POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 20:44   #331
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Nie wiemy jednak, czy "czarna postać" jest tym panem, który szedł za nimi na monitoringu z 3.18.
Równie dobrze osobnik z dzisiejszego monitoringu mógł podążać za nimi np drugą stroną ulicy.
Ciekawe, czy ktoś to sprawdził.

Jak już bierzemy wszytsko pod uwagę to należy również to sprawdzić, nie ma żadnych informacji czy ustalili tego osobnika i czy ewentualnie przesłuchali... Tym bardziej, że byli tak napruci, szczególnie Ewa że byli naprawdę łatwym łupem.

Może ktoś chciał ich okraść i niestety doszło do tragedii, tutaj tyle mozna gdybac... ja zostawiam sprawe sledczym niech ustalają.... Ciekawa jestem jedynie czy kiedeys dowiemy się co tak naprawdę się stało, bo trudno mi uwierzyć że dziewczyna żyje
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:58   #332
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
na tym nowym filmie od 0,43 sek. podejrzanie nisko łapie ją w tali jak na swojaą orientację 0,52 ona unosi ręce do góry jakby przerywając mu to obłapianie
Dla mnie to wygląda trochę tak jakby chciał jej zapiąć kurtkę.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:05   #333
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
kurcze myslałam ze Ewa jest tylko troche nabąbiona ale nie az tak.tym bardziej sie dziwie ze niebieski nie zamówił jej taxi
Może zdecydowali się na spacer żeby wytrzeźwiała i nie pokazywała sie w takim stanie w domu.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Może być niezsynchronizowany zegar w urządzeniu nagrywającym
Wykluczyli tę opcję, zresztą policja mówi że ma to nagranie.

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Policja twierdzi,że zna to nagranie od dawna i trwa ono 50 minut
Stary rynek i okolice to chyba najlepiej monitorowany obszar w mieście, nie wiem czy maja konkretnie to nagranie, ale na pewno mają nagrania monitoringu miejskiego z tej ulicy.

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Para młodych ludzi, najpewniej bardzo głośna, zatacza się środkiem ulicy. Przypadkowy mężczyzna na nich spogląda. Szokujące... Na pewno to on wszystko zorganizował...
Sama bym się gapiła na taką parę. Kurcze chyba powinnam zacząć siebie podejrzewać.

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Oni są najbliżej sprawy, więc ufam ich odczuciom.
Najbliżej to są policjanci pracujący nad tą sprawą i oni się nie mają zwyczaju chwalić wynikami śledztwa, bo istnieje takie coś jak tajemnica śledztwa. To wcale nie oznacza że źle pracują.

Tak na podsumowanie, policja ma nagrania z monitoringu miejskiego, ze znacznie większego obszaru i wykluczyła żeby ktoś ich śledził, więc dywagacje na temat tego filmu są jak dla mnie bezproduktywne, a mają jedynie na celu podsycanie powoli cichnącego tematu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:10   #334
karolove
Raczkowanie
 
Avatar karolove
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 392
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Może zdecydowali się na spacer żeby wytrzeźwiała i nie pokazywała sie w takim stanie w domu.


Wykluczyli tę opcję, zresztą policja mówi że ma to nagranie.


Stary rynek i okolice to chyba najlepiej monitorowany obszar w mieście, nie wiem czy maja konkretnie to nagranie, ale na pewno mają nagrania monitoringu miejskiego z tej ulicy.


Sama bym się gapiła na taką parę. Kurcze chyba powinnam zacząć siebie podejrzewać.


Najbliżej to są policjanci pracujący nad tą sprawą i oni się nie mają zwyczaju chwalić wynikami śledztwa, bo istnieje takie coś jak tajemnica śledztwa. To wcale nie oznacza że źle pracują.

Tak na podsumowanie, policja ma nagrania z monitoringu miejskiego, ze znacznie większego obszaru i wykluczyła żeby ktoś ich śledził, więc dywagacje na temat tego filmu są jak dla mnie bezproduktywne, a mają jedynie na celu podsycanie powoli cichnącego tematu.
tak? i byś za nimi szła jeszcze pewnie z ciekawości?
w tle, w oddali, stoją 2-3 osoby, i one również się patrzą, a później znikają tam skąd ewa i adam pojawiają się na nagraniu
__________________
03.10.2015
http://s10.suwaczek.com/20151003050114.png
karolove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:13   #335
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

A czy to nagranie nie jest uciete?
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:17   #336
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
A czy to nagranie nie jest uciete?

