Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 16:32   #1111
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A u mnie niby wszystko ok wyszło,jest kolor bursztynu,jak wystygnie jest twarda jak kamień.
Ogrzewam suszarką, wydłubuję kawałeczek, ugniatam palcami, robie "nalesnik" ,przykładam, odrywam [boli] ,wyrwie sie kilka wloskow ale nie wszystkie.
Co robię nie tak?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:14   #1112
ulcia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

niestety zabieg nie nalezy do najtanszych, za bikini brazyliskie placi sie ok 150-160 pln, dwa razy wiecej niz zwykly wosk



Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
ulcia a jak to cenowo wyglada?
ulcia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 13:10   #1113
gosska55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a wiec ja mam pytania co do tej pasty...probowalam ja zrobic i wyszlo mi cos bardzo twradegoo i bardzo ciemnego...pozniej jak chcialam to rozgrzac to albo bylo za twarde a jak bardziej probowalam to juz za gorace;/....wogole sie tego nie dalo w rekach rozgniesc;/...moze to dlatego ze za dlugo gotowalam.?;/..ta moja "pasta" to wydlubaniu kawalka( oczywiscie z WIelkim trudem) byla jak jakies cukierki czy cos.???;/...jak mozecie to napiszcie co zle moglam zrobic...bo bede probowac dalej to robic....nie poddam sie :P....
gosska55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:37   #1114
emillieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej dziewczyny
Mam taki problem z pastą cukrową. Kupiłam na allegro pastę Camsakizi.
Po kilku próbach zmieniła barwe na biało-żółtą, tylko wogóle nie przykleja się do włosków i nie da się nią nic zrobić Może potraficie coś doradzić ? Z góry dzięki
emillieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 19:04   #1115
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez gosska55 Pokaż wiadomość
a wiec ja mam pytania co do tej pasty...probowalam ja zrobic i wyszlo mi cos bardzo twradegoo i bardzo ciemnego...pozniej jak chcialam to rozgrzac to albo bylo za twarde a jak bardziej probowalam to juz za gorace;/....wogole sie tego nie dalo w rekach rozgniesc;/...moze to dlatego ze za dlugo gotowalam.?;/..ta moja "pasta" to wydlubaniu kawalka( oczywiscie z WIelkim trudem) byla jak jakies cukierki czy cos.???;/...jak mozecie to napiszcie co zle moglam zrobic...bo bede probowac dalej to robic....nie poddam sie :P....
Podczas ugniatania zamocz palce w ziepłej wodzie i dalej rozciągaj, jak to zbytnio nie pomoże, to rozgrzej pastę i rozceińcz ją troszkę wodą ale nie za mocno
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 19:33   #1116
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny a wiecie jak to zrobic zeby uzywac tej pasty na cieplo tak jak wosk? kiedys mi tak wyszło ale nie pamiętam juz co zrobiłam.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:24   #1117
kaska567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dziewczyny, jak konkretnie stosujecie tę pastę? bo próbowałam sposobami: na kulkę, na placka i na materiał ale nic nie dało a jestem prawie pewna że dobrze ją zrobiłam. kładziecie ją na np nogi jak jest jeszcze gorąca?
kaska567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 19:52   #1118
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, ja coś chyba skopałam przy tej paście... Żywica mi jakaś wyszła a nie pasta :/ Twarde jak skała; gdy rozgrzeję - i tak za nic nie chce się to przykleić do skóry. Lepi się, owszem, ale nie przyklejają się włoski... Buuuuuuuu, nie umiem....
Noel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:32   #1119
osa1990
Przyczajenie
 
