Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII ! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 12:29   #4051
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Powinniśmy wszyscy zaśpiewać razem moja ulubioną piosenkę z cocacoli :-D to jest dla mnie sygnał że święta idą :-D tir cocacoli :-D
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 12:43   #4052
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

ha ha no szkoda, że przez forum nie możemy wspólnie zaśpiewać :p
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 12:50   #4053
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
równe 2 tygodnie do świąt... W weekend będę walczyć o atmosferę świąt, zapale woski, włącze świąteczne piosenki, mam nadzieję, że to wprowadzi mnie w odpowiedni klimat jeśli nie to już nie wiem co bedzie w stanie pomóc...

A jakie są Wasze sposoby?
Ja celebruję Odpalam światełka, włączam muzykę świąteczną, robię wypaśną herbatę, zapalam świąteczne świeczki...


A w ten weekend mam sobotę pracującą Za tydzień ruszam do Wawy na Blogowigilię

zaraz muszę iść do pracy, o mamo jak mi się nie chce

Do tego jeszcze domówiłam psom po prezencie pod choinkę
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 12:55   #4054
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja celebruję Odpalam światełka, włączam muzykę świąteczną, robię wypaśną herbatę, zapalam świąteczne świeczki...


A w ten weekend mam sobotę pracującą Za tydzień ruszam do Wawy na Blogowigilię

zaraz muszę iść do pracy, o mamo jak mi się nie chce

Do tego jeszcze domówiłam psom po prezencie pod choinkę

Oj współczuję ja jestem w pracy dzisiaj do 18 więc 4h i do domku, jutro mam od 8-16. W weekend zrobię taką celebrację właśnie...

Rozpieszczasz psiaki, ale zasłużyły i zapracowały na to pozując do tych pięknych zdjęć
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 13:00   #4055
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dziewczyny, jestem na siebie taka wściekła...

ogólnie mam zły humor, bo święta spędzę, tak jak rok temu sama totalnie, plus do tego praca,praca,praca....od jakiś 2 tyg spokojnie kompletowałam paczkę dla rodziców, kilka prezentów, niby drobiazgi, ale ładnie zapakowane, wiem że się przydadzą itp...do tego nie spodziewają się paczki (mieszkam w Niemczech)...
... dzisiaj, od rana pakuje, podpisuje, wymyślałam ładne życzenia, bo mam też paczko-przesyłki dla znajomych itp, ogólnie jestem przemęczona....na poczcie 2h czekania, do tego wielki problem jaki karton do jakiś zagranicznych paczek, chcę nadać jako X, pani nadaje jako Y, no cyrk...
....i w fali jakiegoś KRETYŃSKIEGO ZAĆMIENIA , jak już paczka zapakowana, podpisana, pudełko miejmy nadzieje dobrej wielkości itp, nadałam od tak bez rejestracji. bo koszty papieru, ozdób, pedełek, przesyłki międzynarodowej...koszta zaczęły zbliżać się do wartości prezentów i nie wiem co mi się stało, pożałowałam 10 E na nadanie z rejestracją....potem wychodzę z poczty i dotarło do mnie co właśnie zrobiłam. Cudownie. pomijam że prawdopodobnie wywaliłam 60E w błoto, ale bardziej boli te okoliczności iż miała to być świąteczna niespodzianka...:/....jestem sobą, delikatnie mówiąc, zawiedziona...
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 13:02   #4056
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Trzeba było się wrócić!!!!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 13:15   #4057
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez paulinusiek Pokaż wiadomość
hej hej pamietacie mnie, pod zeszłorocznym magicznym loginem "jelizawieta"?
wróciłam jak ta córka marnotrawna, bo jednak przygotowania do świąt bez Was, to żadne przygotowania Zatem witajcie ponownie
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 13:20   #4058
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

nadałam godzinę temu....pewnie już poszła w świat..??
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 13:22   #4059
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Nie no coś ty!

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Przecież paczki wyjeżdżają z poczty o konkretnych porach, np 12 i 18 a tak to leżą na poczcie
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 13:23   #4060
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

ale tu idą częściej....ale wiesz, chyba pójdę teraz, moze jeszcze leży..
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 13:23   #4061
Sweetshirt
Raczkowanie
 
Avatar Sweetshirt
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dowiedziałam się dziś, że Wigilię w pracy mamy całkowicie wolną (istniało ryzyko pracy do 14.00), więc baaardzo poprawiło mi to humor
Sweetshirt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 13:30   #4062
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Leć!!!!