W necie już pojawia się spekulacje, że tak film jest ucięty bo w tym czasie Ewa i adam się całują ale interanauci mają wyobraźnię
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:18   #337
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

jezu koles wyglada na typowego mlodego zula, pelno takich jest na rynku i w okolicy. Tacy zwykle sa bardzo zaczepni, a jak widza narabanych ludzi to tym bardziej. Watpie zeby ich sledzil. Zreszta z tego co mowila policja to nikt za nimi nie lazl, kamery by go przeciez tez uchwycily

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
A czy to nagranie nie jest uciete?
oczywiscie ze jest, juz przy nim majstrowala tv czy ktos tam, te zblizenia itd
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 21:19   #338
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
A czy to nagranie nie jest uciete?
Jest ucięte, zobacz że w pewnym momencie gdy robią przybliżenie, to zegar systemowy pokazuje inną godzinę niż to co TV daje, jakieś 30 sekund się rozjechało.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2015-12-11 o 21:21
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:20   #339
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Swoja droga , jak kobieta moze sie tak nawalic , aby ustac nie mogla?
Trudno to pojac. Bez swiadomosci kompletnie, w towarzystwie tez upitego kolegi!!! Teraz jest jasne , czemu chlopak Ewy nabral wody w usta. Podejrzewa ich o cos wiecej niz zwyczjne stosunki w pracy.
Sporo ludzi na tej ulicy, znajda ich.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:21   #340
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
Swoja droga , jak kobieta moze sie tak nawalic , aby ustac nie mogla?
Trudno to pojac. Bez swiadomosci kompletnie, w towarzystwie tez upitego kolegi!!! Teraz jest jasne , czemu chlopak Ewy nabral wody w usta. Podejrzewa ich o cos wiecej niz zwyczjne stosunki w pracy.
Sporo ludzi na tej ulicy, znajda ich.

oj jak moze jak moze, ja tez moglam kilka razy i nikt mnie za to nie biczowal, ja siebie tez nie mialam i nie mam zamiaru. Po prostu to sie ZDARZA. I plec nie ma tu nic do rzeczy. Pewnie tej nocy ulicami Poznania szlo jeszcze 10 tak nalanych dziewczyn i cale i zdrowe dotarly do domu.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:22   #341
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Może zdecydowali się na spacer żeby wytrzeźwiała i nie pokazywała sie w takim stanie w domu.


Wykluczyli tę opcję, zresztą policja mówi że ma to nagranie.


Stary rynek i okolice to chyba najlepiej monitorowany obszar w mieście, nie wiem czy maja konkretnie to nagranie, ale na pewno mają nagrania monitoringu miejskiego z tej ulicy.


Sama bym się gapiła na taką parę. Kurcze chyba powinnam zacząć siebie podejrzewać.


Najbliżej to są policjanci pracujący nad tą sprawą i oni się nie mają zwyczaju chwalić wynikami śledztwa, bo istnieje takie coś jak tajemnica śledztwa. To wcale nie oznacza że źle pracują.

Tak na podsumowanie, policja ma nagrania z monitoringu miejskiego, ze znacznie większego obszaru i wykluczyła żeby ktoś ich śledził, więc dywagacje na temat tego filmu są jak dla mnie bezproduktywne, a mają jedynie na celu podsycanie powoli cichnącego tematu.
Jednakże policjanci powinni informować rodzinę o wynikach śledztwa, (jest to praktykowane we wszystkim krajach , gdzie panuje demokracja ).
Absolutnie nie mają obowiązku informować osób postronnych oraz dziennikarzy, ale rodzina powinna być wtajemniczona.
Nie mieliby wtedy powodu zwracać się o pomoc do mediów, prywatnych śledczych, mieliby poczucie, że w sprawie Ewy zostało zrobione absolutnie wszystko, co tylko jest w mocy policji.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 21:25   #342
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Jednakże policjanci powinni informować rodzinę o wynikach śledztwa, (jest to praktykowane we wszystkim krajach , gdzie panuje demokracja ).
Absolutnie nie mają obowiązku informować osób postronnych oraz dziennikarzy, ale rodzina powinna być wtajemniczona.
Nie mieliby wtedy powodu zwracać się o pomoc do mediów, prywatnych śledczych, mieliby poczucie, że w sprawie Ewy zostało zrobione absolutnie wszystko, co tylko jest w mocy policji.
Policje pewnie mocno zniecheca fakt wystepowania przez rodzine Ewy w TV w towarzystwie Rutkowskiego.
Jak moim dalekim znajomym zaginelo dziecko to bez problemu policja informowala o postepach i to zarowno ich, jak i wynajetego przez nich detektywa.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:28   #343
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez karolove Pokaż wiadomość
tak? i byś za nimi szła jeszcze pewnie z ciekawości?
Gdybym oceniła że coś jest nie tak, to całkiem możliwe, że bym poszła, albo bym zapytała, tak żeby się upewnić czy wszystko jest ok (ale je jestem pani wtrącalska).
Co do faceta, stoi w nocy na ulicy i pewnie na kogoś czeka, nudzi mu się, a tu taka ciekawa parka się pojawiła, to sobie chwilową rozrywkę dla zabicia czasu zrobił.
Niektórych ponosi z interpretacjami. Rzucili nam minutę filmu, gdy trwa on prawie godzinę, całkiem prawdopodobne, że policja ma tego faceta na innych nagraniach, poza tym ma nagrania z trasy spaceru, więc doszukiwanie się szpiega z krainy deszczowców, śledzącego pokątnie naszą parę, jest nie wiem, śmieszne i tragiczne za razem.

