POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 18:25   #301
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

1/ Skoro rzekomo stali tam prawie godzinę to czasowo wszystko by się z grubsza zgadzało. Swoją drogą takie kręcenie się wkoło połączone z "walką" o utrzymanie równowagi musi być na dłuższą metę bardzo męczące.

Później udali się w mniej więcej następującą trasę (możliwe, że również z jakimiś minutowymi postojami):





2/ Telefon to Samsung Galaxy S4 z wymienialną baterią (wystarczy zerknąć na pierwszy lepszy unboxing na jutjubie z tym modelem).

3/ Wspomniany Pan to jakiś lokalny radny i sądząc po zainteresowaniach/zamiłowaniach także jeden ze specjalistów od "tuningu pikseli".

4/ Z informacji podanych wyżej wynika, że grupa nurków zeskanowała podobno (zdaje się sprzętem EdgeTech 4125) 3 km odcinek od mostu Rocha (co by to nie znaczyło). Zapewne do miejsca ponownego połączenia Warty z Cybiną. Teraz zebrany materiał mają poddać analizie. IMHO dla pewności powinni też zeskanować ten odcinek między mostem Królowej Jadwigi, a mostem Rocha.

5/ Namierzanie wyłączonych telefonów to jakaś "urban legend". Rozwiązanie zagadki tkwi oczywiście nie w kwestiach technicznych tylko w definicji słowa "wyłączony" (dla konkretnej sytuacji i sprzętu). Mam nadzieję, że jak wyłączam żelazko to jest ono faktycznie wyłączone i nie muszę przed wyjściem z mieszkania dla pewności wyłączać także bezpieczników w lokalu, na klatce, w budynku, na ulicy, w dzielnicy itd. by skutecznie unieruchomić żelazko-zombie
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-11 o 18:54
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:33   #302
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Ciekawe jaką wersję Adam utrzymuje obecnie. Czy znowu zmieniał zeznania...

Poza tym jak Ewka była w takim stanie to niestety, ale dla każdego była łatwym celem...

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Skoro rzekomo stali tam prawie godzinę to czasowo wszystko by się z grubsza zgadzało. Swoją drogą takie kręcenie się wkoło połączone z "walką" o utrzymanie równowagi musi być na dłuższą metę męczące.

Później udali się w mniej więcej następującą trasę (możliwe, że również z jakimiś minutowymi postojami):




Dzięki za mapkę dla osób spoza Poznania łatwiej bedzie połapać się w ich trasie
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:16   #303
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

A facet ktory ich niby obserwuje o 2:16.36 s sie chyba teleportował bo nagle zniknął
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:18   #304
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Nie wiem czy już takie pytanie padło, jak tak to sorry.
Jak wiadomo, między pojawieniem się na kamerze tramwajowej (stoją za wiatą przystankową?)a następną kamerą (zapomniałam gdzie) jest 8 min. Zakładając hipotetycznie że rozstają się na tym przystanku, to ile czasu potrzebuje Adam aby przejść od przystanku do tej drugiej umieszczonej kamery? Jaka to jest odległość?
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:20   #305
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
A facet ktory ich niby obserwuje o 2:16.36 s sie chyba teleportował bo nagle zniknął
Para młodych ludzi, najpewniej bardzo głośna, zatacza się środkiem ulicy. Przypadkowy mężczyzna na nich spogląda. Szokujące... Na pewno to on wszystko zorganizował...
__________________
Przepraszam, że znów ukradłem ci nick, Nerf, but you know, Stęd forever </3
Narv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:41   #306
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Dziwne ze tak późno wychodzi na jaw ze wyszli o innej godzinie niż była mowa cały czas
Bardzo dziwne. Może poszli gdzieś jeszcze? Czy to jest ten klub Mikstura?
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Policja twierdzi,że zna to nagranie od dawna i trwa ono 50 minut
50 minut w tym samym miejscu?
Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Może chodzi o rozpoznanie tego faceta, który jest widoczny z nimi na nagraniu...
Ale nic o tym nie piszą. Nie wyobrażam sobie, żeby go nie przesłuchali, pewnie już to zrobili.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:46   #307
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne. Może poszli gdzieś jeszcze? Czy to jest ten klub Mikstura?50 minut w tym samym miejscu?Ale nic o tym nie piszą. Nie wyobrażam sobie, żeby go nie przesłuchali, pewnie już to zrobili.
Tak ponoć policja podała,że mieli monitoring od dawna i jest to 50 minut nagrania. Tak powiedzieli dzisiaj w reportazu w Faktach ktory był na tvn.