Avatar osa1990
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a zamiast soku z cytryny może być sok taki z buteleczki? (kwasek cytrynowy) bo chce zrobić ta pastę a sklep zamknięty i cytryny już nie kupie..
osa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:18   #1120
kaska567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Noel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja coś chyba skopałam przy tej paście... Żywica mi jakaś wyszła a nie pasta :/ Twarde jak skała; gdy rozgrzeję - i tak za nic nie chce się to przykleić do skóry. Lepi się, owszem, ale nie przyklejają się włoski... Buuuuuuuu, nie umiem....
ha, już wiem co robiłam nie tak! Noel, pasta ci wyszła dobra, tylko musisz ją teraz podgrzać, ale tak, żeby sie zrobiła tylko miękka, żebyś mogla trochę wygrzebać z pudełeczka. póżniej musisz ją wyrobić w rękach, aż zrobi się taka nieprzezroczysta (ja musiałam ja jeszcze kilka razy podgrzewać bo mi twrdniała i nie mogłam jej wyrabiać). póżniej, jak już bdzie miała taki niby złoty kolor nakładasz ją na skórę. ja robię kulkę i rozsmarowuję ją na nodze (w kierunku pod włos). chwilę ja tam trzymam, przygładzam i odrywam pod włos. moja niestety nie wyrywa wszystkich włosków, ale może coś źle zrobiłam.
kaska567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:38   #1121
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
W ostantnim tygodniu każdą wolna chwilę spędziłam na wyrobie i poprawianiu pasty cukrowej. Zainspirował mnie do tego artykuł, który ukazał się na Wizażu. I po kilku próbach mogę powiedzieć, że to cudowny i prosty sposób depilacji.
W stosunku do artykułu odwróciłabym proporcje tzn. szklanka cukru i pół szklanki wody no i oczywiście sok z cytryny. Proporcje nie mają większego znaczenia. Jeśli damy więcej wody to wymagać to będzie dłuższego gotowania. Już po przeczytaniu artykułu wiedziałam, że za dużo tam jest wody. Tu korzystałam z mojego kulinarnego doświadczenia, jak przy robieniu lukru. Ale mniejsza o to. Składniki należy wymieszać do rozpuszczenia i podgrzewać. Później już łyżki nie używam, mieszam od czasu do czasu kręcąc rondelkiem. Najpierw robi się syrop przezroczysty, później zaczyna zmieniać barwę na słomkową a następnie na brązową i oczywiście gęstnieje. Gdy masa jest brązowa należy zwiększyć czujność bo łatwo spalić. To też mi się przydarzyło gdy się zaczytałam. W sumie pastę robi się szybko, kilkanaście minut ale to oczywiście zależy na jakim ogniu się robi. Gdy ma kolor ciemnego bursztynu należy ją odstawić z ognia. Jeśli po całkowitym (sic!) schłodzeniu ugniata się pod palcem to jeszcze należy ją pogotować ale być może tylko przez 10-15 sekund. Mówię o gotowaniu a nie o grzaniu. Jeśli po wystudzeniu okaże się, że jest za twarda to należy dodać odrobinę wody, podgrzać i dobrze ją wymieszać z pastą. Już nie gotować, żeby wody nie odparowywać. Po wystudzeniu pasta ma być calkiem twarda. Po przygotowaniu pasty po raz trzeci umialam jej dobrą jakość ocenić po kolorze, zapachu i konsystencji.
Przed użyciem należy pastę podgrzać (łaźnia wodna, suszarka do włosów, mikrofalówka, w zimie kaloryfer) ale tu uwaga: podgrzać tak aby tylko lekko zmiękła. Następnie nożem wydłubać trochę (wielkość orzecha włoskiego), wyrobić w palcach i już można się depilować. Jeśli chodzi o włosy mocne i krótkie to pastę tą można raczej stosować na ciepło z użyciem pasków materiału. Przy włosach dłuższych lub słabszych można rozprowadzać pastę na skórze kciukiem zgodnie z kierunkiem włosa i zrywać pod włos. Ale zaznaczam: to sprawa bardzo indywidualna. To naprawdę zależy od włosów. Tam gdzie je goliłami i były bardzo mocne a teraz miały dlugość ok. 3 mm musiałam użyć pasków materiału i pastę bardziej „upłynnić”, żeby dała się rozporowadzić dobrze niezbyt grubą warstwą. A moje słabe i krótkie włosy na rękach zdepilowałam idealnie pastą rozprowadzaną tylko kciukiem.
Ogólnie metodę tę bardzo polecam. Jest bardzo skuteczna, łatwa i tania. Skóra po zastosowaniu pasty jest idealnie gładka. Tylko na rękach wystąpiło u mnie lekkie zaczerwienienie, które po około 10 – 20 minutach zeszło. W innych miejscach nie było żadnego śladu. Życzę zatem cierpliwości bowiem jest ona wymagana przy dopracowaniu odpowiedniej postaci pasty. Ale to naprawdę nie jest trudne. Naprawdę warto. Powodzenia.