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Przecież wypada 26 chyba w sobotn dlatego jest wigilia chyba u wszystkich wolna bo jest za sobotę dzień do odbioru

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2015-12-10 o 13:37
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 14:04   #4063
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Leć!!!![COLOR="Silver"]
POGNAŁAM

Na szczęście było prawie pusto, poczta została postawiona na nogi moim "wejściem" i histerycznym "PRAWDA ŻE PACZKA JESZCZE NIE WYJECHAŁA, BŁAGAM?!?!?!?!?"

po czym panie poszły szukać.
Po 5 min. krzyczą jedna przez drugą że już nie ma...bo rzeczywiście, to jest główna poczta, wielkiego miasta i w grudniu paczki są nadawane średnio co 2,3h, kilka razy dziennie, a nie jak w Polsce (przed i po 15). Na szczęście wzięłam świąteczne pudełko przesyłkowe Dhl, jakieś w gwiazdko-choinki wściekle kolorowe, więc łatwiej było szukać.
Ale nastąpił cud nad Renem - po 15 min wracają panie niosąc MOJĄ PACZKĘ w eskordzie reszty personelu, haha widok cudny. Udało się poodwracać i nadałam ślicznie z ubezpieczeniem i rejestracją, po bożemu....
teraz jedyne co może się stać, to ktoś po drodze rozerwie paczke, ale miejmy nadzieje że wszystko będzie w porządku (sorry, dalej świruje). Przynajmniej coś dojdzie...

zgryzota : jesteś wielka.
BARDZO DZIĘKUJE
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 14:12   #4064
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

No i mówiłam że na pewno gdzieś tam leży ;-) i tak masz gwarancję że wszystko powinno być ok ;-) a panie na poczcie nie są takie złe jak się do nich podchodzi miło i z sercem :-D no i chwała że było to pstrokate pudełko :-D ale właśnie to się nazywa magia świąt :-D niby nie możliwe a jednak możliwe :-D
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 14:30   #4065
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

oj racja...pierwszy raz się z tym spotykam, ale lepiej późno niż wcale . A a pro po pań na poczcie - święta prawda .
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 14:41   #4066
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ważne że wszystko się udało :-D i paczki będą na święta :-P
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 16:32   #4067
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Kupiłam sweterek świąteczny na allegro Jest przecudny, z kapturem z futerkiem. Dziś przyszedł i jak tylko go założyłam pokochałam go miłością dozgonną Na żywo wygląda sto razy lepiej. I do tego cena 39.99 zł plus wysyłka. Były jeszcze szare i granatowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5846782906.jpg (66,8 KB, 48 załadowań)
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 16:33   #4068
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

:'( a ja znów nie widzę zdjęć!!! :-(
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 16:35   #4069
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Dzień dobry! :schoinka:

A co tu taka cisza?

Wczoraj kupiliśmy stojak na choinkę i prezent dla mojego brata. Na weekend mamy jechać do teściów, więc nic świątecznego nie zrobię Ale za to w następny weekend kupujemy i ubieramy choinkę

A ja ubieram choinkę w ten weekend Miałam to zrobic za tydzień, ale... mama do mnie dziś dzwoni z info, że w Rajskim Ogrodzie jest promo= jodła (nie wiem jaka, ta co nie kłuje) 85 zl za 2 metry!!! No więc pach, dzwonie po tate, bo do mojego autka nie wlezie, i już mamy jechac, kiedy mi dziewczę na korepetycje przyjechało wczesniej no więc, ja zostałam i tata sam pojechał i wybrał Nie wiem do końca jaka, bo w tym worku siedzi, ale wyglada ok, troche ma górę rzadszą, ale cos tam napcham I tak chcąc nie chcąc, problem z ubiorem choinki sam sie rozwiązał trochę mi szkoda, ze mnie tam nie było, ale dobra przeżyję
A i jeszcze w Tesco dokupiłam 6 czerwonych, brokatowych bombek a`la kokardki no co, tez były w promo
Manio, myślę, że własnie jak ubierzesz choinkę to wróci nastrój (bardzo w to wierzę) Co prawda ta jodła w ogóle nie pachnie, ale.... przecież mam milion kostek wc


Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja celebruję Odpalam światełka, włączam muzykę świąteczną, robię wypaśną herbatę, zapalam świąteczne świeczki...


