Czarna lista - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 22:39   #3571
AgataKubicka
Raczkowanie
 
Avatar AgataKubicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 379
Przekupka: 7 pkt / 89% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

mam dwie propozycje :

1. Kasowanie przez moderatora wątków nieaktualnych - wtedy ich ilość na forum się zmniejszy o połowę i łatwiej będzie szukać ubrań na wymianę , bo do białej gorączki mnie doprowadza jak któraś pisze sprawdź jeszcze w tym starym bo mam tam aktualne rzeczy - każdy możne mieć jeden wątek

2. Odgórny nakaz kasowania w wątku aktualnym wymienionych rzeczy
AgataKubicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 22:49   #3572
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez AgataKubicka Pokaż wiadomość
mam dwie propozycje :

1. Kasowanie przez moderatora wątków nieaktualnych - wtedy ich ilość na forum się zmniejszy o połowę i łatwiej będzie szukać ubrań na wymianę , bo do białej gorączki mnie doprowadza jak któraś pisze sprawdź jeszcze w tym starym bo mam tam aktualne rzeczy - każdy możne mieć jeden wątek

2. Odgórny nakaz kasowania w wątku aktualnym wymienionych rzeczy

Dot 1. Nie usuwamy wątków wogole, dotyczy to całego forum, robi sie to tylko w skrajnych przypadkach patrz regulamin ogolny forum.

Dot 2. Fotka rzeczy wyminienionej moze byc bardzo przydatna przy ewentualnych problemach dotyczących przekłamanwgo opisu rzeczy.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 23:09   #3573
AgataKubicka
Raczkowanie
 
Avatar AgataKubicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 379
Przekupka: 7 pkt / 89% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

to znaczy że wątki będą się tak mnożyć w nieskończoność ? popatrz ile dziewczyn mam w podpisie podane dwa linki do starego i nowego
to bardzo utrudnia szukanie...

Edytowane przez AgataKubicka
Czas edycji: 2009-03-05 o 23:11
AgataKubicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 23:19   #3574
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez AgataKubicka Pokaż wiadomość
to znaczy że wątki będą się tak mnożyć w nieskończoność ? popatrz ile dziewczyn mam w podpisie podane dwa linki do starego i nowego
to bardzo utrudnia szukanie...
A mogą sobie miec i wszystkie jakie w zyciu załozyly, co nie znaczy ze masz we wszystkich szperac. Aktualny jest jeden, jesli nie "zły post" rozwiaze sprawe.
Co do tego typu zyczen prosze pisac do administatora.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:26   #3575
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

a ja mam takie pytanie, bo w jak się wystawia przekupkę jest opcja kupno, sprzedaż, wymiana, ale przecież tu nie można sprzedawać, sprzedawane są o ile wiem tylko rzeczy zrobione własnoręcznie?
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 19:13   #3576
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie, bo w jak się wystawia przekupkę jest opcja kupno, sprzedaż, wymiana, ale przecież tu nie można sprzedawać, sprzedawane są o ile wiem tylko rzeczy zrobione własnoręcznie?
To pozostałosc po starym targowisku, na ktorym mozna bylo sprzedaewac
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:47   #3577
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

dziewczyny mam mały problem. Dostałam od początkującej wizażanki bluzeczkę (wysyłała 1) która nie jest w stanie bardzo dobrym ale bardziej dobry-. Praktycznie na całej powierzchni jest skulkowana i delikatnie sprana. Nie wiem czy odesłać jej ją i podziękować za taką wymianę (oczywiście najpierw z nią to ustalę) czy prosić o dosłanie czegoś bo ja jej mam wysłać bluzkę która jest w idealnym stanie założona dosłownie 2 razy..

Pytam co zrobić bo kiedyś dostałam sweterek z plamą która nie chciała zejść i głupia zgodziłam się na dosłanie cieni w ramach rekompensaty a starciłam 2 rzeczy.. Jak myślicie, co powinnam zrobić?
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 17:35   #3578
AgataKubicka
Raczkowanie
 
Avatar AgataKubicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 379
Przekupka: 7 pkt / 89% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

odesłać ja tak zrobiłam... po co Ci sprana bluzka ? będziesz w niej chodzić ? ja się bardzo zdenerwowałam jak dostałam poplamioną bluzkę .... w zamian miałam oddać nowy biustonosz wart 70 zł...