A ja wątpię,że go przessluchali. Wydaje mi się,że nie tak łatwo ot tak kogoś odnaleźc. Przypadkowego przechodnia.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 19:47   #308
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

na tym nowym filmie od 0,43 sek. podejrzanie nisko łapie ją w tali jak na swojaą orientację 0,52 ona unosi ręce do góry jakby przerywając mu to obłapianie
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:54   #309
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
na tym nowym filmie od 0,43 sek. podejrzanie nisko łapie ją w tali jak na swojaą orientację 0,52 ona unosi ręce do góry jakby przerywając mu to obłapianie
Ona to jest tak zapruta na tym filmiku, ze szczerze watpie aby cokolwiek kojarzyla co on robi.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:59   #310
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
A ja wątpię,że go przessluchali. Wydaje mi się,że nie tak łatwo ot tak kogoś odnaleźc. Przypadkowego przechodnia.
To właśnie taki powinien być cel opublikowania tego nagrania.

Ona nakłada normalnie tę kurtkę, nie? Potem ją miała źle założoną. Musiała ją w międzyczasie zdejmować.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:04   #311
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Czy nie było mówione, że Ewa miała na sobie buty na obcasie/szpilce?

wiesz teraz to ja juz nie wiem.tak mi sie na poczatku wydawało (na tych pierwszych filmikach) a teraz wychodzi na to ze to jednak nie szpilki.

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Para młodych ludzi, najpewniej bardzo głośna, zatacza się środkiem ulicy. Przypadkowy mężczyzna na nich spogląda. Szokujące... Na pewno to on wszystko zorganizował...
tez myslałam ze przesadzaja chłop se stoi moze na kogos czeka...ale my widzimy tylko kilka sekund filmu ktory podobno trwa 50 min. ale z tekstu pod tym filmikiem wynika ze ten chłop potem szedł za nimi.

no i wyjasniła sie zagadka dlaczego potem Adam idzie zupełnie trzezwym krokiem. Bo to nie on sie zatacza tylko ona.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:05   #312
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Para młodych ludzi, najpewniej bardzo głośna, zatacza się środkiem ulicy. Przypadkowy mężczyzna na nich spogląda. Szokujące... Na pewno to on wszystko zorganizował...
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby z Ewa wróciła do domu, a nie rozpłynęła się w 8 minut.
W związku z tym wszystkie ewentualności należy brać pod uwagę.
Rodzina Ewy (brat i mama) w dzisiejszych wiadomościach w TVN wyrazili swoje niezadowolenie ze śledztwa policji. Oni są najbliżej sprawy, więc ufam ich odczuciom.
Swoją drogą jestem zdziwiona, że policja nie udostępniła nagrania wcześniej, w celu zidentyfikowania tego Pana, który im się tak przygląda.
I czy to jest ta sama "czarna postać", która pojawia w innym filmiku, który znamy?
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:07   #313
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby z Ewa wróciła do domu, a nie rozpłynęła się w 8 minut.
W związku z tym wszystkie ewentualności należy brać pod uwagę.
Rodzina Ewy (brat i mama) w dzisiejszych wiadomościach w TVN wyrazili swoje niezadowolenie ze śledztwa policji. Oni są najbliżej sprawy, więc ufam ich odczuciom.
Swoją drogą jestem zdziwiona, że policja nie udostępniła nagrania wcześniej, w celu zidentyfikowania tego Pana, który im się tak przygląda.
I czy to jest ta sama "czarna postać", która pojawia w innym filmiku, który znamy?
Raczej nie, czarna postać ma na sobie dłuższy płaszcz, a ten ktoś ma krótką kurtkę. No chyba, że źle widziałam.
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:09   #314
karolove
Raczkowanie
 
