kto sie wybiera do Maroka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 19:50   #1
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka

kto sie wybiera do Maroka?


Witajcie. W tym roku w marcu bylam dwa tygodnie w Maroku. Tydzien zwiedzania tydzien wypoczynku w Agadirze. Caly pobyt bardzo udany. Ogolnie Maroko to fajny kraj i mnie sie wydal bardzo bezpieczny. Ludzie przyjazni i nienachalni. Zachwycona bylam szczegolnie Fezem- z powodu: otoz piekna ruchliwa ulica- masa mlodziezy, piekne fontanny umiejscowione w pasażu pomiedzy pasami ruchu. I na tym pasazu piekne ławy wykute z jednego bloku granitu- pieknie wypolerowane... i sluchajcie- nie bylo tam ani jednego de...a z mlotkiem lub czyms innym zeby ryc, skrobac, tluc w te ławki.... juz sobie wyobrazilam u nas takie lawki i kiboli pastwiacych sie nad nimi tam masa mlodziezy.. i nikt sie nie pastwil nic nie niszczyl nic nie malował farbą ani nie rozbijal.. ech.. tylko zal...

I tu sie chcialam podzielic informacja wazna dla starszych dziewczyn wyjezdzajacych do Maroka- pilotka zamowila nam u producenta olejek z opuncji figowej firma Azargane. Olejek jest rewelacyjny. Naprawde dziala na zmarszczki. Jest drogi bo 30 ml kosztuje na nasze 100zl. Ale jest warty tej ceny. Po dwoch tygodniach stosowania wygladalam naprawde fajnie. A nie mam za duzo problemow ,,starszych dziewczynek"bo uzywam tez retinole. A po tym olejku i tak zauwazylam pozytywne efekty

I tu mam prosbe o kupno takiego olejku dla mnie-jesli któraś z kolezanek wizazystek planuje wyjazd do Maroka- prosze o kontakt podam pieniądze i umowie sie na odbior olejku. Jest on malenki wiec zmiesci sie w kazdej walizce.
Nie nalezy zabierac go do bagażu podręcznego.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 20:50:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.