Edytowane przez AgataKubicka
Czas edycji: 2009-03-08 o 12:17
AgataKubicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:43   #3579
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

myślałam żeby dosłała mi krem który kupi w drogerii (niedrogi) ale właśnie zauważyłam że bluzka jest brudna;/
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 19:44   #3580
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez chooco Pokaż wiadomość
dziewczyny mam mały problem. Dostałam od początkującej wizażanki bluzeczkę (wysyłała 1) która nie jest w stanie bardzo dobrym ale bardziej dobry-. Praktycznie na całej powierzchni jest skulkowana i delikatnie sprana. Nie wiem czy odesłać jej ją i podziękować za taką wymianę (oczywiście najpierw z nią to ustalę) czy prosić o dosłanie czegoś bo ja jej mam wysłać bluzkę która jest w idealnym stanie założona dosłownie 2 razy..

Pytam co zrobić bo kiedyś dostałam sweterek z plamą która nie chciała zejść i głupia zgodziłam się na dosłanie cieni w ramach rekompensaty a starciłam 2 rzeczy.. Jak myślicie, co powinnam zrobić?

pogadaj najpierw z nią itd ale bluzeczkę stanowczo odeślij, po co CI zużyta rzecz? tym bardziej oddając za nią wartościową i dobrą?
jeśli tak każdy by pobłażał i ewentualnie zgadzał się na jakieś dosyłki to takie bluzki będą wciąż przychodzić do każdej z nas
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 12:12   #3581
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

No poprostu jestem taka wściekła, że aż mnie nosi. W czerwcu lub maju zeszłwgo roku miałam się wymienić z uzytkowniczką polka0983 Ja wysłałam jej rzeczy i nic nie dostałam w zamian. Zostałam oszukana. Nie logowała się strasznie długo a tu wchodzę i patrze, a Ona jakby nigdy nic ma nowy wątek a w nim rzczy, które miała mi wysłać! Normalnie aż cała się trzęsę. Jak tak można! Nie zapomniałam o tym... I nie dam jej żyć. Zostałam oszukana pierwszy i ostatni raz!
shana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 12:57   #3582
polka0983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 917
Przekupka: 25 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez shana Pokaż wiadomość
No poprostu jestem taka wściekła, że aż mnie nosi. W czerwcu lub maju zeszłwgo roku miałam się wymienić z uzytkowniczką polka0983 Ja wysłałam jej rzeczy i nic nie dostałam w zamian. Zostałam oszukana. Nie logowała się strasznie długo a tu wchodzę i patrze, a Ona jakby nigdy nic ma nowy wątek a w nim rzczy, które miała mi wysłać! Normalnie aż cała się trzęsę. Jak tak można! Nie zapomniałam o tym... I nie dam jej żyć. Zostałam oszukana pierwszy i ostatni raz!



Nie wierze że wymyslasz na mnie takie rzeczy po takim czasie dokładnie pamietam naszą wymianke , ty wysłałaś mi ciuchy całkowicie niezgodne z opisem to było w zeszłym roku wysłałas jako pierwsza bo byłaś nowa i ogrodniczka ktorą miałaś w watku niby ze to rozmiar M a kiedy przyszła była jak XL !!a czerowne rybaczki były poprostu sprane i napewno nie były takie czerwone jak na zdjeciu .Bardzo długo sie zastanawiałam czy Ci wysyłać moje ciuchy i na poczatku mialam to zrobic ale potem doszłam do wniosku ze nie potrzebuje ciuchów w ktorych nie bede chodzic i poprostu Ci odeśle twoje! Fakt ze zrobiłam to po dłuższym czasie bo wtedy juz nie siedziałam na wizażu i miałam w tym czasie akurat duzo wazniejsze sprawy na głowie ale to zrobiłam wiec nie wiem o co ci teraz chodzi Moze wtedy rzeczywiscie nie było ze mna kontaktu ale nie było to zalezne odemnie.Teraz mnie oczerniasz i piszesz ze nie dasz mi żyć zastanów sie wogóle co piszesz do mnie bo groźby są karalne jakbys nie wiedziała,kłania sie art 190&1 KK !!!
Gdybym była wtedy dostepna i byłabym w kraju napewno odpowiedziałam bym Ci negatywna przekupką ale wtedy juz mi nie zalezalo bo myslalam ze nie bede sie tutaj wymieniac i myslalam ze Ci twoje ciuchy wystarcza ale jak widac nie wystarczyły
__________________