A w ten weekend mam sobotę pracującą Za tydzień ruszam do Wawy na Blogowigilię

zaraz muszę iść do pracy, o mamo jak mi się nie chce

Do tego jeszcze domówiłam psom po prezencie pod choinkę
Co jeszcze domówiłas ?

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
No i mówiłam że na pewno gdzieś tam leży ;-) i tak masz gwarancję że wszystko powinno być ok ;-) a panie na poczcie nie są takie złe jak się do nich podchodzi miło i z sercem :-D no i chwała że było to pstrokate pudełko :-D ale właśnie to się nazywa magia świąt :-D niby nie możliwe a jednak możliwe :-D

Moje panie na poczcie są boskie: listonosz Lesiu, zawsze mi zostawia z boku przesyłeczki i panie mi zawsze poza kolejka podają a że czesto kupuję coś online, to często tam bywam, już nawet mojego tate znaja

Co do dekoracji w mieście to u mnie też bida, a na osiedlu to w ogóle nic nie ma, oprócz mojego i jeszcze jednego swiecznika adwentowego, jedno okno ma kurtyne świetlną i wszysko

Co do pogody... wiosna!!! Słońce, błekitne niebo, ale zimniej chociaż :p
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 16:36   #4070
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Hej :
Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
W małym jubilerze taniej? Jedyne z czym się zgodzę to z tym że marny wybór i wszystko na jedno kopyto. Ja tam na apart narzekać nie mogę Kupowałam dla siebie i na prezenty i jak dotąd żadnej wtopy nie zanotowałam. Teraz mi mąż zamawia bransoletkę i mam nadzieję że wszystko i tym razem będzie ok
Dziewczyny jak u Was dekoracje na mieście? U mnie z roku na rok coraz gorzej . Ludzie w oknach nic nie mają. Nawet nie ma czego podziwiać na spacerku
Ja też mam sporo produktów z Apartu i nie narzekam nic się nie psuje raz tylko oddawałam kolczyki bo okazały się na mnie za ciasne i nie było problemu. ale mały jubiler też może mieć coś pięknego w swojej ofercie więc zawsze warto chodzić i oglądać
Moje miasteczko pieknie ozdobione i ludzie w okach też co niektórzy mają cudowne dekoracje

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
POGNAŁAM

Na szczęście było prawie pusto, poczta została postawiona na nogi moim "wejściem" i histerycznym "PRAWDA ŻE PACZKA JESZCZE NIE WYJECHAŁA, BŁAGAM?!?!?!?!?"

po czym panie poszły szukać.
Po 5 min. krzyczą jedna przez drugą że już nie ma...bo rzeczywiście, to jest główna poczta, wielkiego miasta i w grudniu paczki są nadawane średnio co 2,3h, kilka razy dziennie, a nie jak w Polsce (przed i po 15). Na szczęście wzięłam świąteczne pudełko przesyłkowe Dhl, jakieś w gwiazdko-choinki wściekle kolorowe, więc łatwiej było szukać.
Ale nastąpił cud nad Renem - po 15 min wracają panie niosąc MOJĄ PACZKĘ w eskordzie reszty personelu, haha widok cudny. Udało się poodwracać i nadałam ślicznie z ubezpieczeniem i rejestracją, po bożemu....
teraz jedyne co może się stać, to ktoś po drodze rozerwie paczke, ale miejmy nadzieje że wszystko będzie w porządku (sorry, dalej świruje). Przynajmniej coś dojdzie...

zgryzota : jesteś wielka.
BARDZO DZIĘKUJE
Rany ale przygoda dobrze że udało się pozytywnie załatwić
Mnie świąteczny nastrój nie opuszcza jeszcze tylko tydzień i będę miała 2 tygodnie urlopu
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 17:09   #4071
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

