Kosmetyki M.A.C - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 21:15   #3931
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ile za Pink Fisch?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:37
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:33   #3932
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Chciałabym by znawczynie pigmentów zerknęły na te aukcje czy warto kupić?

http://www.allegro.pl/item565890002_...e_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item566377771_...l_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item573253673_...l_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item566097630_...zapraszam.html

http://www.allegro.pl/item573912299_...e_gratisy.html

proszę zerknijcie i pomóżcie
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...



Edytowane przez fascynacja25
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:46
fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:46   #3933
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dla mnie to pędzel-ideał Jest precyzyjny - przy innych (skośny z Sephory i typowy do różu z Inglota) miałam wrażenie że to pędzle mnie prowadzą a nie ja je. Rozmiar dal mnie idealny - nie za mały nie za duży. Poza tym to za co najbardziej ten pędzel lubię to kształt - jest stosunkowo zwarty i płaski na całej powierzcni więc łatwo wyczuć się nacisku jaka da pożądany efekt.

Jak już kiedyś pisałam MAC ma parę pędzli mogących służyc do nakładania rózu więc wszstko zależy od Twoich preferencji.
Dziękuję Ci bardzo za tak wyczerpującą odpowiedź Pewnie zdecyduję się właśnie na ten - skłaniałam się ku niemu już wcześniej (mam teraz ścięty z sephory i go nie lubię bardzo)
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:49   #3934
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Gwedhan Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo:
Mineralize Skinfinish nie lubie. Kupilam i teraz lezy nieuzywany. Jest dosc ciezki i wazy sie na buzi po poprawkach. Jezeli chodzi o puder to jestem absolutnie zachwycona Blot Powder. Ultralekki, nie widac go na buzi i u mnie trzyma mat bez poprawek okolo 3-4 godzin (a to naprawde duze osiagniecie).

Co do mineralize Skinfinish "glow", to ja wlasnie zakupilam rozswietlacz REDHEAD i jestem oczarowana. Piekne kolory, bardzo drobno mielony. Efekt jest powalajacy. Posiadam jeszcze taki z limitowanej edycji, z bardziej widocznymi drobinkami i rowniez jestem zadowolona.

Tinted Lip Conditioner SPF15 mam w kolorze Gentle Coral i w sumie to szalu nie ma..Taka sobie wazelinka z lekkim kolorem i do tego nie za bardzo blyszczaca. Wchlania sie prawie do matu, nie nawilza jakos za specjalnie. Jedyna zaleta jest zapach - wanilia - ale to maja wszystkie pomadki Maca. Nie wiem, czy sa dostepne w Polsce, ja kupuje w Anglii.




Ja bym postawila na Blot Powder. Jest bardzo delikatny, niby bardzo lekko kryjacy, ale spowija buzie w aksamitny woal. Nie zmienia koloru, nie warzy sie na buzi i pieknie utrwala makijaz (nawet filtry). Jest niewidoczny, naprwde polecam

Mam nadzieje, ze pomoglam choc troche, pozdrawiam
Dziękuje za rade Chyba sie skusze

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś się nie załapał na HK - pilnujcie MACów bo może być druga dostawa HK (nie wiem jak wygląda sytuacja w Krakowie)
Dziś byłam w MACu w Galerii Krakowskiej. Sprzedawczyni powiedziala mi, ze HK jest pierwszą kolekcją, którą mogą uzupełniać na zasadzie zamówienia u dystrybutora Poza tym pytałam o Sugar Sweet, czy w ogole bedzie... Ponoć o niczym nie wiedzą...
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 22:02   #3935
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Dziś byłam w MACu w Galerii Krakowskiej. Sprzedawczyni powiedziala mi, ze HK jest pierwszą kolekcją, którą mogą uzupełniać na zasadzie zamówienia u dystrybutora Poza tym pytałam o Sugar Sweet, czy w ogole bedzie... Ponoć o niczym nie wiedzą...
Raaany... czy każdy MAC ma swoją politykę Ja słyszałam że system zamówień dopiero od wiosny/lata... ale nie mam nic przeciwko jak będzie teraz Poza tym chyba gdzieś dokładki wcześniej był - bodajże BBR w Warszawie.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 04:18   #3936
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
i znów mam pytanie dotyczące palety MAC, tym razem chodzi mi o palety serii Cream eyeshadows. zamówiłam sobie dzisiaj takową i się zastanawiam czy można te palete modyfikowac tzn wyjmować te cienie bez naruszania całej palety czy raczej się nie da? oglądałam różne zdjęcia tej palety(bo moja dopiero czeka na wysyłke) i na jednych zdjęciach widać że możnaby było wyjąć te foremki a na innych raczej nie, więc jak to jest?
Hmm, nic mi nie wiadomo na temat kremowych cieni z MACa, raczej takowych nie produkują. "seria Cream eyeshadows", jak napisałaś wydaje mi się mocno podejrzana
Ale, może się mylę ?
__________________
7:15 am in Bali...
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 06:55   #3937
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Oryginały sprzedają na pewno dominika-wróbel2, marioa991 i piotr.sob
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 07:11   #3938
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja kupilam na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item573253673_...l_gratisy.html