polka0983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 13:07   #3583
shana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 493
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez polka0983 Pokaż wiadomość
Nie wierze że wymyslasz na mnie takie rzeczy po takim czasie dokładnie pamietam naszą wymianke , ty wysłałaś mi ciuchy całkowicie niezgodne z opisem to było w zeszłym roku wysłałas jako pierwsza bo byłaś nowa i ogrodniczka ktorą miałaś w watku niby ze to rozmiar M a kiedy przyszła była jak XL !!a czerowne rybaczki były poprostu sprane i napewno nie były takie czerwone jak na zdjeciu .Bardzo długo sie zastanawiałam czy Ci wysyłać moje ciuchy i na poczatku mialam to zrobic ale potem doszłam do wniosku ze nie potrzebuje ciuchów w ktorych nie bede chodzic i poprostu Ci odeśle twoje! Fakt ze zrobiłam to po dłuższym czasie bo wtedy juz nie siedziałam na wizażu i miałam w tym czasie akurat duzo wazniejsze sprawy na głowie ale to zrobiłam wiec nie wiem o co ci teraz chodzi Moze wtedy rzeczywiscie nie było ze mna kontaktu ale nie było to zalezne odemnie.Teraz mnie oczerniasz i piszesz ze nie dasz mi żyć zastanów sie wogóle co piszesz do mnie bo groźby są karalne jakbys nie wiedziała,kłania sie art 190&1 KK !!!
Gdybym była wtedy dostepna i byłabym w kraju napewno odpowiedziałam bym Ci negatywna przekupką ale wtedy juz mi nie zalezalo bo myslalam ze nie bede sie tutaj wymieniac i myslalam ze Ci twoje ciuchy wystarcza ale jak widac nie wystarczyły


"Nie dam Ci żyć" nie jest groźbą Twoja odpowiedź była do przwidzenia. trudno. To co tu wypisujesz jest bzdurą ponieważ gdy napisałam Ci wiadomośc, czy ciuszki do Ciebie dotarły napisałaś,że tak i ani słowa o tym, co insynuujesz na temat rzekomej niezgodności z opisem. Jeżeli Ci nie odpowiadały to trzeba je było odesłać a Ty je sobie przywłaszczyłaś.
Po drugie napisałaś, mi najpierw,że byłas w szpitalu, pożniej ,że już wysłałąś do mnie paczkę! Po co kłamałaś, że wysłałaś, skoro teraz piszesz, że "długo się zastanawiałaś czy mi je wysłać " I nie wysłałaś.

Szkoda,że tak zakończyła się moja przygoda z wizażem. No coż. Dokładnie wiesz jak było a tu wypisuj sobie co chcesz Ja nie mam sobie nic do zarzucenia i dobrze o tym wiesz. Teraz próbujesz się wybielać a ja pisząc na czarnej liście o "naszej wymianie" wiedziałam na co się narażam.
To było do przewidzenia.
Pisze po tak długim czasie bo czekałam aż w końcu się zalogujesz i umieścisz znów rzeczy, które miałąś mi wysłać.

Ja tylko ostrzegam inne wizażanki i ŻEGNAM się z Tobą
Życzę Ci owocnych wymian i naszą sprawę pozostawiam Twojemu sumieniu.
Tyle.
shana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 14:39   #3584
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista

też tak mam !!! Patrze a uzytkownik martii ma nowy wąteczek . Przeciez sprawa nie została rozstrzygnięta. Wysłalam jej dwie bluzki a torebki jak nie ma tak nie ma - no chyba że u niej w wątku na ponowną wymiankę . Ciekawe czy złapie na nią kolejnych naiwnych ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:22   #3585
Weu
Zadomowienie
 
Avatar Weu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 284
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Hej dziewczyny!

