Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 22:23   #4051
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zdecydowanie z obcasami



to było tak, że 'komunistka' zażyczyła sobie laptopa, ale rodzice świadomi, że nikt na taki prezent pozwolić sobie nie może, to na pytanie 'co kupić' odpowiadają, że gotówkę, bo chcą uzbierać na tegoż laptopa (w sumie rozsądnie chyba )
Dla mnie wogóle to jest bzdura ... tzn no jak widze te dzieci z podstawówki z komórkami w autobusach np to sobie myśle... na litość Boską po co takiemu dziecku jakiś wypaśny telefon? Po co laptop?
Toż to powinno biegać, bawic sie, korzystać z dziecięcych chwil a nie siedziec przed kompem Ja swój własny komputer to w gimnazjum jakoś na początku dostałam, a tak miałam na spółke jeden w domu.
Dla mnie to jest niepojęte po co to takim dzieciom... Świat idzie do przodu ale czy to jest naprawde takie dobre? Nie wydaje mi sie...

Ja w 2 klasie podstawówki biegałam po podwórku ile sie da i sie w policjantów i złodziei bawiłam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:34   #4052
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na obcasach nie umien chodzić:d

Ja i obsacy to nie wiem czy dam rade

A teraz z tymi komuniami masakra-ten laptop chyba dla rodziców bo przecież nie dla 9 latka chyba

I gratuluję malucha juz duży 2 kg
Niedługo poród chyba, bo ostatnie USG to miedzy 32 a 34 tygodniem powinno się wykonać prawda?
dla efektu warto się pomęczyć w obcasach

ta dziewczynka akurat w ogóle jest, hm... dziwna wychowana pod kloszem, ale takim że załamka rodzice masakra, zero wyjazdów wakacyjnych, co ja mówię, nawet spacerów po okolicy, zabroniona jazda na rowerze (bo spadnie), żadnego mięsa poza kurczakiem, bo niezdrowe, no mówię Wam masakra

a mój faktycznie już sporawy teraz jestem dokladnie w 32 tygodniu, więc równe dwa miesiące mi zostały do rozpakowania (no chyba, że uzna, że wychodzi wcześniej)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dla mnie wogóle to jest bzdura ... tzn no jak widze te dzieci z podstawówki z komórkami w autobusach np to sobie myśle... na litość Boską po co takiemu dziecku jakiś wypaśny telefon? Po co laptop?
Toż to powinno biegać, bawic sie, korzystać z dziecięcych chwil a nie siedziec przed kompem Ja swój własny komputer to w gimnazjum jakoś na początku dostałam, a tak miałam na spółke jeden w domu.
Dla mnie to jest niepojęte po co to takim dzieciom... Świat idzie do przodu ale czy to jest naprawde takie dobre? Nie wydaje mi sie...

Ja w 2 klasie podstawówki biegałam po podwórku ile sie da i sie w policjantów i złodziei bawiłam
podpisuję się pod tym rękami i nogami jak słyszę o uzależnieniach od internetu, gier itp. to mi się włos jeży na głowie
no ale tu jest rola rodziców, żeby zainteresować dzieciaki czymś innym niż komp i tv (swoją drogą fajna jest ta reklama społeczna w tv, gdzie postaci z gier żądają zapłaty za wychowanie dzieci)
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:36   #4053
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

asia
to dziwni rodzice mieso z kurczaka jest średnio zdrowe, pełno hormonów szczeg.estrogenów i to nie tylko w skórze.

