Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 23:12   #1861
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oj, tego że dawno nie kupowałam nie mogę o sobie powiedzieć ) ale tak, czekam z nadzieją na CCC /SSS )


Aż mi się wierzyć nie chce... no ale co skóra to inna reakcja ) nawilżać to ma chyba krem na wierzch na serum? bo serum to w końcu tylko podkład... ale zapychanie jest karygodne
Jak coś to przy okazji mogę Cię od nadmiaru Flavo C uwolnić
No wiem, moja skóra jest dziiiiwna
Wiem, że serum samo w sobie nie ma nawilżać, ale w moim przypadku mam wrażenie, że położone pod krem zmniejsza jego działanie nawilżające...
Pomyślimy, pomyślimy

A tak, żeby nie było całkiem offtopowo: czy któraś z Was ma korektor Prolongwear i jest w stanie porównać go do Select Moisturecover ??
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:14   #1862
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jak sprawdzają się konturówki do ust z Maca?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:15   #1863
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Jak sprawdzają się konturówki do ust z Maca?
Ja nie narzekam
Z tym, ze Pro Long sa naprawde trwałe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:18   #1864
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A kwasy apteczne, czy u specjalisty? Jakie?
Przymierzam się do Flavo-c. Na ile starcza Ci buteleczka?
cetaphil emulsję mam na półce od dłuższego czasu, ale nie chce mi się toto wchłaniać więc się kurzy póki co.

Też mi się shop/cook podoba. Za bardzo podoba.

FlavoC można stosować max. 3 m-ce!
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:23   #1865
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Trwałe w sensie wysuszające do granic możliwości i nieschodzące pod wpływem Biodermy czy trwałe w sensie super-hiper? No to się teraz napaliłam!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 03:13   #1866
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Serio Biotherm taki be? Mam nówkę sztukę czekającą na rozdziewiczenie, trochę mnie przeraziłaś
A krem Cold Cream zostawia mocny film? Stosowałam kiedyś Cold Cream do rąk - genialny był.
Wiesz co, u mnie nie robił nic, a po kilku razach zapychał i tak w kółko, chwilę poużywałam, potem wysyp No na mojej buzi się nie sprawdził
Cold cream to taki średni tłuścioch, pod makijaż chyba tylko ekstremalne suchotki go zdzierżą, ja tylko na noc. Pozostawia film, ale w miarę szybko się wchłania, no ale jak mówię ja się nim maziam na noc, więc tłusty film mi nie przeszkadza

Cytat:
Obiecuję już nie offtopować, bo pewnie zaraz dostanę
Oj tam oj tam

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
FlavoC można stosować max. 3 m-ce!
Ale jedną butelkę czy 3 m-ce i przerwa?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 07:27   #1867
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
A tak, żeby nie było całkiem offtopowo: czy któraś z Was ma korektor Prolongwear i jest w stanie porównać go do Select Moisturecover ??
a chciała porównac w nich ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 08:07   #1868
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mam pytanko do posiadaczek pigmaka NAKED - czy te drobinki migrują??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 09:38   #1869
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
FlavoC można stosować max. 3 m-ce!
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale jedną butelkę czy 3 m-ce i przerwa?
No właśnie, właśnie? Bo że się wit. C utlenia, to wiem. Pewnie żywotność opakowania ograniczona. Ale czy trzeba przerwę robić?
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Wiesz co, u mnie nie robił nic, a po kilku razach zapychał i tak w kółko, chwilę poużywałam, potem wysyp No na mojej buzi się nie sprawdził
Cold cream to taki średni tłuścioch, pod makijaż chyba tylko ekstremalne suchotki go zdzierżą, ja tylko na noc. Pozostawia film, ale w miarę szybko się wchłania, no ale jak mówię ja się nim maziam na noc, więc tłusty film mi nie przeszkadza
Dzięki. Będę się zatem modlić, co by nie zapchał. A Avene się przyjrzeć muszę.
I będę się też modlić, co by się shop/cook zbiegł w czasie z wyprawą Rodzynka na łowy zagraniczne
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 09:42   #1870
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
No wiem, moja skóra jest dziiiiwna
Wiem, że serum samo w sobie nie ma nawilżać, ale w moim przypadku mam wrażenie, że położone pod krem zmniejsza jego działanie nawilżające...
Pomyślimy, pomyślimy

A tak, żeby nie było całkiem offtopowo: czy któraś z Was ma korektor Prolongwear i jest w stanie porównać go do Select Moisturecover ??
o a to zmniejszanie nawilżania kremu to już w ogóle dziwota.. ale widocznie to serum nie dla Ciebie? i tyle trza szukać dalej

