Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-24, 15:47   #1351
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
chimay, gdzie jest ten post Korah na którym mamy się wzorowac? nie znalazlam
Zobacz sobie mój podpis do postów poniżej, są linki do mojego bloga wizaż, akurat teraz mam o wit. C i składnikach nienaturalnych. Każda z nas ma takiego wizażowego bloga, na którym może sobie pisać i potem dać linka w podpis i może go zawsze edytować
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-24 o 15:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 16:00   #1352
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zobacz sobie mój podpis do postów poniżej, są linki do mojego bloga wizaż, akurat teraz mam o wit. C i składnikach nienaturalnych. Każda z nas ma takiego wizażowego bloga, na którym może sobie pisać i potem dać linka w podpis i może go zawsze edytować
Aaa.. myślałam, że jest gdzieś Twój post o pielęgnacji na wzór
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 16:02   #1353
KosmetologAnetaNawrot
Przyczajenie
 
Avatar KosmetologAnetaNawrot
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 14
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

kilka słów o pielęgnacji cery tłustej https://www.kosmetolozki.pl/uroda/ce...elegnacja.html
KosmetologAnetaNawrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 18:29   #1354
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
chimay, gdzie jest ten post Korah na którym mamy się wzorowac? nie znalazlam
Nie konkretny post, tylko forma. Czyli blog, ktory sobie moze kazdy uzytkownik Wizazu na Wizazu zalozyc i potem ewentualnie podlinkowac jako podpis pojawiajacy sie pod kazdym postem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 19:20   #1355
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie konkretny post, tylko forma. Czyli blog, ktory sobie moze kazdy uzytkownik Wizazu na Wizazu zalozyc i potem ewentualnie podlinkowac jako podpis pojawiajacy sie pod kazdym postem.
Wszystko juz rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 19:30   #1356
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wszystko juz rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok

Korah, a co Ty o tym sadzisz?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 21:29   #1357
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ok

Korah, a co Ty o tym sadzisz?
Taki profil cery jest bardzo ok, chociaż pewnie będzie robić mętlik w głowie, jak ktoś postanowi przeczytać profile każdej z nas i sobie z każdego coś podpatrzeć Bo jestem pewna, że jak ktoś postanowi np. wypróbować moją pielęgnację, do tego od kogoś filtry i jeszcze od kogoś oleje, to efektów nie gwarantuję takich jak u siebie czy u jednej z Was, no ale to i tak zawsze jakaś pomoc i ciekawi mnie, czy na tym skorzystamy, nie musząc odpisywać po kilkaset razy na te same pytania.

Ja o swojej pielęgnacji bym napisała tylko najważniejsze rzeczy i starała się nie rozwlekać i tylko bym wymieniła kosmetyki jakie najbardziej lubię i podobne do nich, których używałam. Ewentualnie bym dopisała jeszcze listę produktów, które mam ochotę wypróbować w najbliższym czasie. No i wg mnie powinna być deklaracja jakaś, jaki ogólnie jest stan naszej skóry przy takiej pielęgnacji i zabiegach.

A wy co myślicie
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-07-24 o 21:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 06:51   #1358
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dziewczyny, a czym najlepiej nawilżać skórę? Dostałam od dermatologa maść na trądzik, coś tam pomaga, ale bez szału, za to złuszcza skórę jak szalona i moje kremy nie mogą sobie dać rady
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 17:12   #1359
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Taki profil cery jest bardzo ok, chociaż pewnie będzie robić mętlik w głowie, jak ktoś postanowi przeczytać profile każdej z nas i sobie z każdego coś podpatrzeć Bo jestem pewna, że jak ktoś postanowi np. wypróbować moją pielęgnację, do tego od kogoś filtry i jeszcze od kogoś oleje, to efektów nie gwarantuję takich jak u siebie czy u jednej z Was, no ale to i tak zawsze jakaś pomoc i ciekawi mnie, czy na tym skorzystamy, nie musząc odpisywać po kilkaset razy na te same pytania.

Ja o swojej pielęgnacji bym napisała tylko najważniejsze rzeczy i starała się nie rozwlekać i tylko bym wymieniła kosmetyki jakie najbardziej lubię i podobne do nich, których używałam. Ewentualnie bym dopisała jeszcze listę produktów, które mam ochotę wypróbować w najbliższym czasie. No i wg mnie powinna być deklaracja jakaś, jaki ogólnie jest stan naszej skóry przy takiej pielęgnacji i zabiegach.