No tak-2 mce, na pewno urodzi się o czasie. Tak byłoby najlepiej
Bede trzymać kciuki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:45   #4054
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja czytałam 1 czesc i streszczenia, po sesji zabiore sie za reszte z czystej ciekawosci
Mnie Stefan meczy od samego poczatku, chyba jedyny facet (no poza Mattem) ktorego straty jakos bym w serialu nie odczula Damon Tyler Alaric i Jeremy też Jeremy wogóle sie niezle wyrobil
Zgadzam się w całej rozciagłości poza Jeremym bo on to taki chłoptaś bardziej niż mężczyzna

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O matko, niezle Ja to dostawałam jakieś złote łańcuszki z medalikiem, książeczke taką ładnie oprawioną, czy takie zegarki wiecie, biało-złote takie na cienkim pasku.
Hehe, u mnie wszyscy dawali złote pierścionki Miałam ich 6 i wszystkie za małe bo jak dla takiej dziewczynki Przerobiłam na dwa na obecne paluszki.. Tylko jeden gdzieś posiałam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I wrzucę zdjęcia tych spodni co zamowiłam chyba Yatamanka i Princeska chciały zobaczyć
taaak

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no nieźle ja pamiętam kasa z której kupiła tylko całe pudełko gum a resztę mi ukradli małego górala i złoty łańcuszek z serduszkiem
Haha - tajemnica z dzieciństwa - gdzie się podziąły pieniądze z komunii

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Daję zdjęcia, wybaczcie na 1 zdjęciu mój tyłek
no ale chciałam pokazać jak te spodnie się układają, jak z płaskimi butami (czyli u mnie bez butów) i jak w szpilkach.
eeee no laska Te satynowe też wyglądają fajnie - no i bardzo fajne butki super do tego pasują

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dla mnie wogóle to jest bzdura ... tzn no jak widze te dzieci z podstawówki z komórkami w autobusach np to sobie myśle... na litość Boską po co takiemu dziecku jakiś wypaśny telefon? Po co laptop?
Toż to powinno biegać, bawic sie, korzystać z dziecięcych chwil a nie siedziec przed kompem Ja swój własny komputer to w gimnazjum jakoś na początku dostałam, a tak miałam na spółke jeden w domu.
Dla mnie to jest niepojęte po co to takim dzieciom... Świat idzie do przodu ale czy to jest naprawde takie dobre? Nie wydaje mi sie...

Ja w 2 klasie podstawówki biegałam po podwórku ile sie da i sie w policjantów i złodziei bawiłam
A ja oglądałam czarodziejkę z księżyca i grałam w gumę
Żal mi ich no jedyne co mogę..

Ostatnio wracałam z miasta i wchodziłam do przejścia podziemnego i szło takie gówniarstwo i ja idę i myślę sobie.. nie zejdę im z drogi.. a ten jeden to wymachiwał tak grabiami.. aż musiałam się uchylić i mówię do niego.. Może dziecko byś tak uważał? a on do mnie "a coś Ci ✂✂✂✂a nie pasuje" ? Na oko nie mieli więcej jak 11 lat

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
asia
to dziwni rodzice mieso z kurczaka jest średnio zdrowe, pełno hormonów szczeg.estrogenów i to nie tylko w skórze.
A późńiej się dziwić, że dziewczynki maja po 10 lat a biust prawie u kolan...
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:50   #4055
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Yatamanka
to wlasnie te satynowe, nie są złe Takie nawet nawet

Te dziewczynki takie rozwiniete to czesto wlasnie karmione kurczakami z hormonami.
A to gówniarstwo co mowisz to chleb powszedni, tak sie zachowuje "mlodziez" nie kazda,ale są tacy jak piszesz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:57   #4056
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
asia
to dziwni rodzice mieso z kurczaka jest średnio zdrowe, pełno hormonów szczeg.estrogenów i to nie tylko w skórze.