Wiem, że mój problem nie powinien byc na ' czarnej liście' ale tak sie zdenerwowałam, że szok.
Przecież to jest naprawdę przesada i jeszcze tytuł wątku :/:/

Spójrzcie na pritnt screeny i znajdzcie różnice ( różnic bardzo mało, to ewidentnie chamsko zerżnięte)
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Bez☠tytułudfdsfs.jpg
Wyświetleń: 172
Rozmiar:  119,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  dsd.jpg
Wyświetleń: 157
Rozmiar:  137,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Weu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:31   #3586
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez Weu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Wiem, że mój problem nie powinien byc na ' czarnej liście' ale tak sie zdenerwowałam, że szok.
Przecież to jest naprawdę przesada i jeszcze tytuł wątku :/:/

Spójrzcie na pritnt screeny i znajdzcie różnice ( różnic bardzo mało, to ewidentnie chamsko zerżnięte)

hmmm widzę, że "ktoś" tu sobie "zapożyczył" wstęp, cóż widocznie brak inwencji własnej przerasta ludzi...
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:44   #3587
Gdor3
Zakorzenienie
 
Avatar Gdor3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 967
Przekupka: 60 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

rzeczywiście, zerżnięte ale po co?


dziewczyny mama pytanie, co robicie w sytuacji, gdy umawiacie się na wymiane listem poleconym a dana osoba wysyła zwykłym? ja mam taką sytuacje i nie wiem co robić, umowa to umowa, a wizazanka napisała mi ze poleconym by jej się nie opłacało :/
__________________
kosmetyki
ubrania
Gdor3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:21   #3588
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez Gdor3 Pokaż wiadomość

dziewczyny mama pytanie, co robicie w sytuacji, gdy umawiacie się na wymiane listem poleconym a dana osoba wysyła zwykłym? ja mam taką sytuacje i nie wiem co robić, umowa to umowa, a wizazanka napisała mi ze poleconym by jej się nie opłacało :/
Wyraźnie jest napisane w zasadach wymiany,że wysyłamy sobie polecone. W jaki inny sposób można dochodzić swoich praw na poczcie, w przypadku zaginięcia paczki skoro nie mamy żadnego dowodu nadania?
Skoro wizażance nie opłaca się taka wymiana, to powinna zrezygnować z wymian całkowicie
Wystawiłabym w takim wypadku neutralną przekupkę z wyjaśnieniem,że dziewczyna nie wysłała poleconym-tak ku ostrzeżeniu innych.
Wiadomo, nowym użytkowniczkom za pierwszym razem zdarzają się pomyłki. Tutaj jednak przecież pomyłki nie było
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:31   #3589
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez Gdor3 Pokaż wiadomość
rzeczywiście, zerżnięte ale po co?


dziewczyny mama pytanie, co robicie w sytuacji, gdy umawiacie się na wymiane listem poleconym a dana osoba wysyła zwykłym? ja mam taką sytuacje i nie wiem co robić, umowa to umowa, a wizazanka napisała mi ze poleconym by jej się nie opłacało :/
to jest złamanie regulaminu
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 18:59   #3590
olcio
Raczkowanie
 
Avatar olcio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 261
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Mam taką jedną sprawę tzn. zostałam oszukana przez reni2217 , miałam się z nią wymienić ja wysłałam przesyłkę 18.02- do dziś czekam na przesyłkę od niej . Najpierw była zablokowana a teraz jest odblokowana ale nie pokazuje się od 25.02 (więc co za wym idzie wcale nie dostaje od niej wiadomości) co mam zrobić ?? Mogli byście podać mi jej e-maila bym mogła do niej napisać może wtedy zareaguje?!Chciała bym zapytać jeszcze czy były już problemy tego typu z reni2217??
Pozdrawiam olcio
__________________
Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=320036

Moja OLCIOLISTA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=314714


ODPISUJ U MNIE

BĘDZIESZ TAK MIŁA I DORZUCISZ MI POCZTÓWKĘ Z TWOJĄ MIEJSCOWOŚCIĄ?(ZBIERAM )


olcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:50   #3591
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

ja z użytkownikiem reni2217 miałam wymianke, ale przebiegła bardzo miło i bez żadnych zarzutow jak wejdziesz w profil użytkownika jest taka opcja wyślij mail i wtedy ona Twoją wiadomość dostaje na maila, którego podała przy rejestracji
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 16:20   #3592
olcio
Raczkowanie
 
Avatar olcio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 261
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Wielkie dzięki mam nadzieję że podziała
__________________
Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=320036