Cytat:
Napisane przez karolove Pokaż wiadomość
w tle, w oddali, stoją 2-3 osoby, i one również się patrzą, a później znikają tam skąd ewa i adam pojawiają się na nagraniu
Ja myślę że poszli w boczną uliczkę i też śledzili Adama z Ewą (to żart oczywiście).
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:34   #344
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jest ucięte, zobacz że w pewnym momencie gdy robią przybliżenie, to zegar systemowy pokazuje inną godzinę niż to co TV daje, jakieś 30 sekund się rozjechało.
No to teraz pytanie, co się działo przez te 30s i pozostałe 49min, że tego nie pokazują.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:34   #345
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Jednakże policjanci powinni informować rodzinę o wynikach śledztwa
Tyle że jak powiedzą, to zaraz cała polska będzie wiedziała, włącznie z winnym (jeśli by się okazało ze to nie Adam), więc ja się nie dziwię, że nic nie mówią. Trzeba też brać pod uwagę że sprawa nadal nie jest zamknięta i nie wiemy kogo policja ma w gronie podejrzanych, może kogoś z rodziny lub znajomych i nawet gdyby rodzina nie latała do Krzysia i mediów to na tym etapie chcą zachować tajemnicę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:36   #346
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

[QUOTE=asiulkaa;53772164]
"Co do faceta, stoi w nocy na ulicy i pewnie na kogoś czeka, nudzi mu się, a tu taka ciekawa parka się pojawiła, to sobie chwilową rozrywkę dla zabicia czasu zrobił."


O godzinie 02.16 nad ranem z niedzieli na poniedziałek, gdy wszyscy śpią, gdyż rano ruszają do pracy lub szkoły stał i czekał na kogoś?

Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:37   #347
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
W necie już pojawia się spekulacje, że tak film jest ucięty bo w tym czasie Ewa i adam się całują ale interanauci mają wyobraźnię
W necie się wszystko pojawia. Nawet była opcja, że to ktoś od Adama O ich obserwuje.
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:38   #348
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

[QUOTE=Katy_ern;53772250]
Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
"Co do faceta, stoi w nocy na ulicy i pewnie na kogoś czeka, nudzi mu się, a tu taka ciekawa parka się pojawiła, to sobie chwilową rozrywkę dla zabicia czasu zrobił."
Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość

O godzinie 02.16 nad ranem z niedzieli na poniedziałek, gdy wszyscy śpią, gdyż rano ruszają do pracy lub szkoły stał i czekał na kogoś?

Kurna nie kazdy sie uczy badz pracuje. Niektorzy maja wolne. A niektorzy maja chec zachlac wlasnie w niedziele i jest to w pelni normalne.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:42   #349
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
O godzinie 02.16 nad ranem z niedzieli na poniedziałek, gdy wszyscy śpią, gdyż rano ruszają do pracy lub szkoły stał i czekał na kogoś?

Nie no, w niedzielę w nocy to czekał na Ewę żeby ją zgwałcić i zabić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 21:42   #350
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