No tak-2 mce, na pewno urodzi się o czasie. Tak byłoby najlepiej
Bede trzymać kciuki
rodzice okropni, przykro mi to pisać, ale skoro dzieciak w wieku lat 4 ma awitaminoze i wszystkie mleczne zęby spróchniałe (dosłownie jak otwierała usta to czarno było)

a co do mojego to wyliczyłam, że powinno być 13 lipca (266 dni od poczęcia)


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

A późńiej się dziwić, że dziewczynki maja po 10 lat a biust prawie u kolan...
ja to nie mam słów na takie wychowanie, nie mieści mi się to w głowie, że dzieciak je na obiad zupę na kurczaku, kurczaka w panierce a na deser wielki kawał ciasta
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:58   #4057
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
to wlasnie te satynowe, nie są złe Takie nawet nawet

Te dziewczynki takie rozwiniete to czesto wlasnie karmione kurczakami z hormonami.
A to gówniarstwo co mowisz to chleb powszedni, tak sie zachowuje "mlodziez" nie kazda,ale są tacy jak piszesz.
No tak im się przyglądam i zastanawiam się czy nie są fajniejsze od moich

No nie każda, i nie wiem jak w innych miastach, ale to jest dramat jakiś, kiedyś tak nie było :/ Godziny wieczorne to wypełza w osiedle gówniarstwo palą fajki, piją alko.. pomijając zachowanie i słownictwo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 23:00   #4058
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
rodzice okropni, przykro mi to pisać, ale skoro dzieciak w wieku lat 4 ma awitaminoze i wszystkie mleczne zęby spróchniałe (dosłownie jak otwierała usta to czarno było)

a co do mojego to wyliczyłam, że powinno być 13 lipca (266 dni od poczęcia)




ja to nie mam słów na takie wychowanie, nie mieści mi się to w głowie, że dzieciak je na obiad zupę na kurczaku, kurczaka w panierce a na deser wielki kawał ciasta
No to masakra, zaniedbane dziecko? Z zepsutymi zebami?
No takich rodziców to normalnie za jaja wieszać.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak im się przyglądam i zastanawiam się czy nie są fajniejsze od moich

No nie każda, i nie wiem jak w innych miastach, ale to jest dramat jakiś, kiedyś tak nie było :/ Godziny wieczorne to wypełza w osiedle gówniarstwo palą fajki, piją alko.. pomijając zachowanie i słownictwo
Twoje ładniejsze
Te drugie co zamowilam nie przyszły jeszcze, a to są te satynowe za 50zł.

Właśnie kiedys tak nie było teraz to sobie uzywają młodzi.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:02   #4059
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
to wlasnie te satynowe, nie są złe Takie nawet nawet

Te dziewczynki takie rozwiniete to czesto wlasnie karmione kurczakami z hormonami.
A to gówniarstwo co mowisz to chleb powszedni, tak sie zachowuje "mlodziez" nie kazda,ale są tacy jak piszesz.
W ubiegłoroczne wakacje poznałam 15-latka, który przywrócił mi wiarę w młodzież wnuczek mojej sąsiadki z działki, siedzieliśmy dwa tygodnie w tym samym okresie na wakacjach i okazał się niesamowity byłam sama z psem, bo mąż nie miał wolnego, więc on co dzień przynosił mi świeże pieczywo, wyprowadzając przy okazji psa a jak mówiłam, że nie trzeba, to mi odpowiadał "ja mam dwa miesiące wakacji a Ty tylko dwa tygodnie urlopu", normalnie mogłabym go adoptować
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:09   #4060
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
W ubiegłoroczne wakacje poznałam 15-latka, który przywrócił mi wiarę w młodzież wnuczek mojej sąsiadki z działki, siedzieliśmy dwa tygodnie w tym samym okresie na wakacjach i okazał się niesamowity byłam sama z psem, bo mąż nie miał wolnego, więc on co dzień przynosił mi świeże pieczywo, wyprowadzając przy okazji psa a jak mówiłam, że nie trzeba, to mi odpowiadał "ja mam dwa miesiące wakacji a Ty tylko dwa tygodnie urlopu", normalnie mogłabym go adoptować
Ja nie uogólniam bo sama mam znajomych kilkunastoletnich Takich z osiedla, super kulturalni, fajni i w ogóle.
Ale bywają też inni niestety.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:13   #4061
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dodałam wczorajsze szorty na bloga
świetne
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oj oj wybacz

