Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-04, 19:21   #391
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

no, a co w momencie np deszczu albo ³ez? 2 kana³y na policzkach? O deszczu nie wspominam... I czym to siê ró¿ni od kremu tonuj±cego..?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 19:33   #392
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

ale mam metlik w glowie to ktory wybr±c teraz hmm ?? Dave czy J&J,ktory mocniej brazowi ??a co do twarzy,zeby nie zapycha³o,koniecznie cos co mocno brazowi?? POMÓZCie kochane ...
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 19:59   #393
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

to mo¿e ja w takim razie powiem cos o swoich do¶wiadczeniach...Mo¿e kto¶ mi pomo¿e??

Do¶æ niedawno stwierdzi³am, ¿e z samoopalaczy przeniosê siê na balsamy br±zuj±ce... Nie mog³am znie¶æ tego skarpetkowego zapachu!!! Kupi³am Karmel Daxa i mimo, ¿e zapach mi nie przeszkadza³ (taki sam jak maseczki z migda³ami ),to niesttey br±zowi³ prawie niewidocznie. Kupi³am wiêc J&J do ciemnej karnacji. Posmarowa³am siê ca³a raz i rano by³am w szoku - efekt jak po samoopalaczu! Brzuch ca³y br±zowy, dekolt tak samo.. tylko nogi w plamy, jak u krowy... To samo z rekoma: od ³okci w dó³ bia³o-br±zowe

Dziewczyny, jak Wy go nak³adacie, ¿e macie równ± opaleniznê na ca³ym ciele?

(oczywi¶cie uzy³am wcze¶niej peelingu)
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:05   #394
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
to mo¿e ja w takim razie powiem cos o swoich do¶wiadczeniach...Mo¿e kto¶ mi pomo¿e??

Do¶æ niedawno stwierdzi³am, ¿e z samoopalaczy przeniosê siê na balsamy br±zuj±ce... Nie mog³am znie¶æ tego skarpetkowego zapachu!!! Kupi³am Karmel Daxa i mimo, ¿e zapach mi nie przeszkadza³ (taki sam jak maseczki z migda³ami ),to niesttey br±zowi³ prawie niewidocznie. Kupi³am wiêc J&J do ciemnej karnacji. Posmarowa³am siê ca³a raz i rano by³am w szoku - efekt jak po samoopalaczu! Brzuch ca³y br±zowy, dekolt tak samo.. tylko nogi w plamy, jak u krowy... To samo z rekoma: od ³okci w dó³ bia³o-br±zowe

Dziewczyny, jak Wy go nak³adacie, ¿e macie równ± opaleniznê na ca³ym ciele?

(oczywi¶cie uzy³am wcze¶niej peelingu)
Bee - witaj w opalonym w±tku (link do niego podrzuci³am w w±tku br±zerowym jaki¶ czas temu ).
Ja poprostu smarujê dolne rejony dove i jest piêknie - nie przyk³adam siê jako¶ specjalnie - tyle, ¿e czekam a¿ siê dobrze wch³onie.
My¶lê, ¿e to jak skóra reaguje na DHA jest spraw± indywidualn± - jednych ³apie mocniej innych s³abiej, jedni maj± zacieki - a inni po tych samych balsamach ani grama.
Jedyna droga to próby i testowanie, a¿ siê uda tak ¿eby by³o dobrze.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:08   #395
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez agnieska
Sephorê wstrz±sa siê przed u¿yciem, w zale¿no¶ci od szczê¶cia wylatuje woda lub pianka która "gotuje siê" na rêce daje delikatny, transparentny efekt, zero krycia, mo¿na k³a¶æ na twarz, nogi - utrzymuje siê do pierwszego mycia. Moim zdaniem nieco siê lepi (leciutko) i mo¿e brudziæ ubrania (wnioskujê na podstawie próby starcia jej z rêki - mia³am br±zowe palce). Moim zdaniem zbêdny gad¿et choæ rzeczywi¶cie - mo¿e szybko pomóc gdy mamy blady odw³ok, a musimy wci±gn±æ kieckê
W sklepie testowa³am i same negatywne odczucia. U mnie wylecia³a woda która na mojej bardzo jasnej skórze by³a prawie niewidoczna,d³ugo siê wch³ania³a, lepka skóra po zastosowaniu. Ogólnie same negatywy. Te¿ uwa¿am to za zbêdny kosmetyk.