Moja OLCIOLISTA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=314714


ODPISUJ U MNIE

BĘDZIESZ TAK MIŁA I DORZUCISZ MI POCZTÓWKĘ Z TWOJĄ MIEJSCOWOŚCIĄ?(ZBIERAM )


olcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:14   #3593
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Hmmm u mnie sprawa z ewelka637 chyba tak latwo się nie zakończy.... Paczki nadal nie ma choć, napisała mi 06.03 że wyśle ją ponownie, poprosiła o adres... Napisałam jej i zawieszonym wątku i na pw i na maila...tak:

Cytat:
Nadal czekam na paczkę. to mnie miliony nie kosztowało ale jeśli do następnego piątku paczuszka nie przyjdzie do mnie będę znowu interweniować u moderatorów!! Różne są sytuacje, można się dogadać zawsze, wydawało mi się, że byłam na tyle ustępliwa, życzliwa, że nie zasługuje na to aby mnie oszukać na tyle, aby w ogóle paczuszki mi nie wysłać, ignorować i tak dalej. Jeszcze raz porusze temat na czarnej liście. To że zawiesiłaś wymianę nie znaczy, że nie obowiązują cię stare zobowiązania.
liczę że to coś podziała ;/ Pierwszy raz w ogóle takiego nieporozumienia mam nadzieję nie moge wyjaśnić. Raz na innym serwisie kobitka mi dziurawą koszulkę wysłała, wszystko dało się dogadać, tak że obie byłysmy zadowolone, raz ja wysłałam paczkę nie tam gdzie trzeba też się dogadałam z kobietką, nie rozumiem jak można kogoś tak ignorować, trochę szacunku ;/
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2009-03-14 o 12:19
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:40   #3594
reni2217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 223
Przekupka: 7 pkt / 82% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez olcio Pokaż wiadomość
Mam taką jedną sprawę tzn. zostałam oszukana przez reni2217 , miałam się z nią wymienić ja wysłałam przesyłkę 18.02- do dziś czekam na przesyłkę od niej . Najpierw była zablokowana a teraz jest odblokowana ale nie pokazuje się od 25.02 (więc co za wym idzie wcale nie dostaje od niej wiadomości) co mam zrobić ?? Mogli byście podać mi jej e-maila bym mogła do niej napisać może wtedy zareaguje?!Chciała bym zapytać jeszcze czy były już problemy tego typu z reni2217??
Pozdrawiam olcio

hej
prosze nie pisz od razu ,ze zostałas oszukana

Całe nieporozumienie wynikło z tego,ze moje konto tutaj zostało zawieszone przez administratora na okres chyba ponad 2 tygodni dla wyjasnienia nie za oszustwo tylko za dodawanie nie swoich zdjec na wizażowej szafie )

konto zablokowali mi nagle-nie spodziewałam sie tego i po prostu nie spisałam sobie do Ciebie adresu

akurat dzisiaj spróbowałam sie zalogowac i sie w końcu udało

paczuszka z bluzeczka i odżywką jest przyszykowana i w poniedzialek poleci do Ciebie

BARDZO PRZEPRASZAM CIE ZA OPóźNIENIE...to w sumie tylko moja wina,ze nie spisałam sobie Twojego adresu.. ale uwież ,ze nie spodziewałam sie,że mi konto zablokuja...





Jeszcze chciałam od razu prosic o pomoc!!!!!


w czasie kiedy miałam zablokowane konto przyszła mi paczuszka od biiibiii
Niestety
przyszły mi niezgodne z opisem rzeczy ...

Bardzo zależało mi na tej wymianie ponieważ baaaaaardzo spodobała mi sie wełniana tuniczka u tej dziewczyny.

wymiana miała wyglądac tak ,ze ja miałam wysłac NOWĄ bluzeczke,ktora nie była tania oraz też praktycznie nowy płaszczyk---- za to ta dziewczyna miała mi przesłac wyżej wymieniona tuniczke ( nadmieniam,ze to przedewszystkim ze wzgledu na tunike zdecydowałam sie na wymiane) i do tego dostałam dwie używane rzeczy : czarna bluzke (w nie za cieklawym stanie-zmeczacenia i sprana bardzo) + spodnie.
dziewczyna miała wysłac pierwsza bo miała mniej przekupek .

