Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 11:25   #3571
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Stan: nowy, fabrycznie nowy.
Opis: Otworzyłam, bo byłam ciekawa zapachu

Pudełko otwarte tylko dla powąchania - czyli pierwsze pachnące opakowanie od essence ? ...
jak w katalogach pachnące strony - tak Essence pachnące pudełka. potrzyj pudełko o nadgarstek i wiesz, jak pachną perfumy - wtedy możesz swobodnie wystawić na allegro. W końcu nowe, nieużywane
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:31   #3572
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
jak w katalogach pachnące strony - tak Essence pachnące pudełka. potrzyj pudełko o nadgarstek i wiesz, jak pachną perfumy - wtedy możesz swobodnie wystawić na allegro. W końcu nowe, nieużywane

Przecież do tej wody toaletowej był tester na standzie.
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:45   #3573
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja już mam lakiery z Fruiti i Rebels W Niemczech oczywiście dorwane, a nie w Polsce.
Lakiery owocowe są super te z drobinkami brokatowymi. Kupiłam też cień w musie-słabo napigmentowany, ale ładnie połyskuje. Z rebels jak dla mnie hitem są matowe błyszczyki. Bardzo podoba mi się efekt i kolor, chociaż trochę wysuszają usta. Na wystawce rebels rzeczywiście są miejsca na cienie, ale cieni nie ma
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:58   #3574
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wróciłam z pięknego Budapesztu, ale bez zakupów kosmetycznych niestety - w DM-ach i Rossmanach pokutują resztki MM, nie było co wziąć, bo interesowały mnie lakiery i róż, a tego już nie było nigdzie. Nie przebiłam się przez te strony, które zapisałyście od mojego wyjazdu, ale pobieżnie patrząc, widzę, że do N. na razie nie mam po co się wybierać... To są kpiny jakieś - resztki CC w końcu kwietnia?! No żal...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 12:12   #3575
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Też go uwielbiam Czeka na mnie jeszcze nie otwarty, ale chcę chociaż ze dwa zużyć z tych co mam...


A Emilka, pytałaś się mnie o zapachy: obecnie codziennie używam YR Comme une Evidence, jakoś tak się do mnie przyczepił, mam już kolejny flakon. Ale chyba jak zużyję to poszukam czegoś innego dla odmiany. A mój wymarzony ukochany to Chanel Coco oraz Coco Mademoiselle - jakoś tak nie mogę się zdecydować
Jeszcze bardzo mi się podoba Gucci Rush, miałam go ze dwa lata temu, ale teraz już chyba go nie można dostać coś mi się wydaje...?

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



mam podobnie.

Też się wzięłam za dokańczanie niektórych produktów, np. bazę Inglota zieloną, bo wiekowa już jest, a ją oszczędzałam, bo je wycofali Teraz na szczęście jakoś nie jest mi niezbędna więc jak się skończy to płakać nie będę