Zakupiłam od marioli 991
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:40   #3939
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Oryginały sprzedają na pewno dominika-wróbel2, marioa991 i piotr.sob
Dziękuję bardzo
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:24   #3940
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Była w Złotych Tarasach i w Arkadii (i pewnie jest nadal). Chociaż ja bym już cieni MACa nie kupiła, IMO z Atelier są lepsze, 3 razy większe, bardziej nasycone kolorki i po 28zł a nie po 45.
Cóz to za cienie Atelier? Możesz napisać coś więcej? Albo odesłać mnie do nich?

Znalazłam cos takiego na bayu
http://cgi.ebay.pl/54-color-Eye-Shad...3A1|240%3A1307

czy to możliwe ze kilkadziesiąt cieni kosztuje 120zl, czy nic nie zrozumiałam, albo jest to strrraszna podróba?

pozdrawiam Was drogie MACki
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:55   #3941
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Kamisio, a mógłbyś mi doradzić w kwestii pudrów MACowych? Bo w ogole sie nie orientuje... Mam cere mieszaną z tendencją do suchej... Szukam czegoś bez efektu maski, ze średnim kryciem Bylabym wdzieczna za rade
Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Tzn. teraz używam face&body konkretnie... Momentami zastanawiam się nad tym, czy by go nie odłożyć w kąt i zacząć uzywać samego pudru...
Blot prasowany jest naprawde dobry, tylko musisz pamietac ze on matuje, ale wogóle nie kyje więc wszystko co chesz ukryc musisz załtwić wcześniej podkładem i korektorem

Możesz tez spróbować Studio Fix kompaktowego uzywanego solo (tzn krem i ewentualnie punkowo korektor wcześniej, albo lekki podkład taki jak twój face&body) nałożony lekko pędzlem nie robi maski w miare kryje i super sie trzyma, ale nie każdemu odpowiuada jego dośc płaski pudrowy mat

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
i znów mam pytanie dotyczące palety MAC, tym razem chodzi mi o palety serii Cream eyeshadows. zamówiłam sobie dzisiaj takową i się zastanawiam czy można te palete modyfikowac tzn wyjmować te cienie bez naruszania całej palety czy raczej się nie da? oglądałam różne zdjęcia tej palety(bo moja dopiero czeka na wysyłke) i na jednych zdjęciach widać że możnaby było wyjąć te foremki a na innych raczej nie, więc jak to jest?
jezeli pytasz o te 12-kolorowe palety z Allego czy Ebay to niesteyty podróbki az oczy bolą, można po cenie się zorientować
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-03-10 o 16:57
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 17:54   #3942
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
a ja już jestem kompletnie uzależniona od Maca
chciałam się jeszcze tylko o parę rzeczy dopytać przed moim (kolejnym) napadem na ich stoisko:
a dokładnie:
potrzebuję korektora pdo oczy oraz pudru matującego, co sądzicie o tych z Maca?
a i kusi mnie jeszcze mascara Mac Zoom którą tak zachwala Kim Kardashian, czy używałyście jej może??
ponawiam pytanie
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 01:08   #3943
komares7
Przyczajenie
 
Avatar komares7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to komares7
Dot.: Kosmetyki M.A.C

gdzie mozna kupic paint pot czy fluidline jesli mieszkam za daleko od wawy czy krakowa?

znacie moze jakies strony czy zaufanego ebay sellera?
__________________

komares7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:47   #3944
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Blot prasowany jest naprawde dobry, tylko musisz pamietac ze on matuje, ale wogóle nie kyje więc wszystko co chesz ukryc musisz załtwić wcześniej podkładem i korektorem

