Owłosienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-21, 19:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

owłosienie


Jestem mężczyzną i mam problem dotyczący owłosienia na plecach.Proszę o poradę dotyczącą usówania owłosienia na plecach w sposób możliwie trwały.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 18:25   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: owłosienie

Metody usuwania owłosienia to : laser, microlysis,enzymy+ultradż więki, elektroliza i tradycyjna metoda : ciepły wosk. Najtańsze są zabiegi woskowania. Depilacja pleców w moim Studio Urody to ok. 40- 50 zł. Starcza na miesiąc, u niektórych mężczyzn na dłużej. Elektroliza jest bardzo żmudną metodą, pozostałe metody są dość drogie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 11:58   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: owłosienie

Witam
Mój chłopak chciał usunąć sobie owłosienie z klatki piersiowej. Jeden zabieg laserowy trwał ok 1,5 godziny, był bolesny i skóra po nim była bardzo bolesna i podrażniona przez kilka dni. Po serii ok. 5 zabiegów nie widzę żadnych rezultatów, trochę dziwne, zważywszy, ze jeden zabieg kosztował 700 złotych !!!! Szczerze odradzam, teraz mój chłopak po prostu regularnie się goli....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 00:28   #4
Michał_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Question Owłosienie

Witam, moj problem jest dosc nietypowy Moze to i glupie ze zadaje je bedac facetem, ale staram sie dbac o siebie i dobrze wygladac, a jedna rzecz mi w tym przeszkadza. Mianowicie mam problem z nadmiernym owłosieniem nóg. Nie mam zamiaru ich golic ani depilowac, poniewaz moim zdaniem jest to nie meskie Chcialbym jednak w jakis sposob zmniejszyc czy rozjasnic swoje owlosienie. Nie podobaja mi sie takie geste i czarne wlosy, ale co zrobic jesli takimi obdarzyla mnie natura Co mam zrobic, czy jest na to jakis taki zabieg, a moze jakis krem rozjasniajacy czy coś ? Kompletnie sie na tym nie znam, wiec prosze o pomoc. Z gory dziekuje, moze bedziecie w stanie jakos udzielic mi pomocy
Michał_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 11:12   #5
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Owłosienie

ja bym nic nie robiła. facet to facet i normalne jest dla mnie, że ma nawet mocno zarośnięte nogi. co innego owłosienie np na plecach, ale nóg bym nie ruszała. bez obrazy- to tylko moje zdanie
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 11:19   #6
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Owłosienie

Ja też bym tego nie ruszała... facet to facet.taki zarost to raczej nic strasznego.
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:52   #7
Michał_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Owłosienie

Kurcze, zdaję sobie sprawę że lepiej jest nie ruszać, ale resztę ciała mam dużo słabiej owłosioną i dziwnie to wygląda. Chciałbym coś z tym zrobić, ale żeby jednocześnie to owłosienie naturalnie wyglądało, mam nadzieje ze jest na to jakiś sposób
Michał_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 13:27   #8
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Owłosienie

Hmm... chyba nie za bardzo jest co poradzić przeciez ich nie skrócisz a rozjasniacz sprawi że będa nienaturalnie jasne. Farba do włosów Ciekawe jakie by odrosły po depilacji,może sprawdź
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:54   #9
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Owłosienie

jesli juz musisz to robic,chociaz ja tam lubie owlosione nogi u faceta, to proponuje wode utleniona. Kiedys rozjasnilam sobie tak wloski na rekach i teraz od czasu do czasu powtarzam taki zabieg.Prezcieram po prostu te wloski wacikiem z woda i tyle. Ale potrzeba troche czasu na to
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:12   #10
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Owłosienie

hm.. moja kolezanka tez robila tak z woda utleniona...i wyszly jej rude hehe...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:13   #11
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Owłosienie

Też właśnie myślałam o wodzie utleniopnej! możesz sobie przecierać(kawałek) to wodą utlenioną i zobaczyć jak wyjdzie.
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 17:26   #12
Michał_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Owłosienie

Ok, dzieki bardzo, wezme sprawdze na jakies malej powierzchni na probe Jak by ktos jeszcze mial jakies ciekawe pomysly to czekam Moze nawet bede mial szczescie i mi cos jakas profesjonalna kosmetyczka pomoze, nie wiadomo
Michał_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 17:59   #13
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Owłosienie

Zostaw te włosy w spokoju
Przecież to normalne.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 22:32   #14
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Owłosienie

też bym tego nie ruszała u faceta to norma!
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 22:51   #15
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: Owłosienie

Nie ruszaj tych wlosow bo tylko zrobisz sobie krzywde.Fajnie jak facet ma mocno owłosione nogi i nic poza tym.Jakbys mial super owłosioną klate czy plecy to bys mial problem. A tak zostaw je w spokoju.Moj chłopak tez ma mocne owlosienie tylko na nogach i to jest bardzo seksi.
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 23:25   #16
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Owłosienie