Co do J&J-ja mia³am na noc i by³ straszny. Mia³am podobnie jak Bee nogi w ciapki,a najgorsze,¿e mimo regularnego peelingowania ciapki pozosta³y na nogach przez 4 tygodnie Odda³am innej Wiza¿ance
Ze wszystkich br±zuj±cych balsamów najbardziej lubiê ten z Kolastyny. Wiele osób go nie lubi,ale dla mnie jest idea³em
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:19   #396
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 6 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
no, a co w momencie np deszczu albo ³ez? 2 kana³y na policzkach? O deszczu nie wspominam... I czym to siê ró¿ni od kremu tonuj±cego..?
ró¿ni siê napewno konsystencj± Sephora potrzebowa³a wypu¶ciæ bajer, to wypu¶ci³a - moja siostra wziê³a dwa opakowania w ostatniej promocji, nie wiem po co
agnieska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:30   #397
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Zrobi³am sobie dzi¶ zapasik chusteczek LRP - efekt w drugim dniu jest tak samo fajny jak wczoraj - o plamach mowy nie ma. Jutro zrobiê poprawkê.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 20:40   #398
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 6 456
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
No to tak:

Po testach, próbach i te¶cikach u³o¿y³am sobie program opalania optymalny dla mnie i moich ciuchów.

Po pierwsze Wojtusia . Chusteczki LRP daj± prze¶liczn± opaleniznê ju¿ po jednej aplikacji (jedna chusteczka na twarz, szyjê i dekolt) - naprawdê to jedno przetarcie ca³kowicie mi wystarczy - przesta³am straszyæ blado¶ci±, cera jest ¶licznie ¶wie¿a, z³ocista, efekt wyra¼ny.

£atwo¶æ aplikacji tych chusteczek jest nieporównywalna z ¿adnym samoopalaczem, ryzyko zapychania porów ¿adne. Przetar³am te¿ oczy jest ok.
Opalenizna widoczna ju¿ po 1h - w ci±gu dnia siê pog³êbia i jest naprawdê do¶æ wyra¼na. Po godzinie od przetarcia twarzy chusteczk± na³o¿y³am active -c i filtr - opalenizna jest ¶liczna.
Opada te¿ problem nocnego stosowania samoopalacza, mo¿na siê rano przed filtrowanie pomiziaæ (je¶li ma siê czas oczywi¶cie).
Zapachu ¿adnego nie wyczu³am.

Czyli do twarzy i dekoltu chusteczki gór± - o zaciekach mowy nie ma.
Cieszê siê, ¿e ci siê spodoba³y, ja dzisiaj znowu siê nimi wysmarowa³am. Uwielbiam je, t± ³atw± aplikacjê, szybko¶æ wch³aniania, super!
Wojtusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:45   #399
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Cieszê siê, ¿e ci siê spodoba³y, ja dzisiaj znowu siê nimi wysmarowa³am. Uwielbiam je, t± ³atw± aplikacjê, szybko¶æ wch³aniania, super!
Otó¿ to Wojtusiu - ró¿nica w porównaniu do tradycyjnych preparatów jest zasadnicza trzeba przyznaæ - na korzy¶æ chusteczek zdecydowanie.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:46   #400
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Zrobi³am sobie dzi¶ zapasik chusteczek LRP - efekt w drugim dniu jest tak samo fajny jak wczoraj - o plamach mowy nie ma. Jutro zrobiê poprawkê.
a mi samoopalacz z tych chusteczek w mieszki w³osowe na dekolcie powchodzi³ (serio!). Mia³am takie koszmarne czarne kropki przez kilka dni... Nie mia³am tak za¶ ani po chusteczkach z Rossmana (Suz Ozon chyba), ani po chusteczkach garnier, ani po L'Oreal. Musze spróbowac jeszcze Vichy, bo spotka³am je juz w kilku aptekach, chyba wprowadzaj± je na nowo!!!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 20:53   #401
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Bee - witaj w opalonym w±tku (link do niego podrzuci³am w w±tku br±zerowym jaki¶ czas temu ).
Ja poprostu smarujê dolne rejony dove i jest piêknie - nie przyk³adam siê jako¶ specjalnie - tyle, ¿e czekam a¿ siê dobrze wch³onie.
My¶lê, ¿e to jak skóra reaguje na DHA jest spraw± indywidualn± - jednych ³apie mocniej innych s³abiej, jedni maj± zacieki - a inni po tych samych balsamach ani grama.
Jedyna droga to próby i testowanie, a¿ siê uda tak ¿eby by³o dobrze.
Witoj, witoj! (naprawdê nie wiem, jak mog³am przeoczyæ taki w±tek...)

