Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 13:55   #841
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
j
- na dodatek miałam stale zniszczone włosy, bo co tylko zdążyłam je podreperować, to znowu nadchodził czas kolejnych pasemek i tak w kółko...

g



Własnie to jest ogromny problem przy schodzeniu pasemkami, tak , że i ja nie uważam by był to naprawdę mniej inwazyjny sposób.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 22:50   #842
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Dziewczetaaa...chcialabmz adac pare pytan, zdecydowalam sie kupic ten rozjasniacz (utiwerdzona waszymi opiniami). mam ok 9-10 cm odrostow, poniewaz ze wzgledu na kondycje moich wlosow fryzjerka zabronila mi farbowania, ale jakoze farbuje conajmniej 6 lat co 3 miesiace jest to dla mnie koszmarreeem, nie czuje sie wogole w tych odrostach

prosze napiszcie mi jak tego uzywacie aby zrobic tylko na pasemka ?
a jak pokryc cala glowe? tak poprostu piskac na wlosy? i czy to trzeba zmywac? aa i przed czy po umyciu wlosow? bardzo prosze o odpowedz
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 16:01   #843
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: z czarnego na blond

Z tego co tu czytam, chyba kupie dekoloryzator L'oreala!
Tylko boję się, że potem będę miała 3 włoski...
No nic, chyba nic innego mi nie pozostaje...
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 13:55   #844
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Czy odbarwianie jest konieczne?

Cześć cześć

Pierwszy raz piszę na tym forum, dlatego witam wszystkich

Szukałam już w wątkach nt. zmiany koloru włosów i odbarwiania, ale nie znalazłam porady pasującej do mojej sytuacji. Mam włosy pofarbowane na jasny popielaty blond, a chciałabym mieć ciemny popielaty blond (zbliżony do mojego naturalnego koloru). I teraz mam taki dylemat: czy wystarczy położyć nową farbę na starą, czy trzeba najpierw użyć dekoloryzatora?

Ps. Mam dość cienkie, rzadkie i trochę wysuszone włosy, dlatego chciałabym im jak najmniej zaszkodzić

Pomożecie?
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:02   #845
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

up up up
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:15   #846
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

ja używam i jestem bardzo z niego zadwowolona, ma na początku taki dziwny zapaszek ale to przeciez nie perfuma efekty sa bardzo fajne i dla mnie zadowalające, tak na oko rozjaśnia o 1-2 tony, przy pomocy suszarki mocniej osobiscie goraco polecam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:25   #847
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Czy odbarwianie jest konieczne?

cześć,wydaje mi się, że w Twoim przypadku wystarczy kupić farbę, dekoloryzacja nie będzie potrzebna, tym bardziej że z jaśniejszych chcesz zrobić ciemniejsze i masz jednolity kolor a nie pasemka
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 14:32   #848
niobe_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez Judyta26 Pokaż wiadomość
A może ktoś coś wie o rozjaśniaczu dekoloryzującym z Joanny Blond Decolor?

Witam! Ostatnio używałam tego rozjaśniacza - miałam pofarbowane włosy na ciemny brąz (oczywiście wyszły prawie czarne) ale po jakimś czasie wymyśliłam sobie,że chcę mieć czerwone włoski Tak więc dekoloryzator sie sprawdził,bo farbowane włosy rozjaśnił na rudo więc rewelacja, bo dwa lata wcześniej próbowałam rozjaśnić czarne włosy zwykłym rozjaśnieczem, ale nie było żadnych efektów. Jedyny minus, to taki, że strasznie wysusza włosy
niobe_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:35   #849
niobe_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: Czy odbarwianie jest konieczne?

jestem tego samego zdania byłby problem, gdybyś chciała mieć jaśniejsze włosy. Tak więc teraz wystarczy dobrać odpowiednią farbę i do dzieła
Pozdrawiam
niobe_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 19:53   #850
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Czy odbarwianie jest konieczne?