LOL STARY co Ty przeżywasz ?? Ja tam popieram te Wizażanki które są zdania aby nic z tymi włosami nie robić Ja mam tak samo i nie przeszkadza mi to co innego włosy na klacie, plecach, ramionach, tego juz bym nie zniósł
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:35   #17
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Owłosienie

Cytat:
Napisane przez jhony Pokaż wiadomość
co innego włosy na plecach, ramionach, tego juz bym nie zniósł
Tak to już inna bajka, ale nogi... nogi zostaw w spokoju przecież jesteś mężczyzną
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:23   #18
Arronax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Owłosienie

heh ja mam podobny problem , wpadam juz powoli w kompleksy ;> Ledwo co skonczylem 20 lat a mam nogi ostro owlosione ( jestem brunetem o ciemnej karnacji , wlasciwie to na twarzy jak latynos bo wystarczy mi ze 2 sloneczne dni i juz jestem caly brazowy - moze to jest tego powodem , niewiem.)

Nie mam pojecia jakie sa ceny depilacji w salonach kosmetycznych bo pewnie i tak moja studencka kieszen by tego nie wytrzymala ale musze sie przyznac ze nosilem sie juz z taki zamiarem . Kiedys to mi sie te wloski podobaly ,ale wlasnie wloski bo to bylo w gimnazjum i tam wygladalo to fajnie imo. To samo mam z rekami , Sa dosc owlosione, wloski centymetrowej dlugosci i chyba ciagle rosna <sic!> Tak jak pisalem kiedsy mi to nie przeszkadzalo ale teraz nie czuje sie z tym za komfortowo nawet sam a co dopiero w krotkich spodenkach podczas gdy wielu w moim wieku ma bardzo slabo owlosione nogi i czego zazdroszcze szczerze kilku kumplom zerowe albo prawie zerowe owlosienie na rekach .

Ostatnio mnie te wloski na rekach jeszcze bardziej denerwuja bo zaczynaja mi rosnac od wewnetrznej strony rak , narazie malutkie , ledwo widoczne , ale boje sie ze bede niedlugo dlugie jak cholera .Znam oczywiscie tez kilku chlopakow o rownie duzym owlosieniu ale jakos mam nie odparte wrazenie ze kobiety wola jednak mezczyzn slabo owlosionych ( co raczej zrozumialem , tak jak pisalem sam tego nie trawie za dobrze )

Ostatnio dodoatkowo dobil mnie fakt ujrzenia na plecach ( u gory) 2 dosc duzych wloskow;] Moj ojciec raczej nigdy sie nie depilowal ani nie golil nog czy rak albo plecow , tym bardziej rak a niektore czesci ciala mam juz teraz bardziej owlosione od niego ( tez jest brunetem).

Co tam jak juz sie tak szczerze wypowiadam to napisze tez o wlosach na tylku oraz na dole plecow gdzie sa dosc bujne ;]
Normalnie jak sie obejrzy jakiegos slizgacza to czlowiek wpada w kompleksy . Wiem ze to nie odpowiedni watek ale czy jesli chcialbym sie depilowac , powiedzmy rece , ramiona , nogi to jaki bylby mniejwiecej tego koszt miesieczny ?
Arronax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 09:19   #19
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Owłosienie

co wy macie za problemy...

ja uwielbiam jak facet jest mocno owłosiony -na nogach, na klacie, rękach, a i na plecach jest ok to bardzo męskie i nie wiem skąd teraz ta idiotyczna moda na depilacje u facetów...

tak naprawdę to w czym wam to przeszkadza? bo to chyba tylko taki dziwaczny kaprys zeby coś zmienić....
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 22:55   #20
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: żory
Wiadomości: 91
Dot.: Owłosienie

Cytat:
Napisane przez Arronax Pokaż wiadomość

Co tam jak juz sie tak szczerze wypowiadam to napisze tez o wlosach na tylku oraz na dole plecow gdzie sa dosc bujne ;]
Normalnie jak sie obejrzy jakiegos slizgacza to czlowiek wpada w kompleksy . Wiem ze to nie odpowiedni watek ale czy jesli chcialbym sie depilowac , powiedzmy rece , ramiona , nogi to jaki bylby mniejwiecej tego koszt miesieczny ?
Mój facet też ma owłosioną pupę, ręce i nogi ale to jest właśnie świetneJuż ja bym go pogoniła jakby sobie ogolił tyłek


A koszt miesięczny? duuuuży
__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 23:10   #21
darkangel87
Raczkowanie
 
Avatar darkangel87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 159
Dot.: Owłosienie

Takze jestem zdania,zeby faceci nic nie robili z tymi wlosami.moim zdaniem takie owlosienie jest meskie i seksowne
darkangel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:54   #22
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Owłosienie

