Wyprzedaże w salonach - kiedy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 20:59   #31
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
wyprzedaże zaczęły sie już...ale praktycznie w każdym salonie są suknie w ciągłej obniżce....i nie ma reguły co do miesiąca...polecam salon carmen. na JPII...przynajmniej zerknijcie na stronkę:http://www.carmen-slubne.pl/

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

dzieffffczyny...pomózcie, jeśli już któraś robiła maraton po sklepach...jestem obecnie na diecie...ale nie liczę na wielkie cuda...więc już zacznę powoli się rozglądać za sukniami...ale nie wiem na jakie patrzeć- mam rozmiar42...i chciałabym zarówno zamaskować brzuch i biodra jaki ręce...będę pulchną panną młodą....
no cóż..ale gdzie najle[piej szukać w wawie?
neti ja tez jestem na diecie i pani w salonie zaznaczyla w umowie, ze jestem na diecie, zeby za wczesnie nie brac miary do kiecki wiec nie przejmujs ie i zreszta nie uwazam, ze w rozmiarze 42 jest sie puszystym
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 07:05   #32
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
neti ja tez jestem na diecie i pani w salonie zaznaczyla w umowie, ze jestem na diecie, zeby za wczesnie nie brac miary do kiecki wiec nie przejmujs ie i zreszta nie uwazam, ze w rozmiarze 42 jest sie puszystym
Pewnie, że nie Wenus na obrazie Boticellego nosiłaby rozmiar 42 (jak obliczyli naukowcy )

Btw, nie znoszę określenia "puszysty". Puszyste jest coś obrośnięte dużą ilością włosów/sierści/pierza a nie tłuszczu. To określenie z gatunku "sprawny inaczej" albo "trzecia młodość"
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-11-19 o 07:15
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:34   #33
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie Wenus na obrazie Boticellego nosiłaby rozmiar 42 (jak obliczyli naukowcy )

Btw, nie znoszę określenia "puszysty". Puszyste jest coś obrośnięte dużą ilością włosów/sierści/pierza a nie tłuszczu. To określenie z gatunku "sprawny inaczej" albo "trzecia młodość"
no dzisiaj juz mi lepiej jak napsiałas
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 07:43   #34
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

no puszystym może nie, ale ja za wysoka nie jestem a do tego te łapki jak baleroniki i nogi i pupa...eh...tak na marginesie to efekt JoJo..brania meridii...jeśli ktoś brał...nie wierzcie...bo się oszukacie...rok później... ((((
no nic...w sierpniu ślub...za sukienką zaczynam patrzeć już ale nie chcę jej kupować wcześniej jak w kwietniu-maju...mam nadzieje że do tego czasu zejdą mi dwa rozmiary...

P.S. choć mój narzeczony kocha mnie taką jaka jestem...i to najważniejsze... ))))

Edytowane przez neti1
Czas edycji: 2010-11-20 o 07:46
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:20   #35
anulusienienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

moja siostra miala slub 2 lata temu biala sunknia i wiecie co! wisi sobie na wieszaku w pokoju (nie w szafie) i i tak jest suuuper biała, jak nowa
anulusienienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:50   #36
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

podnoszę proszę o podpowiedzi czy teraz są wyprzedaże sukni ślubnych? wychodzę za mąż w przyszłym sierpniu, ale nie chciałabym przegapić. Interesuje mnie Zielona Góra i Wrocław (do obu mam daleko, więc skorzystam z waszej uprzejmości)
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:22   #37
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
podnoszę proszę o podpowiedzi czy teraz są wyprzedaże sukni ślubnych? wychodzę za mąż w przyszłym sierpniu, ale nie chciałabym przegapić. Interesuje mnie Zielona Góra i Wrocław (do obu mam daleko, więc skorzystam z waszej uprzejmości)
Wyprzedaże w niektórych salonach zaczynały się w tym roku już w maju, ale powinnas się jeszcze zalapać
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 11:14   #38
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Październik - Listopad to okres wyprzedaży w salonach, także warto się rozejrzeć.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 14:04   #39
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

dzisiaj byłam przejść po salonach, ponoć do końca października wyprzedaże (Kraków) a od listopada nowe kolekcje
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 08:04   #40
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Podbijam - czy w tym roku będzie podobnie? Wyprzedaże w okolicach jesieni? Zakochałam się w sukni z kolekcji sincerity 2014, w tej chwili jej cena to około 3500 w salonie na Śląsku. Wiadomo, że zależy mi, żeby trochę przyoszczędzić, jeśli jest to możliwe...

Może ktoś się orientuje, czy wyprzedaże są zależne tylko od salonu, czy od producenta czy jak to jest?
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 18:40   #41
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyprzedaże w salonach - kiedy?

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Podbijam - czy w tym roku będzie podobnie? Wyprzedaże w okolicach jesieni? Zakochałam się w sukni z kolekcji sincerity 2014, w tej chwili jej cena to około 3500 w salonie na Śląsku. Wiadomo, że zależy mi, żeby trochę przyoszczędzić, jeśli jest to możliwe...

Może ktoś się orientuje, czy wyprzedaże są zależne tylko od salonu, czy od producenta czy jak to jest?
Wyprzedaż zawsze dot. tylko modeli z "wieszaka" czyli zależy od salonu.
Lepiej daj ogłoszenie, że szukasz używanej. Będzie w lepszym stanie i być może uda się trafić na taką blisko Twoich wymiarów.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 19:40:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.