a ja podeszła bym tylko wyłacznie jak facet biłby czy szarpał dziewczynę.niestety ostatnio coraz wiecej dziewczyn ma jakas taka niesamowita agresje po alkoholu i nie chciałabym trafic na taką
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:43   #351
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Tyle że jak powiedzą, to zaraz cała polska będzie wiedziała, włącznie z winnym (jeśli by się okazało ze to nie Adam), więc ja się nie dziwię, że nic nie mówią. Trzeba też brać pod uwagę że sprawa nadal nie jest zamknięta i nie wiemy kogo policja ma w gronie podejrzanych, może kogoś z rodziny lub znajomych i nawet gdyby rodzina nie latała do Krzysia i mediów to na tym etapie chcą zachować tajemnicę.
Dlatego powinni uzgodnić z rodziną, że będą informować ją na bieżąco o postępach w śledztwie, a w zamian rodzina zostanie zobowiązana do milczenia.
Jeśli chodzi dzisiejszy monitoring, to właśnie rodzina powinna zdecydować o jego upublicznieniu, albo nie.
W chwili obecnej mamy taką sytuację, że rodzina nic nie wie o działaniach policji i dlatego działa na własną rękę podejrzewając, że w sprawie Ewy policja nie robi wszystkiego co powinna....
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:46   #352
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

https://m.facebook.com/story.php?sto...34070386958511

Czy tylko mi się tak wydaje, czy pan niebieski coś podaje tajemniczemu koledze?
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:46   #353
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nie no, w niedzielę w nocy to czekał na Ewę żeby ją zgwałcić i zabić.
A mało to takich historii jest w kryminalistyce?
Przypadkowy sprawca obserwuje ofiarę, która według niego będzie łatwym łupem.
Wystarczy trochę cierpliwości i ........
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:52   #354
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
A mało to takich historii jest w kryminalistyce?
Przypadkowy sprawca obserwuje ofiarę, która według niego będzie łatwym łupem.
Wystarczy trochę cierpliwości i ........
Tak, w centrum miasta obwieszonym kamerami jak dom Griswoldów lampkami na święta.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:53   #355
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Dlatego powinni uzgodnić z rodziną, że będą informować ją na bieżąco o postępach w śledztwie, a w zamian rodzina zostanie zobowiązana do milczenia.
Jeśli chodzi dzisiejszy monitoring, to właśnie rodzina powinna zdecydować o jego upublicznieniu, albo nie.
W chwili obecnej mamy taką sytuację, że rodzina nic nie wie o działaniach policji i dlatego działa na własną rękę podejrzewając, że w sprawie Ewy policja nie robi wszystkiego co powinna....
I rodzinie się to uda. Po tym jak ojciec przemacal odesłany dowód osobisty, zwyzywal wszystkich znajomych Ewy ze nie zadzwonili po taksówkę itd. ...
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:54   #356
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/story.php?sto...34070386958511

Czy tylko mi się tak wydaje, czy pan niebieski coś podaje tajemniczemu koledze?

Oczywiscie,ze cos mu podaje.Ewidentnie.
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:57   #357
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/story.php?sto...34070386958511

Czy tylko mi się tak wydaje, czy pan niebieski coś podaje tajemniczemu koledze?
Nic mu nie podaje, gość ma cały czas ręce w kieszeniach.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:58   #358
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Też nie sądzę żeby coś podawał. Ma coś w ręce i po przejściu tej osoby dalej ma. Drugi ma łapy w kieszeniach.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:02   #359
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

[QUOTE=LadyChatterbox;5377 2269]
Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
[B]

Kurna nie kazdy sie uczy badz pracuje. Niektorzy maja wolne. A niektorzy maja chec zachlac wlasnie w niedziele i jest to w pelni normalne.
Zgadzam się. Jednakże po nocach włóczą się najczęściej ludzie , którzy nie mają dobrych intencji.
Ewa i Adam wracali z imprezy integracyjnej, ale niewiele firm organizuje integracje z niedzieli na poniedziałek.
Moja firma organizuje integracje najczęściej w piątek lub sobotę.
Dają nam wtedy talon na taxi, a czasami zdarza się, że oszczędzają na taxi i wtedy wracam autobusem lub tramwajem.
Miałam dużo szczęścia, że dotychczas nie napotkałam na swojej drodze np takiego Leszka Pękalskiego z rozbudzonym popędem seksualnym
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:05   #360
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

[QUOTE=Katy_ern;53772508]
Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jednakże po nocach włóczą się najczęściej ludzie , którzy nie mają dobrych intencji.
Ewa i Adam wracali z imprezy integracyjnej, ale niewiele firm organizuje integracje z niedzieli na poniedziałek.
Moja firma organizuje integracje najczęściej w piątek lub sobotę.
Dają nam wtedy talon na taxi, a czasami zdarza się, że oszczędzają na taxi i wtedy wracam autobusem lub tramwajem.
Miałam dużo szczęścia, że dotychczas nie napotkałam na swojej drodze np takiego Leszka Pękalskiego z rozbudzonym popędem seksualnym
Ale to chyba nie była impreza organizowana przez firmę, a wypad na miasto osób, które razem pracowały. To media nazwały to "imprezą integracyjną".
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 11:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.