znalazlam na allegro dwa rodzaje pasty do depilacji, ale tam pisza ze trzeba podgrzac i nakladac oraz depilowac tak jak goracym woskiem u kosmetyczki....

i czego tu sluchac??? bo jak ja zrobilam taka paste w domu to nie moglam jej ulepic w dloniach, za bardzo sie lepila.

tutaj linki do obu tych past, jezeli ktoras z Was ktorąś z nich kupila to prroooosze dajcie znac i podzielcie sie wrazeniami jestem juz w skrajnej depresji, szukam czegos dobrego i nei moge znalezc...

tutaj taka tansza:
http://www.allegro.pl/item634409089_...acja_wosk.html

a tu drozsza, innej firmy:
http://www.allegro.pl/item648393744_...zy_zestaw.html

HELP kochane pomozcie
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 16:00   #1122
nadia_
Raczkowanie
 
Avatar nadia_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

jej depiluje nogi i przedramiona juz poltorej godziny, efekt fajny, tylko mam mnostwo czerwonych kropeczek i juz nie mam sily sie z tym bwic - boli i owszem, ale jesli celem jest zdarcie warstwy i zakonczenie tego nudnego naklej-zerwij to bol staje sie sprawa drugorzedna (albo nawet trzecio..albo.. niewazne) odezwe sie jak skoncze!
nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:07   #1123
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
jej depiluje nogi i przedramiona juz poltorej godziny, efekt fajny, tylko mam mnostwo czerwonych kropeczek i juz nie mam sily sie z tym bwic - boli i owszem, ale jesli celem jest zdarcie warstwy i zakonczenie tego nudnego naklej-zerwij to bol staje sie sprawa drugorzedna (albo nawet trzecio..albo.. niewazne) odezwe sie jak skoncze!
a uzywasz specjalnych narzedzi do tego(takich jak kosmetyczka) czyli ten drewniany patyk do nakladania masy cukrowej i potem bawelniane paski do zdzierania ?
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:35   #1124
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Unhappy Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej!

A więc zrobiłam tak jak pisałyście. Do rondelka nasypałam 1 szklankę cukru, potem pół szklanki wody, a na koniec sok z połówki cytryny. Zapaliłam ogień i dałam na gaz, za około 15 min. cukier rozpuścił mi się do końca. Gdy mieszałam było konystencji syropu, ale kolor mniało taki jak zwykła woda. Zdenerwowałam się bo nie wiedziałam czy robiłam dobrze. Gdy już parowało, odłożyłam na bok. Gdy przestygło chciałam z ciekawosci nałożyć chociaż na ręke, lecz mi się wylało, poprostu przeciekło z ręki. Na końcu nie mniałam siły się z tym męczyć i poprostu wylałam. Ale myślę że mogłam dłużej potrzymać na gazie, chociaż te 20 min. Czy coś zrobiłam nie tak? Proszę o pomoc.
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:42   #1125
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Kornella Pokaż wiadomość
Hej!

A więc zrobiłam tak jak pisałyście. Do rondelka nasypałam 1 szklankę cukru, potem pół szklanki wody, a na koniec sok z połówki cytryny. Zapaliłam ogień i dałam na gaz, za około 15 min. cukier rozpuścił mi się do końca. Gdy mieszałam było konystencji syropu, ale kolor mniało taki jak zwykła woda. Zdenerwowałam się bo nie wiedziałam czy robiłam dobrze. Gdy już parowało, odłożyłam na bok. Gdy przestygło chciałam z ciekawosci nałożyć chociaż na ręke, lecz mi się wylało, poprostu przeciekło z ręki. Na końcu nie mniałam siły się z tym męczyć i poprostu wylałam. Ale myślę że mogłam dłużej potrzymać na gazie, chociaż te 20 min. Czy coś zrobiłam nie tak? Proszę o pomoc.
tez tak mialam, skonczylylo sie na tym ze dosypalam cukier i dluzej gotowalam, chyba ponad godzine (!) potem zrobil sie taki karmelowy kolor, nawet cala ta mikstura nabrala gestszej konsystencji.
ale i tak nic z tego nie wyszlo bo nie wiedzialam jak to COS naklasad na skore- czy depilowac za pomoca samych palcow czy tez tych patyczkow i bawelnianych platkow(jak roia kosmetyczki w salonach)