no to podsumowujac głosowanie z tego co pamiętam :
za kuferkiem : Adzi, Bunny, Tż i Infatuated?
za chanelką : You, Kiteczka, Yatta
to w sumie wychodzi remis bo Tż głos uznaję że się nie liczy
jeśli ktoś głosował to proszę przypomnieć koleżance sklerozie albo niech jeszcze ktoś zagłosuje i pomorze rozwiać wątpliwości
ja mówiłam, że z chanelką...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Daję zdjęcia, wybaczcie na 1 zdjęciu mój tyłek
no ale chciałam pokazać jak te spodnie się układają, jak z płaskimi butami (czyli u mnie bez butów) i jak w szpilkach.
super
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 23:14   #4062
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

super
Dzieki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:17   #4063
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Ja sama jeszcze nie tak dawno byłam nastką
Więc nie uogólniam, ale sama mam swiadomosc tego że np patrzac na mnie i na moich znajomych czasem ludzie moga pomyslec rozne rzeczy Ale to tylko pozory
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:24   #4064
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na obcasach nie umien chodzić:d



Ja i obsacy to nie wiem czy dam rade

A teraz z tymi komuniami masakra-ten laptop chyba dla rodziców bo przecież nie dla 9 latka chyba

I gratuluję malucha juz duży 2 kg
Niedługo poród chyba, bo ostatnie USG to miedzy 32 a 34 tygodniem powinno się wykonać prawda?
moja 9 latka śmiga już od dwóch lat na lapku nie za długo ma czasna komputer wydzielony ze szkoly dostają płytki i zadania do robienia w domu na komputerze i też informatyka już od 1 klasy jest kiedyś tak nie było moje dzieci z laptopem zamiast ksiażek będą chodziły
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:41   #4065
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja nie uogólniam bo sama mam znajomych kilkunastoletnich Takich z osiedla, super kulturalni, fajni i w ogóle.
Ale bywają też inni niestety.
myślę, że to Ci fajni są mniejszością, niestety

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja 9 latka śmiga już od dwóch lat na lapku nie za długo ma czasna komputer wydzielony ze szkoly dostają płytki i zadania do robienia w domu na komputerze i też informatyka już od 1 klasy jest kiedyś tak nie było moje dzieci z laptopem zamiast ksiażek będą chodziły
Lady, to jest dla mnie jedyne uzasadnienie posiadania lapka przez ośmiolatka
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:49   #4066
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
myślę, że to Ci fajni są mniejszością, niestety



Lady, to jest dla mnie jedyne uzasadnienie posiadania lapka przez ośmiolatka
Dla mnie nie Do takich naukowych kwestii wystarczy ze po prostu w domu jest, nie musi posiadac wlasnego
No przykro mi ale dla mnie to jest jedna z przyczyn "zepsucia" dzieciaków
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 06:46   #4067
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja nie uogólniam bo sama mam znajomych kilkunastoletnich Takich z osiedla, super kulturalni, fajni i w ogóle.
Ale bywają też inni niestety.
Ja chyba uogólniam ale to dlatego, że ja tylko takich widzę, a tych normalnych kulturalnych nastolatków to nie uświadczę

