Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 10:29   #31
meduzza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

No to witam się w V części

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Przyszły kolejne paczki, tym razem jedna dla Dzidzi i jedna dla mnie, a co!
Zostały mi jeszcze 3 do odbioru
Ale masz frajde pewnie Nie ma nic fajniejszego niż dostawanie paczek Uwielbiam

Bokeh Bardzo oryginalny pomysł na stylizację ślubną Do tego te Twoje włosy i na pewno będziesz wyjątkową Panną Młodą Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli!!!

Marsi Nie szyję pościeli- myślę, że kupno wymarzonego materiału czasem wychodzi drożej niż pościeli niestety... A już zameczki i dodatki na pewno. Ja zamawiam łóżeczko w zestawie z pościelą a drugi komplet podpatruję w JYSKU: http://www.jysk.pl/4/58/80/1517470/a/catalog

Coś mnie jakaś infekcja bierze tam na dole
meduzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:29   #32
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Neti, super te ciuszki... Widzę że i Ty zaczynasz szaleć jeszcze niedawno nic nie miałaś a tu proszę
Wciągają takie maciupkie zakupy, nie?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:30   #33
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Dziewczynki, ja tak na szybko, mam pytanie.
Rano przytulaliśmy się z mężem i potem na papierze miałam różowo i kilka maluteńkich skrzepów krwi. Do tego teraz lekko pobolewa mnie brzuch (ale to może z nerwów ) Nie byłam jeszcze w takiej sytuacji i nie mam pojęcia co robić. Wizyta u gina za tydzień w środę. Na dzisiaj i jutro nie ma już terminów. Powinnam jechać na IP czy to tylko jakieś obtarcie i przeczekać do środy?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:31   #34
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Bokeh, a o frezjach myślałaś? Mega kolorowe są, wesołe i pięknie pachną, sama miałam własnie

Ilkas, IP
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:33   #35
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Ostro, byłam drugą aktywną osobą w poprzednim wątku, haha, chyba nie mam co robić w domu.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:35   #36
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wygrałam kolejną aukcję ale ponieważ nie osiągnęła ceny minimalnej dogadałam się z Panią że za 70 zł (z przesyłką) dostanę ciuszki + 60 szt pampersów

http://allegro.pl/super-ubranka-dla-...666054871.html
Po pierwsze uważaj na takie umawianie się. Oficjalnie aukcji nie wygrałaś bo cena minimalna nie została osiągnięta. Ja kiedyś już się tak nacięłam, kasa poszła a przesyłki do dziś nie ma.
Pod drugie (jeśli się jednak zdecydujesz) to niech Ci ta Pani wypisze wszystko dokładnie co ma się składać na tą paczkę bo napisała ogólnie że kilkanaście sztuk, na zdjęciach wydaje mi się że jest więcej niż kilkanaście. Niech się więc określi dokładnie: pajece X sztuk, body długi rękaw X sztuk itd...
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:38   #37
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Neti, super te ciuszki... Widzę że i Ty zaczynasz szaleć jeszcze niedawno nic nie miałaś a tu proszę
Wciągają takie maciupkie zakupy, nie?
wciągają....pewnie...ale jeszcze licytuje ze 4 aukcje....choć pewni mnie przebiją ofertami...jak je skończę i coś jeszcze wygram...poczekam aż wszystko przyjdzie...rozłożę ...pospisuję... i wtedy już będe kompletować dalej...żeby nie zagubić się w tym a licytuję jeszcze takie trzy.... na których mi zależy..:
http://allegro.pl/zestaw-4-body-dlug...660709211.html
http://allegro.pl/23-mega-paka-chlop...664918221.html
http://allegro.pl/zestaw-ubranek-dla...669258334.html
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 10:38   #38
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Po pierwsze uważaj na takie umawianie się. Oficjalnie aukcji nie wygrałaś bo cena minimalna nie została osiągnięta. Ja kiedyś już się tak nacięłam, kasa poszła a przesyłki do dziś nie ma.
Pod drugie (jeśli się jednak zdecydujesz) to niech Ci ta Pani wypisze wszystko dokładnie co ma się składać na tą paczkę bo napisała ogólnie że kilkanaście sztuk, na zdjęciach wydaje mi się że jest więcej niż kilkanaście. Niech się więc określi dokładnie: pajece X sztuk, body długi rękaw X sztuk itd...
Dokładnie. Najlepiej niech zrobi aukcję specjalnie dla Ciebie z formą "kup teraz" i wypisze, z czego będzie się ten zestaw składał.
70zł za kilkanaście sztuk to nie tak mało, ja ostatnio kupiłam 35szt za 27zł z przesyłką, ubranka w stanie idealnym i to była świetna okazja.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:39   #39
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Nie bój się, na pewno jest wszystko okej.