H E L P pomozcie!!!
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:52   #1126
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

za duzo wody - im wiecej wody, tym dluzej trzeba gotowac, zeby ja odparowac. dwie lyzki +sok z polowki cytryny jest ok, a co dopiero pol szklanki :O
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:57   #1127
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dzięki

Musze kupić tylko cytrynę. I znowu będe walczyć. Tylko teraz dam 2 łyżki wody.
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:10   #1128
nadia_
Raczkowanie
 
Avatar nadia_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Skonczylam Paste przygotowalam mniej wiecej w proporcji szklanka wody na pol szklanki cukru z polowka soku z cytryny, gotowalam roztwor ok.10min az uzyskal kolor bursztynu, zdjelam garnek z gazu i po ostudzeniu uzyklalam fajna mase. Poczatkowo rozprowadzalam ja palcami i tak tez zrywalam (pod wlos i zerwanie zgodne z kierunkie wzrostu wloska), ale potem ulatwilam sobie zadanie stosujac paski z sciereczki. Efekt bardzo fajny, ale moze dlatego, ze przygotowywalam sie dluzej i moje wloski mialy okolo 5mm. Nie nastawialam sie na to, ze pasta uchwyci wszystkie wloski - troche w tym mojej winy, bo nie mialam juz cierpliwosci i bolalo bardzo momentami - z tego wzgledu wolalabym pojsc do kosmetyczki. Z drugiej strony, te wloski, ktore nadal beda mi towarzyszyc sa zupelnie niewidoczne tylko wyczuwam je pod palcami. Dodam, ze mam bardzo grube, geste wlosy i jakikolwiek efekt mnie zadowala, bo przy zwyklej maszynce, nogi nawet zaraz po goleniu nie byly nigdy gladkie :/
Teraz juz tylko pozostalo mi posprzatac balagan w lazience i wrocic do tematu "mam sesje, pomocy!!!"
nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:47   #1129
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ojjj kiedyś chciałam zrobić pastę cukrową ale w ogóle mi nie wyszła
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 21:39   #1130
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kaska567 Pokaż wiadomość
ha, już wiem co robiłam nie tak! Noel, pasta ci wyszła dobra, tylko musisz ją teraz podgrzać, ale tak, żeby sie zrobiła tylko miękka, żebyś mogla trochę wygrzebać z pudełeczka. póżniej musisz ją wyrobić w rękach, aż zrobi się taka nieprzezroczysta (ja musiałam ja jeszcze kilka razy podgrzewać bo mi twrdniała i nie mogłam jej wyrabiać). póżniej, jak już bdzie miała taki niby złoty kolor nakładasz ją na skórę. ja robię kulkę i rozsmarowuję ją na nodze (w kierunku pod włos). chwilę ja tam trzymam, przygładzam i odrywam pod włos. moja niestety nie wyrywa wszystkich włosków, ale może coś źle zrobiłam.
Kaska567, miałaś rację Zrobiłam drugie podejście, już wiem o co chodzi. Wyszła mi podobna "żywica", ale - cały sekret w wyrabianiu później tego czegoś Gniotłam i gniotłam i już nie wierzyłam, że to się może zrobić ciągnące, aż... udało się . Teraz będę się uczyć, jak się tym depiluje, bo jak na razie nie bardzo mi wychodzi. Robię tak jak piszecie, ale jakoś nie bardzo się te włoski chcą wyrywać. Może są za krótkie, bo nóżki mam jakiś tydzień po depilatorze i tylko kilka odrastających gdzieniegdzie się pojawiło. No i próbowałam pod włos...