Ty mi nie mów,¿e moje nogi bêda siê zawsze opalaæ w taki sposób?! Bo jak sobie przypominam, to na ³ydkach zawsze mia³am problem z równym na³o¿eniem preparatów wszelakich samobr±zuj±cych, ale s±dzi³am, ¿e to przez moje niechlujstwo... Jak siê teraz oka¿e, ¿e w jednym miejscu moja skóra reaguje na DHA, a w drugim nie, to sie chyba pochlastam...

Cytat:
Napisane przez natii4
Co do J&J-ja mia³am na noc i by³ straszny. Mia³am podobnie jak Bee nogi w ciapki,a najgorsze,¿e mimo regularnego peelingowania ciapki pozosta³y na nogach przez 4 tygodnie Odda³am innej Wiza¿ance
Ze wszystkich br±zuj±cych balsamów najbardziej lubiê ten z Kolastyny. Wiele osób go nie lubi,ale dla mnie jest idea³em
ejj, Ty mnie nie strasz, ¿e przez 4 tygodnie mi to zostanie, pojutrze mam basen...

Cytat:
Napisane przez Kate30
Otó¿ to Wojtusiu - ró¿nica w porównaniu do tradycyjnych preparatów jest zasadnicza trzeba przyznaæ - na korzy¶æ chusteczek zdecydowanie.
Protestujê! Mnie chusteczki zaczynaja wkurzaæ! Spróbowa³am juz prawei wszystkich mozliwych i powiem tak:
plusy, bo nie zapychaj± porów na buzi, szybko sie wch³aniaj± a opalenizna pojawia siê do¶æ szybko.
minus (dla mnie ogromny) bo tak naprawdê smarujemy sie w ciemno!!! Sk±d ja mam wiedzieæ, ze po posmarowaniu ni± buzi, bêdzie sie jeszcze nadawa³a na dekolt?! Sk±d mam wiedzieæ, jak wilgotna ma byæ zanim nie przestanie dzia³aæ? Co wiêcej: na chusteczkach L'Oreal jest napisane: stosowac nawet je¶li chusteczka jest sucha... No to stosowa³am, po czym po paru godzinach moim oczom ukaza³y sie piekne zacieki na rêkach...

jeszcze tylko Vichy i olewam wszelkie chusteczki!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 21:19   #402
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 6 456
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Otó¿ to Wojtusiu - ró¿nica w porównaniu do tradycyjnych preparatów jest zasadnicza trzeba przyznaæ - na korzy¶æ chusteczek zdecydowanie.
Dok³adnie, a tak siê ba³am tej formy chusteczkowej
Wojtusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-04, 22:22   #403
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 359
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, a jak radzicie sobie z okolicami oczu, powiekami? tzn. te¿ je smarujecie jakim¶ samoopalaj±cym mazide³kiem? je¶li tak to czy nie farbuj± siê wam od tego brwi/rzêsy? Ja zawsze koszmarnie bojê siê tego zafarbowywania i w rezultacie powieki pozostaj± bia³e, co niestety nie wygl±da do koñca naturalnie.
katiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 02:56   #404
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katiia
Dziewczyny, a jak radzicie sobie z okolicami oczu, powiekami? tzn. te¿ je smarujecie jakim¶ samoopalaj±cym mazide³kiem? je¶li tak to czy nie farbuj± siê wam od tego brwi/rzêsy? Ja zawsze koszmarnie bojê siê tego zafarbowywania i w rezultacie powieki pozostaj± bia³e, co niestety nie wygl±da do koñca naturalnie.
Ja smarujê oczy równie¿ - udaje mi siê unikn±æ farbowania rzês i brwi jako¶ szczê¶liwie póki co.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 08:18   #405
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katiia
Dziewczyny, a jak radzicie sobie z okolicami oczu, powiekami? tzn. te¿ je smarujecie jakim¶ samoopalaj±cym mazide³kiem? je¶li tak to czy nie farbuj± siê wam od tego brwi/rzêsy? Ja zawsze koszmarnie bojê siê tego zafarbowywania i w rezultacie powieki pozostaj± bia³e, co niestety nie wygl±da do koñca naturalnie.
Swobodnie mo¿esz smarowaæ powieki i okolice oczu, tylko trzeba delikatnie aplikowaæ samoopalarcz. Co do brwi, ¿eby siê nie zabarwi³y na ¶liczny pomarañczowy kolorek to polecam sprawdzony sposób, tj. posmaruj je grubo kremem lub wazelin± i dopiero po posmarowaniu samoopalaczem zetrzyj krem.
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 08:21   #406
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Opalamy siê!!!!