tak zwariowałam na punkcie tego zapachu, że zrobiłam jeszcze dwa razy zakupy w YR, na nazwiska koleżanek, bo oferta była dla nowowstępujących - nakupowałam żeli pod prysznic, bo jakoś nic innego mnie nie podniecało z oferty YR i teraz mam zapas żeli na dwa lata , ale i 2 butelki tych niebiańskich perfum, no i trzecią butlę napoczętą... absolutnie piękne perfumy, kocham je
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:19   #3576
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
chciałam się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami co do bronzera w kamieniu z SS (na wypadek gdyby któraś zapragnęła dorwać go na allegro czy ebayu)
Niestety jest to raczej rozczarowanie. Niby miał być nie dla biadolic, więc ja liczyłam na mocny efekt. W opakowaniu jest ciemny, fakt, ale na policzkach :/ pomarańczowe tony, efekt 'taniego' bronzera i wcale nie jest taki ciemny (używam najjaśniejszych podkładów np z catrice więc opalona nie jestem). nakłada się go dość ciężko, przynajmniej mi. fajny bajerek z tym, że pachnie kokosem. Ale w mojej ocenie nie ma czego żałować.
Dzięki Ci za tego posta
to już nie żałuję SS, zwłaszcza że mam kabuki z elfa i w sumie mi on wystarcza - jak kiedyś zapragnę drugiego to wezmę sobie ecotools.
Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Zapowiedź kolejnej limitki - Ready For Boarding
www. youtubowiczki. pl/trend_edycja_essence_read y_boarding
(trzeba usunąć spacje za kropkami )
fajna kolorystyka, mnie wpadła w oko tylko paletka i ten koralowy lip&cheek. Ale nie mam jakiegoś ciśnienia.
Paletka mi się kojarzy z jedną z limitowanych trójek Sensique
Cytat:
Napisane przez martusia585 Pokaż wiadomość
lakiery obłędne ;D
Ładne, ale jak dla mnie strasznie wtórne
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
jakos nic ciekawego
ale ta baza mnie nieco rozbawiła, skoro tak łatwo zdjąc ją razem z lakierem na nią nalozonym, to ciekawe jak to to się niby będzie trzymać w ogole
Haha, też zwróciłam na to uwagę. wychodzę z morza załóżmy, a tu mi się z całego paznokcia lakier odkleja
Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Patrzyłam dziś pomadek z Essence i innych marek Naturowych, co prawda na szybko, trafiłam na same z drobinkami :/ te z Essence mają słabą pigmentację, Catrice drobinki, Maybelline też. Powiedzcie prosze jaka firma ma fajne matowe pomadki.
Miał być odwyk kosmetyczny, ale kilka maseczek do twarzy kupiłam :P no i w końcu ten bronzer kobo 405. Z Essence nic mi w oko nie wpadło :/
Matowe dobre ma właśnie Catrice (Be Natural, Princess Peach, The Nuder The Better - wszystkie 3 mam i kocham), oraz NYX ale trzeba uważać bo niektóre mają drobiny i to jest wkurzające.
Co do maseczek to ja się ostatnio nacięłam - kupiłam jakieś badziewne serum + koncentrat Olejek Arganowy z Bielendy w saszetce w Naturze, nie wiem co mnie podkusiło, bo jak zobaczyłam skład to padłam, ale ostatecznie nałożyłam to dziadostwo na buzię (też nie wiem po co) i już po chwili miałam kompletnie zaognione na buraczkowo policzki, od razu to zmyłam... jeszcze rano mnie piekły trochę... także uważajcie...
Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Dawno mnie nie bylo na watku.
Cześć i dzieki za relację odnośnie Fruity nie czuję się zachęcona, i bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A Emilka, pytałaś się mnie o zapachy: obecnie codziennie używam YR Comme une Evidence, jakoś tak się do mnie przyczepił, mam już kolejny flakon. Ale chyba jak zużyję to poszukam czegoś innego dla odmiany. A mój wymarzony ukochany to Chanel Coco oraz Coco Mademoiselle - jakoś tak nie mogę się zdecydować
Jeszcze bardzo mi się podoba Gucci Rush, miałam go ze dwa lata temu, ale teraz już chyba go nie można dostać coś mi się wydaje...?


ja się napaliłam na Acqua di Gioia
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Zawszę się dziwię osobom, które mają w posiadaniu jedną poczwórną paletkę cieni, tusz, podkład, jeden róż, jeden błyszczyk i puder w kamieniu. Zauważyłam, że zwykle związane jest to ze skąpstwem, a nie praktycznością. Choć oczywiście kosmetoholizm też jest bardzo zły, ale jakoś niestety nie mogę sobie odmówić tej przyjemności.
Wydaje mi się, że przesadzasz babciu
Bez przesady, niektórzy po prostu nie potrzebują więcej..
Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...
Naciągactwo poniżej jakiejkolwiek krytyki
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
mam jeszcze lepszą - z Ebaya.
http://www.ebay.pl/itm/ESSENCE-CIRCU...#ht_500wt_1413

ktoś z Polski sprzedaje perfumy z Circusa za ...ponad 170 zł 55 dolców.
Jeszcze lepszy tupet... i to otwierane
już pomijając fakt że był tester
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
jak w katalogach pachnące strony - tak Essence pachnące pudełka. potrzyj pudełko o nadgarstek i wiesz, jak pachną perfumy - wtedy możesz swobodnie wystawić na allegro. W końcu nowe, nieużywane