Dzięki, tak właśnie myślałam, ale teraz mam pewność
Pozdrawiam
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 21:20   #851
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czy odbarwianie jest konieczne?

witam serdecznie!!! dekoloryzacje tzreba zrobić tylko w pzrypadku zmiany na jasniejszy kolor , oczywiście nie zasze , raczej w przypadku jezeli wlosy byly farbowane na ciemne kolory lub rudosci i czerwienie
w towim pzrypadku nie pwoinno byc problemu
no chyab ze masz wlosy rozjasnione , to nazywasz jasnym popielatym blondem... to wtedy nalezy uwazacna farbowanoie na kolory ciemniejsze w docieniach popilu gdyz moga wlosy wyalapac z farb pigmenty zielone lub niebieskie, takei pigmenty sa farbach niektorych firm
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 21:25   #852
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
ja używam i jestem bardzo z niego zadwowolona, ma na początku taki dziwny zapaszek ale to przeciez nie perfuma efekty sa bardzo fajne i dla mnie zadowalające, tak na oko rozjaśnia o 1-2 tony, przy pomocy suszarki mocniej osobiscie goraco polecam
a jak go uzywasz? ja bymchciala tylko na pasemka, zeby zmniejszyc kontrast z odrostami (wracam do naturalnych) i jak to zrobic?na folie je polozyc i pryskac?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 22:33   #853
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Dziewczynki a nie używała zadna moze zadna z was rozjaśniacza z rossmana??Dzisiaj własnie bylam i tak z ciekawości szperałam i znalazłam rozjaśniacz firmy rossman i kosztował chyba 5.99.
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 10:31   #854
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
a jak go uzywasz? ja bymchciala tylko na pasemka, zeby zmniejszyc kontrast z odrostami (wracam do naturalnych) i jak to zrobic?na folie je polozyc i pryskac?

mysle ze tak bedzie najlepiej jesli chcesz mocenijszego efektu wysusz spryskane sprayem pasemka suszara, w razie niedosytu mozna powtórzyc poźniej ja używam tylko na odrosty, czyli psikam tylko na czubku głowy, buziaki

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2006-09-16 o 10:32 Powód: literkowka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:56   #855
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
Z tego co tu czytam, chyba kupie dekoloryzator L'oreala!
Tylko boję się, że potem będę miała 3 włoski...
No nic, chyba nic innego mi nie pozostaje...
niom włoski to się na pewno zniszczą, tu sie nie ma co czarować ale naprawdę nie ma co demonizować, jeśli użyjesz dobrego preparatu a potem zainwestujesz trochę czasu i pieniędzy w regenerację (jak już wspomniałam mi doprowadzenie włosów do dobrego stanu zajęło jakieś 3 miechy) to na pewno wszystko będzie dobrze
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 07:51   #856
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Odszukałam wątek bo jestem ciekawa jak tam Wasza walka z niechcianym kolorem?? Moje włoski mimo codziennego mycia nadal nie są czekoladowe i brakuje im dużo do tego koloru... ale takie wściekle czarne tez już nie są w sumie już się do nich przyzwyczaiłam boję się tylko że ten kolor nigdy nie zejdzie i ciężko będzie ufarbować na jaśniejszy A jak Wasze włoski? robiła któraś dekoloryzację?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 11:18   #857
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