a mi jednak schodzi Johnsonek z dekoldu tak samo jak po Sopocie Ca³e cia³ko wygl±da ¶wietnie a dekold mam teraz w ciapki bomusze stopniowo pozcierac te resztki "opalenizny":rolleyes : chyba ta czesc moja ciala zdecydowanioe woli slonce trudno reszta i tak wyglada bomba-wszyscy siê dziwi± sk±d mam tak ³adnie opalone r±czki co tak ¶licznie pachnie
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 09:18   #407
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja sobie wczoraj za mocne szorowañsko urz±dzi³am, i zlaz³a mi opalenizna z prawej ³ydki... ¦miesznie to wygl±da...
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 09:30   #408
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katiia
Dziewczyny, a jak radzicie sobie z okolicami oczu, powiekami? tzn. te¿ je smarujecie jakim¶ samoopalaj±cym mazide³kiem? je¶li tak to czy nie farbuj± siê wam od tego brwi/rzêsy? Ja zawsze koszmarnie bojê siê tego zafarbowywania i w rezultacie powieki pozostaj± bia³e, co niestety nie wygl±da do koñca naturalnie.
Smarujê wszystko ³±cznie z powiekami i pod oczami, a nastêpnie biorê odrobinkê kremu pod oczy i rozcieram wokó³ oczu, ¿eby unikn±æ jakich¶ zacieków. Nigdy mi siê nie zdarzy³y ¿adne plamy. W podobny sposób zreszt± traktujê uszy - bo strasznie ¶miesznie wygl±da twarz opalona tak "na równo" i bia³e uszy
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 10:12   #409
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper

ejj, Ty mnie nie strasz, ¿e przez 4 tygodnie mi to zostanie, pojutrze mam basen...
Ja mia³am ten na noc,a on jest jaki¶ inny Wiêc ostrzegam przed nim. Ponoæ te zwyk³e wersje s± lepsze. Sama siê dziwi³am,¿e ten balsam tak d³ugo mo¿e siê utrzymywaæ-mia³am podbnie jak kamaO , opaleniznê na jednej ³ydce
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 10:42   #410
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja mia³am ten na noc,a on jest jaki¶ inny Wiêc ostrzegam przed nim. Ponoæ te zwyk³e wersje s± lepsze. Sama siê dziwi³am,¿e ten balsam tak d³ugo mo¿e siê utrzymywaæ-mia³am podbnie jak kamaO , opaleniznê na jednej ³ydce
Ja mam wszêdzie opaleniznê - oprócz rzeczonej ³ydki
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 10:47   #411
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ja mam wszêdzie opaleniznê - oprócz rzeczonej ³ydki
A ja po szorowaniu parokrotnym nie mia³am opalenizny poza praw± ³ydk± Szkoda,¿e siê nie synchronizowa³y¶my,bo by Ci po¿yczy³a opalenizê na mojej prawej na Twój± praw±

__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-05, 10:51   #412
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jak siê znowu bêdziesz szorowaæ to mnie uprzed¼ Mo¿e sie wymienimy plamami
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 06:52   #413
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

wypróbowa³am juz garniera i dove.
I:

Garnier
-jest ok.nie robi smug, nie wali DHA,ale daje efekt raczej delikatny.
Przy (prawie)codziennym stosowaniu cos tam widaæ,ale jakis super efekt to nie jest.Pachnie sam w sobie jakby mango z-czym¶-tam (jakby kokos) i czy sie podoba ten zapach to jest sprawa indywidualna-mnie sie na pocz±tku podoba³,a po pewnym czasie mia³am go bardzo dosyæ.Ale jas juz tak mam...
Jest rzadkawy,ale do¶c ³adnie sie wch³ania
ogólnie wra¿enia na +