Avatar karolove
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 392
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Nie wierzę w przypadki. Moim zdaniem są dwa rozwiązania, albo ten koleś mógł zostać wysłany przez chłopaka Ewy, żeby ją obserwować. Dziewczyna cały weekend spędziła u rodziców w Koninie, wróciła w niedzielę i też z narzeczonym tego czasu nie spędziła, tylko poszła na imprezę. Chłopak pracując w ABW, mógł wysłać jakąs osobę by obserwowała Ewę, np. czy go nie zdradza.
No chyba, ze wersja Adama Z. z dosypaniem czegoś do drinka jest prawdziwa, ten gościu im coś dosypał, Ewa ledwo na nogach się słania. Poszedł za nimi, przegonił łatwo Adama, zabrał Ewę i tyle.
Minęła godzina odkąd byli widziani na kamerze z najbardziej znanego filmiku z 3:18, może w tym czasie bzyknął gdzieś Ewę, później przejął Ewę inny facet i niebieski zwyczajnie bał się, co się z nią stało, dlatego nic nie mówił, bo wiedział, ze jak znajdą jego nasienie to wszystko spadnie na niego...
__________________
03.10.2015
http://s10.suwaczek.com/20151003050114.png

Edytowane przez karolove
Czas edycji: 2015-12-11 o 20:11
karolove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:11   #315
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
na tym nowym filmie od 0,43 sek. podejrzanie nisko łapie ją w tali jak na swojaą orientację 0,52 ona unosi ręce do góry jakby przerywając mu to obłapianie
Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, ale mam wrażenie , że na tym nagraniu Ewa jest bez kurtki, a Adam trzyma jej kurkę- to było moje pierwsze spostrzeżenie jak obejrzałam filmik.
W momencie , gdy Ewa podnosi ręce Adam tak jakby chciał założyć jej kurtkę, a ona się opiera.
Ale to tylko moje spostrzeżenie, ciekawa jestem , czy ktoś jeszcze odniósł takie wrażenie.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Raczej nie, czarna postać ma na sobie dłuższy płaszcz, a ten ktoś ma krótką kurtkę. No chyba, że źle widziałam.
Pamiętajmy ,że na tym monitoringu z "czarną postacią" widać tylko cienie i nie za bardzo można stwierdzić w co jest czarna postać ubrana.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:12   #316
Iwcia618
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby z Ewa wróciła do domu, a nie rozpłynęła się w 8 minut.
W związku z tym wszystkie ewentualności należy brać pod uwagę.
Rodzina Ewy (brat i mama) w dzisiejszych wiadomościach w TVN wyrazili swoje niezadowolenie ze śledztwa policji. Oni są najbliżej sprawy, więc ufam ich odczuciom.
Swoją drogą jestem zdziwiona, że policja nie udostępniła nagrania wcześniej, w celu zidentyfikowania tego Pana, który im się tak przygląda.
I czy to jest ta sama "czarna postać", która pojawia w innym filmiku, który znamy?
Wiesz, moze policja nie chciala pokazywac jej az tak mocno pijanej, tym bardziej ze sprawa w miare prosto wygladala.
Iwcia618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:13   #317
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Ewa nie ma torebki na tym filmiku.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:13   #318
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Pamiętajmy ,że na tym monitoringu z "czarną postacią" widać tylko cienie i nie za bardzo można stwierdzić w co jest czarna postać ubrana.
Przepraszam, źle skojarzyłam nagrania. Myślałam, że mówimy o "czarnej postaci" przechodzącej przez pasy.
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:17   #319
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Ewa nie ma torebki na tym filmiku.
ma torebkę widać to lepiej na drugim filmie