gdy dostałam paczke to bardzo sie rozczarowałam
Tuniczka : po pierwsze miała dziure na rękawie ( tunika ma ażurowy wzór i to wygląda jakby z 3 oczka sie popruły i zrobiła sie spora dziurka...) po drugie jak wspomniałam tuniczka jest wełniana- i mam wrażenie,ze dziewczyna za bardzo nie wie jak pierze siue takie rzeczy ---wygląda to tak jakby ktos tą tunike po prostu ugotował w praniu .... nie wiem jak to wytłumaczyc... ona po prostu zbiegła sie jej w praniu...
niby rozmiar xs a wygląda jak na dziecko 9 letnie do rękawków nawet dłoni nie zmieszcze
a jestem bardzo chudą osobą i dodatkowo jest powyciągana na dole i zafarbowana od spodu od spodni chyba

z tej wymiany pasuja mi tylko spodnie...no ale przecież nie wyśle dziewczynie nowej bluzki i płaszcza za rzeczy niezgodne z opisem i ukrywanie wad... pytałam tej dziewczyny dwa razy w jakim stanie sa rzeczy - nie pisała o żadnych wadach ....

mi w tej sytuacii pasowaloby odeslac tunike i bluzke tą którą miałam dziewczynie wysłac a zostawiłabym sobie spodnie i tą drugą bluzke (przyda sie jako podkoszulek bo na wierzch bym jej nie założyła)...

nie wiem sama co zrobic...
miał ktoś kłopoty z tą użytkowniczką już??????

prosiłabym administratorów o pomoc...

reni2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:12   #3595
reni2217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 223
Przekupka: 7 pkt / 82% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

hej dziewczynki prosze pomóżcie ;(((

pisalam na czarnej liscie ale nikt nie odpisuje to może tutaj umiszcze swój problem :


w czasie kiedy miałam zablokowane konto( w czarnej liscie wyjasnilam przyczyne ) przyszła mi paczuszka od biiibiii
Niestety
przyszły mi niezgodne z opisem rzeczy ...

Bardzo zależało mi na tej wymianie ponieważ baaaaaardzo spodobała mi sie wełniana tuniczka u tej dziewczyny.

wymiana miała wyglądac tak ,ze ja miałam wysłac NOWĄ bluzeczke,ktora nie była tania oraz też praktycznie nowy płaszczyk---- za to ta dziewczyna miała mi przesłac wyżej wymieniona tuniczke ( nadmieniam,ze to przedewszystkim ze wzgledu na tunike zdecydowałam sie na wymiane) i do tego dostałam dwie używane rzeczy : czarna bluzke (w nie za cieklawym stanie-zmeczacenia i sprana bardzo) + spodnie.
dziewczyna miała wysłac pierwsza bo miała mniej przekupek .

gdy dostałam paczke to bardzo sie rozczarowałam
Tuniczka : po pierwsze miała dziure na rękawie ( tunika ma ażurowy wzór i to wygląda jakby z 3 oczka sie popruły i zrobiła sie spora dziurka...) po drugie jak wspomniałam tuniczka jest wełniana- i mam wrażenie,ze dziewczyna za bardzo nie wie jak pierze siue takie rzeczy ---wygląda to tak jakby ktos tą tunike po prostu ugotował w praniu .... nie wiem jak to wytłumaczyc... ona po prostu zbiegła sie jej w praniu...
niby rozmiar xs a wygląda jak na dziecko 9 letnie do rękawków nawet dłoni nie zmieszcze
a jestem bardzo chudą osobą i dodatkowo jest powyciągana na dole i zafarbowana od spodu od spodni chyba

z tej wymiany pasuja mi tylko spodnie...no ale przecież nie wyśle dziewczynie nowej bluzki i płaszcza za rzeczy niezgodne z opisem i ukrywanie wad... pytałam tej dziewczyny dwa razy w jakim stanie sa rzeczy - nie pisała o żadnych wadach ....

mi w tej sytuacii pasowaloby odeslac tunike i bluzke tą którą miałam dziewczynie wysłac a zostawiłabym sobie spodnie i tą drugą bluzke (przyda sie jako podkoszulek bo na wierzch bym jej nie założyła)...

nie wiem sama co zrobic...
miał ktoś kłopoty z tą użytkowniczką już??????

prosiłabym administratorów o pomoc...
reni2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:56   #3596
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez reni2217 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki prosze pomóżcie ;(((

pisalam na czarnej liscie ale nikt nie odpisuje to może tutaj umiszcze swój problem :


w czasie kiedy miałam zablokowane konto( w czarnej liscie wyjasnilam przyczyne ) przyszła mi paczuszka od biiibiii
Niestety
przyszły mi niezgodne z opisem rzeczy ...