Cucuma w sensie że Comme Une Evidence? Mam w domu miniaturkę o ile kojarzę są delikatne

Mam dziś 2 warstwy pomarańczowej Balleriny na paznokciach, chyba pierwszy raz się pomalowałam nim. I jestem zachwycona połowa dziewczyn na ulicy ma teraz podobny lakier, ale to nic w weekend rzucę coś nowego albo walnę jakiegoś topa

Odnośnie zużywania to ja używam i nie nadążam zużywać, ale zdarzyło mi się z paroma rzeczami z E, tj. czarna ll'ka sztuk dwie i już prawie brązer ze stałej oferty... (zostały pokruszone resztki i nie mogę ich zużyć )
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-04-19 o 15:22
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:45   #3577
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Matowe dobre ma właśnie Catrice (Be Natural, Princess Peach, The Nuder The Better - wszystkie 3 mam i kocham), oraz NYX ale trzeba uważać bo niektóre mają drobiny i to jest wkurzające.
Co do maseczek to ja się ostatnio nacięłam - kupiłam jakieś badziewne serum + koncentrat Olejek Arganowy z Bielendy w saszetce w Naturze, nie wiem co mnie podkusiło, bo jak zobaczyłam skład to padłam, ale ostatecznie nałożyłam to dziadostwo na buzię (też nie wiem po co) i już po chwili miałam kompletnie zaognione na buraczkowo policzki, od razu to zmyłam... jeszcze rano mnie piekły trochę... także uważajcie...
Kurde, wszystkim Catricom się nie przyjrzałam, muszę obadać.
W mojej Naturze babka miała taką gadkę, że wcisnęła mi kilka maseczek, a ja je wzięłam a miał być odwyk... a maseczek w domu jeszcze mam sporo. No właśnie tego się boję - tych buraczkowych i piekących policzków, bo czasem lubi mnie coś uczulić jak coś to na kwc będzie relacja z zastosowania tych maseczek i w razie wystąpienia reakcji uczuleniowej ostrzeżenie się pojawi. Pozdrawiam
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 16:24   #3578
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

coco kiciusia - dokładnie tak, uwielbiam ten zapach, jest niezbyt słodki, ale mocno kwiatowy i taki ... klasyczny, bo większość współczesnych i moich perfum to różniste kombinacje, kontrasty, skomplikowane konstrukcje i jakieś tam wymyślne składniki z najdalszych zakątków świata a ten zapach jest prosty, spójny i elegancki... Miła odmiana dla mnie po tych wszystkich moich megaciężkich i megasłodkich zapachach.
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:54   #3579
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czytam Wasze wynurzenia odnośnie zużywania kosmetyków i mogę z dumą powiedzieć, że notuję na tym polu niejakie sukcesy jeśli chodzi o essence w szczególnosci Czarnych ll-ek zużywam na kilogramy, ile ich było nie wiem dokładnie ,ale powyżej 15 na pewno. Udało mi się również zużyć do ostatniego okruszka rozświetlacz z moonlight. Mascar w moim życiu było, niech no policzę- 4 i dokańczam piąte opakowanie. Zawzięłam się i skończyłam także moja bazę z YR (fatalną notabene pod względem jakości, genialną pod względem konsystencji). Mam nadzieję, że tego lata skończę wreszcie SAD bo została dosłownie odrobinka na kilka razy, ale teraz jest o wiele za ciemny i za pomarańczowy.
To by było na tyle...
Generalnie tak jak inne Dziewczyny, kolorówkę używam, rzadko zużywam