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja 9 latka śmiga już od dwóch lat na lapku nie za długo ma czasna komputer wydzielony ze szkoly dostają płytki i zadania do robienia w domu na komputerze i też informatyka już od 1 klasy jest kiedyś tak nie było moje dzieci z laptopem zamiast ksiażek będą chodziły
To by im dobrze na kręgosłup zrobiło bo lapek lżejszy niż książki ale i tak jestem na nie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No przykro mi ale dla mnie to jest jedna z przyczyn "zepsucia" dzieciaków
Kiedyś też były inne czasy myślę.. Inaczej ludzie pracowali.. krócej.. mieli więcej czasu na zajmowanie sie dzieckiem.. W TV nie puszczali takiego crapu jak teraz, a przynajmniej nie w takiej ilości.. Kiedyś słowo "za.✂✂✂isty" to był taaaki wulgaryzm, a teraz to prawie wlazło do słownika jako zwykłe słowo (bo tyle tego w TV).. a to nie komputer, bo komputer to i ja miałam - choć wiadomo, że nie od tak młodych lat jak teraz dzieci mają, bo wtedy jeszcze nie było za bardzo - wtedy to commodore i atari - i ta na telewizorze co się kulkę odbijało z dołu ekranu na dół
Głównie to wina netu.. fajne to jest z jednej strony dużo info można zdobyć, ale z drugiej to niezły śmietnik - na Youtubie każdy debil może wrzucić tam filmik.. inni oglądają i się kręci..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 07:02   #4068
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciagłości poza Jeremym bo on to taki chłoptaś bardziej niż mężczyzna



Hehe, u mnie wszyscy dawali złote pierścionki Miałam ich 6 i wszystkie za małe bo jak dla takiej dziewczynki Przerobiłam na dwa na obecne paluszki.. Tylko jeden gdzieś posiałam



taaak



Haha - tajemnica z dzieciństwa - gdzie się podziąły pieniądze z komunii



eeee no laska Te satynowe też wyglądają fajnie - no i bardzo fajne butki super do tego pasują



A ja oglądałam czarodziejkę z księżyca i grałam w gumę
Żal mi ich no jedyne co mogę..

Ostatnio wracałam z miasta i wchodziłam do przejścia podziemnego i szło takie gówniarstwo i ja idę i myślę sobie.. nie zejdę im z drogi.. a ten jeden to wymachiwał tak grabiami.. aż musiałam się uchylić i mówię do niego.. Może dziecko byś tak uważał? a on do mnie "a coś Ci ✂✂✂✂a nie pasuje" ? Na oko nie mieli więcej jak 11 lat



A późńiej się dziwić, że dziewczynki maja po 10 lat a biust prawie u kolan...
z tym biustem u 10 latek do kolan to przesadziłyście

niestety okradli mnie mówią że mam na lokacie

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
świetne

ja mówiłam, że z chanelką...


super
ok lecę się szykować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 07:38   #4069
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hej dziewczyny

Zostałam brutalnie obudzona o 8
Tak sobie pomyślałam, że jednak zaryzykuję... Będę się uśmiechać do R., ale też będę miała się na baczności W sumie po exie jestem wyczulona na tani bajer
Nie wiem, czemu jeszcze jestem naiwna, że taki facet się zakocha i się zmieni...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 08:04   #4070
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wkleiłam makijaz do albumu Przy okazji widać jak za... super wygląda In the nude na ustach naciapana na korektor

Podwórka trzeba bronić zawsze



Możliwa na pewno. Tylko ja nie wiem... w słońcu kolor sie wydaje jasniejszy niz na tym drugim zdjęciu wiec trudno mi powiedziec czy wystarczy sama farba i czy z 9 czy z 12 % - ale raczej 12 % - taka farba jest np palette a10 albo palette c12, z tym kolorem co ty wstawilas wydaje mi sie ze zblizony bedzie raczej a10 bo c12 jest chlodny. Ale nie wiem naprawde...
Może też bedzie potrzebny podkład, trudno mi powiedzieć. Niech sie reszta wypowie. Ja na całych naturalnych to tylko raz w zyciu robilam Pasemka rozjasniaczem Joanny


