PUSZENIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-10, 09:38   #1
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090

PUSZENIE


Witam, wiem że ten problem pojawia się często . moje włosy nie są ani kręcine ani proste , są nijakie .do tego się strasznie puszą stosuję żel Goldwell i nie za bardzo. moje włosy od skóry szybko się przetłuszczają , a cała reszta się puszy może je tzreba pożądnie nawiżyć ale nie wiem czym bo stosuje odżywki i serum na końcówki .
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:49   #2
anneska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 12
Re: PUSZENIE

o bosz a ja własnie miałam nadzieje ze ten zel Goldwella sprawi ze nie bedą sie puszyć a z tego wynika ze on tylko prostuje no to moze są jakies kosmetyki ktore nawet pomimo wilgoci w powietrzu sprawią ze włosy bedą przylegać, nie bedą sie kręcic i nie latać we wszystkie strony, czy jest cos takiego bo ja naprawde nie moge sie jakos pogodzic z tą głupią naturą moich wosów buuuu
anneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 14:48   #3
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: PUSZENIE

DZISJAJ PADA DELIKATNY DESZCZYK . RANO PROSTOWAŁAM WŁOSY ILE SIŁ W SZCZOTCE . I CO ??? JEDEN WIELKI PUCH . JA MAM DOSYĆ TYCH WŁOSÓW . JUŻ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ . POMOŻECIE ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 15:00   #4
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: PUSZENIE

Część. Teraz nie mam już takiego problemu ze swoimi włosami bo je obcięłam na krótko ale z tego co wiem to jest jakaś odżywka L'OREALa do takich puszących się włosów ... chyba Aquaoleum czy jakoś tak. Jak miałam długie włosy to kupowałam ją w salonie fryzjerskim i całkiem dobrze się sprawdzała na moim ,,sianie" A z tzw. niższej półki to jeszcze Sunsilk robi coś takiego (odżywkę) z aloesem bodajże. Nic tu więcej nie poradzę bo niewielkie mam obecnie doświadczenie w tej mierze Pozdrawiam i życzę udanego poskromienia fryzury
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 15:37   #5
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: PUSZENIE

A do jakich wlosów jest ta loreala?
bo ten sunsilk jest do kreconych li tylko.
wiec mnie np nie urzadza..
moim utrapieniem jest glownie grzywka, ktora pod wplywem nawet odrobimy wilgoci zamienia sie w siano- kazdy wlos w inna str, beznadzieja
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 10:01   #6
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: PUSZENIE

To jest do włosów prostych, taka wgładzająca więc na pewno będzie odpowiednia. Jest szampon i odżywka z tej serii.
Podaję link do strony (niestety anglojęzycznej) z informacjami o tym produkcie: www.kerastase.com/_en/_gb/Conso/Products/gamme2.aspx?CategoryCode= F1_Nutritive^F2_Nutritive _Lissage

Te kosmetyki są dostępne we wszystkich dobrych salonach fryzjerskich pracujących na L'OREALU.
Pozdrovy!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.