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
FlavoC można stosować max. 3 m-ce!
iiiiiii tam, jak się postosuje 2 tyg po terminie to krzywdy też nie zrobi. Jedno co to może oczywiście słabiej działać. w końcu to wit.c... ale twarzy nine wypali
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Ale jedną butelkę czy 3 m-ce i przerwa?
butelkę trzeba zużyć w trzy miesiące po otwarciu, ale myślę, że da się
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek pigmaka NAKED - czy te drobinki migrują??
eee, nie migrują.. chyba że się osypie podczas nakładania, z tym trzeba uważać jak z każdym pigmentem ale jak już nałożysz to nie migrują. MACowe pigmenty są dość "przyczepne" )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:12   #1871
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek pigmaka NAKED - czy te drobinki migrują??
Nie migrują.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 11:19   #1872
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olus
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
) wrzuć fotki koniecznie!!! ja nie mogę odżałować Party Parrot :/
A dzięki, dzięki .
Foty postanowiłam zrobić jak dolecą do mnie moje pozostałe szminkowe zdobycze - wtedy zrobię swatche naręczno - porównawcze wszystkich szminek, które mam.
A co do Party Parrot to mam nadzieję, że jakimś szczęśliwym trafem zdobędziesz ją jeszcze, nie przejmuj się .

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Jak sprawdzają się konturówki do ust z Maca?
Ja mam aktualnie trzy "zwykłe" konturówki z MAC (tzn. Lip Pecil) i bardzo je sobie chwalę - są nie za twarde, nie za miękkie - w sam raz, co tu więcej mówić.

A co do Flavo C - też mam, też lubię, też kupiłam w promocji w Superpharm (tylko promocja nie cenowa, tylko oprócz zwykłego opakowania dostałam dodatkowo 6 ml w dwóch małych fiolkach). Chciałam Was tylko podpytać, jakie macie wesje tego serum - ja mam tą zieloną, z 8 % stężeniem wit. C, a jest jeszcze serum forte, z 15 % wit. C (w takiej pomarańczowej buteleczce) - zastanawiałam się, czy następnym razem nie spróbować tej mocniejszej wersji .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 14:40   #1873
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
FlavoC można stosować max. 3 m-ce!
Czemu?

Nie ma ograniczeń co do żywotności danego serum, że po 3 miesiącach od otwarcia jest już do wywalenia. Po prostu przez 3 miesiące najlepiej, najsilniej działa, ale po tym czasie nadal można je stosować.

Też mam to Flavo-C, odlałam pół buteleczki koleżance i już chyba z 1,5 miesiąca je mam, a ono zużyło się w niewielkim stopniu. Z tym, że ja stosuję je tylko na noc, bo wit. C przetłuszcza skórę i strefa T świeci mi się jak... Krem La Roche-Posay Active C też ma fajne działanie, buzia robi się taka gładziutka Chyba nawet lepiej na mnie działa niż to serum.

***

Ale wracając do MACa - można sobie kupić samo opakowanie na róż, bez wkładu? Ile to kosztuje? A może któraś z Was ma takie opakowanie na zbyciu?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 14:56   #1874
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

W MACowym temacie. Kajolku - a wrzuć swatcha tego Tendertone?? masz go jeszcze?
nie mam już
i poza tym aparatu teraz też nie mam (już/jeszcze) więc póki co swwatchowo się nie udzielam
aha, ale jeszcze jedna jego cecha na plus mi się przypomniała - całkowity brak lepkości


A w ogóle to myślałam dziewczyny, że przez pomyłkę weszłam na jakąś biochemię/kosmetyczkę, ale się wam OT rozrosło
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 15:55   #1875
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ale wracając do MACa - można sobie kupić samo opakowanie na róż, bez wkładu? Ile to kosztuje? A może któraś z Was ma takie opakowanie na zbyciu?
mówisz o tym plastikowym opakowaniu, w które róż jest włożony? nie można kupić samego ja mogę mieć coś w swoich pustkowych podepotowanych B2M, ale różu tak i tak już wsadzisz
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 16:34   #1876
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mówisz o tym plastikowym opakowaniu, w które róż jest włożony? nie można kupić samego ja mogę mieć coś w swoich pustkowych podepotowanych B2M, ale różu tak i tak już wsadzisz
Nie wsadzę? Jak to?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 16:54   #1877
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o a to zmniejszanie nawilżania kremu to już w ogóle dziwota.. ale widocznie to serum nie dla Ciebie? i tyle trza szukać dalej
Już nie muszę szukać - znalazłam cudo, któremu będę wierna aż po grób