Cucumuś, mnie też przypadł do gustu ten zapach (mam mały flakonik)- kojarzy mi się z nieprzemijającą klasyką- mała czarna, wysokie szpilki, czerwień na ustach i czarna kreska na oku. Ubrana w ten zapach możesz iść i podbijać świat, a już na pewno męskie serca
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:09   #3580
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez agave Pokaż wiadomość
A ja już mam lakiery z Fruiti i Rebels W Niemczech oczywiście dorwane, a nie w Polsce.
Lakiery owocowe są super te z drobinkami brokatowymi. Kupiłam też cień w musie-słabo napigmentowany, ale ładnie połyskuje. Z rebels jak dla mnie hitem są matowe błyszczyki. Bardzo podoba mi się efekt i kolor, chociaż trochę wysuszają usta. Na wystawce rebels rzeczywiście są miejsca na cienie, ale cieni nie ma
To w końcu jakieś dobre słowa na temat tych LE.
Zachęciłaś mnie do zerknięcia na te matowe pomadki. Ostatnio takie najbardziej przypadają mi do gustu

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Wróciłam z pięknego Budapesztu, ale bez zakupów kosmetycznych niestety - w DM-ach i Rossmanach pokutują resztki MM, nie było co wziąć, bo interesowały mnie lakiery i róż, a tego już nie było nigdzie. Nie przebiłam się przez te strony, które zapisałyście od mojego wyjazdu, ale pobieżnie patrząc, widzę, że do N. na razie nie mam po co się wybierać... To są kpiny jakieś - resztki CC w końcu kwietnia?! No żal...
Też mam ochotę na coś świeżego i z Essence i Catrice
Z MM nic mnie nie interesowało, także już dawno na nic nie polowałam
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:16   #3581
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

coco kiciusia ja początkowa essensomaniaczka, więc dla mnie jak na razie wszystko jest zachwycające

dzisiaj znajoma pisała mi, że u niej w Malborku w Naturze w połowie maja ma pojawić się limitówka z królewną śnieżką, bo pytała.
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 17:18   #3582
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Haha, też zwróciłam na to uwagę. wychodzę z morza załóżmy, a tu mi się z całego paznokcia lakier odkleja
ja miałam taka wizję - wychodzę z basenu, odgarniam włosy, przeczesuje palcami i ... lakier zostaje na włosach

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...
o matko i córko
ciekawa jestem czy ktoś się skusi

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
mam jeszcze lepszą - z Ebaya.
http://www.ebay.pl/itm/ESSENCE-CIRCU...#ht_500wt_1413

ktoś z Polski sprzedaje perfumy z Circusa za ...ponad 170 zł 55 dolców.
no to też niezłe, nie ma co ...
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:24   #3583
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość

o matko i córko
ciekawa jestem czy ktoś się skusi
Znalazłam inną aukcję z nieco tańszym za... 55zł http://allegro.pl/essence-crystallic...285590332.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:38   #3584
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Znalazłam inną aukcję z nieco tańszym za... 55zł http://allegro.pl/essence-crystallic...285590332.html
W dodatku od tego samego sprzedawcy

A może to jakaś wizażanka? W końcu tak się nim wszystkie zachwycałyśmy
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:50   #3585
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
W dodatku od tego samego sprzedawcy

A może to jakaś wizażanka? W końcu tak się nim wszystkie zachwycałyśmy
masakra ten rozwietllacz
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:52   #3586
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Znalazłam inną aukcję z nieco tańszym za... 55zł http://allegro.pl/essence-crystallic...285590332.html
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
W dodatku od tego samego sprzedawcy

A może to jakaś wizażanka? W końcu tak się nim wszystkie zachwycałyśmy
aż brak słów
ciekawe w sumie, czemu akurat ten ma nizszą cene od drugiego?
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:54   #3587
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
aż brak słów
ciekawe w sumie, czemu akurat ten ma nizszą cene od drugiego?
Bo tamten droższy jest nowy, a ten za 55 zł też jest nowy, ale otwierany w celu sprawdzenia zapachu
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:56   #3588
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

hoho http://allegro.pl/roz-cute-as-hell-e...285123431.html
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:06   #3589
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
aż brak słów
ciekawe w sumie, czemu akurat ten ma nizszą cene od drugiego?
Może macany