Możesz tez spróbować Studio Fix kompaktowego uzywanego solo (tzn krem i ewentualnie punkowo korektor wcześniej, albo lekki podkład taki jak twój face&body) nałożony lekko pędzlem nie robi maski w miare kryje i super sie trzyma, ale nie każdemu odpowiuada jego dośc płaski pudrowy mat
Dzięki wielkie!!!
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:03   #3945
maggda_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

czesc .ja mam takie pytanie do Was ( bo wiem ze sie na tym znacie najlepiej ) ktory podklad jest lepszy studio fix czy studio sculpt???
maggda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:08   #3946
alita30
Przyczajenie
 
Avatar alita30
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C

pisałam juz na 129 stronie ze dark solul smokeye wychodzi na shadesticu maca!

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

zalezy jaka masz cere sculpt jest do suchej a fix do tłustej i mieszanej
alita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:41   #3947
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ktos sie wybiera jutro do Zlotych Tarasow na polowanie na HK? Chodzi mi o kogos, kto idzie tam na samo otwarcie sklepu. i moglby mi kupic blyszczyk i pigment. Ja moge isc dopiero po pracy, a obawiam sie, ze wtedy juz ich nie bedzie
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:26   #3948
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Ktos sie wybiera jutro do Zlotych Tarasow na polowanie na HK? Chodzi mi o kogos, kto idzie tam na samo otwarcie sklepu. i moglby mi kupic blyszczyk i pigment. Ja moge isc dopiero po pracy, a obawiam sie, ze wtedy juz ich nie bedzie

uważam że to jest żałosne byłam wczoraj podobno są przebrane rzeczy wszystko jest już pozamawiane poodkładane czy posprzedawane także dalszy komentarz jest zbędny....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:20   #3949
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

drogie kochane wizazanki ,czy mozecie mi powiedziec czy to oryginal??

http://www.allegro.pl/item558686365_...st_gratis.html
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 16:47   #3950
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nie jestem pewna. toczyla sie tu swego rodzaju burzliwa dyskusja na temat aukcji tego uzytkownika Allegro - stanelo ze raczej pigmenty sa podrobka, ale do konca nie wiemy.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:59   #3951
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
uważam że to jest żałosne byłam wczoraj podobno są przebrane rzeczy wszystko jest już pozamawiane poodkładane czy posprzedawane także dalszy komentarz jest zbędny....
Hmm rezerwacje prowadza tylko w Arkadii i tam juz faktycznie nie ma nic. Tydzien temu poszlam rezerwowac kosmetyki i juz nie bylo pigmentu i blyszczyka, w ogole niewiele bylo. A czy to zalosne... dla mnie nie. Zalosne to sa tlumy na otwarciu i bicie sie o kosmetyki. W Arkadii jak ktos wczesniej pomyslal, czego chce, to ma juz odlozona paczuszke. IMO dziewczyny tma pracujace sie zachowaly bardzo fair. Ja niestety za pozno pomyslalam o rezerwacji :/

W Zlotych Tarasach rezerwacje w ogole nie sa prowadzone, dzis bylam tam osobiscie, zeby poprosic o zarezerwowanie kosmetykow i mimo, ze jestem stala klientka mi odmowiono. Podobno towaru maja sporo i podobno to co ja chce powinno zostac, zobaczymy... Szkoda ze zawsze musi dla kogos braknac, nie rozumiem polityki tej firmy.

BTW z HK sa fantastyczne lustereczka, widzialam irl, zarezerwowalam, polecam Choc niestety drogie.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:08   #3952
amer3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja wciąż proszę o odpowiedź, czy któraś z was drogie wizażanki wie czy będzie u nas dostępny kuferek z serii hello kitty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuferek (soft vanity case)1.jpg (29,0 KB, 21 załadowań)
amer3003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:55   #3953
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny, przeczytlaam watek, ale niestety niecaly, staralam sie wylapac jakie cienie sa niezbedne, ale nie udalo mi sie, co mi polecicie jako takie must have?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:34   #3954
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hmm rezerwacje prowadza tylko w Arkadii i tam juz faktycznie nie ma nic. Tydzien temu poszlam rezerwowac kosmetyki i juz nie bylo pigmentu i blyszczyka, w ogole niewiele bylo. A czy to zalosne... dla mnie nie. Zalosne to sa tlumy na otwarciu i bicie sie o kosmetyki. W Arkadii jak ktos wczesniej pomyslal, czego chce, to ma juz odlozona paczuszke. IMO dziewczyny tma pracujace sie zachowaly bardzo fair. Ja niestety za pozno pomyslalam o rezerwacji :/