:-D ja myślę nad dwoma tygodniami choroby :-D

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Niestety miałam parę rzeczy z apartu i ja nie polecam...tylko z jedną nic mi się nie działo....A do tego wcale to nie były tanie rzeczy....raz mi wypadł brylant z pierścionka :-S boże....ile z tym zachodu było.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 17:41   #4072
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Kupiłam sweterek świąteczny na allegro Jest przecudny, z kapturem z futerkiem. Dziś przyszedł i jak tylko go założyłam pokochałam go miłością dozgonną Na żywo wygląda sto razy lepiej. I do tego cena 39.99 zł plus wysyłka. Były jeszcze szare i granatowe.
Bardzo ładny, wstawisz link ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 17:47   #4073
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Jezu, dawno do Was nie wpadałam, ale mam jakiegoś totalnego doła, a poza tym kompletnie nie czuję świąt w tym roku

Na szczęście prezenty mam już wszystkie, zostało tylko zapakować... może dziś popakuję, to się trochę lepiej poczuję...

Na dodatek zwolniłam się z pracy i czuje się jakby mnie pies wyrzygał.

Wybaczcie, nie nadrobię, ale liczę, że u Was lepiej niż u mnie.

Buziaki!
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 17:47   #4074
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Bardzo ładny, wstawisz link ?
Kurczaki na tablecie mi nie kopiuje z allegro linków, bo mam wersję mobilną, ale wpisz w wyszykiwarce 'terranova norweski' i tylko ten wyskoczy przed chwilą sprawdziłam.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 17:51   #4075
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Kurczaki na tablecie mi nie kopiuje z allegro linków, bo mam wersję mobilną, ale wpisz w wyszykiwarce 'terranova norweski' i tylko ten wyskoczy przed chwilą sprawdziłam.
Ok, dziękuję zaraz sprawdzam
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 18:33   #4076
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ja podgoniłam z porządkami (dzieci się rozchorowały więc chcąc nie chcąc byłam uwiązana w domu ) okna umyte ,zasłony /firanki wyprane zmienione ,kwiatki wykąpane ,dziś rozprawiłam się z szafą ( nie wiedziałam że aż tak pojemna jest ) jestem dumna z siebie bo byłam bezlitosna i rzeczy jedna za drugą bez żalu leciały do wyrzucenia lub oddania ( a jestem mega chomikiem )teraz mam miejsca że ho ho jutro ciąg dalszy ,w sobotę planuje ubrać choinkę
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 18:38   #4077
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

:-P opróżnianie szafy to doskonały pretekst do zakupów :-P
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 18:48   #4078
roksiaczekk05
Raczkowanie
 
Avatar roksiaczekk05
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 99
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

U mnie również pogoda bardziej wiosenna niż zimowa. Dzisiaj było bardzo ciepło. Na szczęście na mieście mijałam sprzedawców choinek i od razu mi się humor polepszył Jutro mam taki ciężki dzień... Wychodzę z domu o 7, wracam o 20. Na dodatek mam pierwsze godziny kursu na prawko. Boję się bardzo, trzymajcie kciuki!

Dzisiaj zamknęłam listę prezentów Teraz tylko zapakować i włożyć pod choinę
roksiaczekk05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 18:55   #4079
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Pierwsze jazdy? Spoko dasz radę to nic trudnego najpierw możesz powiedzieć że chcesz sam plac manewrowy a jak już jeździłas śmiało na miasto .

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

I pamiętaj łuk jedz na samym sprzęgłe, a kręcenie kierownica o 1 obrót robi się gdy 2 słupek jest na równo z twoim siedzeniem :-D
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 19:09   #4080
roksiaczekk05
Raczkowanie
 
Avatar roksiaczekk05
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 99
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Pierwsze jazdy? Spoko dasz radę to nic trudnego najpierw możesz powiedzieć że chcesz sam plac manewrowy a jak już jeździłas śmiało na miasto .

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

I pamiętaj łuk jedz na samym sprzęgłe, a kręcenie kierownica o 1 obrót robi się gdy 2 słupek jest na równo z twoim siedzeniem :-D


Dzięki , tylko, że ja dopiero zaczynam teorię Boję się już samych kursów a raczej tego, że dla mnie znaki drogowe, skrzyżowania to czarna magia i przeżywam, że jako jedyna na zajęciach nie będę nic rozumiała. Zapisałam się trochę z przymusu (nie czułam się jeszcze gotowa i w sumie dalej się nie czuje) bo chce zdążyć przed nowymi przepisami, które są masakryczne...

Ale na pewno zapamiętam Twoje rady, dzięki
roksiaczekk05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 23:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.