesz to napisz jak się sprawują, bo zamówiłam identyczny zestaw Ehh, zupę na tych błyszczykach będę gotować
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:10   #99
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Wczoraj wieczorem pomazialam sie EG Blossom i w cieplym, sztucznym swietle wydal mi sie czerwony a jak dojechalam do Arkadii, osoba, z ktora bylam umowiona powiedziala "O, jaki masz rozowiutki blyszczyk!". Fajny kolor
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:53   #100
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Talking Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
To Gołąbku jak je już dostaniesz to napisz jak się sprawują, bo zamówiłam identyczny zestaw Ehh, zupę na tych błyszczykach będę gotować
Anuś jak tylko dostanę mazidła skrobnę recenzję obiecuję W poniedziałek odbiorę blossom a metaliczne niestety później Jak ja wytrzymam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 22:53   #101
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez golabek
Destiny jesteś kochana i Fotki super zamówiłam sobie na razie EG Blossom a w katalogu 03 dokupię bezbarwny i sand shine oraz z metalicznych garnet i rose beam
Nie ma sprawy Ja swojego Garneta i szmineczke zamawiam dopiero w 03, a do tej pory to chyba jajo zniose bo został mi tylko Mauvelous Shine z Metalicznych i resztki starego błyszczyka
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 22:55   #102
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez meesha
o rany czytam czytam ten watek i nadal nie wiem co zamowic bo teraz bede w drugim terminie brala te extreme gloss...i chcialam jeden bezowy- ktory lepiej nectar shine czy sand shine? one w ogole bardzo sa widoczne na ustach? bo chcialam tez albo rose shine albo magenta... i nie wiem ktory...
Bardziej beżowy wydaje mi się Sand Shine
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 09:04   #103
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Dziewczyny dostałam wczoraj moje zamówienie a w nim 2 błyszczyki Extreme Gloss. I doznałam extremalnego szoku na widok odcieni
Pale Pink Shine w opakowaniu jest okropnie różowy a Pink Shine wogóle różowego nie przypomina, jest taki "brudny"(ja ten odcień nazwałam koralowym )

Mimo doznanego szoku nałożyłam na usta najpierw Pink Shine - efekt super usta nawilżone, jakby "mokre" i kolorek delikatny
Potem pod ostrzał poszedł Pale Pink Shine - na ustach jest różowy, na początku nawet trochę za różowy i odrobinę sztucznie wygląda(takie jest moje odczucie), jednak po chwili błyszczyk "stapia się" z naturalnym kolorem ust i daje tylko delikatnie różową poświatę

Ogólnie jestem zadowolona z obu kolorów, błyszczyki bardzo mi odpowiadają, mają słodki smak i ładny zapach

PS. Podoba mi się jeszcze Magenta Shine Wie ktoś może czy jest podobny do metalicznego Metallic Garnet? Patrząc na fotki tych odcieni na tym forum wydały mi się podobne Rose Shine też ładny, ale chyba strasznie intensywny?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 11:33   #104
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez isa666
Dziewczyny dostałam wczoraj moje zamówienie a w nim 2 błyszczyki Extreme Gloss. I doznałam extremalnego szoku na widok odcieni
Pale Pink Shine w opakowaniu jest okropnie różowy a Pink Shine wogóle różowego nie przypomina, jest taki "brudny"(ja ten odcień nazwałam koralowym )

Mimo doznanego szoku nałożyłam na usta najpierw Pink Shine - efekt super usta nawilżone, jakby "mokre" i kolorek delikatny
Potem pod ostrzał poszedł Pale Pink Shine - na ustach jest różowy, na początku nawet trochę za różowy i odrobinę sztucznie wygląda(takie jest moje odczucie), jednak po chwili błyszczyk "stapia się" z naturalnym kolorem ust i daje tylko delikatnie różową poświatę

Ogólnie jestem zadowolona z obu kolorów, błyszczyki bardzo mi odpowiadają, mają słodki smak i ładny zapach

PS. Podoba mi się jeszcze Magenta Shine Wie ktoś może czy jest podobny do metalicznego Metallic Garnet? Patrząc na fotki tych odcieni na tym forum wydały mi się podobne Rose Shine też ładny, ale chyba strasznie intensywny?
moja mama zamówiła magenta shine jak dostanę to opiszę :P jak ktoś chce to mogę zrobić fotkę jak będę miała je na ustach dostanę też pink shine słyszałam że jest brązowo rudy czy on choć trochę przypomina kolor z katalogu? Napewno zamówię jeszcze metallic garnet i chyba też pink shine to chyba obsesja błyszczykowa Isa666 jak długo trzymają ci się na ustach?

