Tani, godny uwagi smartfon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-20, 22:42   #1
Melissa1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 1

Tani, godny uwagi smartfon


Hejka , mój obecny telefon , smartfon wielkimi krokami zbliża się do ,, emerytury " i potrzebuje kupić nowy. Smartfonów, modeli i ofert jest mnóstwo oraz funkcji , bajerów i mega różnic pomiędzy nimi jest dla mnie kosmiczna . Jeden ma lepszy aparat , inny procesor a inny mocniejsza baterie itp... niewiem na co szczególnie zwrócić uwagę by znaleźć smartfona w miarę fajnej dla mnie cenie , tj. do 1000 zł ( nie ukrywam że im taniej tym lepiej ) ale jednocześnie by był w miarę możliwości wybajerzony ( tzn. w skrócie nie okazał się słabym zacinającym się telefonem który prócz SMS i połączeń do niczego innego się nie nadaję) .

Proszę jeśli któraś z was ma lub zna smartfon w cenie do 1 tyś zł oraz godnego uwagi to piszcie propozycje lub sugestie na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze telefonu, smartfona...

Obecnie mam redmi note 8 pro i do teraz byłam bardzo zadowolona mimo małego minusa że jest bardzo dla mnie ciężki i przy dłuższym używaniu dosłownie bolą mnie dłonie .

Z góry dziękuję
Melissa1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 19:33   #2
OmniVisionEye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 5
Dot.: Tani, godny uwagi smartfon

Polecam Realme GT Master Edition i Realme 8 Pro albo wersję 9 Pro. Mam GT Master Edition i za nic w świecie go nie zmienię na inny telefon.
OmniVisionEye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-28 20:33:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.