W Zlotych Tarasach rezerwacje w ogole nie sa prowadzone, dzis bylam tam osobiscie, zeby poprosic o zarezerwowanie kosmetykow i mimo, ze jestem stala klientka mi odmowiono. Podobno towaru maja sporo i podobno to co ja chce powinno zostac, zobaczymy... Szkoda ze zawsze musi dla kogos braknac, nie rozumiem polityki tej firmy.

BTW z HK sa fantastyczne lustereczka, widzialam irl, zarezerwowalam, polecam Choc niestety drogie.
Ja kompletnie tego nie rozumiem, tzn. tych braków i rezerwacji ?! O co chodzi ?! Normalnie jak za czasów gierkowskich ! Powinno jeszcze być na kartki, skoro kolejki i brak towaru już są i to w XXI wieku i nie dotyczą bynajmniej jedzenia, a kosmetyków Chyba, że firma właśnie tak chce, żeby ludzie dusili się w drzwiach do nich po te kosmetyki.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:01   #3955
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hmm rezerwacje prowadza tylko w Arkadii i tam juz faktycznie nie ma nic. Tydzien temu poszlam rezerwowac kosmetyki i juz nie bylo pigmentu i blyszczyka, w ogole niewiele bylo. A czy to zalosne... dla mnie nie. Zalosne to sa tlumy na otwarciu i bicie sie o kosmetyki. W Arkadii jak ktos wczesniej pomyslal, czego chce, to ma juz odlozona paczuszke. IMO dziewczyny tma pracujace sie zachowaly bardzo fair. Ja niestety za pozno pomyslalam o rezerwacji :/

W Zlotych Tarasach rezerwacje w ogole nie sa prowadzone, dzis bylam tam osobiscie, zeby poprosic o zarezerwowanie kosmetykow i mimo, ze jestem stala klientka mi odmowiono. Podobno towaru maja sporo i podobno to co ja chce powinno zostac, zobaczymy... Szkoda ze zawsze musi dla kogos braknac, nie rozumiem polityki tej firmy.

BTW z HK sa fantastyczne lustereczka, widzialam irl, zarezerwowalam, polecam Choc niestety drogie.
Godzinkę temu dzwoniłam do Arkadii aby zarezerwować sobie blyszczyk i puder i szminke.Blyszczyk i puder byl a szminki juz nie,ale Pani mimo wszystko zapisala mi te szminke i powiedziala ze beda mieli druga dostawe to mnie poinformuje,takze mysle,ze sprobuj zadzwonic,byc moze uda Ci sie zalapac na druga dostawe
A tak w nawiasie to kolekcja ta w Arkadii wychodzi nie jutro a w sobote
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:01   #3956
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny, odpowiedzcie mi

Edytowane przez sylweczenka
Czas edycji: 2009-03-12 o 21:06
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:22   #3957
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sylweczenka Pokaż wiadomość
dziewczyny, odpowiedzcie mi
Na pewno pigment Naked... a z cieni to zależy jakie kolory i wykończenia lubisz.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:46   #3958
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez amer3003 Pokaż wiadomość
A ja wciąż proszę o odpowiedź, czy któraś z was drogie wizażanki wie czy będzie u nas dostępny kuferek z serii hello kitty?
W Krakowie niestety nie mieli kuferków
też się na niego napaliłam.
Nie wiem jak w innych miastach.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 22:04   #3959
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja lubie kolory, w zasadzie wszystko lubie i we wszystkim czuje sie niezle, ktos mnie tutaj odeslal i pwoeidzial, ze gdizes jest w tym watku napsaine takie must have, ale nie znalazlam
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 22:38   #3960
alita30
Przyczajenie
 
Avatar alita30
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C

jak ktoś potrzebuje to mam HK paletkę "Too Dolly" i balsam conditioner "Popster"

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Była dostawa z HK w Arkadi takze spokojnie....dla wszystkich wystarczy!

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

kuferków HK w polsce nie ma.
alita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.