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2006-01-21 o 11:38 Powód: błąd
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 11:58   #105
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez Anulek
moja mama zamówiła magenta shine jak dostanę to opiszę :P jak ktoś chce to mogę zrobić fotkę jak będę miała je na ustach dostanę też pink shine słyszałam że jest brązowo rudy czy on choć trochę przypomina kolor z katalogu? Napewno zamówię jeszcze metallic garnet i chyba też pink shine to chyba obsesja błyszczykowa Isa666 jak długo trzymają ci się na ustach?

Anulek, będe wdzieczna za zdjecie Magenta Shine A co do trwałości EG - nałożyłam błyszczyk na usta, w międzyczasie zjadłam kanapkę i o dziwo błyszczyk się nie "zjadł" razem z nia Jest bardzo trwały, do tej pory tylko szminka Shine Supreme wytrzymywała picie i jedzenie, nawet Metaliczny błyszczyk się "zjadał" a ten jest jakiś nienaruszalny Nawet wypicie szklanki soku dzielnie zniósł

Wydaje mi się, że te błyszczyki mają w swojej konsystencji cos, co sprawia, że bardzo dobrze trzymają się ust, w porównaniu do starych Glazewearów, EG są bardzo trwałe. EG mają taką jakby klejącą się do ust konsystencję, nie wiem jak to opisać dokładnie, ale w każdym razie na pewno są trwałe
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 12:43   #106
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez isa666
Dziewczyny dostałam wczoraj moje zamówienie a w nim 2 błyszczyki Extreme Gloss. I doznałam extremalnego szoku na widok odcieni
Pale Pink Shine w opakowaniu jest okropnie różowy a Pink Shine wogóle różowego nie przypomina, jest taki "brudny"(ja ten odcień nazwałam koralowym )

Mimo doznanego szoku nałożyłam na usta najpierw Pink Shine - efekt super usta nawilżone, jakby "mokre" i kolorek delikatny
Potem pod ostrzał poszedł Pale Pink Shine - na ustach jest różowy, na początku nawet trochę za różowy i odrobinę sztucznie wygląda(takie jest moje odczucie), jednak po chwili błyszczyk "stapia się" z naturalnym kolorem ust i daje tylko delikatnie różową poświatę

Ogólnie jestem zadowolona z obu kolorów, błyszczyki bardzo mi odpowiadają, mają słodki smak i ładny zapach

PS. Podoba mi się jeszcze Magenta Shine Wie ktoś może czy jest podobny do metalicznego Metallic Garnet? Patrząc na fotki tych odcieni na tym forum wydały mi się podobne Rose Shine też ładny, ale chyba strasznie intensywny?
Magenta Shine jest ciut intensywniejszy od Metallic Garneta. Rose Shine wyszedł tak na zdjęciu, że daje po oczach i wydaje się jaskrawy ale taki nie jest Jade dziś do Avon'u po paczkę więc zajdę na sklep i zobacze, może będą odcienie których nie było to trzasne jesio fotki i wieczorkiem zamieszcze Jak będzie Rose Shine to postaram się go lepiej ująć
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 12:57   #107
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

A mi sie nudziło, wiec postanowiłam zrobic fotki błyszczyków EG - Pale Pink Shine i Pink Shine, bo takowe posiadam

Oto zdjęcia(robione w słońcu, na parapecie, na białej kartce):
1. Pale Pink Shine na moich ustach, oraz plamka błyszczyku na kartce i błyszczyk w opakowaniu
2. Pink Shine - jak widać nie jest różowy, lecz brudno-ceglasty, koralowy jakiś, ale mnie się podoba I na końcu obydwa błyszczyki razem dla porównania odcieni
Mam nadzieję, ze komuś te fotki pomogą w wyborze odcienia błyszczyka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pps.jpg (58,5 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PS.jpg (62,2 KB, 126 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 13:20   #108
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

który kolor z fotek destiny666 to jest metaliczny Rose Beam ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 13:38   #109
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez isa666
A mi sie nudziło, wiec postanowiłam zrobic fotki błyszczyków EG - Pale Pink Shine i Pink Shine, bo takowe posiadam

