Wrocław! Imprezy! Czyli wino kobiety i śpiew! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 16:57   #1
bittersweet16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5

Wrocław! Imprezy! Czyli wino kobiety i śpiew!


Hej dziewczyny!
Wiem, że tutaj pełno wątków na temat poszukiwania koleżanek 'do tańca i do różańca' mimo wszystko chcę Was trochę wyciągnąć z łóżek i oderwać od podpierania ścian. Chciałabym znaleźć tu jakieś dziewczyny, które wciąż czekają na przygodę życia. Czujecie czasem, że życie ucieka Wam przez palce?
Wszystkie koleżanki to 'matki, żony i kochanki'?
Jesteście singielkami? Lubicie się bawić? Imprezy? Wygłupy? Rozmowy do późnych godzin nocnych? Ale i wsparcie w sytuacji gdy nie wiecie co ze sobą zrobić? Gdy o 3 w nocy w weekend płaczecie do poduszki zamiast bawić się do świtu.. Macie czasem tak, że czytacie smutne cytaty zastanawiając się jak dalej iść a wszyscy inni się dobrze bawią?
Poszukuję tutaj takich dziewczyn wrażliwych ale i chętnych i skłonnych do szaleństwa. Takich, z którymi będę mogła śmiać się i płakać. Bawić się bez opamiętania. Do której nie będzie wiecznie dzwonił chłopak i nie będzie miała szlabanu na imprezy. Nie, nie szukam niewolnicy Izaury. Nie twierdzę, że wszystkie związki takie są ale większość dziewczyn niestety już siedzi w domkach w kapciach i gotują obiadki swoim facetom. Tylko i wyłącznie.
Mam nadzieję, że znajdą się tutaj dziewczyny, które mają podobne zdanie i też chcą korzystać z życia. Więc jeśli jesteś studentką nie jest to konieczny warunek ale ja jestem w wieku studenckim więc nie wiem czy jakieś starsze dziewczyny mają ochotę.. wrażliwą i empatyczną osobą, która tęskni za odrobiną świeżości i szaleństwa.. to zapraszam! Piszcie a być może to właśnie Ciebie szukam? A Ty Mnie?
bittersweet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 12:44   #2
bittersweet16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wrocław! Imprezy! Czyli wino kobiety i śpiew!

Jesteście Tu dziewczynki?
bittersweet16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 13:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.