A wy co myślicie
Ja bym zaczęła wpis od wyjaśnienia, że powstał na potrzeby wątku pod tytułem"Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problemowa" i zawiera opis indywidualnej pielęgnacji cery takiej i takiej (opis) oraz zastrzeżenie, że może (znacząco?) różnić się od pielęgnacji osób, które mają podobne cery, lecz o innych potrzebach. Ile informacji kto udzieli nt swojej twarzy to już sprawa indywidualna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 19:16   #1360
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym najlepiej nawilżać skórę? Dostałam od dermatologa maść na trądzik, coś tam pomaga, ale bez szału, za to złuszcza skórę jak szalona i moje kremy nie mogą sobie dać rady

Mi delikatnie nawilża nivea care lekki krem nawilżający ok 15 zł ( do częstego używania i ważne- nie wysypuje po nim)
Dobrze nawilża bielenda aktywna maska nawilżająca na noc ok 20 zł ( nakłada się jak krem na noc, co kilka dni, też nie wysypuje)
Oraz dobrze nawilża i stopniowo rozjaśnia ziaja pro- krem rozjaśniający 250 ml ok 45 zł( też nie wysypuje ale jest w miarę tłusty)
To są moje ulubione bo po reszcie mam wysyp pryszczy
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 19:59   #1361
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez maria2255 Pokaż wiadomość
A ja na cerę (i nie tylko!) niedawno zaczęłam zażywać naturalną witaminę C z dzikiej róży w prawdziwie końskich dawkach (630 mg w 1 kapsułce) i powiem Wam, że cera z problematycznej i tłustej zmieniła mi się na normalną w ciągu około 2 tygodni! Poza tym lepiej śpię, wstaję rześka i lepiej się czuję, a o przeziębieniach mogę zapomnieć
Jaką bierzesz ? Podaj linka


Ja tam sienie normalnie zalewam ziarenka ciepłą wodą, czekam aż się zaparzy i pije taki kleik xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 20:01   #1362
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jaką bierzesz ? Podaj linka


Ja tam sienie normalnie zalewam ziarenka ciepłą wodą, czekam aż się zaparzy i pije taki kleik xd
Jak ciepla, to sie nie zaparzy
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 20:23   #1363
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak ciepla, to sie nie zaparzy
No taka gorąca, ale nie wrzątek Nie wiem czy taka forma spożywania siemienia mi coś daje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 18:15   #1364
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No taka gorąca, ale nie wrzątek Nie wiem czy taka forma spożywania siemienia mi coś daje
Ja w takiej formie przyjmowałam od stycznia, od tygodnia zaczęłam rozbijać nasiona i zalewać. Trochę za wcześnie by coś mówić o różnicach Ogólnie jednak to 6 msc z siemieniem nie dało spektakularnych efektów. Baby hair mało, rzęsy jakby mi odrosły i się zagęściły, ale ciężko stwierdzić, bo obecnie nie maluje. Na paznokcie nie widzę żadnego efektu. Wydaje mi się, że nieco odżywia, nawilża skórę, bo w styczniu nie stosowałam w sumie żadnych produktów do pielęgnacji tylko piłam siemie i jakoś wtedy ta cera się poprawiła.

Macie jakiś pomysł na peeling do rąk? Jakiś kwas?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 12:26   #1365
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Miałam nadzieję że jestem na dobrej drodze w ustaleniu pielęgnacji a tu zonk. Jestem cała w zaskornikach otwartych i zamknietych plus podskorne grudki ktore trudno nazwac. Nie pomogły peelingi z enaturalnie nie pomogla maseczka hesh. Dramat. Nie wiem co sie stało.
Skonczylo mi sie serum azelo z BU- czyzby bylo mi az tak potrzebne?? No i zmienilam serum dermedic na alterre z granatem. Na innych winowajcow nie mam pomysłu.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 13:05   #1366
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję że jestem na dobrej drodze w ustaleniu pielęgnacji a tu zonk. Jestem cała w zaskornikach otwartych i zamknietych plus podskorne grudki ktore trudno nazwac. Nie pomogły peelingi z enaturalnie nie pomogla maseczka hesh. Dramat. Nie wiem co sie stało.
Skonczylo mi sie serum azelo z BU- czyzby bylo mi az tak potrzebne?? No i zmienilam serum dermedic na alterre z granatem. Na innych winowajcow nie mam pomysłu.
Oj to rzeczywiście nie fajnie. A jak często stosujesz peeling i maseczkę? Oprócz serum Alterry czymś nawilżasz
?