Daliby jakąś limitowankę bo usycham tu z tesknoty

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Może powinnam sprzedać swoje Essencowe zbiory zarobiłabym
E nie jestem za bardzo przywiązana do nich
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:09   #3590
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Czytam Wasze wynurzenia odnośnie zużywania kosmetyków i mogę z dumą powiedzieć, że notuję na tym polu niejakie sukcesy jeśli chodzi o essence w szczególnosci Czarnych ll-ek zużywam na kilogramy, ile ich było nie wiem dokładnie ,ale powyżej 15 na pewno. Udało mi się również zużyć do ostatniego okruszka rozświetlacz z moonlight. Mascar w moim życiu było, niech no policzę- 4 i dokańczam piąte opakowanie. Zawzięłam się i skończyłam także moja bazę z YR (fatalną notabene pod względem jakości, genialną pod względem konsystencji). Mam nadzieję, że tego lata skończę wreszcie SAD bo została dosłownie odrobinka na kilka razy, ale teraz jest o wiele za ciemny i za pomarańczowy.
To by było na tyle...
Generalnie tak jak inne Dziewczyny, kolorówkę używam, rzadko zużywam


Cucumuś, mnie też przypadł do gustu ten zapach (mam mały flakonik)- kojarzy mi się z nieprzemijającą klasyką- mała czarna, wysokie szpilki, czerwień na ustach i czarna kreska na oku. Ubrana w ten zapach możesz iść i podbijać świat, a już na pewno męskie serca



jak zwykle dokładnie ujęłaś we właściwe słowa to, co kołatało mi się po głowie a nie potrafiłam tego wyartykułować
tyle że u mnie czerwień na paznokciach
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:15   #3591
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez martusia585 Pokaż wiadomość
dzisiaj znajoma pisała mi, że u niej w Malborku w Naturze w połowie maja ma pojawić się limitówka z królewną śnieżką, bo pytała.
Oj, coś mi się wierzyć nie chce... lakierowe limitki jak dotąd nigdy do nas nie docierały, no i jeszcze żeby ktoś w Naturze był aż tak dobrze zorientowany..
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:15   #3592
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
Kochana, ja też na ten rozświetlacz bym się pisała! Jeśli to nie problem.

W ogóle wczoraj pisałam, że będę polować na MM - róż i cień. Byłam dzisiaj w Douglasie, i tak jak się obawiałam, po różach puste dziury a mi się efekt całkiem podoba (mazałam testerem) i bardzo żałuję, że go nie dostałam. W drogeriach Natura (w Trójmieście, dzisiaj byłam w dwóch) ten Circus cały stoi ciągle dzielnie, aż mi niedobrze jak to widzę...

Za to cień 03 z MM kupiłam i ładny, jutro będę kombinować
Przykro mi, rozświetlacze już rozgospodarowane (tzn. został jeden- brutalnie zmacany )
Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...285590509.html


padłam
zwłaszcza, że na innych aukcjach ten sam rozświetlacz jest po 15 złotych...


Pochwalę się, że sprawiłam dziś sobie szminkę All about cupcake. Śliczna jest
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:17   #3593
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Oj, coś mi się wierzyć nie chce... lakierowe limitki jak dotąd nigdy do nas nie docierały, no i jeszcze żeby ktoś w Naturze był aż tak dobrze zorientowany..
też sie walsnie zdziwiłam, po tym co tutaj czytam. malo tego, jak tam CC na wykończeniu a z MM były tylko błyszczyki, więc od maja bacznie się temu będę przyglądać ;D
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:43   #3594
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
WOW :P

Ten róż mnie wcale nie rusza, wcale wcale wcale. W sumie nic mnie nie rusza ostatnio, może ta limitka podróżnicza, ale nie wszystko.

Czy zauważyłyście, że te cienie mm wyglądają okropnie w pudełkach, ale pięknie na oku? Czy tylko ja mam takie widzenie? :P
Też odnoszę takie wrażenie.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Też go uwielbiam Czeka na mnie jeszcze nie otwarty, ale chcę chociaż ze dwa zużyć z tych co mam...