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie wsadzę? Jak to?
Ja co prawda nie Marti, ale odpowiem: depotowanie odbywa się zazwyczaj przy użyciu ciepła więc opakowanie traci swój pierwotny kształt, a czasem się nawet przysmaża
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 17:34   #1878
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

da się włożyć ;p ja tak wsadziłam już kilka wkładów, do których nie miałam cierpliwości w palecie. na allegro są do kupienia takie kropelki kleju, przyklejam to do magnesu i do opakowania, jak krzywy plastik to jakoś pod na ciepło prostuje
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 18:52   #1879
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A dzięki, dzięki .
Foty postanowiłam zrobić jak dolecą do mnie moje pozostałe szminkowe zdobycze - wtedy zrobię swatche naręczno - porównawcze wszystkich szminek, które mam.
A co do Party Parrot to mam nadzieję, że jakimś szczęśliwym trafem zdobędziesz ją jeszcze, nie przejmuj się .
Nie no, już teraz nie będę jej szukać raczej, miałam nadzieję upolować ją pierwotnie przeżyję bez kolejnej fuksjowej szminki (e czekaj, ja to napisałam?? ja? chyba coś mi jest...)
czekam na takie porównanie ))



Cytat:
Ja mam aktualnie trzy "zwykłe" konturówki z MAC (tzn. Lip Pecil) i bardzo je sobie chwalę - są nie za twarde, nie za miękkie - w sam raz, co tu więcej mówić.
popieram, zwykłe też są super )

Cytat:
A co do Flavo C - też mam, też lubię, też kupiłam w promocji w Superpharm (tylko promocja nie cenowa, tylko oprócz zwykłego opakowania dostałam dodatkowo 6 ml w dwóch małych fiolkach). Chciałam Was tylko podpytać, jakie macie wesje tego serum - ja mam tą zieloną, z 8 % stężeniem wit. C, a jest jeszcze serum forte, z 15 % wit. C (w takiej pomarańczowej buteleczce) - zastanawiałam się, czy następnym razem nie spróbować tej mocniejszej wersji .
Ja mam zielone, o mniejszym stężeniu, póki co zmarszczek niet, więc mi wystarcza ) Ale promocja z mini fiolkami tez super


Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
nie mam już
i poza tym aparatu teraz też nie mam (już/jeszcze) więc póki co swwatchowo się nie udzielam
aha, ale jeszcze jedna jego cecha na plus mi się przypomniała - całkowity brak lepkości


A w ogóle to myślałam dziewczyny, że przez pomyłkę weszłam na jakąś biochemię/kosmetyczkę, ale się wam OT rozrosło
oj szkoda... ale poszperałam trochę po necie, słabo widoczne te kolorki, trzeba będzie obadać na żywca ) brak lepkości to dobra cecha )
iii tam, kiedyś tu się offtopy robiły czasem i było dobrze poza tym, MAC się też przewija a gadamy o pielęgnacji bo zaczęto temat kremów z MACa (jakoś trzeba usprawiedliwić )
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Już nie muszę szukać - znalazłam cudo, któremu będę wierna aż po grób
zdradzisz?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 19:13   #1880
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie trzy "zwykłe" konturówki z MAC (tzn. Lip Pecil) i bardzo je sobie chwalę - są nie za twarde, nie za miękkie - w sam raz, co tu więcej mówić.
Ja także jestem szczęśliwą posiadaczką 2 regularnych konturówek i podobnie baaaardzo je sobie chwalę .


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zdradzisz?
A zdradzę, zdradzę:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...alizujacy.html

zliniczują mnie tu zaraz za OT
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:49   #1881
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

eee, nie migrują.. chyba że się osypie podczas nakładania, z tym trzeba uważać jak z każdym pigmentem ale jak już nałożysz to nie migrują. MACowe pigmenty są dość "przyczepne" )
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie migrują.
dzięki kochane

o to to to mi chodziło, czy po nałożeniu już po jakimś czasie migruje sobie na policzki, takiej odpowiedzi oczekiwałam, chociaż dla mojego portfela lepiej by było gdyby jednak to pigmak migrował, a nie gotówka do kasy maca
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:43   #1882
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie no, już teraz nie będę jej szukać raczej, miałam nadzieję upolować ją pierwotnie przeżyję bez kolejnej fuksjowej szminki (e czekaj, ja to napisałam?? ja? chyba coś mi jest...)
Nie wierzę własnym oczom normalnie
(zobaczymy na jak długo ostanie Ci się takie nastawienie, hi, hi)
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
czekam na takie porównanie ))
Już pierwsze foty dziś robiłam, ale trochę z tym roboty . Wrzucę potem wszystko już z nowymi nabytkami.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja mam zielone, o mniejszym stężeniu, póki co zmarszczek niet, więc mi wystarcza )

Ja już mam co zwalczać , dlatego myślałam o tym mocniejszym - ale ono ponoć tylko punktowo może być aplikowane, a zielone, zgodnie z ulotką, daję na całą twarz.