Ja znalazłam takie toniki i się zastanawiam czy nie zamówić. Nie mają substancji mających i są naturalne, ale nie wiem czy warto:
http://naturalsecrets.pl/26-aktywne-toniki

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję że jestem na dobrej drodze w ustaleniu pielęgnacji a tu zonk. Jestem cała w zaskornikach otwartych i zamknietych plus podskorne grudki ktore trudno nazwac. Nie pomogły peelingi z enaturalnie nie pomogla maseczka hesh. Dramat. Nie wiem co sie stało.
Skonczylo mi sie serum azelo z BU- czyzby bylo mi az tak potrzebne?? No i zmienilam serum dermedic na alterre z granatem. Na innych winowajcow nie mam pomysłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 13:26   #1367
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja znalazłam takie toniki i się zastanawiam czy nie zamówić. Nie mają substancji mających i są naturalne, ale nie wiem czy warto:
http://naturalsecrets.pl/26-aktywne-toniki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest tam gdzies podana pojemnosc?
Ja juz sobie darowalam szukanie toniku i przerzucilam sie na hydrolaty i wode Uriage.
Obecnie mam hydrolaty z rumianku rzymskiego (bardzo przyjemny, lagodzacy, takze zapach, inny niz rumianek pospolity parzony jako herbatka), laurowy, paczulowy i yuzu (zapach typu cytrusowego).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 13:33   #1368
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jest tam gdzies podana pojemnosc?
Ja juz sobie darowalam szukanie toniku i przerzucilam sie na hydrolaty i wode Uriage.
Obecnie mam hydrolaty z rumianku rzymskiego (bardzo przyjemny, lagodzacy, takze zapach, inny niz rumianek pospolity parzony jako herbatka), laurowy, paczulowy i yuzu (zapach typu cytrusowego).
Nie ma pojemności właśnie. Ja ostatnio też już kupiłam hydrolat neroli, ale nie ustaje w poszukiwaniu toniku bez detergentów Lubię to w tonikach, że mają więcej substancji aktywnych i często łagodzące. Sam hydrolat jest jakby mało wystarczający dla mnie ale wiem temat dobrego toniku powtarza się często

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 15:31   #1369
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję że jestem na dobrej drodze w ustaleniu pielęgnacji a tu zonk. Jestem cała w zaskornikach otwartych i zamknietych plus podskorne grudki ktore trudno nazwac. Nie pomogły peelingi z enaturalnie nie pomogla maseczka hesh. Dramat. Nie wiem co sie stało.
Skonczylo mi sie serum azelo z BU- czyzby bylo mi az tak potrzebne?? No i zmienilam serum dermedic na alterre z granatem. Na innych winowajcow nie mam pomysłu.
Nie panikowałabym w tej sytuacji i nie zmieniała niczego, tylko bym sobie zrobiła przerwę od czegoś, co byłoby najbardziej wg. mnie podejrzane. Zrobiła jakiś zabieg gruntownego oczyszczenia i dała skórze pooddychać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 11:58   #1370
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Tym razem przychodzę do was z zapytaniem. Stosowała któraś to? KLIK Alinarose pisze o nim bardzo pochlebnie i zastanawiam się czy warto zawracać sobie nim głowę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 12:59   #1371
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Tym razem przychodzę do was z zapytaniem. Stosowała któraś to? KLIK Alinarose pisze o nim bardzo pochlebnie i zastanawiam się czy warto zawracać sobie nim głowę
Mam, możesz spróbować ale nie powala. Ja mieszam na dłoni z kremem albo olejkiem jak kładę na twarz, albo z balsamem jak smaruje ciało. W pierwszej chwili na ciele wydaje się trochę lepiący. Jest bardzo wydajny.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 21:04   #1372
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Ja mam z BU, nie mam zastrzeżeń, pachnie naturalnie.
Z szalwiowych kusi mnie z Natural Secrets, który podlinkowałam niedawno.

A dziś zrobiłam głupotę. Zawsze jak robię peeling z e naturalnie, to masuje nim twarz a potem zostawiam na chwilę i dopiero zmywam. Dziś chciałam inaczej i położyłam na twarz na dłużej a potem zmywajac lekko masowalam. I mam buraka jak nigdy!
Dobrze, że nie muszę z domu wychodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 21:52   #1373
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A dziś zrobiłam głupotę. Zawsze jak robię peeling z e naturalnie, to masuje nim twarz a potem zostawiam na chwilę i dopiero zmywam. Dziś chciałam inaczej i położyłam na twarz na dłużej a potem zmywajac lekko masowalam. I mam buraka jak nigdy!
Dobrze, że nie muszę z domu wychodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie ma żartów z tymi peelingami, ja na szczęście buraka się nie nabawiłam po e-naturalne, ale to dlatego, że wiem, jakie niespodzianki może zrobić po przygodzie z peelingiem biocosmetics, który mi bardzo podrażnił twarz i uważam i zaraz zmywam, jeśli tylko poczuję jakąś niepewność, szczypanie czy coś w ten deseń. Też masuję tuż po aplikacji i na koniec masuję jeszcze skórę płatkiem silikonowym. A czasem użyjemy czegoś co już mocno ingeruje w skórę, albo wystawimy twarz na mocniejsze słońce i zapominamy o tym i nakładamy w niedługim czasie enzymatyk i wtedy może narobić niezłego bałaganu ze skórą.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 22:21   #1374
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Dziewczyny, a ile trzymacie na twarzy ten peeling z e-naturalne?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 08:04   #1375
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Nie ma pojemności właśnie. Ja ostatnio też już kupiłam hydrolat neroli, ale nie ustaje w poszukiwaniu toniku bez detergentów Lubię to w tonikach, że mają więcej substancji aktywnych i często łagodzące. Sam hydrolat jest jakby mało wystarczający dla mnie ale wiem temat dobrego toniku powtarza się często

