Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 11:58   #31
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

psychologia to chyba 5lat a nie 7.
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:02   #32
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość
psychologia to chyba 5lat a nie 7.
Od 4-5 lat jezeli chce sie miec Bachelor(a to raczej nie daje duzo-nie otwiera wiekszych mozliwosci).Trzeba zrobic Master czyli jakies jeszcze 2 lata doliczyc.Ale najlepiej to miec PhD-czyli jakies 10 lat wyjete z zycia+ przydalby sie rok praktyk-jakbym miala extra kase i byla o 10 lat mlodsza to bym szla

Jest duzo psychologow w Usa-nie jest to zawod dobrze platny jezeli ma sie tylko Bachelor(jezeli liczyc to co sie wyda na szkole i to co sie pozniej zarabia to nie oplaca sie to wogole finansowo).No chyba ze sie ma Master lub PhD i wlasny gabinet to tak

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-08-30 o 16:22
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:32   #33
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

aa wybacz nie zauważyłam , że jestes w USa
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:48   #34
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja ciagle szukam swojej drogi..a nastolatka juz nie jestem oj nie...nie poszlam na studia,mam tylko studium w zawodzie technik informatyk ale nie jest to moja pasja..

Obecnie pracuje na recepcji i part time w coffee shopie-lubie kontakt z ludzmi...ale moglabym tez pracowac samodzielnie i bez nadzoru-kiedys myslalm o psychologi ale nie widze siebie studjujacej 7 lat ten kierunek...
Jestem typem spontanicznym lubie sie uczyc ale juz w pracy,widze sie w pracy biurowej,jako asystentka fotografa,asystentka w HR np...lubie pomagac,ale nie widze siebie jako np pielegniarka,obecnie pracuje w hospicjum i mimo ze nie mam kontaktu z pacjentami jest ciezko....

Na razie robie kursy zeby dostac lepsza prace w biurze.

Nie mam jakiejs jednej wielkiej pasji ale mam zmysl artystyczny,jakbym wygrala duza kase to otworzylabym restauracje ze zdrowa zywnoscia lub zalozyla firme gdzie sie doradza klientom jak sie maja ubierac

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



Tez bylam hostessa i lubilam to

A lubisz prace w biurze?Moze jakas asystentka jak masz dobry kontakt z ludzmi,lubisz pomagac?Moze jakis wolny zawod?Lubisz sie uczyc czy raczej nie?Czym sie interesujesz?Jak spedzasz wolny czas?
Tak właśnie myślę, że gdzieś w biurze to będzie praca dla mnie. Jakiś dział promocji czy przy jakichś projektach, myślę, że równocześnie ze studiami obecnie zrobię jakieś kursy odpowiadające pracy przy projektach unijnych może coś w tym znajdę A Ty jakie kursy robisz?
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:10   #35
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość
aa wybacz nie zauważyłam , że jestes w USa
Nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślę, że gdzieś w biurze to będzie praca dla mnie. Jakiś dział promocji czy przy jakichś projektach, myślę, że równocześnie ze studiami obecnie zrobię jakieś kursy odpowiadające pracy przy projektach unijnych może coś w tym znajdę A Ty jakie kursy robisz?
To co opisalas to tez mnie interesuje-lubie jak ktos mi daje projekty i zadania do wykonania

Ja robie kursy ktore potrzebne sa zazwyczaj w kazdej pracy biurowej.Wlasnie skonczylam kurs bezwzrokowego pisania,a teraz zabieram sie za odswiezanie MS Office(Word 2007,Excel,Powerpoint,Out look itp).Potem zamierzam robic kursy z programow graficznych(bo tez mnie to interesuje)

Powodzenia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 07:15   #36
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

Dziekuje i nawzajem
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:07   #37
mm2k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Dlaczego ten a nie inny zawód wybrałyście?

A ja mój kierunek studiów wybrałam poniekąd przez przypadek, bo nie dostałam się na wymarzone prawo, a przyjęli mnie na awaryjną konserwację zabytków.
I teraz Bogu dziękuję że tak właśnie się stało, bo spełniam się jako artystka
__________________
Podrozuje krotko, ale i intensywnie Znajduje inspiracje, chwytam tanie bilety lotnicze, plecak na plecy wrzucam i w droge..
mm2k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.