A Emilka, pytałaś się mnie o zapachy: obecnie codziennie używam YR Comme une Evidence, jakoś tak się do mnie przyczepił, mam już kolejny flakon. Ale chyba jak zużyję to poszukam czegoś innego dla odmiany. A mój wymarzony ukochany to Chanel Coco oraz Coco Mademoiselle - jakoś tak nie mogę się zdecydować
Jeszcze bardzo mi się podoba Gucci Rush, miałam go ze dwa lata temu, ale teraz już chyba go nie można dostać coś mi się wydaje...?


---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



mam podobnie.

Też się wzięłam za dokańczanie niektórych produktów, np. bazę Inglota zieloną, bo wiekowa już jest, a ją oszczędzałam, bo je wycofali Teraz na szczęście jakoś nie jest mi niezbędna więc jak się skończy to płakać nie będę
Dzięki za odpowiedź.
O rety, ale oczo...bny kolor.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:16   #3595
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość


a ja oferuję na wymianie..... głupia ja, głupia!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:40   #3596
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
...
Zawszę się dziwię osobom, które mają w posiadaniu jedną poczwórną paletkę cieni, tusz, podkład, jeden róż, jeden błyszczyk i puder w kamieniu. Zauważyłam, że zwykle związane jest to ze skąpstwem, a nie praktycznością. Choć oczywiście kosmetoholizm też jest bardzo zły, ale jakoś niestety nie mogę sobie odmówić tej przyjemności. ...
Witajcie! W TE Serbska brak MM, nie wiem jak w poznańskich Douglasach. Co do zużywania kosmetyków, to czasem mi się to udaje i z jednej strony cieszę się jak widzę denko, bo mogę kupić coś nowego, ale też czuję niepokój, czy nowy produkt będzie zadowalający Jeśli chodzi o róże mam teraz 2, trzeci w stanie agonalnym i raczej go wyrzucę (mocno zużyty i pokruszony). Ogólnie mam stosunkowo mało kosmetyków (prócz lakierów), jakoś nie odczuwam potrzeby posiadania ich w dużej ilości. sporo kosmetyków podwójnie tusz, róże, rozświetlacze.

Jeśli chodzi o róże to zawsze wydawało mi się, że to jest kosmetyk, który ma pasować do karnacji, oczu, włosów i wyglądać jak naturalniej, dlatego mam tylko jeden kolor (pomijam rzadko używanego z VL, który jest w podobnej tonacji do "codziennego").
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:02   #3597
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o róże to zawsze wydawało mi się, że to jest kosmetyk, który ma pasować do karnacji, oczu, włosów i wyglądać jak naturalniej, dlatego mam tylko jeden kolor (pomijam rzadko używanego z VL, który jest w podobnej tonacji do "codziennego").

Haha a widzisz, ja mam za to odwrotnie- moja kosmetyczka roi się od różów w szalonych odcieniach, od pomarańczy po fioletowawą jeżynkę Wszystkie baaardzo lubię i uważam, że każdym różem (chodzi mi o kolor) da się wyczarować piękny efekt na buźce
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:03   #3598
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Przykro mi, rozświetlacze już rozgospodarowane (tzn. został jeden- brutalnie zmacany )
dzięki za informację

Co do kolorówki to mam podejście, jak większość z was - służy mi do używania, nie zużywania
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:07   #3599
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja mam 1 róż (wygrałam na fb everyday minerals) ale na razie i tak go nie używam Może kiedyś się doczeka na razie w ogóle nie używam różu/bronzera/rozświetlacza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Udało mi się wczoraj wymęczyć krem i wodę termalną avene Też wygrane, wcześniej byłam ciekawa tej wody dobrze ze jej nie kupiłam bo jak dla mnie to ona kompletnie nic nie robiła...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:09   #3600
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Haha a widzisz, ja mam za to odwrotnie- moja kosmetyczka roi się od różów w szalonych odcieniach, od pomarańczy po fioletowawą jeżynkę Wszystkie baaardzo lubię i uważam, że każdym różem (chodzi mi o kolor) da się wyczarować piękny efekt na buźce
Teraz ja się muszę z Tobą zgodzić bo również uważam iż z każdym różem można się "dogadać" i stworzyć bardzo ładny i twarzowy efekt na policzkach
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.