heh, mam ten sam problem...przez 1,5 roku farbowalam wlosy palette ciemna czekolada...a od maja co 5 tygodni juz normalna farbe ciemny braz, ostatnio Garnier 100% Color...zawsze wychodzily prawie czarne ale ja to bardzo bardzo lubilam...i udawalam naturalna brunetke ale juz mi sie znudzilo i teraz nie wiem co robic, nie chce ich dekoloryzowac...znalazlam ostatnio w drogerii farbe Loreal rozjasniajaca naturalnie ciemne wlosy o 3 tony...do ladnego brazu ale na moje to chyba nie chwyci, skoro tyle farbowalam? dodam ze ostatnio zafarbowalam wlosy 11 sierpnia, mam dlugie prawie do pasa, ale niestety zwykle farbowalam cale...a jesli do grudnia wstrzymam sie z koloryzacja i dopiero wtedy potraktuje je ta farba to myslicie ze zlapie kolor?? heh...pomozcie prosze
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 11:50   #858
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Ja mam na glowie od ponad 2 lat ciemny braz, czyli czarny. W styczniu farbowalam srednim brazem, potem aksamitnym brazem a ostatnio (w sierpniu) szamponetka koloru wisnia ^^ (odrosty wyszly rude a na reszcie nie bylo sladu). Bylam we wtorek u fryzjerki i pytalam co moge zrobic zeby miec sredni lub jasny braz. Kazala mi przez 2 tygonie myc szamponem przeciwlupiezowym i plukac sokiem z cytryny. Powiedziala ze jak skoncze mam przyjsc, ona rozjasni male pasemko wlosow i jesli bedzie ok to rozjasni tez reszte i potem zafarbuje ale nie farba tylko szamponem koloryzujacym (zeby wlosow nie niszczyc) na jasny brazik. Mowila ze mozna by sie bawic w rozjasnianie pasemek i kladzenie na nie brazowej farby i powtarzac to co jakis czas, ale efekt podobno nie wyglada ciekawie. Dlatego narazie stosuje sie do jej zalecen i zobacze jak bedzie. Moze sie wyrobie i na pierwsze zajecia pojde juz z ladnym brazem na wlosach. ^^
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 12:18   #859
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Ja mam na glowie od ponad 2 lat ciemny braz, czyli czarny. W styczniu farbowalam srednim brazem, potem aksamitnym brazem a ostatnio (w sierpniu) szamponetka koloru wisnia ^^ (odrosty wyszly rude a na reszcie nie bylo sladu). Bylam we wtorek u fryzjerki i pytalam co moge zrobic zeby miec sredni lub jasny braz. Kazala mi przez 2 tygonie myc szamponem przeciwlupiezowym i plukac sokiem z cytryny. Powiedziala ze jak skoncze mam przyjsc, ona rozjasni male pasemko wlosow i jesli bedzie ok to rozjasni tez reszte i potem zafarbuje ale nie farba tylko szamponem koloryzujacym (zeby wlosow nie niszczyc) na jasny brazik. Mowila ze mozna by sie bawic w rozjasnianie pasemek i kladzenie na nie brazowej farby i powtarzac to co jakis czas, ale efekt podobno nie wyglada ciekawie. Dlatego narazie stosuje sie do jej zalecen i zobacze jak bedzie. Moze sie wyrobie i na pierwsze zajecia pojde juz z ladnym brazem na wlosach. ^^
Cytryna na pewno pomoże ja nie płukałam tylko dlatego, że mam suche wloski i bałam się, że po cytrynie będą już całkowicie suche jak pieprz poza tym robiłam szamponem koloryzującym (palette bo palette, ale zawsze szampon ) i caly czas mam nadzieje, ze to jednak to paskudztwo zejdzie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 13:56   #860
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Moje wlosy tez sa z deczka suche bo od 4 lat codziennie prostuje ale nakladam teraz wieksze ilosci odzywki i mam nadzieje ze nie bedzie tak zle. ^^
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 10:53   #861
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość

jeżeli ten czarny rzeczywiście jest tak sprany, możesz tylko odrobinę rozjaśnić włosy (nałożyć rozjaśniacz na tylko na 15 min - zresztą można kontrolować stopień rozjaśnienia włosków podczas dekoloryzjacji, jeśli nie czujesz się na siłach powierz to fryzjerowi) wtedy nie będą aż tak zniszczone, za to będziesz mogła nałożyć na nie farbę w swoim wymarzonym kolorze
Rozjasnialam na pasemku nie trzymalam dlugo, wyszedl rudy, co by bylo gdybym od razu walnela na calosc
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 16:48   #862
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Rozjasnialam na pasemku nie trzymalam dlugo, wyszedl rudy, co by bylo gdybym od razu walnela na calosc
rudy to kolor pośredni między ciemnym a blondem (tak wynika przynajmniej z moich obserwacji)
może spróbuj położyć na to pasemko rozjaśniacz na trochę dłużej, być może otrzymasz blond... jeśli boisz się takich eksperymentów to zawsze zostaje wizyta u profesjonalisty

Edytowane przez benito_mruffkolini
Czas edycji: 2006-10-05 o 12:29 Powód: literki się pomieszały :)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 22:55   #863
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

z bardzo ciemnych wlosów można zejść farbując je rozjaśniającym brązem loreala (sprawdzone, działa)... ja po 2 farbowaniach z czarnych zeszłam do ciemnego brązu. a po 3 miesiącach na cyprze (codziennie słońce i słona woda, zero farb)... zresztą same oceńcie, dekoloryzacja juz nie jest mi potrzebna
powodzenia w walce z czarnymi koszmarkami