Bardzo zależało mi na tej wymianie ponieważ baaaaaardzo spodobała mi sie wełniana tuniczka u tej dziewczyny.

wymiana miała wyglądac tak ,ze ja miałam wysłac NOWĄ bluzeczke,ktora nie była tania oraz też praktycznie nowy płaszczyk---- za to ta dziewczyna miała mi przesłac wyżej wymieniona tuniczke ( nadmieniam,ze to przedewszystkim ze wzgledu na tunike zdecydowałam sie na wymiane) i do tego dostałam dwie używane rzeczy : czarna bluzke (w nie za cieklawym stanie-zmeczacenia i sprana bardzo) + spodnie.
dziewczyna miała wysłac pierwsza bo miała mniej przekupek .

gdy dostałam paczke to bardzo sie rozczarowałam
Tuniczka : po pierwsze miała dziure na rękawie ( tunika ma ażurowy wzór i to wygląda jakby z 3 oczka sie popruły i zrobiła sie spora dziurka...) po drugie jak wspomniałam tuniczka jest wełniana- i mam wrażenie,ze dziewczyna za bardzo nie wie jak pierze siue takie rzeczy ---wygląda to tak jakby ktos tą tunike po prostu ugotował w praniu .... nie wiem jak to wytłumaczyc... ona po prostu zbiegła sie jej w praniu...
niby rozmiar xs a wygląda jak na dziecko 9 letnie do rękawków nawet dłoni nie zmieszcze
a jestem bardzo chudą osobą i dodatkowo jest powyciągana na dole i zafarbowana od spodu od spodni chyba

z tej wymiany pasuja mi tylko spodnie...no ale przecież nie wyśle dziewczynie nowej bluzki i płaszcza za rzeczy niezgodne z opisem i ukrywanie wad... pytałam tej dziewczyny dwa razy w jakim stanie sa rzeczy - nie pisała o żadnych wadach ....

mi w tej sytuacii pasowaloby odeslac tunike i bluzke tą którą miałam dziewczynie wysłac a zostawiłabym sobie spodnie i tą drugą bluzke (przyda sie jako podkoszulek bo na wierzch bym jej nie założyła)...

nie wiem sama co zrobic...
miał ktoś kłopoty z tą użytkowniczką już??????

prosiłabym administratorów o pomoc...
hm...ciężka sprawa, możesz jej odesłąć jej rzeczy albo się jakoś dogadać, bo nie możesz raczej zostawić sobie co ci się podoba a resztęodesłać, mogłaby mieć o to pretensje musisz z nią o tym porozmawiać, a czy ona wie że nie jesteś zadowolona?
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 14:29   #3597
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez reni2217 Pokaż wiadomość



Jeszcze chciałam od razu prosic o pomoc!!!!!


w czasie kiedy miałam zablokowane konto przyszła mi paczuszka od biiibiii
Niestety
przyszły mi niezgodne z opisem rzeczy ...

Bardzo zależało mi na tej wymianie ponieważ baaaaaardzo spodobała mi sie wełniana tuniczka u tej dziewczyny.

wymiana miała wyglądac tak ,ze ja miałam wysłac NOWĄ bluzeczke,ktora nie była tania oraz też praktycznie nowy płaszczyk---- za to ta dziewczyna miała mi przesłac wyżej wymieniona tuniczke ( nadmieniam,ze to przedewszystkim ze wzgledu na tunike zdecydowałam sie na wymiane) i do tego dostałam dwie używane rzeczy : czarna bluzke (w nie za cieklawym stanie-zmeczacenia i sprana bardzo) + spodnie.
dziewczyna miała wysłac pierwsza bo miała mniej przekupek .