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A brałaś pod uwagę ten? https://resibo.pl/produkt/5/tonik-mgielka-nawilzajaca
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 09:17   #1376
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile trzymacie na twarzy ten peeling z e-naturalne?
Najdłużej trzymam 10 minut, ale na początku stosowania nie polecam tej opcji, skórę trzeba stopniowo przyzwyczajać do tego peelingu i obserwować jak na niego reaguje.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 16:30   #1377
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś urządzenia do oczyszczania twarzy, chociaż szczerze mówiąc najbardziej pociągające wydają mi się opcje masażu anti-aging - myślicie, że to cokolwiek warte? W takim Philips VisaPure Advanced chociażby. Są tam jakieś końcówki masujące do twarzy i okolic oczu.
Nie wiem czy byłoby to skuteczniejsze niż tradycyjny masaż ręczny czy choćby jakieś urządzenie do masażu manualne, ale na pewno częściej by mi się chciało bawić w taki masaż, skoro właściwie nie musiałabym nic robić, tylko przykładać do twarzy i czekać aż się samo wymasuje
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 16:32   #1378
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75888381]A brałaś pod uwagę ten? https://resibo.pl/produkt/5/tonik-mgielka-nawilzajaca[/QUOTE]

Nie, a wart jest tych 50zl?

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile trzymacie na twarzy ten peeling z e-naturalne?
Właśnie ja zawsze trzymalam góra 5min po masowaniu. Teraz trzymalam 10 przed masowaniem. I to był błąd.
Ale skóra całe szczęście doszła po nocy do siebie. Tylko wypryski, które miałam nadzieje trochę złagodzi, niestety nic z nimi sie nie poprawiło.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 17:17   #1379
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75888381]A brałaś pod uwagę ten? https://resibo.pl/produkt/5/tonik-mgielka-nawilzajaca[/QUOTE]

Chciałabym wypróbować ten tonik, ale 50 zł za tonik do bardzo drogo dla mojego budżetu.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Najdłużej trzymam 10 minut, ale na początku stosowania nie polecam tej opcji, skórę trzeba stopniowo przyzwyczajać do tego peelingu i obserwować jak na niego reaguje.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Właśnie ja zawsze trzymalam góra 5min po masowaniu. Teraz trzymalam 10 przed masowaniem. I to był błąd.
Ale skóra całe szczęście doszła po nocy do siebie. Tylko wypryski, które miałam nadzieje trochę złagodzi, niestety nic z nimi sie nie poprawiło.
Pytam, bo ja mam ten peeling od dawna i gdy stosowałam go na początku (rozmieszany z wodą), mogłam go mieć właśnie 10 minut na twarzy i nic. Potem używałam innych peelingów, a teraz kilkanaście dni temu wróciłam do tego z e-naturalne, zastosowałam 2 czy 3 razy z porcją mleczka Avalon i po 2 minutach miałam już buraka
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 17:22   #1380
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Chciałabym wypróbować ten tonik, ale 50 zł za tonik do bardzo drogo dla mojego budżetu.





Pytam, bo ja mam ten peeling od dawna i gdy stosowałam go na początku (rozmieszany z wodą), mogłam go mieć właśnie 10 minut na twarzy i nic. Potem używałam innych peelingów, a teraz kilkanaście dni temu wróciłam do tego z e-naturalne, zastosowałam 2 czy 3 razy z porcją mleczka Avalon i po 2 minutach miałam już buraka
To może przez to, że z mleczkiem. A masz to z Wit C? Ja mieszam z żelem aloesowym albo z woda. Raczej staram się unikać wszelkich innych ekstraktów owocowych przy tym peelingu, więc raczej z hydrolat ami i tonikami też nie mieszam. Właśnie żeby nie ryzykować



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 15:46:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.