Aha - i po pewnym czasie zaczyna mi się to strasznie kleić do nogi, czy to powinno tak być?
Dalszy ciąg trenowania zostawiam sobie na jutro, dziś już wystarczy
Noel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:50   #1131
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Noel Pokaż wiadomość
Aha - i po pewnym czasie zaczyna mi się to strasznie kleić do nogi, czy to powinno tak być?
Dalszy ciąg trenowania zostawiam sobie na jutro, dziś już wystarczy
Niestety to normalne, po dłuższym używaniu podgrzewa się, zaczyna się rozklejać i się przykleja do skóry
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:54   #1132
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

JAK sie tym depilujecie??

tylko za pomoca dloni czy tak jak robia to kozmetyczki w salonie na depilacji woskiem????? pliss napiszcie
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 00:10   #1133
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 00:16   #1134
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dzieki

o moj Boze, to musi byc straszna robota. no ale zdecyduje sie na nia..
poradzcie, ktora paste lepiej kupic??
oto linki:

tansza:
http://www.allegro.pl/item634409089_...acja_wosk.html

drozsza innej firmy:
http://www.allegro.pl/item648393744_...zy_zestaw.html


ta firma MOOM radzi ze lepiej nakladac paste tym patyczkiem i potem zdzierac platkami.. ale to sie nizbyt da moim zdaniem. przy tej konsystencji co na filmiku?
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:43   #1135
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Obie można stosowac w sposób na paski, sama bym to zrobiła tylko nie wiem skąd te paski wytrzasnąć Aha te pasty nie różnią się zbytnio od siebie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:25   #1136
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;12801090]Obie można stosowac w sposób na paski, sama bym to zrobiła tylko nie wiem skąd te paski wytrzasnąć Aha te pasty nie różnią się zbytnio od siebie[/QUOTE]

tylko ceną sie roznia, nie?
hmm chyba jak na pierwszy raz wezme ta tansza. jak mi sie sspodoba pasta cukrowa to pomysle o tej za 90 zl :P:P
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:29   #1137
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez brunetka6 Pokaż wiadomość
tylko ceną sie roznia, nie?
hmm chyba jak na pierwszy raz wezme ta tansza. jak mi sie sspodoba pasta cukrowa to pomysle o tej za 90 zl :P:P
90zł w życiu bym nie dała... Ja daję grosze xD Pół cytryny, szklanka cukru i woda z kranu.
Te 90zł podjerzane dla mnie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 16:16   #1138
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

tyle ze jak ja robilam domowa paste cukrowa z tego przepisu to wyszlo mi takie cos, co sie strasznie do rak kleilo, normalnie az mi sie palce ze soba sklejaly, nie moglam tego rozrobic...:/

podacie mi jeden przepis taki naprawde ktory sprawdzi sie w 100%?

bo niektorzy podaja ze 2 lyzki wody, inni ze az pol szklanki, gubie sie w tym i nie wiem w koncu ile tego wszystkiego dac
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:03   #1139
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dzisiaj pierwszy raz robiłam pastę cukrową. Oczywiście mi nie wyszła . Najpierw było całkiem nieźle, bo masę dało się urobić w rękach, ale nie zerwało ani jedengo włoska... Później znowu trochę podgotowałam i po tym, niestety, przelewała mi się przez palce, obklejając wszystko naookoło.

I musiałam powrócić do wosku... Eh...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 10:31   #1140
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja też dziewczyny nie wiem jak się tą pastą depilujecie Kupiłam na Allegro, wydobyłam trochę tego z opakowania i włożyłam do rondelka, żeby roztopić. Trochę mi to miód przypomina I jakoś tak niechcący mi się palce oblizało W każdym razie po podgrzaniu wylałam to to na talerzyk i jak trochę ostygło, to o dziwo dało się to oderwać i z tego kulkę uformować, ale urobić już jej za cholerę nie mogę, bo po chwili mi w dłoniach twardnieje :/ Próbowałam ogrzewać suszarką, ale po chwili jest to samo. Jak to zrobić?
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.