gdy dostałam paczke to bardzo sie rozczarowałam
Tuniczka : po pierwsze miała dziure na rękawie ( tunika ma ażurowy wzór i to wygląda jakby z 3 oczka sie popruły i zrobiła sie spora dziurka...) po drugie jak wspomniałam tuniczka jest wełniana- i mam wrażenie,ze dziewczyna za bardzo nie wie jak pierze siue takie rzeczy ---wygląda to tak jakby ktos tą tunike po prostu ugotował w praniu .... nie wiem jak to wytłumaczyc... ona po prostu zbiegła sie jej w praniu...
niby rozmiar xs a wygląda jak na dziecko 9 letnie do rękawków nawet dłoni nie zmieszcze
a jestem bardzo chudą osobą i dodatkowo jest powyciągana na dole i zafarbowana od spodu od spodni chyba

z tej wymiany pasuja mi tylko spodnie...no ale przecież nie wyśle dziewczynie nowej bluzki i płaszcza za rzeczy niezgodne z opisem i ukrywanie wad... pytałam tej dziewczyny dwa razy w jakim stanie sa rzeczy - nie pisała o żadnych wadach ....

mi w tej sytuacii pasowaloby odeslac tunike i bluzke tą którą miałam dziewczynie wysłac a zostawiłabym sobie spodnie i tą drugą bluzke (przyda sie jako podkoszulek bo na wierzch bym jej nie założyła)...

nie wiem sama co zrobic...
miał ktoś kłopoty z tą użytkowniczką już??????

prosiłabym administratorów o pomoc...

na początek proponuję spróbować wyjaśnić sytuację z ta wizażanką. potem wystawić odpowiednią przekupkę i odesłać jej rzeczy.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:24   #3598
reni2217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 223
Przekupka: 7 pkt / 82% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

tak .pisałam do niej ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi

to nie o to chodzi,ze chce zostawic sobie to co mi sie podoba! chce odesłac jej rzecz niezgodna z opisem . spodnie są ok. ( co prawda zamek sie nie dosuwa do końca -ale nie mam co do tego pretensii bo nie zapytałam o ich stan. Najbardziej zależało mi na tej wełnianej tunice a spodnie były takim dodatkiem jak dla mnie - bo musiałam cos dobrac ale nie bardzo było co -wiec zdecydowałam sie na nie

o tunike pytałam wyraźnie i nie dostałam wiadomosci ,ze ma dziure ,ze jest zafarbowana od spodnii ,ze jest strasznie znoszona i ,że zbiegła sie w praniu. Zrozumiałabym jedną wade,ktorej mogła nie zauważyc ale stan tej tumniki naprawde jest okropny. aż siostra sie ze mnie śmiała pytając skąd wziełam takią "szmate" .

sądze,ze jakbym oddała nową bluzeczke za te spodnie ( z zamkiem do wymiany) i za bluzke czarna ( spraną i zmechacona).
i odesłała jej również tą nieszczęsną tunike to byłoby to ok!
Przecież nie odeśle jej tych ciuchów na swój koszt! bez sensu...

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2009-03-15 o 15:59 Powód: nie ujawniamy prywatnej korespondencji bez zgody autora
reni2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:31   #3599
reni2217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 223
Przekupka: 7 pkt / 82% pozyt.
Dot.: Czarna lista

pisałam do niej ale żadnej odpowiedzi nie dostałam jeszcze
też wolałabym sie dogadac bo przecież nie wyśle dziewczynie paczki na swój koszt!!!

to naprawde moja ostatnia wymianka tutaj!
Jest to zupełnie nieopłacalne i szkoda nerwów....
reni2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:12   #3600
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

reni sądząc po potach za które zostałaś zablokowana i po innych Twoich wypowiedziach spodziewałam się, że może być problem z wymianą.
Zdecydowałam się i to był mój błąd.

Powtórze, co napisałam Ci w wiadomości PW.

Dokładnie opisałam stan rzeczy, prosiłaś o wymiary, podałam.
Pisałam, że tunika jest bardzo malutka i już się w nią nie mieszczę, że jest na osobę bardzo szczuplutką. Przykro mi, ale to że jest na Ciebie za mała to nie jest moja wina. Na zdjęciach było widać, że jest malutka
dziurki rzeczywiście nie zauważyłam i jeśli była przepraszam.

Co do czarnej tuniki miałam ją na sobie 1 raz, maksymalnie 2 i napewno nie wmówisz mi, że była zmechacona. Dokładnie wiem w jakim stanie wysłałam Ci ciuchy.

Prosze o odesłanie moich rzeczy skoro tak sprawiasz sprawę.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.