Ja też mam jeden i więcej nie kupuję, bo na pewno nie będę często wychodzić z Oliwką, będzie za zimno na to.

Dodaję fotkę mojej aktualnej wyprawki. Na razie zebrałam tyle ciuszków, co na zdjęciach. Chyba nie jest źle. Składa się ona z:
- 3 kaftaników.
- 1 dresików (bluzeczka + spodenki).
- 1 ogrodniczek.
- 1 sukienki.
- 1 ponczo.
- 1 strój kąpielowy i 1 gatki plażowe.
- 3 sweterki.
- 22 szt. body
- 17 śpiochów/pajaców.
- 7 par butków.
- 1 kombinezonu.
Moja mama twierdzi, że tyle mi wystarczy na początek... Myślę, że chyba ma rację.
Wyprawka jak się patrzy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za kciuki
Oczywiscie mialyscie racje, z maluszkiem wszystko ok!!!! Od razu mi ulzylo
Dobrze, ze poszlam, bo tak tu bym przezywala niepotrzebne stresy. Gin zrobil mi usg, ja malucha od kilku dni nie za bardzo czuje, a on tam sobie w brzuchu fika
Prawdopodobnie dopadla mnie jakas infekcja wirusowa, mam przejsc na diete sucharkowo-kleikowa (pycha, mniam ) do czasu az mi nie przejdzie.
Wiec kupilam roznych sucharkow, wafli ryzowych i innych swinstw. Chyba wszystko naraz zjem, taka glodna jestem, a tym sie tak ciezko najesc!
Aha! I moge sobie cole popijac

Mam nadzieje, ze maluszek wytrzyma kilka dni na takim jedzeniu...

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Black, super paka!! Tez mi sie wydaje, ze w zupelnosci wystarczy
Strasznie duzo bodziakow i spiochow!
Mam nadzieję że już lepiej się czujesz.

Cytat:
Napisane przez eff8 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp. Glukozy z krwi jeszcze nie mialam badanej pewnie teraz mi zleci.... Kurde jutro powtorze badanie dla pewnosci i zobaczymy co lekarka na to...



aha dzieki ;/ nie ciekawie sie zapowiada



sliczny kombinezon ja jednak bede miala tylko 1



wow co za kolekcja super



super ze z dzidzia ok a dietke jakos przetrzymasz
Masz niedługo wizytę, wszystkiego się dowiesz. A masz możliwość powtórzyć badania moczu? Może jakiś błąd labu?

Cytat:
Napisane przez Basia_Bogusia Pokaż wiadomość
Wiem, że miałam się pochwalić łóżeczkiem, ale po prostu strasznie długo na niego czekaliśmy. Wreszcie wczoraj po 3 tygodniach od zamówienia dotarło, więc mogę się wypowiedzieć Z zestawu jestem bardzo zadowolona, wszystko mi się podoba, jest dokładnie taki jak miał być, rozłożyliśmy go wczoraj żeby sprawdzić czy wszystko zawiera noi jest ok, niczego nie brakuje. Porobiłam kilka fotek więc mogę się z Wami nimi podzielić jak już to u mnie wygląda a nie na zdjęciu z allegro. Za cały zestaw zapłaciliśmy 380 zł, z przesyłką 409zł.

Co do glukozy to ja robiłam w zeszłym tygodniu czyli przełom 25/26 tygodnia.
Fajne

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Nie było przepisu. Jak masz dobry to wrzuć, spróbuję na swojej a jak nie to sobie pewnie nową kupię

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


A ten co będzie teraz w lidlu to myśłicie że się będzie nadawał dla dziecka, warto go kupić
Ja chyba go kupię, ma 3 lata gwarancji, więc jak coś będzie nie tak to zwrócę. Nie jest drogi więc żalu jak coś nie będzie.