Cytat:
Napisane przez czupurek105l Pokaż wiadomość
Mój facet też ma owłosioną pupę, ręce i nogi ale to jest właśnie świetneJuż ja bym go pogoniła jakby sobie ogolił tyłek


A koszt miesięczny? duuuuży

Uwielbiam takie posty . A wracając do tematu - to w ogóle bym się tym nie przejmowała. Wcale a wcale
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:29   #23
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: Owłosienie

też uważam że nie masz się co przejmować. myślę że jakby nawet ci się udało rozjaśnić te włosy wodą utlenioną i nie wyszłyby rude to i tak by się to odcinało kolorystycznie w porównaniu z resztą włosów np na rękach czy głowie (pewnie jesteś brunetem skoro masz takie ciemne włosy) i dopiero dziwnie by wyglądało. tylko bardzo jaśni blondyni mają jasne włosy na nogach. a reszta ma ciemne i jest fajnie głowa do góry!
__________________
Morra


mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193128
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:24   #24
arnoldzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: owłosienie

J np.gole sobie plecyki. No mam te włoski i trudno ale zrobiłem sobie do tego golenia pleców urządzenie i nie musze się nikogo o to prosić żeby mi ogolił i moge to robic kiedy chce
arnoldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:26   #25
becia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Owłosienie - ręce :/

Witam
Moim problemem jest nadmierne owłosienie rąk.
Zeszłego lata goliłam maszynką włoski na rękach, a teraz mam ich znacznie więcej i są o niebo dłuższe.
Chciałabym żeby były takie jak przed pierwszym pozbyciem się ich
żałuję tego, co zrobiłam
Czy jeśli będe przez jakiś czas depilować ręce kremem typu Veet to będą one słabsze, krósze i mniej ich będzie?
Tak słyszałam od kilku osób, że jeśli używamy takich kremów to włosków jest jakby mniej. A może plastry? Albo maszynka elektryczna? A może macie jakieś inne doświadczenia w tej sprawie?
Proszę o rady.
Pozdrawiam
becia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:23   #26
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Owłosienie - ręce :/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465 - polecam lekturę, na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. A w przyszłości polecam wyszukiwarkę
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:43   #27
Exes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Unhappy Owłosienie na nogach

Witam!
Jestem chłopakiem i mam 18 lat, moim problemem są bardzo mocno owlosione nogi. Wlosy są czarne, długie (dochodzą do 3 cm) i gęste. Czy jest jakiś sposób, aby zmniejszyć to owlosienie chociaż o połowę? Wiem, że można podstrzyc maszynką, ale efekt nie będzie krotkotrwały. I nie prawdą jest, że odrastające wlosy rosną grubsze i ciemniejsze, to mit i został udowodniony przez badania. Nie raz goliłem klatkę piersiową i włosy zawsze odrastały takie jakie były, ani grubsze ani cieńsze i zawsze tej samej dlugosci. Czy jakaś miła Pani jest mi w stanie doradzić co do nóg? Załączam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00099q.jpg (90,7 KB, 24 załadowań)
Exes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:30   #28
Michał_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Question Owłosienie...

Witam, moze moj problem wydawac sie bedzie glupi, ale na prawde mnie to meczy. Chodzi o to ze mam zdecydowanie nadmiernie owłosione dolne czesci ciala (lydki i uda). Jestem brunetem, w mojej rodzinie wszyscy mezczyzni sa mocno owlosieni, ale u mnie to juz przesada ! Mam dlugie i geste czarne wlosy na nogach, kiedy klatke czy brzuch duzo mniej owłosioną. Dziwnie i nienaturalnie to wyglada. Ostatnio tez jestem z dziewczyna, ktorej bardzo to przeszkadza... Mam na prawde powazny problem. Nie mam zamiaru golic ani depilowac nog, wyglada to moim zdaniem bardzo nie mesko i w zyciu bym tego nie zrobil. Chcialbym w jakis sposob zredukowac swoje owlosienie. Czy jest to mozliwe ? Jesli tak to w jaki sposob ? Zabieg, czy cos ? Gdzie moge udać sie po pomoc ? Prosze o jakies rady, powoli zaczynam juz popadac w kompleksy !
Michał_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:42   #29
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Owłosienie...

obawiam się, że "takie rzeczy to tylko w erze."
możesz rozważyć depilację woskiem (raz na jakis czas)- włosy odrastają po kilku tygodniach (powiedzmy, że w tym czasie będziesz nosił tylko długie spodnie), ale nieco rzadsze i słabsze.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:41   #30
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: Owłosienie...

Rzuć dziewczynę. A tak na poważnie. Owłosienie świadczy o męskości. Są takie miejsca na ciele, które facet powinien golić, ale to nie są nogi. Skoro są takie długie, to może spróbuj je skrócić maszynka do włosów, ale nie wiem jak to wyjdzie.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.