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja także jestem szczęśliwą posiadaczką 2 regularnych konturówek i podobnie baaaardzo je sobie chwalę .
A zdradzę, zdradzę:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...alizujacy.html

zliniczują mnie tu zaraz za OT
Dzięki za OT - na pewno skorzystam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:11   #1883
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nadal jestem zachwycona pigmakami z Daphne... Dziś ma nam oku Nebulę i Aurorę (dziękuję najadko ). Początkowo bałam się Nebuli, że może zbyt ciemna będzie, ale okazuje się, że w połączeniu z Aurorą wygląda bosko
Circa Plum też sobie chwalę bardzo (dziękuję Estella ) i żałuje, że nie kupiłam pełnowymiarowych opakowań bo coś czuje, że te odsypki to szybko zużyje
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:14   #1884
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Testowałam dzisiaj kilka konturówek, jutro nabędę i nie ma siły, która mnie powstrzyma
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:19   #1885
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie wierzę własnym oczom normalnie
(zobaczymy na jak długo ostanie Ci się takie nastawienie, hi, hi)

myślę, że do czasu aż nie zobaczę szminek z kolekcji SSS / CCC

Cytat:
Już pierwsze foty dziś robiłam, ale trochę z tym roboty . Wrzucę potem wszystko już z nowymi nabytkami.



Cytat:
Ja już mam co zwalczać , dlatego myślałam o tym mocniejszym - ale ono ponoć tylko punktowo może być aplikowane, a zielone, zgodnie z ulotką, daję na całą twarz.
a to juz sie nie wypowiem, bo mocniejszego póki co nie planuję... ale kto wie kiedy się to zmieni )

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nadal jestem zachwycona pigmakami z Daphne... Dziś ma nam oku Nebulę i Aurorę (dziękuję najadko ). Początkowo bałam się Nebuli, że może zbyt ciemna będzie, ale okazuje się, że w połączeniu z Aurorą wygląda bosko
Circa Plum też sobie chwalę bardzo (dziękuję Estella ) i żałuje, że nie kupiłam pełnowymiarowych opakowań bo coś czuje, że te odsypki to szybko zużyje
Nebula przy Aurorze robi się taka wyraźniej fioletowa nie? fajne duo naprawdę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:26   #1886
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nebula przy Aurorze robi się taka wyraźniej fioletowa nie? fajne duo naprawdę
U mnie wyszła bardziej w kolorze brudnego brązu/khaki... hmmm sama nie wiem, ale to połączenie jest piękne
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:29   #1887
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
U mnie wyszła bardziej w kolorze brudnego brązu/khaki... hmmm sama nie wiem, ale to połączenie jest piękne
Mnie też Nebula przy Aurorze wychodzi brudny brąz/khaki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:35   #1888
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
U mnie wyszła bardziej w kolorze brudnego brązu/khaki... hmmm sama nie wiem, ale to połączenie jest piękne
hmmm to jeszcze dziwniejsze, bo u mnie naprawdę tak się połączyły że Aurora jakby zaróżowiła Nebulę i zrobiła z niej taki bardzo brudny fiolet brązowawy, a jakże, ale fiolet
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:29   #1889
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

myślę, że do czasu aż nie zobaczę szminek z kolekcji SSS / CCC
Tak właśnie pomyślałam .
Mnie po opisach zainteresowały na razie 3 szminki z tej kolekcji - Quick Sizzle, Naughty Saute i Dish It Up.
No i tak wstępnie myślę o quadzie Shop & Drop i którymś z fluidline'ów (może Added Goodness ).
Mam też nadzieję, że będzie u nas kolekcja Vera, bo zaintrygowały mnie Pearlmatte Face Powder'y (zapasy pearlgliede'ów jeszcze mam, więc tym razem serce mi mocniej nie bije na ich widok ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:04   #1890
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak właśnie pomyślałam .
Mnie po opisach zainteresowały na razie 3 szminki z tej kolekcji - Quick Sizzle, Naughty Saute i Dish It Up.
No i tak wstępnie myślę o quadzie Shop & Drop i którymś z fluidline'ów (może Added Goodness ).
Mam też nadzieję, że będzie u nas kolekcja Vera, bo zaintrygowały mnie Pearlmatte Face Powder'y (zapasy pearlgliede'ów jeszcze mam, więc tym razem serce mi mocniej nie bije na ich widok ).
Naughty Saute, Watch Me Simmer, Quick Sizzle i Dish It Up Myślę też o wszystkich quadach, żółtym i pomarańczowym lakierze, jednym - max dwóch Tendertone'ach oraz być może którymś różu )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.