Pytanie do kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 20:16   #1
PamPasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9

Pytanie do kosmetyczki


Jestem po kuracji antybiotykowej. Obecnie została mi cera mieszana potrądzikowa. Strefa T jest tłusta i zaczerwieniona. Stosuje juz od 2 lat zele, maseczki ale nic nie pomaga. Na jaki zabieg proponuje mi pani wybrać się z tą cerą aby była gładka a najważniejsze wyrównany koloryt. Zdjęcie poniżej.

http://img34.imageshack.us/img34/3975/27696711.png

PamPasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:47   #2
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

dlaczego od razu na jakis zabieg chcesz isc?
napisz jakich kosmetyków uzywałes i uzywasz obecnie?
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:04   #3
PamPasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;2086099 6]dlaczego od razu na jakis zabieg chcesz isc?
napisz jakich kosmetyków uzywałes i uzywasz obecnie?[/QUOTE]

No już jakieś 2 lata mam taką cere dlatego chce się tego pozbyć bo kompleks mam jak nigdy.
Żele jakie posiadam: Iwostin, Loreal pure zone, ziaja, sebamed kostka do mycia, mydło siarkowe
Krem nawilżający: żel nawilżający pur&mat jedyny który wchłania się od razu. Próbowałem dużo kremów ale żaden nie wchłaniał się tylko tłusty film i krosty sie pojawiały.

Może jakiś peeling, albo kwasy żeby to zedrzeć ten naskórek? Może ktoś się orientuje co dla takiej cery najlepsze bo widać na zdjęciu co mam
PamPasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:50   #4
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

Polecam odwiedzic takie strony jak: Biochemia Urody, Mazidla lub Zrob Sobie Krem. Tam na bank znajdziesz cos dla siebie, co pomoze na wszelkie bolączki
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:50   #5
marcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

polecam kwasy, szczególnie pirogronowy działa świetnie na cerę tłustą i trądzikową. do tego maska z alg mikronizowanych.można też udać się na peeling kawitacyjny plus ultradżwięki. pielęgnacja domowa jest uzupełnieniem. wiele firm aptecznych ma świetne kremyna takie problemy po kuracji antybiotykowej( bodajże avene i la roche posay, bioderma).
marcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:13   #6
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

Ja również poleciłabym kwasy, a nawet mikrodermabrazję połączoną z kwasami. Mikrodermabrazja ładnie wygładziłaby skórę, gdyż zostało trochę tych zmian potrądzikowych. Za to kwasy działają i złuszczająco, regulują wydzielanie gruczołów łojowych, łagodzą stany zapalne oraz działają nawilżająco. Cera na pewno również wyrównałaby swój koloryt. Najważniejsze żebyś udała się do dobrej kosmetyczki, która widząc Twoją buzię na żywo trafnie dobierze do niej pielęgnację
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:54   #7
PamPasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

A próbował ktoś peeling glikolowy lub coś na bazie kwasu salicylowego u dermatologa estetycznego? Czy długo utrzymują sie efekty po peelingu? Na zdjęciu można zauważyć co mi dolega. Na żywo jest to samo. Żadna kosmetyczka nie powie nic na ten temat konkretnego?
PamPasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 03:21   #8
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: Pytanie do kosmetyczki

A przepraszam bardzo to co piszemy to dla Ciebie nie są konkrety?? Chciałaś wiedzieć jaki zabieg - dostałaś niejedną odpowiedź. Peelingi kwasem glikolowym lub na bazie salicylowego są to raczej peelingi o mocnym działaniu biorąc też pod uwagę to, że chcesz to robić u dermatologa. Uważam, że lepiej zrobić na początek coś słabszego i raczej na jesieni gdy nie będzie tyle słońca.
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.