Dovedo ciemnej karnacji
chyba bardziej przypad³ mi do gustu,bo szybciej daje mocniejszy efekt.
Trzeba odrobinke uwa¿aæ przy nak³adaniu,bo moga sie zrobiæ malutkie zacieczki,ale to ju¿ zalezy od "wsmarowuj±cego".
To tez oznacza dla mnie ¿e bardziej go widaæ-nie musze uwa¿ac tak jak z samoopalaczem,a efekt jest bardzo przyjemny.
Potwierdzam s³owa Kate30-na mnie równiez nie smierdzi (choc ma DHA chyba na drugim miejscu).
Sam pachnie jakby syntetycznymi owocami,ale bardzo fajnie(na razie mnie zapach nie denerwuje )
Jest do¶æ gêsty i czasem ciêzko go wyprosciæ z opakowania,ale przy tylu jego zaletach-wybaczam bez s³owa ;-).

I chyba przy dove na razie zostanê,choc kusi mnie jeszcze J%J,ale obawiam sie ¿e bedzie smierdoli³ (jak niektórzy pisz±)....
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 07:07   #414
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21
wypróbowa³am juz garniera i dove.
I:

Garnier
-jest ok.nie robi smug, nie wali DHA,ale daje efekt raczej delikatny.
Przy (prawie)codziennym stosowaniu cos tam widaæ,ale jakis super efekt to nie jest.Pachnie sam w sobie jakby mango z-czym¶-tam (jakby kokos) i czy sie podoba ten zapach to jest sprawa indywidualna-mnie sie na pocz±tku podoba³,a po pewnym czasie mia³am go bardzo dosyæ.Ale jas juz tak mam...
Jest rzadkawy,ale do¶c ³adnie sie wch³ania
ogólnie wra¿enia na +
No w³a¶nie ja mam ten do twarzy do jasnej karnacji i je¶li nie posmarujê siê prawie codziennie to nie widaæ prawie nic. Z jednej strony to dobrze, bo nie widaæ ¿adnych zacieków, ale czasem ju¿ mi siê nie chce. My¶lê teraz o chusteczkach LRP.

Cytat:
Napisane przez evitka21
Dove do ciemnej karnacji

Jest do¶æ gêsty i czasem ciêzko go wyprosciæ z opakowania,ale przy tylu jego zaletach-wybaczam bez s³owa ;-).
Te¿ mam ten problem. Teraz stoi na mojej pó³ce do góry nogami , co by lepiej wa³azi³ z tej butli .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo

Edytowane przez Kasia_L
Czas edycji: 2006-06-06 o 07:09 Powód: Namiesza³am z cytatami ;)
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 07:19   #415
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

A jak myjecie buzie buzie to na waciku pó¼niej widzicie opalenizne?

... ja dzi¶ zauwa¿y³am
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 07:22   #416
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
A jak myjecie buzie buzie to na waciku pó¼niej widzicie opalenizne?

... ja dzi¶ zauwa¿y³am
, niestety tak .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 07:25   #417
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
, niestety tak .
Ca³± noc sie mêcze (czuj±c dha ), ¿eby miec opalon± buziê a tu rano przy myciu buzi dupa
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 07:31   #418
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No w³a¶nie ja mam ten do twarzy do jasnej karnacji i je¶li nie posmarujê siê prawie codziennie to nie widaæ prawie nic. Z jednej strony to dobrze, bo nie widaæ ¿adnych zacieków, ale czasem ju¿ mi siê nie chce. My¶lê teraz o chusteczkach LRP.
Wypróbuj wersjê do ciemnej karnacji - o niebo lepsze efekty


Cytat:
Te¿ mam ten problem. Teraz stoi na mojej pó³ce do góry nogami , co by lepiej wa³azi³ z tej butli .
U mnie pomimo sta³ej pozycji do góry nogami nic nie chce lecieæ z butli Twarde to takie, z wyci¶niêciem problem, trzeba wstrz±saæ, ¿eby balsam zlecia³ do dozownika. Bardzo mnie to denerwuje...
I z ka¿d± aplikacj± ¶mierdzi na mnie coraz bardziej
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 12:55   #419
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

A dzis przestalam lubic dove
D³onie brzydko wygl±daj±... ale na reszcie cia³a fajnie
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-06, 12:58   #420
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
A dzis przestalam lubic dove
D³onie brzydko wygl±daj±... ale na reszcie cia³a fajnie
Ja d³oni wcale nie smarujê smoopalaczem ostatnio - ¿aden nie wygl±da na nich dobrze.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.