http://www.tvn24.pl/ewa-tylman-opusc...,602170,s.html
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:18   #320
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Ewa nie ma torebki na tym filmiku.
I na tym z 03:18 też. Ktoś widzi torebkę?
Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Przepraszam, źle skojarzyłam nagrania. Myślałam, że mówimy o "czarnej postaci" przechodzącej przez pasy.
Bo o tamtym mężczyźnie też się tak mówi, ponieważ to mógł być ten sam, co na nagraniu o 03:16. Ale tutaj to nie on. Tamten ma długie włosy.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:19   #321
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

a propos niezadowolenia rodziny
"Na pytanie internautów dlaczego dopiero teraz pojawia się taki apel rodzina odpowiedziała: „No cóż, obserwując pewne działania policji i niechęć do współpracy niektórych osób posiadających monitoring w tej okolicy, zaczynamy dochodzić do pewnych wniosków po pewnym czasie…”.

a tak w ogole widzicie gdzies zeby Ewa miała ze soba torebkę?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

aa juz było ze ma nie zauwazyłam
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:19   #322
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Na nagraniu po prawej stronie jest okrągły szyld "Farma Caffe".

Farma Caffe - Wrocławska 25 (Google Maps)

Nagranie pochodzi zapewne z tej kamery.

Kamera na rogu - Wrocławska 25A (Google Maps)

Swoją drogą obraz z kamery bardzo poszerza ulicę. W rzeczywistości to ok. 11-12 metrów
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-11 o 20:28
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:21   #323
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I na tym z 03:18 też. Ktoś widzi torebkę?Bo o tamtym mężczyźnie też się tak mówi, ponieważ to mógł być ten sam, co na nagraniu o 03:16. Ale tutaj to nie on. Tamten ma długie włosy.
Nie, miałam na myśli "czarną postać " z tego filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=r9UdVgAv5ag
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:21   #324
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
wiesz teraz to ja juz nie wiem.tak mi sie na poczatku wydawało (na tych pierwszych filmikach) a teraz wychodzi na to ze to jednak nie szpilki.
No szpiki to na pewno nie są Zresztą od samego początku bylo to widać.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:23   #325
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I na tym z 03:18 też. Ktoś widzi torebkę?Bo o tamtym mężczyźnie też się tak mówi, ponieważ to mógł być ten sam, co na nagraniu o 03:16. Ale tutaj to nie on. Tamten ma długie włosy.
W 42 sek reportażu Faktów widać torebkę, ma ją zawieszoną na lewą stronę, na tym filmie z 3:18 Adam ją obejmuje, więc jej nie widać.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:27   #326
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

skąd wy te szpilki wytrzasnelyscie? ja pamietam jak pisali na poczatku ze miala czarne buty na korku
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:27   #327
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
I czy to jest ta sama "czarna postać", która pojawia w innym filmiku, który znamy?
czarna postać szła z dworca.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:29   #328
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
skąd wy te szpilki wytrzasnelyscie? ja pamietam jak pisali na poczatku ze miala czarne buty na korku
Na plakacie Itaka, jest napisane że miała buty na szpilce. Może stąd
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..

Edytowane przez tocopiekne
Czas edycji: 2015-12-11 o 20:30
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:30   #329
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Ma kurtkę.
Tak to jest niebieska kurtka.
Nie nie jest boso.
Ma torbę nie plecak.
Tak to są oni.

Ludzie już sensacje tworzą po obejrzeniu na szybko
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:32   #330
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
czarna postać szła z dworca.
Nie wiemy jednak, czy "czarna postać" jest tym panem, który szedł za nimi na monitoringu z 3.18.
Równie dobrze osobnik z dzisiejszego monitoringu mógł podążać za nimi np drugą stroną ulicy.
Ciekawe, czy ktoś to sprawdził.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 11:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.