Bunny kochana wstawiłam zdjecie bokiem tej grzywki mojej nieszczęsnej, i jak na moje ona jest jeszcze za krótka żeby cokolwiek kombinować żeby sie ładnie zlała z resztą włosów Ten skos z przodu jakoś niedługo zrobie jak mi sie już zacznie grzywka układać jak trzeba, bo teraz wstaje rano a ona na swoim starym miejscu.
jeszcze troszke za krotka...
jak bedzie do polowy policzka to juz mozna kombinowac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:14   #4071
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

oj psyhe psyhe ))) mój tż miał dużo dziewczyn i ogólnie miał przyczepioną etykietkę 'jestem lovelas - skaczę z kwiatka na kwiatek' a jesteśmy (tfu tfu tfu) bardzo szczęśliwi od 3 lat. No i oby to się nie zmieniło chyba troszkę wydoroślał, choć czasem ma odpały ale do innych lasek go nie ciągnie - przynajmniej ja niczego takiego nie zauważyłam. a zauważyłabym na pewno ! w ogóle bardzo dobry z niego chłopak więc don't worry bejbe znajdziesz tego jedynego w odpowiednim czasie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-05-14 o 08:29
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:19   #4072
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Czesc
ja dziś i jutro ide na komunie jak ja to wytrzymam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:24   #4073
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc
ja dziś i jutro ide na komunie jak ja to wytrzymam

pomyśl o tym że będzie dużo dobrego żarełka <głodna>
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:26   #4074
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc
ja dziś i jutro ide na komunie jak ja to wytrzymam
Ojj poszłabym sobie I pojadła tych wszystkich pyszności

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
oj psyhe psyhe ))) mój tż miał dużo dziewczyn i ogólnie miał przyczepioną etykietkę 'jestem lovelas - skaczę z kwiatka na kwiatek' a jesteśmy (tfu tfu tfu) bardzo szczęśliwi od 3 lat. No i oby to się nie zmieniło chyba troszkę wydoroślał, choć czasem ma odpały ale do innych lasek go nie ciągnie - przynajmniej ja niczego takiego nie zauważyłam. a zauważyłabym na pewno ! w ogóle bardzo dobry z niego chłopak wieć don't worry bejbe znajdziesz tego jedynego w odpowiednim czasie
Czemu nigdy nie mogę mieć faceta, którego ja chcę???
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:27   #4075
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ojj poszłabym sobie I pojadła tych wszystkich pyszności

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


Czemu nigdy nie mogę mieć faceta, którego ja chcę???

gadasz głupotki a nóż R będzie Twój
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:32   #4076
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
gadasz głupotki a nóż R będzie Twój
Mam taką cichutką nadzieję

W ogóle odchudzam się Ćwiczę Opalam się I dbam o siebie I dzisiaj jadę na zakupy Chcę kupić szpilki i jakąś bluzkę fajną
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:36   #4077
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Heloł laseczki!
Ja szybciutko wstawiam fotki po c12 i uciekam bo jade dzis z tz i lola nad jeziorko
oczywiscie czekam na opinie, adzi zwlaszcza od ciebie
tadam

c 12 maj 002.jpgc 12 maj 006.jpgc 12 maj 008.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:38   #4078
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Heloł laseczki!
Ja szybciutko wstawiam fotki po c12 i uciekam bo jade dzis z tz i lola nad jeziorko
oczywiscie czekam na opinie, adzi zwlaszcza od ciebie
tadam

Załącznik 3960656Załącznik 3960657Załącznik 3960658
Kurde! Też używam C12, a mam ciemniejsze Ślicznie
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:42   #4079
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
pomyśl o tym że będzie dużo dobrego żarełka <głodna>
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ojj poszłabym sobie I pojadła tych wszystkich pyszności
ajjj nie mogę się doczekać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:44   #4080
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Heloł laseczki!
Ja szybciutko wstawiam fotki po c12 i uciekam bo jade dzis z tz i lola nad jeziorko
oczywiscie czekam na opinie, adzi zwlaszcza od ciebie
tadam

Załącznik 3960656Załącznik 3960657Załącznik 3960658
Bunny jaką Ty masz śliczną, nietypową urodę
A włoski bajer, oby mi też tak ekstra wyszło ;D
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.