Edytowane przez beauty_sleep
Czas edycji: 2006-12-04 o 02:13
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 22:59   #864
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
z bardzo ciemnych wlosów można zejść farbując je rozjaśniającym brązem loreala (sprawdzone, działa)... ja po 2 farbowaniach z czarnych zeszłam do ciemnego brązu. a po 3 miesiącach na cyprze (codziennie słońce i słona woda, zero farb)... zresztą same oceńcie, dekoloryzacja juz nie jest mi potrzebna
powodzenia w walce z czarnymi koszmarkami
Beauty Sleep świetnie Ci w tych jaśniejszych włosach
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 23:12   #865
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

a dziekuje bardzo i swietnie sie w nich czuje. mam nadzieje ze mi nie zciemnieja zpowrotem ??
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 13:11   #866
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Ja po ponad tygodniu codziennego plukania wlosow zrezygnowalam z cytryny bo rozjasnila mi odrosty do zlotego blondu :/ a na reszte nie podzialala, chociaz staralam sie moczyc przede wszystkim te ciemne kawalki wlosow. Na fryzjerke mi zal kaski =P wiec w niedziele farbowalam wlosy Loreal Color Booster Flasch Brown- niby powinien je troche rozjasnic. Nalozylam najpierw na ciemniejsza czesc wlosow (koncowki) i po 20 min na odrosty (na 10 min). No i efekt jest taki ze odrosty mam prawie w kolorze z opakowania a koncowki dalej ciemne :/ I chyba bede musiala odzalowac kaske na fryzjera bo nawet po tym ostatnim farbowaniu roznica miedzy odrostami a reszta jest duza.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 10:31   #867
iwona112
Przyczajenie
 
Avatar iwona112
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 11
Dot.: z czarnego na blond

ja miałam czarne włosy jeszcze w marcu, teraz jest blond, kilka razy wychodziłam z ciemnego na jasny na długich włosach i efeky był właśnie taki jak wspomina wiekszość wizażanek, moja propozycja jest jedna iść do fryzjera zrobić pasemka blond , które wyjdą ładnie na odrostach a resztę ściąć ja tak zrobiłam na długości do ramion miałam już spory odrost i po dekoloryzacji na odroście wyszedł ładny blond a resztę włosów czyli te pomarańczki musiałam ściąć na zupełnie krótko, a poza tym zawsze na końcach wyjdą brzydkie rude, czy pomarańczowe, ponieważ tam farba trzyma sie najdłużej, teraz włosy już mi odrosły i są blond, nidgy więcej nie zafarbuje jużna czarno bo nićpotem z nimi nie można zrobić jeśli chodzi o kolor. POWODZENIA
iwona112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 18:45   #868
missesti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: z czarnego na blond

Mam pytanie - ile kosztuje dekoloryzacja z czarnej farby?
missesti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 20:02   #869
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

dziewczyny powiedzcie mi gdzie w kaliszu mozna zrobic dekoloryzacje i ile to bedzie kosztowac?:P aha a bedzie mozliwe sciagniecie czarnego koloru??
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 20:22   #870
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez iwona112 Pokaż wiadomość
ja miałam czarne włosy jeszcze w marcu, teraz jest blond, kilka razy wychodziłam z ciemnego na jasny na długich włosach i efeky był właśnie taki jak wspomina wiekszość wizażanek, moja propozycja jest jedna iść do fryzjera zrobić pasemka blond , które wyjdą ładnie na odrostach a resztę ściąć ja tak zrobiłam na długości do ramion miałam już spory odrost i po dekoloryzacji na odroście wyszedł ładny blond a resztę włosów czyli te pomarańczki musiałam ściąć na zupełnie krótko, a poza tym zawsze na końcach wyjdą brzydkie rude, czy pomarańczowe, ponieważ tam farba trzyma sie najdłużej, teraz włosy już mi odrosły i są blond, nidgy więcej nie zafarbuje jużna czarno bo nićpotem z nimi nie można zrobić jeśli chodzi o kolor. POWODZENIA
potwierdzam że z czarnych już nic nie mozna zrobić
teżjestem blondynką i przechodzę etap przechodzenia znowu do swojego koloru
z bardzo ciemnego zrobiłam sobie go w kwietniu i już miałam go dosyć
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.