Witajcie dziewczyny w kolejnej części Dziś znowu do 10 spałam! Odkąd mamy zaciemnione w pokoju to śpię za długo. Siostra mnie obudziła telefonem i smaka na dynie narobiła Muszę podjechać do teściów i obadać czy moje już dojrzały
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:42   #40
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;36782412]

Ilkas, IP [/QUOTE]

serio ? a nie wyrzucą mnie stamtąd? tzn w sensie takim, że jak już nic nie będzie widać (bo na IP mogę pojechać dopiero wieczorem jak wrócę do swojego miasta bo właśnie jestem u teściów), jak już nie będzie ani śladu, ani różowo, ani nic to nie powiedzą, że histeryzuję i że po co tu przyjechałam?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:45   #41
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Nie, zwyczajnie idziesz i mowisz, że masz plamienia i prosisz o badanie usg. Jak cię będą chcieli olać to od razu wal, że w takim razie składasz oficjalną skargę pisemną, prosisz o dane lekarza i tak dalej. Szybko cię zbadają
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 10:45   #42
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
serio ? a nie wyrzucą mnie stamtąd? tzn w sensie takim, że jak już nic nie będzie widać (bo na IP mogę pojechać dopiero wieczorem jak wrócę do swojego miasta bo właśnie jestem u teściów), jak już nie będzie ani śladu, ani różowo, ani nic to nie powiedzą, że histeryzuję i że po co tu przyjechałam?

zadzwoń do gina- delicjanka ostatnio po bzykanku też tak miała
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:47   #43
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
serio ? a nie wyrzucą mnie stamtąd? tzn w sensie takim, że jak już nic nie będzie widać (bo na IP mogę pojechać dopiero wieczorem jak wrócę do swojego miasta bo właśnie jestem u teściów), jak już nie będzie ani śladu, ani różowo, ani nic to nie powiedzą, że histeryzuję i że po co tu przyjechałam?
Ja też tak raz miałam po seksie. Lekarz powiedział że to otarcie po prostu bo narządy są teraz bardziej ukrwione i żeby delikatniej się kochac teraz po prostu. Na IP kazał jechac jakby plamienie trwało dłużej niz tylko od razu po stosunku i bezwzględnie jeśli będzie się utrzymywał ból brzucha.
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:49   #44
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Dokładnie. Najlepiej niech zrobi aukcję specjalnie dla Ciebie z formą "kup teraz" i wypisze, z czego będzie się ten zestaw składał.
70zł za kilkanaście sztuk to nie tak mało, ja ostatnio kupiłam 35szt za 27zł z przesyłką, ubranka w stanie idealnym i to była świetna okazja.
może macie rację dziewczyny że to wcale nie taka okazja...i trochę strach..a ja przecież nie s....m kasa..
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:51   #45
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
może macie rację dziewczyny że to wcale nie taka okazja...i trochę strach..a ja przecież nie s....m kasa..
Poszukaj czegoś lepszego, jeszcze masz troszkę czasu.

Dzwonili do mnie z uczelni, że wybrali mnie (w sumie wybrali 10 osób), żeby składać uroczystą przysięgę w todze na inauguracji roku akademickiego za tydzień. Mama pęka z dumy.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:53
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:52   #46
Basia_Bogusia
Rozeznanie
 
Avatar Basia_Bogusia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: śląskie/okolice Żywca
Wiadomości: 822
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Witam w kolejnej części. Okazuje się, że właśnie zaczęłam 27 tydzień, więc już niebawem wskoczę w 7 miesiąc. Szok, czas leci jak szalony.
Teraz jak patrzę na nasze łóżeczko to nie mogę oczu oderwać, już się w nim zakochałam i wyobrażam tam sobie już mojego Krzysia

Co do jeszcze info z poprzedniej części:

Illusion jeśli chodzi o witaminy to ja biorę falvit mama i oprócz tego biorę osobno żelazo Biofer Folic. Ja generalnie mimo dobrego odżywiania mam nie najlepsze wyniki, a żelazo też na granicy, więc nie mam wyjścia, muszę się wspomagać tabletkami.

nyfiyqa ja mam spodnie ciążowe z H&M czarne a drugie jasne. To są spodnie tak zwane 7/8 ale, że ja jestem niska to na mnie są jak długie i przynajmniej nie musiałam skracać. Dobrze się noszą, jestem zadowolona.