Oto zdjęcia(robione w słońcu, na parapecie, na białej kartce):
1. Pale Pink Shine na moich ustach, oraz plamka błyszczyku na kartce i błyszczyk w opakowaniu
2. Pink Shine - jak widać nie jest różowy, lecz brudno-ceglasty, koralowy jakiś, ale mnie się podoba I na końcu obydwa błyszczyki razem dla porównania odcieni
Mam nadzieję, ze komuś te fotki pomogą w wyborze odcienia błyszczyka
super że wstawiłas te fotki teraz już wiem że napewno zamówię pale pink shine bo jest śliczny ! Szkoda że kolory w katalogu są takie przekłamane zamówiłam wcześniej pink shine i myślałam że to będzie brudny róż a nie pomarańcz .
Ale mamy obsesje z tymi błysczykami .
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 13:45   #110
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez destiny666
Magenta Shine jest ciut intensywniejszy od Metallic Garneta. Rose Shine wyszedł tak na zdjęciu, że daje po oczach i wydaje się jaskrawy ale taki nie jest Jade dziś do Avon'u po paczkę więc zajdę na sklep i zobacze, może będą odcienie których nie było to trzasne jesio fotki i wieczorkiem zamieszcze Jak będzie Rose Shine to postaram się go lepiej ująć
Destiny666 jak możesz to zrób też fotki metallic garnet i metallic blush bo jeszcze nie mogę się zdecydować który z nich
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 19:43   #111
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Kolejne dwa zdjątka. Od lewej Rose Beam i muśnięcie resztą Pink Shine z Metalicznych. Za kreską jest Sand Shine i Nectar Shine. Sand Shine wyszedł trochę dziwnie na zdjęciu. Jest taki beżowy poprostu, a Nectar Shine jest łososiowy.

Smerfeto - podczas mojej wczesniejszej wyprawy do Avon'u nie było odcienia Rose Beam w testerach. Dopiero dziś był

Anulek - Zdjęcia Metallic BLush i Metallic Garnet są Nie zdążyłam przeczytać przed wyjściem Twojego posta i nie trzasnęłąm jesio raz fotek (bo chyba o to Ci chodziło)
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 20:31   #112
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Destiny nic nie szkodzi zdecydowałam się jednak na metallic garnet szkoda że nie ma zdjęc reszty błyszczyków jak wyglądają na ustach
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 21:02   #113
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez Anulek
Destiny nic nie szkodzi zdecydowałam się jednak na metallic garnet szkoda że nie ma zdjęc reszty błyszczyków jak wyglądają na ustach
Obiecuję, że zamieszcze moje usta w Metallic Garnet jak tylko go dostanę
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 09:26   #114
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

nie mogę się zdecydować pomiędzy Rose Beam a Metallic Blush
na pewno zamówię Golden
destiny dzięki za fotki
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 12:38   #115
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
nie mogę się zdecydować pomiędzy Rose Beam a Metallic Blush
na pewno zamówię Golden
destiny dzięki za fotki
To ja proponuję wziąść te 3 i dobrac 4ty Zawsze do usług
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 14:44   #116
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez destiny666
To ja proponuję wziąść te 3 i dobrac 4ty Zawsze do usług
rose beam wygrywa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 16:23   #117
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

PINK SHINE mam mam słodziutki zapach, smak, jest dość trwały... Tylko kolorek miał być jaśniejszy, ale ten też fajniusi
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:47   #118
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Muszę się pochwalić nowym nabytkiem Mam błyszczyk w odcieniu Blossom shine.Jak go darłam z folii to troszkę byłam zaskoczona że jest to ciemny brudny róż i nie ma nic wspólnego z czerwienią Ale pomalowałam usta i jest ok Błyszczyk jest gęsty a takie lubię,ładnie pachnie i dobrze nawilża usta.Ładnie podkreśla kolorek ust i nie ma drobinek.Ogólnie jestem zadowolona i dokupię jeszcze ze 2 kolorki
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:04   #119
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez golabek
byłam zaskoczona że jest to ciemny brudny róż i nie ma nic wspólnego z czerwienią
Ekhm.. dwa razy w tym watku opisywalam ten kolor, wiec nie powinnas byc zaskoczona..
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:10   #120
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Talking Dot.: KLUB wielbicielek błyszczyku metalicznego z Avonu :)

Cytat:
Napisane przez misioczat
Ekhm.. dwa razy w tym watku opisywalam ten kolor, wiec nie powinnas byc zaskoczona..
Opis opisem ale i tak liczyłam na nutkę ciepłego odcienia Co nie zmienia faktu że i tak mi się podoba i teraz wiem że kupię jeszcze inne
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.