Black Santum jestem pod wrażeniem Twojej wyprawki. Sporo już tego nazbierałaś. Ja już mam też pokupione trochę ubranek, ale muszę jeszcze tego więcej nazbierać

Meduzza co do przewijaka to my kupiliśmy takie nakładane na łóżeczko, wydaje mi się, że będzie wygodne w użyciu.
__________________
Krzyś ur. 24.12.2012
Basia_Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:52   #47
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja tak na szybko, mam pytanie.
Rano przytulaliśmy się z mężem i potem na papierze miałam różowo i kilka maluteńkich skrzepów krwi. Do tego teraz lekko pobolewa mnie brzuch (ale to może z nerwów ) Nie byłam jeszcze w takiej sytuacji i nie mam pojęcia co robić. Wizyta u gina za tydzień w środę. Na dzisiaj i jutro nie ma już terminów. Powinnam jechać na IP czy to tylko jakieś obtarcie i przeczekać do środy?
Też radzę udać się na IP, ale jak plamienia i ból się utrzymają się do wieczora. Bo może to po prostu otarcie. Bądź dobrej myśli
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:53   #48
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Witajcie w nowym wątku. Dopiero wstałam i zjadłam śniadanko. Coś moja Ola spokojniutka od wczoraj i martwić się zaczynam. Plan na dziś: skończyć mycie 2 okien i powiesić firanki, a tak mi się nie chce.

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Przyłączam się do gratulacji i przyznaję rację, ja już bym nie chciała, żeby lekarz mi powiedział, że to jednak nie będzie Oliwka. Macie wybrane imię?

Nafiyqa, popatrz na allegro, ja tam kupowałam - mam 2 pary, obie świetne, zapłaciłam po 50zł, jedne z Topshopu, a drugie z Nexta, nowe z metkami były. Jakość o wiele lepsza, niż H&M.
Black, ja ciągle o tym myślę i przed kolejną wizytą mam wielkiego stresa, że lekarz mi powie, że z Oli zrobił się Olek, a tu tyle sukienusiek nakupowanych.W poniedziałek 3d, więc się wszystko wyjaśni.

Basia Bogusia piękne łóżeczko.
Bokeh uwielbiam takie sukienki. Twój TŻ padnie z zachwytu.
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm

Edytowane przez maluchna30
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:59
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:53   #49
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Poszukaj czegoś lepszego, jeszcze masz troszkę czasu.

masz rację..a co sądzicie o pozostałych aukcjach??

ja wczoraj patrzyłam na termometry dla maluszków i około 100 zł....więc ten z lidla z taką gwarancją się opłaca
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 10:54   #50
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
może macie rację dziewczyny że to wcale nie taka okazja...i trochę strach..a ja przecież nie s....m kasa..
Na zdjęciach jest z tego co liczyłam ponad 30 ubranek,wtedy te 70 zł z przesyłką czyli 60 zł za same ubranka to cena ok raczej. No ale ona w opisie napisała że kilkanaście...i tu mi coś nie pasuje. No i właśnie to umawianie się poza aukcją jest jednak ryzykowne.
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:56   #51
marta00537
Raczkowanie
 
Avatar marta00537
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 482
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Hej melduje się w V części wątku
mam nadzieje, że jeszcze mnie ktoś pamięta
Nie odzywałam się bo mieliśmy ten cholerny remont łazienki, w sumie to jeszcze nie jest skończona. Ile można 3 metrową łazienkę remontować masakra. Nawet przez ten czas kompa nie odpalałam, dopiero od tygodnia Was podczytuje, ale jestem na bieżącą

Witam nowe mamusie
Gratuluje nowych pisiorków i pipeczek

U mnie nieciekawie, mamy zakaz seksu aż do porodu . Przez ten durny polip na szyjce, do tego infekcja pipki. mam lekką anemie, tyje na potęgę i do tego nieznośny ból plecówDobra już nie narzekam
mam nadzieję, że będę teraz na bieżącą się odzywać
Przesyłam buziaki i miłego dnia mamuśki
__________________
razem od - 02.10.2004
zaręczyny - 09.08.2009
ślub - 25.09.2010


marta00537 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:59   #52
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Krowa w takim razie gratuluję córeczki!

U Hosenki w takim razie pewnie będzie facet
Dlaczego "w takim razie"?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:59   #53
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

melduję się

naszła mnie ochota na piernika i biorę się za pieczenie

halny i u mnie... głowę chce urwać... a boli mnie ta głowa tak że masakra...

wczoraj na pogrzebie jakoś dałam radę, ale było baaardzo ciężko
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:03   #54
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
wciągają....pewnie...ale jeszcze licytuje ze 4 aukcje....choć pewni mnie przebiją ofertami...jak je skończę i coś jeszcze wygram...poczekam aż wszystko przyjdzie...rozłożę ...pospisuję... i wtedy już będe kompletować dalej...żeby nie zagubić się w tym a licytuję jeszcze takie trzy.... na których mi zależy..:
http://allegro.pl/zestaw-4-body-dlug...660709211.html
http://allegro.pl/23-mega-paka-chlop...664918221.html
http://allegro.pl/zestaw-ubranek-dla...669258334.html
TE zestawy fajne, no ale i cena tez fajna co do tej pierwszej aukcji to ja bym sie zastanowiła bo najmniej zapłacisz 26zl czyli wychodzi ok 7zl/sztuke to jak dla mnie bez rewelacji, mozna znaleźć duzo tanszy zestaw bodziakow (ilościowo przede wszystkim ) ale jak uważasz

Kolezanka z pracy, ta od Kubusia , przyslala mi fotki. Ale słodziak!!! jak wszystko bedzie w miare dobrze u mnie z tymi paskudztwami-toxo i cukrzyca ( czyli jesli nie wyląduję w szpitalu ) to w przyszlym tyg sie do niej wybiore. juz nie moge sie doczekac
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:03   #55
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dlaczego "w takim razie"?
Hehe a tak jakoś dla równowagi...
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:05   #56
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
I zdjęcia dodałam do klubu
Bokeh sukienka cudowna, śłicznie w niej wygladasz
Krówko gratuluje córeczki
Ewik dzięki za przepis może na weekendzie wypróbuje
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:05   #57
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Boże jaka sierota ze mnie właśnie przed chwilą przywitałam się w starym wątku

To teraz już witam się w nowym, mam nadzieję, że już dobrze dodam

E_vel

Ewik współczuję szczerze wizyty w urzędzie. Ja byłam kiedyś zarejestrowana w pupie od września do kwietnia i myślałam, że nie wyrobię z nerwów. U mnie jeszcze tak idiotycznie było, że musiałam się stawiać nie rzadziej niż raz w miesiącu, oczywiście na żadne kursy ani staż nigdy nie mieli kasy. Także koszmar. Nie daj się tam sprowokować nikomu

Wczoraj byłam na wizycie i w sobotę jedziemy na drugie prenatalne, już się nie mogę doczekać U mnie dziś też wieje mocno, ale kwiatki na balkonie póki co stoją
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:07   #58
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Poszukaj czegoś lepszego, jeszcze masz troszkę czasu.

Dzwonili do mnie z uczelni, że wybrali mnie (w sumie wybrali 10 osób), żeby składać uroczystą przysięgę w todze na inauguracji roku akademickiego za tydzień. Mama pęka z dumy.
Łał!!!! szacun Kobieto! Gratuluje!
Wizaż tez jest z Ciebie dumny
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:09   #59
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja tak na szybko, mam pytanie.
Rano przytulaliśmy się z mężem i potem na papierze miałam różowo i kilka maluteńkich skrzepów krwi. Do tego teraz lekko pobolewa mnie brzuch (ale to może z nerwów ) Nie byłam jeszcze w takiej sytuacji i nie mam pojęcia co robić. Wizyta u gina za tydzień w środę. Na dzisiaj i jutro nie ma już terminów. Powinnam jechać na IP czy to tylko jakieś obtarcie i przeczekać do środy?
Wiesz co, skoro Cię boli brzunio i miałaś jakieś skrzepy ja bym pojechała na IP. Ja ostatnio jak z moim tżtem bylo bzykanko to się przestraszyłam bo wlasnie poszłam siku a tam na papierze krew, tylko że u mnie nie leciała z dróg rodnych tak wiesz ciurkiem czy cos tylko tak jakbym obtarła wargi ...i nie bolał mnie brzuch więc nie jechałam na IP. ALE jakby mnie bolał to bym szybko goniła

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Poszukaj czegoś lepszego, jeszcze masz troszkę czasu.

Dzwonili do mnie z uczelni, że wybrali mnie (w sumie wybrali 10 osób), żeby składać uroczystą przysięgę w todze na inauguracji roku akademickiego za tydzień. Mama pęka z dumy.
Ulalala to gratuluje
aj moj chrzesniak(3l) zrobił siku zamiast do wc to do brodzika haha ale jest fajniutki
a później zrobie zdjęcia moich dotychczasowych wszystkich ciuszków jakie mam i od poniedzialku do szkoly, wreeeeeeeeszcie
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:21   #60
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Witam się w V części

Krówka gratuluje Córci
Laurka dziś już powtórzyłam badanie moczu, jutro będą wyniki
Bokeh już pędzę do klubu oglądać suknię
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.